Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 16., kedd 22:59

Sporthirado-t szoktam néha olvasni és feltünt a sok primitiv hozzászólás között egy yayatouré profilkép aki meglepően hasonlít R.M.C.F-re. te vagy az? :D
CSak itt vagyok reggelve....

Carvaj remek forma,de az általam semmire sem értékelt(kizárólag az elmúlt évekről beszélek) VDB is jobban favorizálja az AM os, amúgy Real nevelés juanfrant aki egy ténylegesen gyűlöletes fazon,de nagyon nagyon jó focista......egyszerűen hihetetlen a gyerek,és ez VDB egyetlen olyan döntése,amit nem tudok vitatni.

:hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 16., kedd 22:31

"Booker DeWitt
Carvajal folyamatosan fejlődik.Nagy mákja van a Realnak, hogy az utánpótlásból kijott egy ilyen játékos a legnagyobb hiányposztra

Ennek ellenére mégsem kap semmi elismerést a szurkolóktól, nézőktől.Pedig sokkal jobban halad, mint az agyonszoopott közönségkedvenc Isco"

Sporthirado-t szoktam néha olvasni és feltünt a sok primitiv hozzászólás között egy yayatouré profilkép aki meglepően hasonlít R.M.C.F-re. te vagy az? :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. október 26., vasárnap 2:14

A második legjobb volt ma Benzema után, elképesztő harci kedv, így kell ezt, egy ekkora mérkőzésen, csak így tovább Dani, gracias! :salute: :taps:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 25., szombat 22:32

Egyébként Iscoról és róla is mindig ez ugrik be, mikor meglátom a búrájukat. :lol: Milyen ősökkel rendelkeznek ezek? 2 hónap alatt nem növesztek akkora sörtét, amit ők 1 hét borotválkozás nélküliség után elérnek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 25., szombat 22:28

Realista24 írta:https://vine.co/v/OhUmPtmjUYY
B-) :lol:
Beteg
Simán lesz akkora játékos mint Salgado volt! :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 25., szombat 22:27

Realista24 írta:https://vine.co/v/OhUmPtmjUYY
B-) :lol:
Beteg
nem indul el, mint a qrva youtube............................................... :cens: :cens: :cens:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 25., szombat 22:22

https://vine.co/v/OhUmPtmjUYY
B-) :lol:
Beteg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 25., szombat 21:24

Érdekes, hogy a tavaszi rangadón is azért benne volt valamilyen szinten a kapott gólban, utána viszont emlékszem, hogy óriási meccset hozott le. Igazából a nagy meccseken mindig jól játszik, ami nagyon jó pont! :)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. október 25., szombat 21:08

ziro4vr írta:ha lahm kimegy ő lesz a világ legjobb jobbhátvédje. kiváló mentalitás, teherbírás, elöl és hátul is magas szinten van. annyi, hogy kicsit több önkontroll és a helyezkedése néha nem az igazi. igazi madridista, kell az ilyen
Lahm mar kozeppalyas, igy Carvajal a NB.1 :mrgreen:
Egyebkent Lahm csak a rutinja miatt meg jobb, ahogy emlitetted vannak helyezkedesi gondjai(ahogy Neymar goljanal volt)
Egy allat volt ma, szinte extazisban jatszotta vegig. Jol fogta a brazilt, az erteket noveli, h Naymar baromi mozgekony es jo formaban volt. Egyszer maradt le rola, de ott Pepe is figyelhetett volna.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. október 25., szombat 21:05

Én is csípem a tagot, de ma kicsit ő volt a csapat Arbeloája. Volt 1-2 fű alatti parasztkodása, amolyan had szokja az ellen módon. Ellenben ma Ramos tök jó gyerek volt, semmi pofázás, tiszta szerelések, mondjuk lehet nem épült fel még teljesen. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 25., szombat 21:01

ha lahm kimegy ő lesz a világ legjobb jobbhátvédje. kiváló mentalitás, teherbírás, elöl és hátul is magas szinten van. annyi, hogy kicsit több önkontroll és a helyezkedése néha nem az igazi. igazi madridista, kell az ilyen
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. október 25., szombat 20:58

ez az ember elképesztő.
egy fanatikus. geci még úgy menni minden labdáért. nincs elveszett neki. beszarok rajta.
a viking. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 16., kedd 21:34

Nacho most korrektebb, mint Arbeloa szokott lenni, szóval Carvajal csak pihenjen és csak fullosan térjen vissza.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 16., kedd 21:28

elvileg a cél a hétvégi meccs

kipriotis
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: kipriotis » 2014. szeptember 16., kedd 10:24

mikorra várható a visszatérése?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 31., vasárnap 9:42

Az ostobák nem látják át. csak durrognak és rohadt nagyképűek a semmire.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. június 6., péntek 22:32

Prométheusz írta: na persze. egy év után látszott, hogy az Öreg egy vak. hiába nyert mindent korábban klubszinten. hiába madridi ikon.
odakerült, és látszott... hiába nyert aztán odakerülve vébét, ebét, meg gyakorlatilag veretlen. egy nímand. egy senki. mert dafkéból madrid ellenes, hisz nyilván nem akart, és akar nyerni semmit....


hát.. jót röhögtem.
Nagyon elfogult vagy a spanyol válogatottat és del Bosquet illetően,persze ha nekik szurkolsz,akkor nincs is azzal baj,hogy kicsit "haza beszélsz". Attól persze még vannak tények,amiket észre vehetnél,mert igen is az utóbbi időszakban válogatás terén nagy hibákat vétett Bosque. Ettől még az eredményeit elismeri mindenki,de a rózsaszín ködtől sokan azt sem veszik észre,ha hibázik.

Carvajal-nak ott lett volna a helye a VB-n,mert ebben a szezonban a posztján a legjobb volt a spanyol felhozatalt tekintve.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 6., péntek 22:17

Röhögj....megteheted,vannak itt sokan,aztán utána meg azt is letagadják hogy beszéltünk róla.

Majd ha kedved lesz hozzá keresd vissza a kommentjeimet akkorról.....aztán játszd meg akkor is a menőt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. június 6., péntek 22:09

R.M.C.F írta:
Először én is háborogtam, meg nem értettem, hogy mi a baj bajusszal....

egy év munkássága után észrevettem hogy mire is megy ki a játék nála......akkor még mindenki támadott érte.
na persze. egy év után látszott, hogy az Öreg egy vak. hiába nyert mindent korábban klubszinten. hiába madridi ikon.
odakerült, és látszott... hiába nyert aztán odakerülve vébét, ebét, meg gyakorlatilag veretlen. egy nímand. egy senki. mert dafkéból madrid ellenes, hisz nyilván nem akart, és akar nyerni semmit....


hát.. jót röhögtem.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 6., péntek 22:04

Először én is háborogtam, meg nem értettem, hogy mi a baj bajusszal....

egy év munkássága után észrevettem hogy mire is megy ki a játék nála......akkor még mindenki támadott érte.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég