Thibaut Courtois - 13

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Thibaut Courtois - 13

HozzászólásSzerző: RaúlCF » Tegnap, 17:07

ja nem fog meg Mayoral lövést 5 méterről ahol a béna Mayoral úgy hagyta ott captain nagy arcot hogy csak nézett meg 3 méterről fejel Mereno mert Dani habzó száj a jó ég tudja mit csinál neki háttal a seggén. csúnya belga. ejnye bejnye. vicc az egész
a jövő:

-------------------Courtois
Hakimi---Varane---De Ligt---Reguilon
--------------------Rabiot
------------Aouar--------Havertz
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » Tegnap, 16:59

kiserik írta:
tibi18 írta: Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

De baszogassuk csak tovább a kapust... :coffee:
90 perc alatt 3-szor sikerült a kaput eltalálniuk és összesen 8-szor próbálkoztak lövéssel. Azért ez nem olyan rossz statisztika, ha a védelem szemszögéből nézem. Az a baj, hogy ha a védelem hibázik egy átlag spanyol bajnokin, akkor az már fél gól. Ha hozza a kapusunk a formáját, akkor ha a PSG 10-szer eltalálja a kaput, mi lesz? Rúgnak 4-5 gólt? A Levante kapusa 8-at védett ma, míg Tbo-nak 4 meccs alatt sikerült ennyit. Más lenne a szitu, ha 8-9-ből kapna 2-t. Akkor azt mondanám, hogy nem tehet róla. De 3-ból 2-t? 14-ből 6-ot? Mayoraloktól? Számomra nagyon elkeserítő ez és az utóbbi idők leggyengébb produktuma ezen a poszton a legtöbb pénzért. Nagyon-nagyon sok meccset kellene GOD módban lehoznia, hogy megváltozzon a véleményem, amit én még nem láttam tőle soha hosszabb távon.
Csak nem mindegy hogy azok vinicius lovesek, es james lovesek jobbal vagy barki a ligabol. :lol:

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » Tegnap, 16:50

tibi18 írta: Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

90 perc alatt 3-szor sikerült a kaput eltalálniuk és összesen 8-szor próbálkoztak lövéssel. Azért ez nem olyan rossz statisztika, ha a védelem szemszögéből nézem. Az a baj, hogy ha a védelem hibázik egy átlag spanyol bajnokin, akkor az már fél gól. Ha hozza a kapusunk a formáját, akkor ha a PSG 10-szer eltalálja a kaput, mi lesz? Rúgnak 4-5 gólt? A Levante kapusa 8-at védett ma, míg Tbo-nak 4 meccs alatt sikerült ennyit. Más lenne a szitu, ha 8-9-ből kapna 2-t. Akkor azt mondanám, hogy nem tehet róla. De 3-ból 2-t? 14-ből 6-ot? Mayoraloktól? Számomra nagyon elkeserítő ez és az utóbbi idők leggyengébb produktuma ezen a poszton a legtöbb pénzért. Nagyon-nagyon sok meccset kellene GOD módban lehoznia, hogy megváltozzon a véleményem, amit én még nem láttam tőle soha hosszabb távon.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Jim
Kedvenc játékosaid: Zidane

HozzászólásSzerző: Jim » Tegnap, 15:53

nekem olyan, mintha fejben nem lenne itt
nyilván nem madridista a fiú, hogy is lenne az, de olyan, mintha nem érdekelne az egész
nincs meg benne a tűz szerintem

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » Tegnap, 15:33

Pontosan, imádom Ramost de teljesen átesett a ló túloldalára, hajszolja a gólrekordjait, hátul meg szarik bele.
Carvajalon már meg sem kell lepődni, 2 éve flop.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » Tegnap, 15:33

Attol hogy a vedok hibaznak meg teny hogy a belga borzaszto lassu es semmire nem er oda. Szerintem nem huzza it sokaig.

tibi18
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: tibi18 » Tegnap, 15:29

Érdekes, még el is fogadnám ezeket a véleményeket, ha a Ramos, Carvajal topik is pörögne.. ugyanis, ha valakik hibáztak a góloknál, azok ők voltak..

Fenoo

HozzászólásSzerző: Fenoo » Tegnap, 15:21

kiserik írta: Tudom, hogy én vagyok az antikrisztus, meg Tbo-t nem illik/divat szidni, mint mondjuk Vini-t, de:

4 meccs, 14 kapura lövés, 6 kapott gól. Gyakorlatilag minden második lövést benyalja. 45 millióért vettünk egy full átlagos kapust.

ui.: és ez nem Navasról szól, bár hibának tartom az elküldését, mint ahogy hibának tartottam CR elküldését is, de mióta nem a csapatunk tagja, azóta kb nem érdekel mi van vele. Ez a Real Madridról szól és annak az eddigi legdrágább kapusáról.

Szerintem most teljesen fölösleges elővenni őt. Az esetek legnagyobb részében teljesen kiszolgáltatott helyzetben van.

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » Tegnap, 15:20

Már a testbeszédén is látszik, hogy nincs meg a kemia közte és a védelem (?) között. Az egy dolog, hogy minden második lövést benyalja átlagban, de a bravúrok sem jönnek. Oké, hogy most itt a végén volt egy védése, de azt sem mondanám bravúrnak, mert egyáltalán nem ment szélre a fejes.

A lába között az nem rúgja el, aki nem akarja, és az élesen belőtt labdákat sem erzi. Ez a második gól is, hát nem tudom. Benne volt szerintem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » Tegnap, 15:10

Tudom, hogy én vagyok az antikrisztus, meg Tbo-t nem illik/divat szidni, mint mondjuk Vini-t, de:

4 meccs, 14 kapura lövés, 6 kapott gól. Gyakorlatilag minden második lövést benyalja. 45 millióért vettünk egy full átlagos kapust.

ui.: és ez nem Navasról szól, bár hibának tartom az elküldését, mint ahogy hibának tartottam CR elküldését is, de mióta nem a csapatunk tagja, azóta kb nem érdekel mi van vele. Ez a Real Madridról szól és annak az eddigi legdrágább kapusáról.
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

BLaZE
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2019. szeptember 10., kedd 9:05

Vagy, hogy mennyire jó előtte a védő 4-es :D
Kép
halálomig madridista leszek

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 10., kedd 8:39

Realista24 írta: 5 cleansheet a válogatottal egymás után... Just sayin.
Most, ha gonoszkodni akarnék, akkor azt mondanám, látszik, hogy melyik csapat fontos neki... de nem mondom :mrgreen: :lol:
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 10., kedd 8:08

Toti írta:
köztük kazah, san marino, ciprus.. bár tény, h jól mutat :mrgreen: nem állok most bele.
Nem sokkal erősebb csapatoktól kapott gólt a Realban :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. szeptember 10., kedd 8:03

köztük kazah, san marino, ciprus.. bár tény, h jól mutat :mrgreen: nem állok most bele.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 10., kedd 6:41

5 cleansheet a válogatottal egymás után... Just sayin.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. szeptember 2., hétfő 10:05

Galacticos írta: annyit van savazva, de tegnap megint bemutatott két nagy védést, arról meg már nem ő tehet hogy utána mindkétszer a védők zseniális helyezkedésének köszönhetően esélye se volt.
Ezert nem ertettem multkor Toti kiakadasat, hogy megprobalhatna Courtois lehozni egy clean sheetet. Ilyen kibaszott nagy fejetlenseggel, ami elotte van eleg nehez. Sot, sokszor mogotte van fejetlenseg, Ramosek sokszor mogotte a golvonalon probalnak menteni. Nem csoda, hogy a kipattano vedesek ellenfelhez mennek.

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2019. szeptember 2., hétfő 10:01

annyit van savazva, de tegnap megint bemutatott két nagy védést, arról meg már nem ő tehet hogy utána mindkétszer a védők zseniális helyezkedésének köszönhetően esélye se volt.

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. augusztus 29., csütörtök 7:59

kiserik írta: Ne bacca már meg! Ha benyalja az egyszerű labdát, mint Michelle Wild a brokit, akkor csak elő lehessen már venni! Tegnap is úgy feküdt le, mint papa pár sör meg tüske után legózni a gyerekkel a szőnyegre.
Amúgy ha megnézzük az igazi hibás Captain Ramosito volt. Kirohant, mint Zrínyi, csak árnyéka, a helyére behúzódott Case, aki megzavarta Varanet és Marcelot a lesre állításában.
Carvajal is feleslegesen húzódott be. Ott kb. Varane volt az áldozat, aki nem tudta már mit tegyen és felúton volt... Amúgy Thibautra nem lehet csak rá húzni ezt a gólt, de az szinte nevetséges, hogy mennyi köténygólt kap ilyen helyzetből. Kb azt tanítják, hogy térdelj le, ő meg széttárt lábbak repül mindig, amikor 2 méteres... hogyne lenne ott hely.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. augusztus 25., vasárnap 17:31

Ne bacca már meg! Ha benyalja az egyszerű labdát, mint Michelle Wild a brokit, akkor csak elő lehessen már venni! Tegnap is úgy feküdt le, mint papa pár sör meg tüske után legózni a gyerekkel a szőnyegre.
Amúgy ha megnézzük az igazi hibás Captain Ramosito volt. Kirohant, mint Zrínyi, csak árnyéka, a helyére behúzódott Case, aki megzavarta Varanet és Marcelot a lesre állításában.
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. augusztus 25., vasárnap 12:47

+1 Kerlonnak.
Pontosan így látom én is.

Nekem annyi a fő bajom Courtoisval, hogy kellenének az extrák néha és főleg ahogy többen leírták, amikor védelem nincs a helyén egy az egyben megfogni a támadót..

Rengeteg ilyen van egy Real kapus életében, mert van, hogy 10 emberrel támadunk, a kapus ott hagyva, majd labdavesztés..

Na ezekben jó szerintem Navas és pont sajnos ezeket kapja láb mellé/közé a belga.Nyilván ezek a testi adottságokból is jönnek.

Courtois meg jobb levegőben, szögleteknél és beadásoknál, mint Navas.

Összességében szerintem Navas (ilyen volt Casillas is, nem magas, de földön nem verték meg) jobban passzol a Realba.

Mindegy a belga, illetve valaki rohadtul kellett évek óta Navas helyett Pereznek. Ez volt a legfontosabb, rohangálni DDG után. Ez a “probléma” megoldva. Alapvetően tényleg lassan jobb, ha Navas megy és akkor 100%- ig alapozzunk Courtoisra.

Ez van. Örüljünk Courtois jó védéseinek, nézzük a jót benne, mert van az is. Ha pedig kapja láb mellé a gólokat, mikor a védőink ott hagyják akkor hibáztassuk a védelmet(mert alapvetően az ő hibájuk), vagy örüljünk ha a belga megfogja. Idővel remélhetőleg fejlődik ebben majd.

Lehetősége lesz gyakorolni ezeket a szituációkat, mert tipikus Real/spanyol focis szituációk a vehemensen kitámadunk, majd labdavesztés..

Vissza: “Játékosok”