Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 3., szombat 23:39

Remy írta:Tőle féltem a legjobban. És iszonyú érett meccset hozott le. Nagyon kellemesen csalódtam benne. :agree:
Én tudtam nagy gólt fog lőni ma, de nem mertem beírni, nehogy elkiabáljam, de jól tettem!!! :salute:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 3., szombat 23:37

Tőle féltem a legjobban. És iszonyú érett meccset hozott le. Nagyon kellemesen csalódtam benne. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. június 3., szombat 23:36

Jaj de sokat szidtunk (én is magamban) és jött ez a gól meg egyébként is... Kurvára kiszámíthatatln az élet ha a Bayern ellem kiszórnak (akár jogosan) akkor a mai napig téged szidunk, de ma te is istenné váltál :).

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. június 3., szombat 23:35

Demes írta:Kétszer vágtál nagy gólt, mindkettő fontos volt, szép munka :agree:
hbd
ajándék a csapattól megvolt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 3., szombat 23:34

...es meg jol is jatszott ma. Dybalanak momentuma nem volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. június 3., szombat 23:27

Kétszer vágtál nagy gólt, mindkettő fontos volt, szép munka :agree:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 22., hétfő 17:49

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... an-2570623

Egyebkent tegnap nagyon kemeny labdakat osztogatott, jobbal-ballal egyarant tűpontosan.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9202
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. május 18., csütörtök 10:22

En meg mindig tartom magam a tavalyi velemenyemhez, azzal hogy Marcelo es Carvajal is tamado szellemu vedo, egyszeruen szuksegunk van egy klasszikus vkp-ra, aki hatul marad, persze csak akkor, ha Modric es Kroos legfobb adottsagait ki akarjuk hasznalni. De irhattam volna Isco es Kovacic nevet is. Nem Casemiro a tokeletes ember erre a szerepre, az Kante lett volna, de hat mindenki nem jatszhat nalunk. Talan majd Llorente bevalik.

Kovacicrol nekem mindig az jut eszembe, hogy egyreszrol brutalis, ahogy atmegy 3-4 emberen, ugyanakkor ha nincs mogotte meg egy jatekos, egyszeruen atjarohaz a kozeppalyank.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. május 18., csütörtök 9:12

ToniKroos írta:
Én úgy emlékszem, hogy mikor idejött és megkérdezték tőle, akkor azt mondta, hogy a védelem előtt érzi jól magát. Szerintem meg pont avval ölnénk ki a megindulásait, ha feljebb tolnánk. Ott nincsenek akkora területek és ha megnézed ő nem az ellenfél 16osánál szokta ezeket csinálni, ez nem véletlen.
ez így van, és egy igazi vkpvel rengeteget vesztenénk támadásban is míg kova bárki(ke)t felhúz szárazon
Kép

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 18., csütörtök 9:12

ToniKroos írta:
donor írta:Nem értem miért gondolja mindenki, hogy Kovacic-et ennyire hátra tolva kellene játszatni. Szerintem ezzel kiölnénk a játékából azt, ami a legjava, a megindulásokat. Ezeket biztosítás nélkül nem lehet bevállalni. Ha ZZ ragaszkodik, hogy legyen vkp poszt, akkor Llorentét kell befogni és kihozni belőle a maximumot. Mateo meg mehet Modric helyett/mellett.
Én úgy emlékszem, hogy mikor idejött és megkérdezték tőle, akkor azt mondta, hogy a védelem előtt érzi jól magát. Szerintem meg pont avval ölnénk ki a megindulásait, ha feljebb tolnánk. Ott nincsenek akkora területek és ha megnézed ő nem az ellenfél 16osánál szokta ezeket csinálni, ez nem véletlen.
Persze, ott érzi legjobban magát, ha van mellette egy pitbull és azt csinál, amit akar. A kp-n utolsó emberként meg belemenni olyan szlalomokba, amiket ő szokott csinálni felelőtlenség, ezért szokott halványabban játszani támadásban erős ellenfelek ellene Case posztján. Persze, ez akkor állja meg a helyét, ha ZZ szigorúan ragaszkodik a vkp poszthoz, mint írtam korábban.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2017. május 18., csütörtök 8:42

___Samy___ írta:Én nem tudok róla, hogy ő is veszélyeztetve lett volna a sárgákkal.
h3x0r írta:9 lapja van. ezeken a meccseken kapott sargat: sociedad, granada, malaga, espanyol, eibar, bilbao, (alaves ellen eltiltott), atletico, barca, valencia, celta.
Az eibar elleni lapjat kesobb eltoroltek, csak par oldalon elfelejtettek kiszedni.
Bocsi, ezt akkor benéztem... De ettől függetlenül is leülhetne az utolsó meccsen a padra.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. május 18., csütörtök 1:07

donor írta:Nem értem miért gondolja mindenki, hogy Kovacic-et ennyire hátra tolva kellene játszatni. Szerintem ezzel kiölnénk a játékából azt, ami a legjava, a megindulásokat. Ezeket biztosítás nélkül nem lehet bevállalni. Ha ZZ ragaszkodik, hogy legyen vkp poszt, akkor Llorentét kell befogni és kihozni belőle a maximumot. Mateo meg mehet Modric helyett/mellett.
Én úgy emlékszem, hogy mikor idejött és megkérdezték tőle, akkor azt mondta, hogy a védelem előtt érzi jól magát. Szerintem meg pont avval ölnénk ki a megindulásait, ha feljebb tolnánk. Ott nincsenek akkora területek és ha megnézed ő nem az ellenfél 16osánál szokta ezeket csinálni, ez nem véletlen.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. május 18., csütörtök 0:26

donor írta: Nem értem miért gondolja mindenki, hogy Kovacic-et ennyire hátra tolva kellene játszatni. Szerintem ezzel kiölnénk a játékából azt, ami a legjava, a megindulásokat. Ezeket biztosítás nélkül nem lehet bevállalni. Ha ZZ ragaszkodik, hogy legyen vkp poszt, akkor Llorentét kell befogni és kihozni belőle a maximumot. Mateo meg mehet Modric helyett/mellett.
Egyetertek nem az a posztja, de azert parszor jatszhat Case karara azon a poszton is. 1 ev lemehet vkp alternativakent is + Kroos es Luka alternativakakent, csak hogy legyenek percei.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 18., csütörtök 0:19

csabi* írta:
Navamiro írta:Klasszisokkal jobb, mint Khedira, nyugodjatok meg. A piacon Kanté az aki erősítés lenne, a többi vkp nem jbob Casenál.
nem kellene a piachoz nyulni, a padon ul a tokeletes alternativa
Nem értem miért gondolja mindenki, hogy Kovacic-et ennyire hátra tolva kellene játszatni. Szerintem ezzel kiölnénk a játékából azt, ami a legjava, a megindulásokat. Ezeket biztosítás nélkül nem lehet bevállalni. Ha ZZ ragaszkodik, hogy legyen vkp poszt, akkor Llorentét kell befogni és kihozni belőle a maximumot. Mateo meg mehet Modric helyett/mellett.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. május 17., szerda 23:59

Navamiro írta:Klasszisokkal jobb, mint Khedira, nyugodjatok meg. A piacon Kanté az aki erősítés lenne, a többi vkp nem jbob Casenál.
nem kellene a piachoz nyulni, a padon ul a tokeletes alternativa
Kép

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. május 17., szerda 23:33

Klasszisokkal jobb, mint Khedira, nyugodjatok meg. A piacon Kanté az aki erősítés lenne, a többi vkp nem jbob Casenál.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. május 17., szerda 23:32

KAG írta:Amugy tenyleg nem ertem, hogy a faszba kerultek el ennyire a pirosak.
De koszonjuk meg es csereljuk le jovore. :kivagyhe:
Bíró lennék én se merném kiállítani. Egy: lehet megfejelne Zidane, mert a kedvencét kiállítottam. Kettő: lehet maga Casemiro fejelne ketté, hogy kinek hiszem magamat. :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 17., szerda 23:28

Amugy tenyleg nem ertem, hogy a faszba kerultek el ennyire a pirosak.
De koszonjuk meg es csereljuk le jovore. :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. május 17., szerda 23:19

isc nacho és cé voltak veszelyeztetve meccs elott. o nem

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9202
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. május 17., szerda 23:15

9 lapja van. ezeken a meccseken kapott sargat: sociedad, granada, malaga, espanyol, eibar, bilbao, (alaves ellen eltiltott), atletico, barca, valencia, celta.
Az eibar elleni lapjat kesobb eltoroltek, csak par oldalon elfelejtettek kiszedni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég