@madridom az Instagramon
Fórumajánló
2023-03-23 11:08 ___Samy___ realmadrid.com
Kilenc mérkőzés vár a Real Madridra a jövő hónapban Egyéb hírek

A Real Madrid naptára a következő hónapban is nagyon zsúfolt lesz. Összesen kilenc mérkőzésen kell pályára lépniük a LaLigában, a Bajnokok Ligájában és a Copa del Reyben.

A Real Madrid egy válogatott szünet után vág neki egy újabb megerőltető hónapnak. A Blancók összesen hat bajnoki, két Bajnokok Ligája és egy kupameccset játszanak le egy hónap leforgása alatt. Ezek közül öt találkozót rendeznek meg a Santiago Bernabéuban.

A sorban az első a Valladolid elleni bajnoki meccs lesz, hazai pályán, április 2-án (16:15). Három nappal később következik a Copa del Rey elődöntőjének visszavágója a Barcelona ellen idegenben. Ezt követően, április 8-án ismét a bajnokságé a főszerep, a Villarreal ellenében, hazai pályán. Április 12-én aztán a Chelseat látja vendégül a Királyi Gárda a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első összecsapásán.

A spanyol bajnokság 29. fordulójában aztán Ancelotti fiai a Cádiz otthonába látogatnak az április 15-16. hétvégén. A BL visszavágó 18-án lesz esedékes, a Stamford Bridgen. Végül a Real Madrid a hónapot három bajnoki mérkőzéssel zárja: a Celta ellen hazai pályán (április 22 vagy 23.), a Girona idegenben (25, 26 vagy 27.) és az Almeria ellenében a Bernabéuban (29 vagy 30.)

Az áprilisi meccsek:

– Április 2.: Real Madrid-Valladolid (16:15)
– Április 5.: Barcelona-Real Madrid (21:00)
– Április 8.: Real Madrid-Villarreal (21:00)
– Április 12.: Real Madrid-Chelsea (21:00)
– Április 15/16.: Cadiz-Real Madrid
– Április 18.: Chelsea-Real Madrid (21:00)
– Április 22/23.: Real Madrid-Celta
– Áprilia 25/26/27.: Girona-Real Madrid
– Április 29/30.: Real Madrid-Almería

A hozzászólásokat keresed? Új otthonuk a Fórum! Regisztrálj és vegyél részt Te is az aktualitások és mérkőzések kibeszélésében!