Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. április 12., kedd 23:25

Nagyon jol es motivaltan jatszott, orom volt nezni Danilo utan.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. április 12., kedd 23:23

Ő is megérdemel egy kis dicséretet. Ennyit számít, hogy ő is ott van a kezdőben. Több fontos meccset nem szabad kihagynia. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. április 3., vasárnap 8:49

Szép volt kicsi, az a labdaszerzes volt a nyerő kártyának és egy troger sem térdel le eléd megszeretgetni. Ami mindig Danilo elé fog helyezni az a haza szereteted. :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 20., vasárnap 11:22

Kerlon írta:Ramos a csk most, nem? Illetve azon a poszton abszolút Ramos a legjobb a spanyoloknál, viszont ha lenne pár vetélytárs garantálom neked, hogy a Realos nem kapna behívott. Persze, jó szezont fut Juanfran is az Atleticoval, de közel sem hasonlít a válogatott játék stílusa a matracosokéhoz és egyénileg is jobb szerintem Dani, gyorsabb, veszélyesebb előre játékban stb... És szerintem ilyenkor kiüt, hogy nem szakmai szempontok szerint dönt az öreg. A Villarealos csóka behívásán mondjuk nincs semmi meglepő. Na mindegy Carvajal mostanában úgy is sokat hiányzott legalább összekaphatja magát.
De. Tudom is, hogy olyan nem lesz, hogy Ramos kimaradjon. :) Viszont nem bánnám ha az ilyen barátságos meccsekre egy madridista sem kapna meghívót. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 19., szombat 14:13

Nem hogy örülnétek, nekem ezek a barátságos meccsek a legnagyobb félelmeim, sosem jövünk ki jól belőlük

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. március 19., szombat 13:46

Amúgy meg kit érdekel két szaros bari meccs? Majd ha nem hívja az EB-re, akkor majd okkal lehet hőbörögni...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. március 19., szombat 13:45

Ha meg behívta volna, akkor meg azért szívatná a Realosokat, hogy nehogy rápihenhessenek a Clásicóra... :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 19., szombat 12:40

M1Ö írta:
Kerlon írta:szerintem meg a bajszos továbbra is pöcsködik
Hát ha továbbra is így szívatja a Realt, akkor remélem legközelebb Ramosékat sem hívja meg az ilyen felesleges bari meccsekre. :mrgreen: Mondjuk az jó kérdés, hogy kire milyen hatással van, ha kihadják a nemzeti válogatottból. :hmmm:
Ramos a csk most, nem? Illetve azon a poszton abszolút Ramos a legjobb a spanyoloknál, viszont ha lenne pár vetélytárs garantálom neked, hogy a Realos nem kapna behívott. Persze, jó szezont fut Juanfran is az Atleticoval, de közel sem hasonlít a válogatott játék stílusa a matracosokéhoz és egyénileg is jobb szerintem Dani, gyorsabb, veszélyesebb előre játékban stb... És szerintem ilyenkor kiüt, hogy nem szakmai szempontok szerint dönt az öreg. A Villarealos csóka behívásán mondjuk nincs semmi meglepő. Na mindegy Carvajal mostanában úgy is sokat hiányzott legalább összekaphatja magát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. március 19., szombat 11:31

Kerlon írta:szerintem meg a bajszos továbbra is pöcsködik
Hát ha továbbra is így szívatja a Realt, akkor remélem legközelebb Ramosékat sem hívja meg az ilyen felesleges bari meccsekre. :mrgreen: Mondjuk az jó kérdés, hogy kire milyen hatással van, ha kihadják a nemzeti válogatottból. :hmmm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. március 18., péntek 18:37

GT37 írta:
MorataMartin írta:Miért nem hívtak be a válogatottba?:/
Del Bosque: "We decided Juanfran and Mario are ahead of Carvajal this time. In two months time it might be different."
Biztos vagyok benne, hogy az Eb-n ott lesz (Juanfrannal egyetemben), így viszont rápihenhet a Clásicóra.
szerintem meg a bajszos továbbra is pöcsködik
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: GT37 » 2016. március 18., péntek 16:57

MorataMartin írta:Miért nem hívtak be a válogatottba?:/
Del Bosque: "We decided Juanfran and Mario are ahead of Carvajal this time. In two months time it might be different."
Biztos vagyok benne, hogy az Eb-n ott lesz (Juanfrannal egyetemben), így viszont rápihenhet a Clásicóra.

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2016. március 18., péntek 16:42

Miért nem hívtak be a válogatottba?:/

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. január 20., szerda 11:41

Berti írta: Auriert eddig csak valami 3-4 meccsen láttam, de akkor tényleg stabil volt. Még bőven lehet, hogy túlértékelt (már amennyire jelenleg tehetségnek van tartva). Jövő szezonban kiderül, mert szerintem derWiel dobbant a nyáron.
Nem feltétlen kell jövő szezon. Mármint idén is ő számít az első számúnak,sőt emlékeim szerint már tavaly is (vagy tavasszal biztosan),jó is,nem is öreg éppenséggel. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. január 19., kedd 19:51

Carvajal since returning:

• 2 Games
• 2 Assists
• 7 Interceptions
• 6 Key Passes
• 3 Blocks
• 6 Tackles
• 9 Crosses

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 19., kedd 12:58

És tényleg pasztmek :lol: :lol:
Monnyon le.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. január 19., kedd 12:44

:lol: :lol: Ment a warn R24. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 19., kedd 12:42

Realista24 írta:
El Maestro írta: ég és föld a különbség az ő teljesítménye és Danilo teljesítménye között.
Megnyugodtam, hogy nem csak szerintem volt jobb a brazil.
Ugy èrted rosszabb? :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 19., kedd 12:36

El Maestro írta: ég és föld a különbség az ő teljesítménye és Danilo teljesítménye között.
Megnyugodtam, hogy nem csak szerintem volt jobb a brazil.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. január 19., kedd 12:10

Eszembe jutott amikor anno sokaknak meggyőződésük volt a barcások közül, hogy Montoya egy szinten van a mi Daninkkal vagy esetleg még jobb is nála. Már akkor is megmosolyogtató volt ez az állítás, így utólag meg pláne. :D Örülök hogy végre visszakerült a jól megérdemelt helyére Carvajal, ég és föld a különbség az ő teljesítménye és Danilo teljesítménye között.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. január 19., kedd 11:42

palesz77 írta: Aki még beugrik, hogy fiatal, és piszok tehetséges, az Aurier. Őt a Barcában is szívesen láttam volna még VB után, de most bízok benne, hogy Vidallal és SR-el számolunk majd ott, ők is bőven megütik a szintet szerintem - még ha top3 nem is lesz egyikből se. Bellerint nem láttam nagyon játszani még, de Coutinho például halálra szivatta szeptemberben - ez de kár hogy nem ment be. Persze mindenkit be lehet néha forgatni, de én még nem láttam olyan jól játszani, remélem nem is ellenünk fogom.. :D
Auriert eddig csak valami 3-4 meccsen láttam, de akkor tényleg stabil volt. Még bőven lehet, hogy túlértékelt (már amennyire jelenleg tehetségnek van tartva). Jövő szezonban kiderül, mert szerintem derWiel dobbant a nyáron.

Ennél talán csak itt etették meg csúnyábban :ike: :ike:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég