Vinícius Junior - 7

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Eladnád a nyáron?

A szavazás 2024. február 17., szombat 10:28-kor befejeződött.

Igen
44
47%
Nem
50
53%
 
Szavazatok száma: 94

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 30., szerda 23:23

Nem bírom. :lol:

Meg kéne tiltani neki, hogy gólt szerezzen, inkább passzoljon, MINDIG. :lol: Ez valami elképesztő.

Pedig az a sebesség. Úgy lerakta a védőt, mintha Bolt indult volna valami középiskolás versenyen. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. szeptember 30., szerda 23:23

Ziccerben hazaadja, profi futballista :salute:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: flori » 2020. szeptember 30., szerda 23:22

Ez mi volt a vegen? Megcsinalja a nehezet szepen, erre jon ez. Tenyleg komolytalan igy. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 30., szerda 17:10

szegény vasutas
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. szeptember 23., szerda 20:40

Jó, de azt ilyenkor mindig figyelembe kell venni, hogy a balfasz brazil védők ellen tűnik valaki extrának. Azért az a bajnokság nagyon nem szint.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. szeptember 23., szerda 20:38

Faust írta: Rodrygoban en is egyre kevesbe latok barmit, full kozepszeru a gyerek, de nem sokat jatszik a posztjan azt hozza kell tenni.

Mindket sracnak annyi a szerencseje, hogy brazil, kulonben soha nem kerultek volna meg a Real Madrid kozelebe sem, plane nem ennyiert.
Amúgy az a fura,hogy brazilban extrabbnak tunt mint Vini.
Vallalta az 1v1 eket es nem esz nelkul.
Gyorsabbnak, agilisabbnak hatott.

Igazából mindkettőt el kellett volna zavarni kölcsönbe es valahogy jövőre beprobalni őket.
Odegaard se lenne szvsz sehol, ha 17 8 eves koraban tole vartuk volna a csodát.
Egyertelmuen latszodik rajtuk, hogy nem az a szintu tehetség egyik brazil sem aki 18 9 evesen mar egy ekkora csapatot huzni tud
ZIDANE

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. szeptember 23., szerda 19:47

Én még bízok bennük, meg mást úgyse tudok csinálni. :mrgreen: Szerintem egyébként egyáltalán nem annyira reménytelenek de jelenleg az az igazság, hogy bárki játszik bármelyik oldalon (beleértve Hazardot és Asensiot is), sehogy se jó.

Normális esetben max a spanyol kupa első meccsein fordulna elő, hogy egy 19 és egy 20 éves szélsővel állunk ki, de arról, hogy ez nem így van arról meg nem ők tehetnek. Az egyértelmű, hogy még messze vannak attól amit egy szurkoló elvárna egy kezdő szélsőtől főleg úgy, hogy ezelőtt CR szaladgált a bal szélen és egy prime Bale se volt rossz.

Van egy egész évük bizonyítani és majd meglátjuk, hogy mit sikerül kihozniuk magukból, ha pedig szezon végén is itt tartunk akkor el kell őket engedni. Mindenesetre én szurkolok nekik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 23., szerda 18:55

kiserik írta:
Kerlon írta:

Hagyjad már a passz hatékonyságot. Xavit szét fikáztuk az 1500 alibi passza miatt. Járatjuk a labdát és ennyi, kritikis helyzetekben kell jól dönteni és jól kivitelezni. Na ezekben borzalmasan gyenge... Egy spanyol középcsapatban úde szinfolt lenne. Itt meg sirhatunk, hogy neki kell jelenleg örülni...

Rodrygora kéne hangsúlyt fektetni, előbb ki lehet talán kupálni.

Csúcs Hazard kéne nagyon, de lehet elengedte ezt fejben.
Nekem meg Mané kéne de baszhatjuk. Van dagadt, lusta Hazard, meg munkás, béna Vini. Ez van. Lehet pörögni, de akkor is ez van.

Csak úgy megsúgom, hogy ebben a labda járatásban Rodrygonak sikerült 33%-ban ellenfélhez passzolni, vagy inkább 33%-ban nem sikerült csapattárshoz passzolni, azaz "kritikus helyzetekben jól dönteni és jól kivitelezni". A társak gólhelyzetbe hozása pedig nem annyira az alibi tevékenységek közé sorolandó, és a meccsre visszagondolva Vini neve előbb eszünkbe jut, mint Rodrygoé.
ateeemadrid írta:

Ezt amúgy miért gondoljátok így sokan? Szerintem Viniben jóval több van, igazából mindenben jobb, csak agyban gyengébb, abban mondjuk sokkal. :mrgreen:

Rodrygo nálam Asensio szintjét sem üti meg, volt a triplája, meg a fasza debütálása, és így nagyjából ennyi az egész amit nálunk fel tud mutatni. Iszonyat középszerű szerintem a srác egyelőre.
Mert páran a magánélete és instája miatt poénosnak tartották fikázni, amire rátett Vini egy lapáttal a kapkodó cseleivel és óvodás lövéseivel. Mondjuk ha eszembe jut, hogy volt ezen hangadók közt olyan, aki szakmai szemmel CR-t távozása előtt 3 évvel már eladta volna, akkor sírva röhögök a mai napig.
Nekem Rodrygoé előbb eszembe jut, de csak az első félidő miatt.

Persze lehet jönni ilyen statokkal, hogy ő csak 66%-kal passzolt.

Amúgy meg Vini nálam középszerű se. Mert azonkívül, hogy dinamikus és tökös mit tud? Semmit. Kurva technikátlan, kurva hülye a játékhoz is.

Rodrygoban nincs elég tűz, viszont nem kell megtanítani lőni, labdát vezetni... Illetve a gondolkozása is érettebb. Azt meg mindig elfelejtitek, hogy utóbbi szintén balszélső, de a jobboldalon kell virgonckodnia.

Vini meg miben fejlődik? Nem szórja el a labdákat és fegyelmezetten visszazár. Hát oké, szép jövő egy Realnak, ha vele kell sokáig számolni. Mondjuk Rodrygoval se lehet alapemberként majd.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. szeptember 23., szerda 17:29

Imadom, mi lenne ha... volna... stb :D
Mindket sracra nagy szuksegunk van, mit kell itt rugozni allandoan, egymast felullicitalni, hogy melyiket adnatok el elobb, melyiknek van tobb idegesito szar megmozdulasa, stb komolyan mintha nem is Real Madrid fan oldalon lennek. Mondjuk valoban, 5 evvel ezekott az itteniek nagyresze nem hogy eladta volna CR-t, egyenesen szerzodest bontva rugta volna ki a klubtol. Hat, meg szerencse, hogy Perez az elnok, es Zz az edzo. A tobbi tortenelem.

Ha Vini es Rodrygo nem lenne a csapatban, kivel allnank fel? Lucasszal meg Nachoval? Vagy mit szeretnetek, mindenkit rugjunk ki, mikozben valsag van es stadiont epitunk?

Elnezest, de vegigolvasva a hozzaszolasokat alaposan fel ment a pumpa :mrgreen: Mondjuk szerencsere ma jo napom volt, ugyhogy ez a legnagyobb problemam ma. :D
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. szeptember 23., szerda 16:39

Faust írta: Mindket sracnak annyi a szerencseje, hogy brazil, kulonben soha nem kerultek volna meg a Real Madrid kozelebe sem,
Magyarul tucatbrazilok? :mrgreen:
Rodrygoban én is többet látok
Viniciust eladnám, amíg lehet

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 23., szerda 15:51

Na ne szivassatok. Vini jobb mindenben, mint Rodrygo. Tegyuk at jobb oldalra es kiderul a valosag.
Eleg rajuk nezni, a mozgasukra. Legjobban akkor jarnank Vini jr al... Ezt is h nevet valt a mezen...ha jo penzert eladnank jovore a psg nek.
Nehany cseltol hasra estek paran, meg mert hajt, csak kozben szinte nem is veszelyes arra a rohadt kapura. 50 bol 1x jol fejezi be a tamadast, kiraly

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. szeptember 23., szerda 14:58

Rodrygoban en is egyre kevesbe latok barmit, full kozepszeru a gyerek, de nem sokat jatszik a posztjan azt hozza kell tenni.

Mindket sracnak annyi a szerencseje, hogy brazil, kulonben soha nem kerultek volna meg a Real Madrid kozelebe sem, plane nem ennyiert.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 23., szerda 14:49

Kerlon írta:
kiserik írta:
Én értem, hogy Te mit mondasz, csak Te nem érted, hogy mit mondok én. Nem azt írtam, hogy Vini jobb játékos a fent említetteknél, hanem, hogy a csapat előbbre van vele. Ahogy írod: előbbre van egy olyan játékossal, akit a többiek alul teljesítenek. Hazard százszor jobb focista, mint Vini, de Vinivel sokkal többre megyünk. Bevethető, gyors, hajt, melózik, neki megy a védelmeknek és lassan fejlődik is, ahogy a Soci elleni passz hatékonysága is mutatja.
Hagyjad már a passz hatékonyságot. Xavit szét fikáztuk az 1500 alibi passza miatt. Járatjuk a labdát és ennyi, kritikis helyzetekben kell jól dönteni és jól kivitelezni. Na ezekben borzalmasan gyenge... Egy spanyol középcsapatban úde szinfolt lenne. Itt meg sirhatunk, hogy neki kell jelenleg örülni...

Rodrygora kéne hangsúlyt fektetni, előbb ki lehet talán kupálni.

Csúcs Hazard kéne nagyon, de lehet elengedte ezt fejben.
Nekem meg Mané kéne de baszhatjuk. Van dagadt, lusta Hazard, meg munkás, béna Vini. Ez van. Lehet pörögni, de akkor is ez van.

Csak úgy megsúgom, hogy ebben a labda járatásban Rodrygonak sikerült 33%-ban ellenfélhez passzolni, vagy inkább 33%-ban nem sikerült csapattárshoz passzolni, azaz "kritikus helyzetekben jól dönteni és jól kivitelezni". A társak gólhelyzetbe hozása pedig nem annyira az alibi tevékenységek közé sorolandó, és a meccsre visszagondolva Vini neve előbb eszünkbe jut, mint Rodrygoé.
ateeemadrid írta:
Rodrygora kéne hangsúlyt fektetni, előbb ki lehet talán kupálni.
Ezt amúgy miért gondoljátok így sokan? Szerintem Viniben jóval több van, igazából mindenben jobb, csak agyban gyengébb, abban mondjuk sokkal. :mrgreen:

Rodrygo nálam Asensio szintjét sem üti meg, volt a triplája, meg a fasza debütálása, és így nagyjából ennyi az egész amit nálunk fel tud mutatni. Iszonyat középszerű szerintem a srác egyelőre.
Mert páran a magánélete és instája miatt poénosnak tartották fikázni, amire rátett Vini egy lapáttal a kapkodó cseleivel és óvodás lövéseivel. Mondjuk ha eszembe jut, hogy volt ezen hangadók közt olyan, aki szakmai szemmel CR-t távozása előtt 3 évvel már eladta volna, akkor sírva röhögök a mai napig.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. szeptember 23., szerda 13:31

Rodrygora kéne hangsúlyt fektetni, előbb ki lehet talán kupálni.
Ezt amúgy miért gondoljátok így sokan? Szerintem Viniben jóval több van, igazából mindenben jobb, csak agyban gyengébb, abban mondjuk sokkal. :mrgreen:

Rodrygo nálam Asensio szintjét sem üti meg, volt a triplája, meg a fasza debütálása, és így nagyjából ennyi az egész amit nálunk fel tud mutatni. Iszonyat középszerű szerintem a srác egyelőre.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 23., szerda 12:56

kiserik írta:
Kerlon írta:

Én meg azt látom, hogy attól nem lesz valaki jó játékos, mert vannak, akik alul teljesítik.
Én értem, hogy Te mit mondasz, csak Te nem érted, hogy mit mondok én. Nem azt írtam, hogy Vini jobb játékos a fent említetteknél, hanem, hogy a csapat előbbre van vele. Ahogy írod: előbbre van egy olyan játékossal, akit a többiek alul teljesítenek. Hazard százszor jobb focista, mint Vini, de Vinivel sokkal többre megyünk. Bevethető, gyors, hajt, melózik, neki megy a védelmeknek és lassan fejlődik is, ahogy a Soci elleni passz hatékonysága is mutatja.
Hagyjad már a passz hatékonyságot. Xavit szét fikáztuk az 1500 alibi passza miatt. Járatjuk a labdát és ennyi, kritikis helyzetekben kell jól dönteni és jól kivitelezni. Na ezekben borzalmasan gyenge... Egy spanyol középcsapatban úde szinfolt lenne. Itt meg sirhatunk, hogy neki kell jelenleg örülni...

Rodrygora kéne hangsúlyt fektetni, előbb ki lehet talán kupálni.

Csúcs Hazard kéne nagyon, de lehet elengedte ezt fejben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. szeptember 23., szerda 12:08

Kerlon írta:
kiserik írta:
Hát ez nagyon jó :lol: Most a Rodrygosat légyszi az ő topicjába :kacsint:

Én azt látom, hogy fut, hajt, próbálkozik fegyelmezetten és előbbre vagyunk vele, mint a félpályánál tekergő Hazarddal (már ha bevethető), az alibi Asensióval, a 10-20 perces Rodrygoval vagy LV-vel. Ha kiröhögjük a munkát, akkor nézhetjük a Bale féléket, akik tudnak, csak szarnak bele.
A passzairól csak annyit, hogy 97,5% -ot hozott...
Én meg azt látom, hogy attól nem lesz valaki jó játékos, mert vannak, akik alul teljesítik.
Én értem, hogy Te mit mondasz, csak Te nem érted, hogy mit mondok én. Nem azt írtam, hogy Vini jobb játékos a fent említetteknél, hanem, hogy a csapat előbbre van vele. Ahogy írod: előbbre van egy olyan játékossal, akit a többiek alul teljesítenek. Hazard százszor jobb focista, mint Vini, de Vinivel sokkal többre megyünk. Bevethető, gyors, hajt, melózik, neki megy a védelmeknek és lassan fejlődik is, ahogy a Soci elleni passz hatékonysága is mutatja.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 22., kedd 18:14

kiserik írta:
realistahuni írta:

https://twitter.com/ChalsHardy/status/1 ... 0052439048

Morata skillz alapanyag :mrgreen:
Hát ez nagyon jó :lol: Most a Rodrygosat légyszi az ő topicjába :kacsint:

Én azt látom, hogy fut, hajt, próbálkozik fegyelmezetten és előbbre vagyunk vele, mint a félpályánál tekergő Hazarddal (már ha bevethető), az alibi Asensióval, a 10-20 perces Rodrygoval vagy LV-vel. Ha kiröhögjük a munkát, akkor nézhetjük a Bale féléket, akik tudnak, csak szarnak bele.
A passzairól csak annyit, hogy 97,5% -ot hozott...
Én meg azt látom, hogy attól nem lesz valaki jó játékos, mert vannak, akik alul teljesítik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 22., kedd 0:34

füst írta:
Rodrygoban több van de az is édeskevés, inkább a 100 kilós Ázárt
Ne használd kérlek a 100 kilós kifejezést, nem méltó. Mázsás. Mázsás Hazard, sokkal tekintélyt parancsolóbb, mi nagy emberek szeretjük az efajta figyelmessséget, mégiscsak mértékegységet váltottunk. :D
Pizza,gyros,Madrid. In that order :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 21., hétfő 23:56

Rodrygoban több van de az is édeskevés, inkább a 100 kilós Ázárt
Ne használd kérlek a 100 kilós kifejezést, nem méltó. Mázsás. Mázsás Hazard, sokkal tekintélyt parancsolóbb, mi nagy emberek szeretjük az efajta figyelmessséget, mégiscsak mértékegységet váltottunk. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Vinícius Junior - 20

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 21., hétfő 23:27

Asensio azért egy fasza kis spanyol focista,ezek általában nem Real Madrid szintet jelentenek, hanem pl egy Valencia sevilla húzóembert, vagy jobb esetben egy fabregasos karriert. Viniciusz nem focista,nem úgy mozog nem úgy kezeli a labdát nem úgy lő kapura mint egy focista. Valaki bedobta itt neymart. Az a hatalmas különbség a két bohóckodás között,hogy Neymar cselein érződik,hogy nagypályás focira vannak szabva,területeket nyer vagy nyit vele míg vinicius nem területeket nyer a cseleivel,hanem megver valakit 1v1ben és nem haladt semerre csak átjutott az emberen, ami utcai focinál amúgy fasza, itt nem,ezen a szinten meg pláne nem.

Rodrygoban több van de az is édeskevés, inkább a 100 kilós Ázárt erőltetném orrvérzésig amíg egyszercsak formába nem lendül mint időt pocsékolni a két brazil csodánkra.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég