Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. augusztus 8., vasárnap 23:26

Ezzel az emberrel mi a tosz van? Fog meg jatszani komoly szinten? Azt se tudom mikor lattam utoljara palyan. Egeszsegesen.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. július 29., csütörtök 16:46

Majd valaki tegyen be egy képet róla mert még anno a BL szereplések idejéről emlékszem rá, amúgy már az sem rémlik, hogyan néz ki.

Mindegy Ramos és Varane ment ő maradt.

Könnyen lehet, hogy Carvajal végig nyomja a szezont és világklasszis lesz, Asensio, Vinidzsi, Rodrygo meg vetélkednek majd az aranylabdáért. Pánikra nincs ok.

A focit én ezzel a kerettel feladtam, értelmes támadónk már nem nagyon van. A védelem két pillérjét nem akartuk/sikerült megtartani. Én csak abban bízom, hogy csípjünk meg a bajnokságban egy BL helyet majd a végén valahogy, valami isteni csoda folytán. De ígyis izzadtunk majdnem mindenki ellen, jövőre mégrosszabbat várok..Carvajal sem fogja megváltani a csapatot, ő már megtette a magáét korábban, fontos láncszem volt a sikercsapatban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 29., csütörtök 14:20

Én erre a fazonra alig emlékszem már, annyit sérült mostanság. Ha játszik akkor max pár jobb van nála a világon, azok meg angolok, szóval ez van. Szét lett hajtva ő is azért.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. július 29., csütörtök 14:05

Carvajal 2025-ig hosszabbitott a Sanitasszal. :kalapos: :kalapos:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 29., csütörtök 13:56

Csabi írta:
wZoLee7 írta: ha Dani azt mondja, hogy nem gond ha jön valaki elsőszámúnak és ellesz a padon is akkor ez abszolút nem rossz. Nem Ő a kezdő, nincs annyi perce és nem lesz annyit sérült sem remélhetőleg, nagyon is hasznos lehetne. Meg ebben az is érződik, bár lehet belemagyarázás, hogy akarunk egy spanyolt aki végre visszavonul innen
mindenhol azt írják, hogy megkérdőjelezhetetlen a helye a kezdőben, nem is gondolkodnak más lehetőségen
nem ettől az évtől gondoltam, de pl 23-ban már csak nem Ő lesz a kezdőnk

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. július 29., csütörtök 13:01

Csabi írta:
wZoLee7 írta: ha Dani azt mondja, hogy nem gond ha jön valaki elsőszámúnak és ellesz a padon is akkor ez abszolút nem rossz. Nem Ő a kezdő, nincs annyi perce és nem lesz annyit sérült sem remélhetőleg, nagyon is hasznos lehetne. Meg ebben az is érződik, bár lehet belemagyarázás, hogy akarunk egy spanyolt aki végre visszavonul innen
mindenhol azt írják, hogy megkérdőjelezhetetlen a helye a kezdőben, nem is gondolkodnak más lehetőségen
Ami teljesen logikusnak tűnik. Egy egészséges Carvajalnál nem találnánk túl sok jobb alternatívát a piacon. Aki előrelépés lenne, az 50+ról kezdődik. Simán ott van még a felső polcon, csak ne legyen sokat sérült.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 29., csütörtök 12:56

wZoLee7 írta: ha Dani azt mondja, hogy nem gond ha jön valaki elsőszámúnak és ellesz a padon is akkor ez abszolút nem rossz. Nem Ő a kezdő, nincs annyi perce és nem lesz annyit sérült sem remélhetőleg, nagyon is hasznos lehetne. Meg ebben az is érződik, bár lehet belemagyarázás, hogy akarunk egy spanyolt aki végre visszavonul innen
mindenhol azt írják, hogy megkérdőjelezhetetlen a helye a kezdőben, nem is gondolkodnak más lehetőségen

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2021. július 29., csütörtök 12:36

Nem is a teljesítmény a baj nála, hanem hogy rengeteget sérült. Ha alacsony fizuval ir alá, akkor oké lehet igy is. Aztan remélhetőleg elkerulik a sérülések.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. július 29., csütörtök 12:21

ha Dani azt mondja, hogy nem gond ha jön valaki elsőszámúnak és ellesz a padon is akkor ez abszolút nem rossz. Nem Ő a kezdő, nincs annyi perce és nem lesz annyit sérült sem remélhetőleg, nagyon is hasznos lehetne. Meg ebben az is érződik, bár lehet belemagyarázás, hogy akarunk egy spanyolt aki végre visszavonul innen

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 29., csütörtök 11:49

Hihetetlen. Mintha valami fordított világban élnénk.

Ő is akkora hülyeségeket csinált mostanság védekezésben, hogy fájt nézni. Ráadásul kurvára kérdéses, hogy mennyi ideig fog tudni rendelkezésre állni, kb. Hazard szinten tönkre van menve a csávó, erre adunk neki 4 éves szerződést.

#beszabehu

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 29., csütörtök 11:36

Dani Carvajal’s extension until 2025 will be announced in the next few hours.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 12., hétfő 12:20

És idén már játszani is fog cserébe?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 12:18

3 évvel hosszabbít a hírek szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. április 29., csütörtök 20:02

Sierra írta: Persze aggasztó, de Carvajal sérülékenysége se idén kezdődött. Most konkrétan játszott 2(?) meccset, úgy hogy előtte hónapokig nem játszott, és most megint off. Kb Hazard szint.*

Ami különösen gáz az egészben, hogy szvsz, ha meccsben van, azt a rúgást "meg se érzi", olyan helyre kapta. Január óta gyakorlatilag csak teremben, meg (kis túlzással) 1-2 közös edzésen volt, dolgozhatott közben kb. akárhogy, van ami csak a játékpercekkel jön vissza top szintre.
Dani nem annak a srácnak tűnik, aki az edzőterem helyett a hambishoz ment a rehabilitáció alatt.

Arról amúgy mondtak valamit, hogy a Chilwell ütközésbe sérült bele, vagy abba a másik jelenetbe a 2. félidő közepén kb? Volt amikor oldalvonalnál nyúlt meg labdáért.. Utána is tapogatta magát.. Persze most már nem számít, csak érdekel..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. április 29., csütörtök 19:57

Sierra írta:
___Samy___ írta: 57 serules. Egy ideny alatt. Engem inkabb ez aggaszt, nem az, hogy Carvajal alig jatszott iden.
Persze aggasztó, de Carvajal sérülékenysége se idén kezdődött. Most konkrétan játszott 2(?) meccset, úgy hogy előtte hónapokig nem játszott, és most megint off. Kb Hazard szint.

De mindenképpen kellene vmit kezdeni ezzel, de félek, hogy itt is felsőbb körök érdekei miatt van még mindig a Sanitas. Úgy fest ez az erőnléti edző is egy szar. A kopasszal tényleg megbasztuk Európát éveken keresztül, kb bedaráltunk mindenkit olyan erőnléte volt a játékosoknak. Persze vágom, azóta eltelt 3-4-5 év, nyilván annyival öregebbek a játékosok, de Modricon kívül mindenkinek bírnia kéne a strapát szerintem, egyik se öreg a kezdőből (Ramost kivéve).
Tovabbra is tartom, hogy Hazard allapotat is nagyban koszonhetjuk Dupontnak meg a Sanitasnak. Szerintem Caevajallal is hasonlo a helyzet, Dupont ota van ekkora nagy bajban a serulesekkel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 29., csütörtök 17:39

Mickey írta:
Boldi90 írta:

4 vagy 5 éve kellett volna nézni a helyére valakit. Idén is az egyetlen jobbszélsőnk volt a helyettese.
Igen, Carvajal pótlására már oda kellett volna sasolni, (mint ahogy a támadóinkra is...)
ohhh, lett egy Odriozola, aki szart sem ér.sajnos.

Benéztük. ( mint a támadókat...vagyis nem, Odri még gyengébb és kevésbé használható, szintekkel )

___Samy___

Jah, ennyi fenét mint idén...vicc az egész.
Helyesbítés, ha már támadkat szóba hoztam..Hazard leveri Odri lécét is ( Jovic biznisz is megér egy misét ) De leginkább Hazard. ...
Na de majd jövőre, vagy a BL döntőben ! vagy a visszavágón B-) vagy majd egyszer !
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. április 29., csütörtök 17:24

___Samy___ írta: 57 serules. Egy ideny alatt. Engem inkabb ez aggaszt, nem az, hogy Carvajal alig jatszott iden.
Persze aggasztó, de Carvajal sérülékenysége se idén kezdődött. Most konkrétan játszott 2(?) meccset, úgy hogy előtte hónapokig nem játszott, és most megint off. Kb Hazard szint.

De mindenképpen kellene vmit kezdeni ezzel, de félek, hogy itt is felsőbb körök érdekei miatt van még mindig a Sanitas. Úgy fest ez az erőnléti edző is egy szar. A kopasszal tényleg megbasztuk Európát éveken keresztül, kb bedaráltunk mindenkit olyan erőnléte volt a játékosoknak. Persze vágom, azóta eltelt 3-4-5 év, nyilván annyival öregebbek a játékosok, de Modricon kívül mindenkinek bírnia kéne a strapát szerintem, egyik se öreg a kezdőből (Ramost kivéve).

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. április 29., csütörtök 16:44

Boldi90 írta:
Sierra írta: Vicc ez az ember is... sose lehet ra szamitani. Lassan nezni kell vkit a helyere.
4 vagy 5 éve kellett volna nézni a helyére valakit. Idén is az egyetlen jobbszélsőnk volt a helyettese.
Igen, Carvajal pótlására már oda kellett volna sasolni, (mint ahogy a támadóinkra is...)
ohhh, lett egy Odriozola, aki szart sem ér.sajnos.

Benéztük. ( mint a támadókat...vagyis nem, Odri még gyengébb és kevésbé használható, szintekkel )

___Samy___

Jah, ennyi fenét mint idén...vicc az egész.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. április 29., csütörtök 16:13

57 serules. Egy ideny alatt. Engem inkabb ez aggaszt, nem az, hogy Carvajal alig jatszott iden.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. április 29., csütörtök 15:49

A legerosebb vedelmet tennem fel a Chelsea ellen, az pedig Ramosszal kezdodik, ha Zz ugy gondolja, a formaja megfelelo. Felnek tole az ellenfel tamadoi, mentalisan sokat szamithat, en nem felejtettem el a spartai hozzaallasat. Remeljuk kepes lesz jatszani, nehogy kidoljon meg egy ember az Osasuna ellen vagy edzesen...
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég