Sergio Ramos

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 11:09

Lesznek bajok. :( :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. június 17., csütörtök 11:06

Ramos wants to speak clearly and reveal the truth at his farewell. He wanted to stay and retire at Real Madrid. @javiherraez

Official: Sergio Ramos’ farewell press conference begins at 12:30 CEST. It will be streamed on RMTV, Twitter, Facebook, YouTube.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Hege
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2016. április 6., szerda 21:24

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Hege » 2021. június 17., csütörtök 10:46

lestat írta:
dzsi91 írta: Miafaszomezafórum tejóisten. Mindenidők lenagyobb kapitánya. #akurvaanyjáthogycsak16évigzsoldoskodott
+1

:lol: Big joke

Hagyjad mar. Zsoldoskodik normal ember altal felfoghatatlan penzert, hirdeti hogy mekkora madridista, erre nem kap zobb penzt es dobbant. Nehogy mar o legyen a martir, aki 16 ev alatt nem lett megfizetve, meg megbecsulve.

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. június 17., csütörtök 10:45

L E G E N D A
Örökké a legnagyobb védő és kapitány marad :sziv: Ez az utazás most véget ér, de soha egy rossz szavam se lesz rá, nem érdekel az elmúlt pár hónap sem. Amit adott az elmúlt 16 évben az csakis tiszteletet és megbecsülést érdemel.
GRANDE SERGIO!!!!!! :salute:

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. június 17., csütörtök 10:41

Csabi írta: mert ez élsport és nem jótékonysági szervezet. a nagy legenda nem hajlandó leadni 10%-ot a fizetéséből. :lol: nem kérdés, hogy ki a hunyó.
+1
Nekem is óriási nagy kedvencem lett az évek alatt és az elmúlt 20 év kedvenc Real védőm Robi Carlos után...
De ez az ő hibája

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2021. június 17., csütörtök 10:37

Köszönünk mindent LEGENDA! Mert Ramos igazi Real legenda. Felemásak az érzéseim, mert Zidane és Cristiano Ronaldo mellett ő érte rajongtam leginkább. De 35 éves már, el kell kezdnie a megújulást, és Ramos távozása valahol szimbolikus. Köszönünk mindent!:)

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2021. június 17., csütörtök 10:33

Nagy kár, szerintem még bőven tudott volna segíteni. Azt is sokallom, hogy a védelem két pillére valószínűleg egyszerre távozik. Az elmúlt húszonakárhány évben láttam jó pár Real Madrid védelmet, és azt hiszem, itt sokan nem tudják, mennyire el voltunk kényeztetve egy ilyen stabil belső védőpárossal/hármassal.

Kicsit felemásnak érzem ezt az utolsó pár hónapot, de összességében egy rossz szót nem szólhatunk. A klub egyik legnagyobb ikonja távozik, amíg itt volt, hihetetlen sokat tett a Madridért. Az egyik legnagyobb harcos, vezér, kapitány, akit valaha láttam. Köszönjük ezt a fantasztikus 15 évet!!

Avatar
Becks23
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2019. december 19., csütörtök 10:38
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Raúl, CR7, Sergio Ramos, Gera Zoli, Guti, Iker Casillas, Edwin van der Saar
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester UTD, FTC

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Becks23 » 2021. június 17., csütörtök 10:10

Abszolút legenda, nagy betűkkel beírta magát a történelemkönyvbe, biztos vagyok benne, hogy még segíthetett volna 1-2 szezont, főleg a fiatalok mentoraként segíthette volna a beilleszkedést. Talán a legfájdalmasabb, de el kell kezdeni valahol a változtatásokat, mert sehova nem jutunk a 35 éves játékosokkal és ez továbbra sem haverkodásról szól, hanem élsport.
Köszönök mindent Sergio, miattad is lettem anno madridista!! :salute: :salute:

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. június 17., csütörtök 10:05

Sok sikert, nagy urt fog hagyni maga utan.

Egyebkent ha korrekten kezelte volna ezt es a paradezas elott kijelenti, hogy neki fontos az a +1 ev, mielott visszavonul vagy szeretne meg valami uj kihivast, akkor teljesen mas lenne most az emberek szajize.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. június 17., csütörtök 10:02

kosz mindent faszi! remelem jo helyre megy el az a plusz par millio majd, es boldog leszel ujra! sajnalatos, hogy a draga ego idaig vezetett.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 17., csütörtök 9:40

Kroos twitteren.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 17., csütörtök 9:09

dzsi91 írta: Miafaszomezafórum tejóisten. Mindenidők lenagyobb kapitánya. #akurvaanyjáthogycsak16évigzsoldoskodott
+1

:lol: Big joke
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. június 17., csütörtök 9:03

Köszönök mindent,de ezt így elcseszni.
:roll:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

major
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. április 27., hétfő 11:08

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: major » 2021. június 17., csütörtök 8:49

Az elmúlt években már alig követtem a gurulós focit, csak a Real meccseit néztem meg. (Abban a kis szabadidőmben az NFL sokkal jobban leköt)
Azt hiszem távozom én is a kapitánnyal együtt és ráhagyom a foci nézést. Hihetetlen amit ennek az embernek köszönhetünk, engem abszolút nem érdekel, hogy ki a hibás, kellett e volna engedi vagy se.. (Gondolom ha megvan a ház meg kocsi ti se mondjátok a főnöknek, hogy csökkentheti a fizetésetek... ő mindent megérdemel)
De mindegy is, amit el szerettem volna mondani, hogy soha nem felejtem el, all time kedvenc játékosom. Mikor egymaga helyretette a komplett barcelonat már egyértelmű volt, hogy ő a kapitány... 92:48 ... Cibeles...
Egyvalamit akarok még, egy 25 perces tökéletes tribute videót :)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. június 17., csütörtök 8:42

Anthony írta: Elég szomorú, hogy mostmár a sokadik legendánk nem itt fejezi be. Nem tudjuk, hogy melyik fél okolható ezért, és melyik nem, de nincs ez így jól.
Hozunk Alabákat hatalmas fizetéssel, és közben a saját legendáinkat nem tartjuk meg :(
Ahhoz két fél kell. De eddig még senki nem gondolta, hogy minimálisan a korához és teljesítményéhez kéne igazítani a szerepét és a fizetését. Minimálisan. Amúgy legenda státuszért és legenda fizetésért kellett volna itt maradni.

De hát nem mindenkit hívnak Luka Modricnak.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 17., csütörtök 8:35

Babinho írta: Egyébként én őt valami nagyon komoly magas szerepbe várom majd a visszavonulása után. Na nem egyből...
De, hogy neki nem RM TV riporter, meg U14 edző állás fog jutni az tuti, hanem a legmagasabb szintre várom, sportigazgató stb.

De ezt a City-s dolgot azért is látom jönni, mert simán benne van, hogy amerikázik egy kicsit még utána New Yorkban is, az egoját még ki kell élni, ami mostanra érte el valószínűleg legnagyobb méretét :mrgreen:
Isten mentsen minket attol, hogy Sergio sportigazgató legyen, sose az eszéről volt híres :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. június 17., csütörtök 8:33

mert ez élsport és nem jótékonysági szervezet. a nagy legenda nem hajlandó leadni 10%-ot a fizetéséből. :lol: nem kérdés, hogy ki a hunyó.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. június 17., csütörtök 8:29

Elég szomorú, hogy mostmár a sokadik legendánk nem itt fejezi be. Nem tudjuk, hogy melyik fél okolható ezért, és melyik nem, de nincs ez így jól.
Hozunk Alabákat hatalmas fizetéssel, és közben a saját legendáinkat nem tartjuk meg :(

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. június 17., csütörtök 8:27

Egyébként én őt valami nagyon komoly magas szerepbe várom majd a visszavonulása után. Na nem egyből...
De, hogy neki nem RM TV riporter, meg U14 edző állás fog jutni az tuti, hanem a legmagasabb szintre várom, sportigazgató stb.

De ezt a City-s dolgot azért is látom jönni, mert simán benne van, hogy amerikázik egy kicsit még utána New Yorkban is, az egoját még ki kell élni, ami mostanra érte el valószínűleg legnagyobb méretét :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sergio Ramos - 4

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 17., csütörtök 8:14

Azért amiatt még aggódok hogy a búcsún drámázik egy sort.
Biztos sok vélt vagy valós sérelem érte az elmúlt évben, de remélem nem borítja ki a szaros bilit, legalább a búcsúja legyen méltó a legnagyobb klub legnagyobb csk-jához.
A távozásának ténye elfogadható, még ha szar is, még ha lehetne is halogatni 1-2 évvel, ésszerűnek mondható, és akár időszerűnek is.

A mikéntje viszont elég ciki, hogy nem ír alá, összerúgja Perezzel a port, azt mondja tervezzenek nélküle, és miután az meg is történt, az utolsó utáni pillanatban azt mondja inkább maradni szeretne. Kár ezért, sokkal szebb is lehetett volna itt az utolsó fél éve... mindegy, de legalább ma ne legyen dráma, ennyit kérnék.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég