Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 22., hétfő 6:19

Halfkey írta: Az utóbbi 4-5ből kettőt felajánlott, ráadásul nem arról van szó hogy előtte lőtt 200at sorban, mert nem olyan rég ő a nr1 lövő. Szóval abba sztem ne köss bele hogy ez az átlagnál gyakoribb, mert tudod jól te is, csak nálad ez pozitívum. Engedd meg hogy annak ellenére hogy Benzemáról van szó, más lásson ebben negatívumot is :)
Azt csinálsz amit akarsz, de azt írtad állandóan. Ez pedig azt jelenti hogy mindegyik tizit felajánlotta mielőtt rugta.
Azt hiszem éppen te oktattal ki valakit arról, hogy lehetett másképp érteni amit írt, mint ahogy gondolta.

Ha azt írtad volna, amit most, egy szót sem szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. augusztus 22., hétfő 0:05

Halfkey írta: Az utóbbi 4-5ből kettőt felajánlott, ráadásul nem arról van szó hogy előtte lőtt 200at sorban, mert nem olyan rég ő a nr1 lövő. Szóval abba sztem ne köss bele hogy ez az átlagnál gyakoribb, mert tudod jól te is, csak nálad ez pozitívum. Engedd meg hogy annak ellenére hogy Benzemáról van szó, más lásson ebben negatívumot is :)
Mintha Hazard az elozo szezonban is kapott volna egy tizit ajandekba, de lehet ket eve volt es Ramos adta at.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. augusztus 21., vasárnap 23:33

Realista24 írta:
Halfkey írta: Tudom hogy ez kicsit beleszarik az örömködésbe az önzetlenség miatt és kevesen fognak ebben velem egyetérteni, de nekem nem tetszik hogy állandóan felajánlgatja. Ez tegnap nyilván mindegy volt a meccs szempontjából, de Rodrygonak a City ellen ilyenből baj lehet… döntsd el Benzin hogy te vagy a legjobb lövő? Akkor lőjed mindet. Nem te vagy? Akkor szólj Carlonak hogy figyi adjuk másnak.
Állandóan?
Mesterharmas esélye volt Rodrygonak, Hazard meg romokban.
Milyen állandóan?

Iden komolyabb lesz a harc a golkiralyi cimert.
Nem kell felajanlgatni :mrgreen:
ZIDANE

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 21., vasárnap 23:13

Az utóbbi 4-5ből kettőt felajánlott, ráadásul nem arról van szó hogy előtte lőtt 200at sorban, mert nem olyan rég ő a nr1 lövő. Szóval abba sztem ne köss bele hogy ez az átlagnál gyakoribb, mert tudod jól te is, csak nálad ez pozitívum. Engedd meg hogy annak ellenére hogy Benzemáról van szó, más lásson ebben negatívumot is :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 21., vasárnap 21:27

Halfkey írta: Tudom hogy ez kicsit beleszarik az örömködésbe az önzetlenség miatt és kevesen fognak ebben velem egyetérteni, de nekem nem tetszik hogy állandóan felajánlgatja. Ez tegnap nyilván mindegy volt a meccs szempontjából, de Rodrygonak a City ellen ilyenből baj lehet… döntsd el Benzin hogy te vagy a legjobb lövő? Akkor lőjed mindet. Nem te vagy? Akkor szólj Carlonak hogy figyi adjuk másnak.
Állandóan?
Mesterharmas esélye volt Rodrygonak, Hazard meg romokban.
Milyen állandóan?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 21., vasárnap 21:22

Halfkey írta: Tudom hogy ez kicsit beleszarik az örömködésbe az önzetlenség miatt és kevesen fognak ebben velem egyetérteni, de nekem nem tetszik hogy állandóan felajánlgatja. Ez tegnap nyilván mindegy volt a meccs szempontjából, de Rodrygonak a City ellen ilyenből baj lehet… döntsd el Benzin hogy te vagy a legjobb lövő? Akkor lőjed mindet. Nem te vagy? Akkor szólj Carlonak hogy figyi adjuk másnak.
Persze, ez egy nagyon többféleképp értelmezhető dolog.. De..
Ahogy a p$g-sek cirkuszán látszik, egy ilyen szintű csapatnál azért akad 2-3 egó, aki magának AKARJA.. Átlagembereknek, mint mi (akik keresztben játszanak a nagypályán :D), nyilván komoly szitunak tűnik egy tizi, nekik ujjgyakorlat.

Nekem ez+a city elleni is egyértelműen egy tud "nagyobb lenni, mint önmaga" pillanat volt.. Én is belövöm, a Kicsi is belövi (a city amúgy is padlón :mrgreen: ), ha akar CL elődöntő mesterhármast lőni, tegye...
Bíznak egymásban, tisztelik is a másikat, a képességeit. Én inkább ezt olvasom ki belőle..

Leszámítva, hogy tegnap szerintem inkább megesett Hazin a szíve és dobni akart neki egy csontot..

Ramosnál az egó (azért majdnem teljesen jogosan) stipistopizta a tiziket, Benzi egy másmilyen kapitány/vezér.
Aztán lehet mind a ketten túlgondoljuk. Nekem instant az jött le, hogy próbálja fejben valahogy segíteni szerencsétlent. Mert ő ilyen.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 21., vasárnap 20:31

Tudom hogy ez kicsit beleszarik az örömködésbe az önzetlenség miatt és kevesen fognak ebben velem egyetérteni, de nekem nem tetszik hogy állandóan felajánlgatja. Ez tegnap nyilván mindegy volt a meccs szempontjából, de Rodrygonak a City ellen ilyenből baj lehet… döntsd el Benzin hogy te vagy a legjobb lövő? Akkor lőjed mindet. Nem te vagy? Akkor szólj Carlonak hogy figyi adjuk másnak.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 21., vasárnap 12:47

Sierra írta: Maxi respect, hogy leadta a tizenegyest ennek a félnótásnak, bár 0-0-nál nyilván nem így történik. :D Ettől függetlenül tényleg jó fej volt tőle.
ezt a gesztust anno CR7-től is megkapta, ugyanilyen szándékból mikor a padlón volt benzema
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 21., vasárnap 12:41

Maxi respect, hogy leadta a tizenegyest ennek a félnótásnak, bár 0-0-nál nyilván nem így történik. :D Ettől függetlenül tényleg jó fej volt tőle.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 20., szombat 23:59

Ez az ember mekkora egy zseni, tanár, pszichológus.. Úr-is-ten! :sziv: :sziv:

A hp-k a psg-ben a tizin veszekednek, ő meg odaadná a cl elődöntőben Rodrynak a mesterhármasért, most meg a béka segge alatt lévő csapattársnak..

Hogy lehet valaki ennyire aranyos, önzetlen?? Ez az ember mit nem lát át?! Olyan szinten több csak, mint 2022 aranylabdása, hogy kifejezhetetlen.. :agree: :salute:

Fenomén Ő is 9-esben..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: I am GC » 2022. augusztus 17., szerda 4:48

Mondjuk az kemény, hogy az Arsenal dokusorozatában az öreget mutatják videoban Lacazatte-nak, hogy mit is kellene csinálnia :agree: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 14., vasárnap 17:44

Süti írta: Szerintem Modric módra +1-eket fog kapni, ha úgy alakul, és nem is fog reklamálni.
És ez így is jó. Ha egyszer felrugsz egy szabalyt, akkor az többé nem szabály.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 14., vasárnap 17:43

Ha a főnök azt mondja, akkor az úgy is van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. augusztus 14., vasárnap 16:44

Leo Messi: “Ballon d’Or? I think this year there are no doubts, it is clear that Benzema had a spectacular year. Benzema was fundamental in the UCL from the R16 onwards in every game. I don’t think there are doubts about him winning the Ballon d’Or”.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. augusztus 12., péntek 12:45

Szerintem Modric módra +1-eket fog kapni, ha úgy alakul, és nem is fog reklamálni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 12., péntek 12:21

Karim Benzema will renew his contract for 2 more seasons and will be the first 30+ player to do so. "He's unique" is the message. @tgm46

Nehezen tudom elképzelni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 12., péntek 12:20

Ahogy a cseréivel állunk + a több meccset figyelembe véve (Szuperkupa, Klub VB?, remélhetőleg több kör a kupában) nem zárnám ki, hogy nem érné el ismét ezeket a számokat. Nagyon örülnék ha a Rodry, Hazard, Mariano hármas képes lenne megoldani a pihentetését, de nem nagyon számítok erre, így talán több meccs=több gól.

Szerintem Modrichoz hasonlóan nem fog hanyatlani. Ott van a tarsolyban Pintus, meg ahogy ElSiete is írta, a csk karszalag. Idén még úgy hiszem minimum megközelíti a múltévi számait, jövőre számítok egy kisebb-nagyobb visszaesésre. Ronaldot szerintem nem éri utól, de nagyon meg fogja közelíteni.

24-ben meg amilyen naiv vagyok Haalandot várom. Onnantól (ha még bírja, vagy ahogy ő dönt) hátrébb "szorulhat" és úgy segítheti a csapatot. Amikor kell beáll és pihenten ismét ragyoghat. De az is lehet, hogy 2 év múlva visszavonul és mind bőgünk. Szeretném még legalább 3 évig látni és remélem még kitart egy ideig az évről-évre felfelé ivelő teljesítmény.


Baszki töröljétek kérlek az előzőt. Nem sikerült az a szemműtét és szerkesztés helyett véletlenül az idézésre nyomtam :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2022. augusztus 12., péntek 12:22-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 12., péntek 12:15

Ahogy a cseréivel állunk + a több meccset figyelembe véve (Szuperkupa, Klub VB?, remélhetőleg több kör a kupában) nem zárnám ki, hogy nem érné el ismét ezeket a számokat. Nagyon örülnék ha a Rodry, Hazard, Mariano hármas képes lenne megoldani a pihentetését, de nem nagyon számítok erre, így talán több meccs=több gól.

Szerintem Modrichoz hasonlóan nem fog hanyatlani. Ott van a tarsolyban Pintus, meg ahogy ElSiete is írta, a csk karszalag. Idén még úgy hiszem minimum megközelíti a múltévi számait, jövőre számítok egy kisebb-nagyobb visszaesésre.

24-ben meg amilyen naiv vagyok Haalandot várom. Onnantól (ha még bírja, vagy ahogy ő dönt) hátrébb "szorulhat" és úgy segítheti a csapatot. Amikor kell beáll és pihenten ismét ragyoghat. De az is lehet, hogy 2 év múlva visszavonul és mind bőgünk. Szeretném még legalább 3 évig látni és remélem még kitart egy ideig az évről-évre felfelé ivelő teljesítmény.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. augusztus 12., péntek 11:52

hehetheoriginal írta: 44 goals and 15 assists in 46 appearances in 21/22

sztem ezt nem tudja megismételni.
ez a szezon a csúcs, aranylabdát fog érte kapni.

ceronaldot jó ideig senki nem éri utóóóól
Az alapfelállás nyilván ez de annyira nem lehetetlen a dolog ha elfocizgat itt 38-40 éves koráig mint modric.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 12., péntek 11:29

44 goals and 15 assists in 46 appearances in 21/22

sztem ezt nem tudja megismételni.
ez a szezon a csúcs, aranylabdát fog érte kapni.

ceronaldot jó ideig senki nem éri utóóóól
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég