Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 20., hétfő 17:41

_Bushido_ írta: ZZ egyszer megpróbálta Valverdét a jobbos védő poszton, akkor pár meccsen meg lehetne nézni, huzamosabb ideig, nem? Középpályán jelenleg úgyis megvagyunk darabra, Lucas meg jelenleg már nem feltétlen elég oda - még ha az elején le is hozta becsülettel - kb a sérülése óta nem az igazi ő sem.
de.......... se Case, se Modric nem játszik jól manapság és, sőt Valverde sem volt valami jó a Valencia ellen. Amúgy is pazarlás lenne jobbhátvédben őt játszatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. szeptember 20., hétfő 16:59

Èn Nachot raknàm jhv-be, jobban vèdekezik, mint Lukács ès talán kevesebb támadásunkat is akasztaná meg.
Balosra meg Miguel.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: flori » 2021. szeptember 20., hétfő 16:53

Pad'em írta: Kb 2 hétre off a mai vizsgálatok alapján. Azaz kb egy hónap múlva látjuk leghamarabb :D
Most már 1 hónap lett a kettőből. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 20., hétfő 14:30

ZZ egyszer megpróbálta Valverdét a jobbos védő poszton, akkor pár meccsen meg lehetne nézni, huzamosabb ideig, nem? Középpályán jelenleg úgyis megvagyunk darabra, Lucas meg jelenleg már nem feltétlen elég oda - még ha az elején le is hozta becsülettel - kb a sérülése óta nem az igazi ő sem.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 20., hétfő 14:24

Kb 2 hétre off a mai vizsgálatok alapján. Azaz kb egy hónap múlva látjuk leghamarabb :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 20., hétfő 14:20

Csabi írta: tulképpen már teljesen mindegy. a csávónak karrierende van a legmagasabb szinten.
Ha egy apróbb sérülés és a szezon hátralévő részén bevethető, akkor nincs miről beszélni.
Viszont nem sok esélyt látok rá és LV már nem, hogy őt pótolni, de úgy tűnik, hogy a helyettes posztot sem képes betölteni.
Jövőre mindenképp hoznék egy felsőpolcos valakit. A gond az, hogy két alternatíva van a fejemben Hakimi és Trent. Esélytelen mindkettő.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. szeptember 20., hétfő 10:13

tulképpen már teljesen mindegy. a csávónak karrierende van a legmagasabb szinten.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 20., hétfő 10:11

Róla van hír? Elővigyázatosság és 3 hónap vagy discomfort és fél év?
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 14., szombat 9:02

Babinho írta:
ziro4vr írta: Méé nem hoztuk el 12 misiért a feka hollandot a jobbosra?
Mee már így is mindenki Alabázni fogja Mendyt, pedig szegényt eddig is néha Viniciusnak hívták, a jobb oldal maradjon beazonosítható. Az az oldal LV poszt végig.
Dumphries - Militao - Alaba - Mendy
Dani - Nacho - Vallejo - MG? Lett volna egy sima, meg egy fordított sorunk? :D :D

Így, hogy LV hosszabbított, Bordi marad(t) meg van Dani, minek kellett vna a holland? Mondjuk én egy Dumphries- Dani párostól se lettem volna full nyugodt idénre, ha a két másik spanyolt ki is kukázzuk.. Tekintve, hogy Carvajal is borzasztó állapotban van, muszáj vagyunk 3 jh-del nekifutni a szezonnak.. most is csak egy bevethető: LV....
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. augusztus 13., péntek 19:53

Kerlon írta:
Realista24 írta:

Ceba törött lábbal nem hinném.
Nem csak elszakadtak a szalagjai a bokájában?
Eddig sem kellett senkinek jóformán, de így annyi esély sincs. Esetleg egy betisre rásózzhatnánk úgy, hogy álljuk a fizetését. Akkor inkább maradjon, mert a maga bugyuta módján, jó társakkal körülvéve kisebb meccseken hasznát vehetjük.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 13., péntek 19:01

Realista24 írta:
R. Carlos írta:

Mbappéra hajtunk. Nem fogunk szerintem se mást venni. Ödegaard meg Ceballos meg el fog igazolni, ha jön a francia idén. Vallejot szerintem mindenképp a keretben tartjuk, hogy legyen meg a 4 védőnk.
Ceba törött lábbal nem hinném.
Nem csak elszakadtak a szalagjai a bokájában?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. augusztus 13., péntek 18:44

R. Carlos írta:
Berti írta: Most Odevel már összehoztuk a 100 millió eladást és ugyebár egy 130 körüli összeg már félre van téve Bappera. Igazolni tudnánk, ha arról van szó. Dumfries meg most írt alá kibaszott 12+3 millióért. :fpalm:
Németországban még lenne 2-3 jó alternatíva, de nem látok esélyt, hogy uccsó két héten erre energiát és pénzt raknánk bele.
Mbappéra hajtunk. Nem fogunk szerintem se mást venni. Ödegaard meg Ceballos meg el fog igazolni, ha jön a francia idén. Vallejot szerintem mindenképp a keretben tartjuk, hogy legyen meg a 4 védőnk.
Ceba törött lábbal nem hinném.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. augusztus 13., péntek 16:28

Berti írta: Most Odevel már összehoztuk a 100 millió eladást és ugyebár egy 130 körüli összeg már félre van téve Bappera. Igazolni tudnánk, ha arról van szó. Dumfries meg most írt alá kibaszott 12+3 millióért. :fpalm:
Németországban még lenne 2-3 jó alternatíva, de nem látok esélyt, hogy uccsó két héten erre energiát és pénzt raknánk bele.
Mbappéra hajtunk. Nem fogunk szerintem se mást venni. Ödegaard meg Ceballos meg el fog igazolni, ha jön a francia idén. Vallejot szerintem mindenképp a keretben tartjuk, hogy legyen meg a 4 védőnk.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. augusztus 13., péntek 14:09

ziro4vr írta: Méé nem hoztuk el 12 misiért a feka hollandot a jobbosra?
Mee már így is mindenki Alabázni fogja Mendyt, pedig szegényt eddig is néha Viniciusnak hívták, a jobb oldal maradjon beazonosítható. Az az oldal LV poszt végig.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. augusztus 13., péntek 14:04

Méé nem hoztuk el 12 misiért a feka hollandot a jobbosra?
Nem illik.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 13., péntek 13:51

Pad'em írta: Real Madrid is really worried about Carvajal. They described his fitness level as ‘pathetic’. @TheAthletic

Lassan (értsd kurvagyorsan) jobbhátvéd után (is) kell néznünk
Ö is kis-gombóc lett? In LV we trust :salute:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. augusztus 13., péntek 13:51

Pad'em írta: Real Madrid is really worried about Carvajal. They described his fitness level as ‘pathetic’. @TheAthletic

Lassan (értsd kurvagyorsan) jobbhátvéd után (is) kell néznünk
Most Odevel már összehoztuk a 100 millió eladást és ugyebár egy 130 körüli összeg már félre van téve Bappera. Igazolni tudnánk, ha arról van szó. Dumfries meg most írt alá kibaszott 12+3 millióért. :fpalm:
Németországban még lenne 2-3 jó alternatíva, de nem látok esélyt, hogy uccsó két héten erre energiát és pénzt raknánk bele.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. augusztus 13., péntek 13:45

Real Madrid is really worried about Carvajal. They described his fitness level as ‘pathetic’. @TheAthletic

Lassan (értsd kurvagyorsan) jobbhátvéd után (is) kell néznünk
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. augusztus 9., hétfő 9:09

R. Carlos írta:
Toti írta: Ezzel az emberrel mi a tosz van? Fog meg jatszani komoly szinten? Azt se tudom mikor lattam utoljara palyan. Egeszsegesen.
Nekem az egyik kedvencem még mindig, de már én se értem, hogy mire fel hosszabbítottuk meg a szerződését. Annyiszor sérül meg... Az utóbbi szezonokban a fontos meccsek idején rendszerint az orvosi szobában volt... nem tudom, hogy tudunk-e még használható játékost csinálni belőle...
Egy csöcs szezon mindenkinél benne van, tavaly csúnyán kijött neki minden, de sztem még korai temetni. Nagyon korai..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. augusztus 9., hétfő 6:47

Toti írta: Ezzel az emberrel mi a tosz van? Fog meg jatszani komoly szinten? Azt se tudom mikor lattam utoljara palyan. Egeszsegesen.
Nekem az egyik kedvencem még mindig, de már én se értem, hogy mire fel hosszabbítottuk meg a szerződését. Annyiszor sérül meg... Az utóbbi szezonokban a fontos meccsek idején rendszerint az orvosi szobában volt... nem tudom, hogy tudunk-e még használható játékost csinálni belőle...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég