Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. december 20., hétfő 23:10

Kell egy jobbhátvéd. Sajnos nem lehet rá számítani. Pedig az egyik kedvencem. De ez már régen nem jó. Elmúlt szezonban is ez ment. LV tartósan vicc ezen a poszton, Nacho is inkább középre való. Kár volt Hakimit eltékozolni. Többet érne, mint amit kaptunk érte.

Ha nincs más, érdekes lenne Valverdét kipróbálni, amíg a CKM egy és oszthatatlan. Úgyis csak padozik, ha mindenki egészséges.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. december 20., hétfő 22:40

Keretben is van mégsem játszik, sztem ilyen szempontból jogos a 'maradjon így'. Olyat nem éri meg venni aki ifi szint.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. december 20., hétfő 14:31

flori írta: Látni nem láttam, de azt olvastam nem annyira szint. Tipikus B vonalas játékosnak írták többen is. Kiváncsi leszek, mert kelleni fog valaki Carvajal helyére, de ilyen Odriozola féle megoldásokat én sem támogatok, akkor már inkább maradjon a mostani felállás. :lol:
A mostani felállás milyen tényezők mentén adja ki, hogy maradjon jövőre is? :D Carvajal folyamat sérült, LV meg semmit nem tesz hozzá se előre se hátra. Vegyünk valakit bszki, nem hiszem el, hogy nincs Vázqueznél jobb opció a piacon :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: flori » 2021. december 20., hétfő 14:26

Látni nem láttam, de azt olvastam nem annyira szint. Tipikus B vonalas játékosnak írták többen is. Kiváncsi leszek, mert kelleni fog valaki Carvajal helyére, de ilyen Odriozola féle megoldásokat én sem támogatok, akkor már inkább maradjon a mostani felállás. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. december 20., hétfő 14:24

Egy ideig írták, hogy figyeljük a Pedro Porro gyereket, vele mi a szitu?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. december 20., hétfő 14:05

Kihagyja a Bilbao meccset is, továbbra is calf injury.

Nyáron vajon veszünk jobbhátvédet, vagy jó ez így nekünk, hogy 10 meccsből 5-ön vészmegoldás van abban a pozicióban 2 éve? :hmmm:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. október 1., péntek 15:48

R. Carlos írta:
kiserik írta: Mondták a hírek, aztán kiderült, hogy mégsem. Gazdasági okokból adta el a klub, ZZ is és Hakimi is azt akarta, hogy maradjon, de nem volt más piacképes és feláldozható játékos.
Én ezért nem tudom okolni a klubot. Szorult a hurok. Örüljünk, hogy nem kerültünk olyan helyzetbe mint Barcáék. Hakimi és Ödegaard is bőven feláldozható játékosok voltak.
Persze ez utólagos okosság, de eladás előtt is látszott, hogy Hakimi egy érték bőven… és már az eladása napjaiban is volt szó róla, hogy talán kicsit áron alul ment. (Persze COVID időszak akkor tombolt leginkább)
Mindenesetre én sem okolom a klubot, de ez attól még utólag láthatóan rossz döntés volt.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. október 1., péntek 15:35

kiserik írta: Mondták a hírek, aztán kiderült, hogy mégsem. Gazdasági okokból adta el a klub, ZZ is és Hakimi is azt akarta, hogy maradjon, de nem volt más piacképes és feláldozható játékos.
Én ezért nem tudom okolni a klubot. Szorult a hurok. Örüljünk, hogy nem kerültünk olyan helyzetbe mint Barcáék. Hakimi és Ödegaard is bőven feláldozható játékosok voltak.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 1., péntek 7:34

R. Carlos írta:
ziro4vr írta: Miért ZZ alól nem adták el pl Hakimit?
Menni akart. Nem érte be a másodhegedűs szereppel. Pedig lett volna lehetősége bőven. Ezzel nem lehet mit csinálni.
Mondták a hírek, aztán kiderült, hogy mégsem. Gazdasági okokból adta el a klub, ZZ is és Hakimi is azt akarta, hogy maradjon, de nem volt más piacképes és feláldozható játékos.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2021. október 1., péntek 7:02

Leno16 írta: Valami Castilla játékost ki lehetne próbálni simán szerintem. Pl (Sergio Santos) azt mondják nem rossz.
Ezt Raúlnak és Carlonak kell látnia. Valószínűleg a srác Miguel szintjén sincs még, ha ennyire nem próbálgatják.
ziro4vr írta: Miért ZZ alól nem adták el pl Hakimit?
Menni akart. Nem érte be a másodhegedűs szereppel. Pedig lett volna lehetősége bőven. Ezzel nem lehet mit csinálni.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 30., csütörtök 22:27

ziro4vr írta: Miért ZZ alól nem adták el pl Hakimit?
Az, hogy van beleszólásod nem egyenlő azzal, hogy mindent egyedül te döntesz el. Már nyáron volt szó róla, hogy Carlonak ezekbe a dolgokba nincs beleszólása.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. szeptember 30., csütörtök 21:55

Miért ZZ alól nem adták el pl Hakimit?
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 30., csütörtök 21:51

Realista24 írta:
Nika91127 írta:

El kell felejteni...Sajnos. Kell keresni valakit, mert konkrétan nem lehet rá építeni, mindig lesérül, vagy formán kívül játszik a sérülése után. Elhasználódott.
Azt írják a klub nem ketes, mert van LV.
Ancelotti nem ért egyet ezzel a döntéssel.
Ez a nagy difi ZZ és Carlo között. Carlonak valószínűleg szinte semmibe nincs beleszólása igazolások terén. Kíváncsi vagyok a kezdő összeállításában mennyire van szabad keze, vagy van e esetleg olyan játékos, aki prioritást élvez, mint anno Bale?

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. szeptember 30., csütörtök 21:45

Valami Castilla játékost ki lehetne próbálni simán szerintem. Pl (Sergio Santos) azt mondják nem rossz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. szeptember 30., csütörtök 21:02

Jol beszel az Oreg.

Sajnalom Danit, nagyon komoly az a szint amit lepakolt hosszu evekig valtas nelkul, sajna kiutkozott a pihentetes teljes hianya. A keretben helye lesz mindig, de epiteni mar nem lehet ra. :-(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 30., csütörtök 20:48

Nika91127 írta:
Realista24 írta: November előtt nem tér vissza.
El kell felejteni...Sajnos. Kell keresni valakit, mert konkrétan nem lehet rá építeni, mindig lesérül, vagy formán kívül játszik a sérülése után. Elhasználódott.
Azt írják a klub nem ketes, mert van LV.
Ancelotti nem ért egyet ezzel a döntéssel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. szeptember 30., csütörtök 20:43

Realista24 írta: November előtt nem tér vissza.
El kell felejteni...Sajnos. Kell keresni valakit, mert konkrétan nem lehet rá építeni, mindig lesérül, vagy formán kívül játszik a sérülése után. Elhasználódott.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 30., csütörtök 20:14

November előtt nem tér vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 20., hétfő 21:50

el magico írta: De az ugye megvan, hogy Bodri kölcsönben van? :mrgreen:
Nachot és Militaot is hamarabb tenném jhv-be, mint a jelenlegi LV-t. Életveszély a pali, sajnos csak a mi kapunkra.
2 héttel a Fior. kölcsön előtt írtam, amit írtam, de ok..

Amúgy, így hogy Alaba kh-ban jól játszik, Nacho pl. átmehet oda, igen. Militaot nem raknám ki, portoban oké, sokat volt jh, de a Realban akárhányszor lett kirakva, nem adta ki.

Am. LV-t se kell telj. elfelejteni, stabil középpályával, alsóházi csapatok ellen ő sem lesz full vakon.
Én am. még Carvajalt sem temetném, nyári munka kimaradt/másmilyen volt, aztán a válogatott szünet után ez volt a 3. meccs zsinórban, egy kisebb húzódás benne van. De egyértelmű, hogy 15 meccset zsinórban már/még nem bír. (de még 5-öt se perpill)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. szeptember 20., hétfő 17:52

raul 4 ever írta:
Babinho írta:

Mee már így is mindenki Alabázni fogja Mendyt, pedig szegényt eddig is néha Viniciusnak hívták, a jobb oldal maradjon beazonosítható. Az az oldal LV poszt végig.
Dumphries - Militao - Alaba - Mendy
Dani - Nacho - Vallejo - MG? Lett volna egy sima, meg egy fordított sorunk? :D :D

Így, hogy LV hosszabbított, Bordi marad(t) meg van Dani, minek kellett vna a holland? Mondjuk én egy Dumphries- Dani párostól se lettem volna full nyugodt idénre, ha a két másik spanyolt ki is kukázzuk.. Tekintve, hogy Carvajal is borzasztó állapotban van, muszáj vagyunk 3 jh-del nekifutni a szezonnak.. most is csak egy bevethető: LV....
De az ugye megvan, hogy Bodri kölcsönben van? :mrgreen:
Nachot és Militaot is hamarabb tenném jhv-be, mint a jelenlegi LV-t. Életveszély a pali, sajnos csak a mi kapunkra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég