Madridom.hu
@madridom az Instagramon
Fórumajánló
2022-10-10 10:39 e.gergo realmadrid.com
Orel Grinfeeld lesz a Shakhtar-Real Madrid mérkőzés játékvezetője Bajnokok Ligája
UEFA Bajnokok Ligája - 4. csoportkör 2022 OKT 11 (kedd) 21:00 Mariscal Józef Piłsudski, Varsó 1-1

Ez lesz a harmadik alkalom, hogy az izraeli játékvezető Real Madrid-meccsen fújja a sípot.

Orel Grinfeeldet nevezték ki a Shakhtar Donetsk és a Real Madrid összecsapásának játékvezetőjének a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik játéknapján, amelyet a Legia Varsó stadionjában rendeznek (kedd, 21.00). Az izraeli játékvezető harmadik alkalommal irányítja csapatunkat a tornában.

Az elsőre a 2018/19-es csoportkörben került sor a Santiago Bernabéuban a Viktoria Plzeň ellen, amely 2-1-es madridista győzelemmel végződött. A második a Real Madrid a 2020-as csoportkörben a Borussia Mönchengladbach elleni kirándulás volt, amely 2-2-re végződött.

A hozzászólásokat keresed? Új otthonuk a Fórum! Regisztrálj és vegyél részt Te is az aktualitások és mérkőzések kibeszélésében!