Karim Benzema - 9

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
h3x0r
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. augusztus 22., hétfő 10:48

Halfkey írta: Oké, jogos, hisz 5-ből nem 5-öt ajánlott fel. Mondjuk erre az egy hibásan alkalmazott szóra való reakció pont a lényegről vonja le a figyelmet, de ok, erről is lehet beszélni :D
(ha csak a tetmeccseket nezzuk) Elozo szezonban a bajnoksagban 7, a BL-ben 3, a szuperkupaban 1 belott tizije volt. Ezen kivul 4-et hagyott ki (kettot egy meccsen). A hetvegivel egyutt ez 1 ev alatt 16 darab 11-es. Ebbol 2(!), nem 5, nem 8, hanem 2(!) darabot akart atadni masnak. Egy ev alatt 16-bol 2. Ez olyan sok?

Ez pont olyan, mint mikor valaki 10 meccsen keresztul minden alkalommal golt lone, parszor kettot is, majd a kovetkezo 4 meccsen csak egyszer talalna be. Te meg elo venned, hogy 4 meccs 1 gol annyira azert nem jo teljesitmeny a kezdo 9-estol, az elozo 10 meccs meg le van szarva.

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 22., hétfő 9:11

Oké, jogos, hisz 5-ből nem 5-öt ajánlott fel. Mondjuk erre az egy hibásan alkalmazott szóra való reakció pont a lényegről vonja le a figyelmet, de ok, erről is lehet beszélni :D

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. augusztus 22., hétfő 7:48

Csabi írta: szerintem se ajánlja fel állandóan. jó kapitanyhoz méltóan akkor ajánlja fel amikor a másiknak szüksége van rá.
pont ezt csinalta a ket esetben
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2022. augusztus 22., hétfő 7:42

szerintem se ajánlja fel állandóan. jó kapitanyhoz méltóan akkor ajánlja fel amikor a másiknak szüksége van rá.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 22., hétfő 6:19

Halfkey írta: Az utóbbi 4-5ből kettőt felajánlott, ráadásul nem arról van szó hogy előtte lőtt 200at sorban, mert nem olyan rég ő a nr1 lövő. Szóval abba sztem ne köss bele hogy ez az átlagnál gyakoribb, mert tudod jól te is, csak nálad ez pozitívum. Engedd meg hogy annak ellenére hogy Benzemáról van szó, más lásson ebben negatívumot is :)
Azt csinálsz amit akarsz, de azt írtad állandóan. Ez pedig azt jelenti hogy mindegyik tizit felajánlotta mielőtt rugta.
Azt hiszem éppen te oktattal ki valakit arról, hogy lehetett másképp érteni amit írt, mint ahogy gondolta.

Ha azt írtad volna, amit most, egy szót sem szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Bencze
Kedvenc játékosaid: Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. augusztus 22., hétfő 0:05

Halfkey írta: Az utóbbi 4-5ből kettőt felajánlott, ráadásul nem arról van szó hogy előtte lőtt 200at sorban, mert nem olyan rég ő a nr1 lövő. Szóval abba sztem ne köss bele hogy ez az átlagnál gyakoribb, mert tudod jól te is, csak nálad ez pozitívum. Engedd meg hogy annak ellenére hogy Benzemáról van szó, más lásson ebben negatívumot is :)
Mintha Hazard az elozo szezonban is kapott volna egy tizit ajandekba, de lehet ket eve volt es Ramos adta at.

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. augusztus 21., vasárnap 23:33

Realista24 írta:
Halfkey írta: Tudom hogy ez kicsit beleszarik az örömködésbe az önzetlenség miatt és kevesen fognak ebben velem egyetérteni, de nekem nem tetszik hogy állandóan felajánlgatja. Ez tegnap nyilván mindegy volt a meccs szempontjából, de Rodrygonak a City ellen ilyenből baj lehet… döntsd el Benzin hogy te vagy a legjobb lövő? Akkor lőjed mindet. Nem te vagy? Akkor szólj Carlonak hogy figyi adjuk másnak.
Állandóan?
Mesterharmas esélye volt Rodrygonak, Hazard meg romokban.
Milyen állandóan?

Iden komolyabb lesz a harc a golkiralyi cimert.
Nem kell felajanlgatni :mrgreen:
ZIDANE

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 21., vasárnap 23:13

Az utóbbi 4-5ből kettőt felajánlott, ráadásul nem arról van szó hogy előtte lőtt 200at sorban, mert nem olyan rég ő a nr1 lövő. Szóval abba sztem ne köss bele hogy ez az átlagnál gyakoribb, mert tudod jól te is, csak nálad ez pozitívum. Engedd meg hogy annak ellenére hogy Benzemáról van szó, más lásson ebben negatívumot is :)

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 21., vasárnap 21:27

Halfkey írta: Tudom hogy ez kicsit beleszarik az örömködésbe az önzetlenség miatt és kevesen fognak ebben velem egyetérteni, de nekem nem tetszik hogy állandóan felajánlgatja. Ez tegnap nyilván mindegy volt a meccs szempontjából, de Rodrygonak a City ellen ilyenből baj lehet… döntsd el Benzin hogy te vagy a legjobb lövő? Akkor lőjed mindet. Nem te vagy? Akkor szólj Carlonak hogy figyi adjuk másnak.
Állandóan?
Mesterharmas esélye volt Rodrygonak, Hazard meg romokban.
Milyen állandóan?
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 21., vasárnap 21:22

Persze, ez egy nagyon többféleképp értelmezhető dolog.. De..
Ahogy a p$g-sek cirkuszán látszik, egy ilyen szintű csapatnál azért akad 2-3 egó, aki magának AKARJA.. Átlagembereknek, mint mi (akik keresztben játszanak a nagypályán :D), nyilván komoly szitunak tűnik egy tizi, nekik ujjgyakorlat.

Nekem ez+a city elleni is egyértelműen egy tud "nagyobb lenni, mint önmaga" pillanat volt.. Én is belövöm, a Kicsi is belövi (a city amúgy is padlón :mrgreen: ), ha akar CL elődöntő mesterhármast lőni, tegye...
Bíznak egymásban, tisztelik is a másikat, a képességeit. Én inkább ezt olvasom ki belőle..

Leszámítva, hogy tegnap szerintem inkább megesett Hazin a szíve és dobni akart neki egy csontot..

Ramosnál az egó (azért majdnem teljesen jogosan) stipistopizta a tiziket, Benzi egy másmilyen kapitány/vezér.
Aztán lehet mind a ketten túlgondoljuk. Nekem instant az jött le, hogy próbálja fejben valahogy segíteni szerencsétlent. Mert ő ilyen.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

Halfkey

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 21., vasárnap 20:31

Tudom hogy ez kicsit beleszarik az örömködésbe az önzetlenség miatt és kevesen fognak ebben velem egyetérteni, de nekem nem tetszik hogy állandóan felajánlgatja. Ez tegnap nyilván mindegy volt a meccs szempontjából, de Rodrygonak a City ellen ilyenből baj lehet… döntsd el Benzin hogy te vagy a legjobb lövő? Akkor lőjed mindet. Nem te vagy? Akkor szólj Carlonak hogy figyi adjuk másnak.

gutihaz14

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. augusztus 21., vasárnap 12:47

Sierra írta: Maxi respect, hogy leadta a tizenegyest ennek a félnótásnak, bár 0-0-nál nyilván nem így történik. :D Ettől függetlenül tényleg jó fej volt tőle.
ezt a gesztust anno CR7-től is megkapta, ugyanilyen szándékból mikor a padlón volt benzema
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-alaba--
camavinga-tchouaméni-barella
---dembele-haaland-mbappe---

Sierra
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema, C. Ronaldo, Kroos, Ramos, Marcelo, Casemiro

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. augusztus 21., vasárnap 12:41

Maxi respect, hogy leadta a tizenegyest ennek a félnótásnak, bár 0-0-nál nyilván nem így történik. :D Ettől függetlenül tényleg jó fej volt tőle.
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

SOMOS LOS REYES DE EUROPA

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 20., szombat 23:59

Ez az ember mekkora egy zseni, tanár, pszichológus.. Úr-is-ten! :sziv: :sziv:

A hp-k a psg-ben a tizin veszekednek, ő meg odaadná a cl elődöntőben Rodrynak a mesterhármasért, most meg a béka segge alatt lévő csapattársnak..

Hogy lehet valaki ennyire aranyos, önzetlen?? Ez az ember mit nem lát át?! Olyan szinten több csak, mint 2022 aranylabdása, hogy kifejezhetetlen.. :agree: :salute:

Fenomén Ő is 9-esben..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

I am GC
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo

HozzászólásSzerző: I am GC » 2022. augusztus 17., szerda 4:48

Mondjuk az kemény, hogy az Arsenal dokusorozatában az öreget mutatják videoban Lacazatte-nak, hogy mit is kellene csinálnia :agree: :lol:

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 14., vasárnap 17:44

Süti írta: Szerintem Modric módra +1-eket fog kapni, ha úgy alakul, és nem is fog reklamálni.
És ez így is jó. Ha egyszer felrugsz egy szabalyt, akkor az többé nem szabály.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 14., vasárnap 17:43

Ha a főnök azt mondja, akkor az úgy is van.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. augusztus 14., vasárnap 16:44

Leo Messi: “Ballon d’Or? I think this year there are no doubts, it is clear that Benzema had a spectacular year. Benzema was fundamental in the UCL from the R16 onwards in every game. I don’t think there are doubts about him winning the Ballon d’Or”.
124

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. augusztus 12., péntek 12:45

Szerintem Modric módra +1-eket fog kapni, ha úgy alakul, és nem is fog reklamálni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 12., péntek 12:21

Karim Benzema will renew his contract for 2 more seasons and will be the first 30+ player to do so. "He's unique" is the message. @tgm46

Nehezen tudom elképzelni.
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vissza: “Játékosok”