Eden Hazard

Archívum
Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. május 6., csütörtök 19:51

A Marcán most megy egy szavazás arról, hogy a Sevilla ellen legyen-e Hazard ÉS Ramos, vagy csak Ramos, vagy csak Hazard, vagy egyik sem. Az én szavazatom volt a 42139., és egybe is csengett a 61% többségű közízléssel, "no, ninguno debe jugar", azaz egyiket sem kívánja látni az internetes publikum a következő mérkőzésen. A "csak Hazard"ra is jött 4%, ezek vagy trollok, vagy culék lehetnek. Érdekes és egyben elszomorító, de a jelenlegi viszonyokat sajnos jól tükröző eredmény, amely véleményem szerint nem csak a pályán mutatott teljesítményt díjazta, hanem az azon kívüli hozzáállást, viselkedést is.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. május 6., csütörtök 19:31

Bár igaz lenne amit a Marca írt, hogy a Real nem tart rá igényt jövőre. Takarodna el nyáron, de jó is lenne.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 6., csütörtök 15:34

Profizmus 0, hasznosság 0 és erre überel egy magatartás 0-val. Hát grat ba×od :vivo:

Megérdemelné hogy Kázmér a kövi edzésen leápolja hogy érezze a törődést. Hozzátenni amúgy se tesz a játékhoz szóval tök mindegy hogy sérült vagy sem...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 6., csütörtök 15:10

ziro4vr írta:
dzsi91 írta: Ezt a bratyizást a színfalak mögött is ellehetett volna játszani. Céronaldo mit kapott amikor szülinapi zsúrt rendezett egy matrac elleni szopó után.

Én a sérülései miatt egyáltalán nem bántanám, ez van ezt dobta a gép. De mellette nagyon elvan tévedve az ember, itt nem nyilatkozgatunk baromságokat ha már amúgy is rád van szállva a média és nem állsz le egy bl kiesés után vihorászni senkivel.

Kicsit olyan a tag mint amikor valaki elmegy színházba melegítőben baseball sapkában. Nem ölt embert vele de azért csak nem illik.
Kinevetnélek hogy nem jött be a jóslat de én is felültem a vonatodra. :lol: :lol:
:mrgreen: Hát nem nagyon volt más kapaszkodó már mint ez a meccs.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 6., csütörtök 14:30

dzsi91 írta: Ezt a bratyizást a színfalak mögött is ellehetett volna játszani. Céronaldo mit kapott amikor szülinapi zsúrt rendezett egy matrac elleni szopó után.

Én a sérülései miatt egyáltalán nem bántanám, ez van ezt dobta a gép. De mellette nagyon elvan tévedve az ember, itt nem nyilatkozgatunk baromságokat ha már amúgy is rád van szállva a média és nem állsz le egy bl kiesés után vihorászni senkivel.

Kicsit olyan a tag mint amikor valaki elmegy színházba melegítőben baseball sapkában. Nem ölt embert vele de azért csak nem illik.
Kinevetnélek hogy nem jött be a jóslat de én is felültem a vonatodra. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 6., csütörtök 14:29

Ezt a bratyizást a színfalak mögött is ellehetett volna játszani. Céronaldo mit kapott amikor szülinapi zsúrt rendezett egy matrac elleni szopó után.

Én a sérülései miatt egyáltalán nem bántanám, ez van ezt dobta a gép. De mellette nagyon elvan tévedve az ember, itt nem nyilatkozgatunk baromságokat ha már amúgy is rád van szállva a média és nem állsz le egy bl kiesés után vihorászni senkivel.

Kicsit olyan a tag mint amikor valaki elmegy színházba melegítőben baseball sapkában. Nem ölt embert vele de azért csak nem illik.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 6., csütörtök 14:22

Valahogy engem nem baszott fel ez a bratyizás, látszik az emberen hogy ilyen kis laza gyerek, picsi-pacsi seggbekuki cimbi mindenki, közös sajtburi a meccs után a haverokkal. Ezt mind leszarnám ha mellé megmutatná miért került 100 millióba, ha megszakadna a pályán, utána tőlem mehetne egymás lecummantása. Így azért elég visszás a történet, és remekül lehet okádni rá a szart minden fórumon. Nem az eszéről híres ez se, az tuti.

Joggal kapna a Bernabeutól egy kis audióvizuális szeretetet, Bale után szabadon. Nagy mázlija, hogy üresek a lelátók.

Na majd jövőre formába lendül :lol: :cens:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. május 6., csütörtök 13:24

Legalább lenne egy crvenazvezda jellegű, kellemes délszláv hangulatú mag a szurkolótáborban. Párszor már leöltöztették volna, joggal, plusz egy-két jól megérdemelt füles után nem lenne kedve vigyorogni ennek a rohadéknak. Sírva szaladna innen végre.

Az is elég kontrasztos, hogy ellenünk mit raknak le a volt játékosaink, és mit mutatott be tegnap ez a szarházi, jó kis pénzért.
Nemcsak magát alázta meg a megszokott hígfos teljesítményével, hanem a csapattársait is. Akiknek döntő többsége, a kiesés ellenére is, véleményem szerint emelt fővel vonulhatott le, mert mindent megtettek :agree: .

Hazard nem érdemli meg a Real Madridot. :vivo:
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. május 6., csütörtök 12:49

Steve írta: Hiába Vini pl. olyan,amilyen és hiába vannak iszonyat gyengeségei, engem a legjobban mégis ez a beleszaromság, nulla profizmus, flegmaság, kényelmesség tud felszabni.
Ugyanez. Ezert nem bantom viniciust, o legalabb probalkozik a maga modjan es korlataival de meghal a palyan.
Ez meg, idejon 100x millioert, ket eve lofasz es latszik rajta hogy a legkevesbe se zavarja. A jatekaba semmi kapura tamadas nincsen, kozepen elforgolodik a kapunak hattal,meg sarkazgat, a felpasszokat folyamatosan atlepi akar egy meccsen 3x is es ennyi. Erre meg itt van nekunk isco mar 8 eve.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. május 6., csütörtök 12:41

Valószínűleg csak engem nem húzott fel, vagy nem érdekel, de ezen a röhögcsélés a régi arcokkal ez engem nem zavart.
Nyilván megértem, hogy valakit zavar és sokat elmond mennyire hatotta meg a kiesés..


Viszont engem az sokkal jobban zavar, hogy ennyi pénzért messze a legrosszabb támadóink egyike.

Hiába Vini pl. olyan,amilyen és hiába vannak iszonyat gyengeségei, engem a legjobban mégis ez a beleszaromság, nulla profizmus, flegmaság, kényelmesség tud felszabni.

Ha én csinálom ezt ok, de ők profik és a világ legjobbai között volt kikálltva..

Idegesítő ez az egész szituáció.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. május 6., csütörtök 12:39

Időt kéne neki adnotok...lassan belejön :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13046
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 6., csütörtök 12:24

Marky írta: Nem baj, hogy joban van a regi tarsakkal, nem zavart volna, ha valtanak par mondatot a meccs utan, de az, hogy egy ilyen hig fos meccs utan odamegy es elkezdenek rohogcselni a kamerak elott.... Balet a valogatott meccse utan darabokra szedte a madridi sajto, Hazard meg konkretan le se szarja a kiesest?
Huzzon a fenebe.
Lecserelesekor is nevetgelve ment le. Azt hittem valamit hozza vagok a tv hez. Abszolut nem lepett meg h masnap irtak a chelseas bratyizast

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4805
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2021. május 6., csütörtök 11:35

flori írta: Comparison between Bale and Hazard’s first 2 seasons with RM:

Games: 92 - 40
Goals: 39 - 4
Assists: 31 - 7
Goals per game: 0.42 - 0.10
Goals/assists per game: 0.76 - 0.28
Mins per goal: 189 - 597
Mins per goal/assist: 105 - 217
Injuries: 4 - 11
Games missed to injury: 8 - 58
Hát igen, nem is szabad egy lapon említeni a kettőt. Bale 2014-től 2017-ig azért eléggé ott volt a szeren és minden meccsen benne volt a gól.

Ki hitte volna hogy visszasírjuk a nagyseggű helyett, de még a jelenlegi Balet is, nem csak a csúcs verzióját. :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 6., csütörtök 11:13

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Alapból fals felhozni a walesit, ő azért tett is ezért a klubbért, nem keveset, utána gajdult meg. Kaká szintén sokkal vállalhatóbb volt, a teste vszeg hasonlóan félholt volt már, de a mentalitással meg alázattal nem volt baj. Ez a csávó láthatóan kevés testben és fejben is, nem tudom hova tudnánk elboltolni az a baj.
Varane, Hazard, Vini. Mbappeert.
Ezt adom, Varane inkább pénzé legyen téve, mintsem ingyé távozzon ( ha úgy esik neki majd jól )
Vinit jobban bírom mint Aset meg Rodrygot, de ha vinnék, simán adnám, pláne egy Bappe üzletben !
Hazard? no comment. Nyittatni kellene vele a Bernabéu környékén egy szendvicses standot, hátha generálna némi bevételt .Beajánlhatnád a kebaboshoz is .
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. május 6., csütörtök 11:12

https://coub.com/view/rkjl
még a klaviatúrán leütött betűt is kár pazarolni erre.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. május 6., csütörtök 11:04

Az is baj, ha félremegy egy igazolás, de az még nagyobb ha évekig ragaszkodunk vkihez, mert drága volt hiába szar.
Le kell nyelni, hogy ez el lett baszva, erre senki nem gondolt, hogy ez a hambizabáló ennyire duplanulla lesz mindenhogy....
Vigyék el felőlem 30 millióért, csak ne rontsa itt a levegőt.
Remélem Perez tanult ebből is és nem ragaszkodik majd hozzá, mert ez a hozzáállás nem ide való.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 6., csütörtök 11:01

Csak akkor vehetik meg Varane-t, ha viszik a másik 2-t, kül. no business? Ravasz... :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. május 6., csütörtök 11:00

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Alapból fals felhozni a walesit, ő azért tett is ezért a klubbért, nem keveset, utána gajdult meg. Kaká szintén sokkal vállalhatóbb volt, a teste vszeg hasonlóan félholt volt már, de a mentalitással meg alázattal nem volt baj. Ez a csávó láthatóan kevés testben és fejben is, nem tudom hova tudnánk elboltolni az a baj.
Varane, Hazard, Vini. Mbappeert.
Ez csont nélkül egy nyertes deal lenne.

Ennek a csávónak meg lefőtt. Esetleg ha valamit még csinálna a bajnoki hajrában.. talán lehet valami pozitívum is majd róla, amúgy zéró.
2 év alatt ennyire nagy nullát.. hát én nem is emlékszem hogy valaki ekkora rössel jön aztán ennyire nulla.
Tényleg nem lehet hozzá mérni senkit. Kakát sem. Bale-t meg pláne nem.
BL kiesés ide vagy oda, semmin nem változtatott volna ezen az esetleges továbbjutás sem (hacsak nem kettesével verte volna a gólokat).
Engedjük el valahová összeszedni még egy kis nyugdíjmegtakarítást aztan úgyis visszavonul.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. május 6., csütörtök 10:59

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Alapból fals felhozni a walesit, ő azért tett is ezért a klubbért, nem keveset, utána gajdult meg. Kaká szintén sokkal vállalhatóbb volt, a teste vszeg hasonlóan félholt volt már, de a mentalitással meg alázattal nem volt baj. Ez a csávó láthatóan kevés testben és fejben is, nem tudom hova tudnánk elboltolni az a baj.
Varane, Hazard, Vini. Mbappeert.
Én alairnam
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Eden Hazard - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 6., csütörtök 10:52

ziro4vr írta: Alapból fals felhozni a walesit, ő azért tett is ezért a klubbért, nem keveset, utána gajdult meg. Kaká szintén sokkal vállalhatóbb volt, a teste vszeg hasonlóan félholt volt már, de a mentalitással meg alázattal nem volt baj. Ez a csávó láthatóan kevés testben és fejben is, nem tudom hova tudnánk elboltolni az a baj.
Varane, Hazard, Vini. Mbappeert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég