Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 22., péntek 14:01

Realista24 írta: Tenyek kedveert, ha jol olvasom.

Carvajal valamikor 2021 vegen vagott bele ebbe az etrendbe, szakemberi konzultaciok utan.
Elotte egy ev alatt nagyjabol 250 naptari napot kellett kihagynia serulesek miatt. Azota alig valamit.
Ezek a száraz tények, ezek alátámasztják Dani szavait, meg ha most hülyén is jött ki.

Nagy általánosságban meg, mind a két fel álláspontja megtalálható.

És mivel Carvajal plusz a dietaja volt az indító gondolat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 22., péntek 13:59

Én annyit látok, hogy az évekig kuka Carvajal, mikor BL-t nyertünk topformában volt, illetve az idei tavaszára se lehetett rá panasz.


Ezek a tények, ezeket látja mindenki.

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. szeptember 22., péntek 13:55

A glutenmentes etrend problemaja nagyjabol annyi, hogy lehet nem lesz szines a taplalkozas es pl kukoricabol meg feherrizsbol keszult szarokat esznek helyette.

Ennyi. Ezt kilehet valtani tudatos taplalkozassal.

A gluten miatti belham serulesek felszivodasi panaszokkal jarhatnak amik eloidezhetnek seruleseket. Szoval nem onmagaban a glutentol lesz hanem amit csinal mint mellekhatas.

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 22., péntek 13:51

Ok, abban végülis teljesen igazad van hogy ki tudja kinek milyen a szervezete. A feleségem és testvérei kisgyerek koruk óta kénytelenek így enni, és az őket kezelő szakemberek kivétel nélkül sajnos pont a gluténmentes étrend problémáira, hiányosságaira hívják fel a figyelmet, és okozott nem kevés gondot a dolog az évek során. Sajnos nem vettem észre csoda mellékhatást sem hogy milyen gyorsan gyógyul.

De valóban nem beszéltem Carvajalékkal, neki lehet hogy ez a csodaszer. Én félek hogy nem az, de akkor ezzel a félelemmel egyedül leszek :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 22., péntek 13:45

Gondolom biztos beszeltel Carvajallal meg a diatetikussal, hogy szemely szerint mi a jo neki, a szervezetenek, mi mit okoz neki, stb.
Egyebkent jo ideig gondolkodtam, hogy valaszoljak-e az elozo hszedre, mert tudtam, hogy jon a szokasos kioktato reakciod.
Megbantam.

p.s.: egy gyors kereses utan azt irjak, hogy a gluten lassitja a regeneralodast, ha gyulladasban van valami, annak sem tesz jot, stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 22., péntek 13:39

Anekdotikusan: múlt héten lenyilatkozta milyen faszán segít elkerülni a sérüléseket, és azonnal megsérült.

Tényszerűen: a kedvedért rákerestem Google Scholaron hogy van e bármi kutatás ami azt mondja hogy a glutén elhagyása segítene sérülések elkerülésében. Semmi ilyesmit nem látok, de bátran mutasd ha te igen, én el szoktam ismerni ha tévedek.

De hát Carvajal mondja, akkor biztos igaz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 22., péntek 13:38

Tenyek kedveert, ha jol olvasom.

Carvajal valamikor 2021 vegen vagott bele ebbe az etrendbe, szakemberi konzultaciok utan.
Elotte egy ev alatt nagyjabol 250 naptari napot kellett kihagynia serulesek miatt. Azota alig valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 22., péntek 13:33

Halfkey írta: Pozitív teszt nem kell ahhoz, de elég egyértelmű hogy baromi sokan vesznek dolgokat hitből inkább mint bármi valós okból. Aaron Rodgers meg Russel Wilson top ötletei óta meg azt hogy sok pénz = normális kezelések én elengedtem, lehet hogy dietetikus mondta neki, meg az is lehet hogy sámán. Attól hogy gazdag valaki, esze még nem biztos hogy van.
De legalabb kijelented magabiztosan, hogy fassag, amit csinal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 22., péntek 13:32

Pozitív teszt nem kell ahhoz, de elég egyértelmű hogy baromi sokan vesznek dolgokat hitből inkább mint bármi valós okból. Aaron Rodgers meg Russel Wilson top ötletei óta meg azt hogy sok pénz = normális kezelések én elengedtem, lehet hogy dietetikus mondta neki, meg az is lehet hogy sámán. Attól hogy gazdag valaki, esze még nem biztos hogy van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 22., péntek 12:51

En sem vagyok glutenerzekeny, megis jot tesz a kozerzetemnek, ha keveset viszek be belole.
Kozben pedig egyre csak no azon sportolok szama, akik ezt a fajta dietat valasztjak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. szeptember 22., péntek 12:49

Amúgy az étrend top sportolóknál nagyon sokat számít. Egy Carvajalt pedig valószínűleg nem egy kókler etet. A glutén nem véletlenül lett ennyire felkapva. Gyulladásképző ami nincs jó hatással a bélhámra ami aztán autoimmun betegségekhez vezethet, ízületi gyulladások, ételallergiák.

Szerintem az lett divat, hogy ledivatozzuk azokat akiknek táplálkozási problémája van és a kiakar kerülni a nyomorából.
Nem kell pozitiv teszt ahhoz, hogy az embernek ártson a glutén. Persze ez nem azt jelenti, hogy akkor nem kell glutént enni, hanem vissza kell épiteni leginkább szakember segítségével az eltolodott mikrobiomot és vigyázni kell a gabonafélék mennyiségével.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 22., péntek 12:37

Halfkey írta: Meg is érdemli, ekkora faszságot. Ha diagnosztizálják a cöliákiát, akkor kell gluténmentesen enni, nem divatozni.
Oktatod azokat, akiket dietetikus gondoz profi körülmények között. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Halfkey
Hozzászólások: 4403
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 22., péntek 12:27

Meg is érdemli, ekkora faszságot. Ha diagnosztizálják a cöliákiát, akkor kell gluténmentesen enni, nem divatozni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. szeptember 22., péntek 11:40

lestat írta: https://twitter.com/totalcristiano/stat ... 8488594899

Elmondása szerint mióta Glutén mentesen étkezik elmúltak a sérülések. Én nemtudom de folytassa kérem.
Aged well
Mondjuk a tiz nap nem veszes szerencsere.
Formaja meg tenyleg bomba.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62771
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 22., péntek 11:34

Kb. 10 napig lesz off.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. szeptember 17., vasárnap 23:16

https://twitter.com/totalcristiano/stat ... 8488594899

Elmondása szerint mióta Glutén mentesen étkezik elmúltak a sérülések. Én nemtudom de folytassa kérem.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. szeptember 14., csütörtök 11:03

hehetheoriginal írta: az mindegy, hogy (most atmegyek metooba :mrgreen: ) egy himsoviniszta szexista ragadozo geci, a lenyeg, hogy nehogy leseruljon. :mrgreen: :kalapos:
pontosan. az eyetest rajtam is működik :D :shifty:
(amúgy nyilván minden esetet külön érdemes vizsgálni, és ha bizonyított, akkor "a rosszakat el kell ítélni, akik bűnösök, szenvedjenek", viszont nálam ez még a gusztustalan, rátarti tahóság kategóriája, ami a következő átigazolási szezonig üti a LV jobbhétvéd kártyát.)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 14., csütörtök 10:49

az mindegy, hogy (most atmegyek metooba :mrgreen: ) egy himsoviniszta szexista ragadozo geci, a lenyeg, hogy nehogy leseruljon. :mrgreen: :kalapos:
thereisonly1ronaldo

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. szeptember 14., csütörtök 10:46

tubatibi írta: 🚨 Dani Carvajal has decided to file a complaint against an interpreter who claims that the Real Madrid full-back asked him to tell a Russian waitress at the 2018 World Cup that 'he wanted to put his cock down her throat.'

The Spanish full-back denies all the allegations in the press which 'taints his name and his honour'. ❌
azért jól beszartam, amíg csak a 🚨 jelet láttam Dani topikjánál, mert azt hittem lesérült.
meccseken kívül golyóálló üveg mögött és formaldehidben kéne lebegtetni, hogy még ezt az évet valahogy kihúzza :D

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Daniel Carvajal - 2

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. szeptember 14., csütörtök 10:05

🚨 Dani Carvajal has decided to file a complaint against an interpreter who claims that the Real Madrid full-back asked him to tell a Russian waitress at the 2018 World Cup that 'he wanted to put his cock down her throat.'

The Spanish full-back denies all the allegations in the press which 'taints his name and his honour'. ❌
"If you don't like your destiny, don't accept it."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég