Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5123
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. január 14., kedd 21:26

ha már hűség akkor a felesleges jelzők általában az úthenger meccseknél fordultak elő és valóban sokszor volt olyan hogy totál nem kellett és elől kolbászolt. ellenben akkor is ment mellette ha a helyén van beton. szerencsére mostanában a helyén van és beton.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 14., kedd 21:14

BlancoMark írta:
Sierra írta: wxyz szerint semmi haszna nincs a pályán, nem is való a Realba :lol: :lol:
Azert a tortenelmi huseg kedveert emlitsuk meg hogy legalabb az emberek fele ezt gondolta itt. :)

Nem volt olyan meccs a megy a meccs topicban amikor a felallast meglatva valaki nem irta volna be a “Casemiro” es “felesleges” szavak kombinaciojat. :lol:
De ő még a a prime Zidane korszak közepén is állította h fölösleges a pályára. :D

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. január 14., kedd 21:13

Sierra írta: wxyz szerint semmi haszna nincs a pályán, nem is való a Realba :lol: :lol:
Azert a tortenelmi huseg kedveert emlitsuk meg hogy legalabb az emberek fele ezt gondolta itt. :)

Nem volt olyan meccs a megy a meccs topicban amikor a felallast meglatva valaki nem irta volna be a “Casemiro” es “felesleges” szavak kombinaciojat. :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. január 14., kedd 21:11

Sierra írta: wxyz szerint semmi haszna nincs a pályán, nem is való a Realba :lol: :lol:
Túl van értékelve, mint MBappe :lol: :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. január 14., kedd 20:15

wxyz szerint semmi haszna nincs a pályán, nem is való a Realba :lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 14., kedd 19:24

Jim írta:
Faust írta: Olvassatok a topikban az elso hozzaszolasokat. :mrgreen:
ha többen megkaptak volna ilyen bizalmat kezdetben, mikor mindenki kirakta volna a csapatból :mrgreen:
évek kellettek mire beérett
a többi fiatal nagy részét ekkora már rég elzavarták :roll:
Hagyjad már magad Jim. Casemiro védekező kvalitásai mindig is kiemelkedőek voltak, de a játékos felfogása vagy lehet Zidane felfogása nem volt mindig megfelelő. A legtöbb fiatal, akit szerinted elzavartak az a jelenlegi csapatában sem beton kezdő és arról ne is beszélve, hogy egyik sem Real Madrid szintű csapat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. január 14., kedd 18:55

Faust írta: Mondjuk emlekeim szerint az “””“elvesztegetett”””” fiatalok tobbsege nem hianyposzton jatszott, de teny, hogy oriasi turelemmel voltak iranta. En kivoltam tole evekig de imadom, Macifej. :mrgreen: Nagy tanar lett.

Mindenkit imadok a csapatbol csak ez az istenfasza golfos menne mar el innen.
Zidane to Casemrio: "Come here, you bastard. Once again, well done you monster... muahahaha... Well done, you're a monster."

GOAT
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. január 14., kedd 18:50

Mondjuk emlekeim szerint az “””“elvesztegetett”””” fiatalok tobbsege nem hianyposzton jatszott, de teny, hogy oriasi turelemmel voltak iranta. En kivoltam tole evekig de imadom, Macifej. :mrgreen: Nagy tanar lett.

Mindenkit imadok a csapatbol csak ez az istenfasza golfos menne mar el innen.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. január 14., kedd 18:36

Faust írta: Olvassatok a topikban az elso hozzaszolasokat. :mrgreen:
ha többen megkaptak volna ilyen bizalmat kezdetben, mikor mindenki kirakta volna a csapatból :mrgreen:
évek kellettek mire beérett
a többi fiatal nagy részét ekkora már rég elzavarták :roll:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 13., hétfő 17:04

a kedvencem, hogy mennyire alá/lebecsüli a fobbalszakértők többsége. :)
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. január 13., hétfő 16:09

Kercsó írta: Edző és vezetőség topicból:
Kerlon írta:

Régen Modric is lerakta a mezőnymunkát, Case mégis felkobórolt. Az ő felfogás változása szerintem sokat hozott, nem hiába alig kapunk gólt. Most pont ott van, ahol lennie kell és nem 10-es poszton "keverget".
+ mivel nem kell mérföldekről visszaloholjon védekezni, így koncentráltabban teheti a dolgát. ergo kevesebb falttal játszik.

későn érő típus, kellett neki 5 év, mire megértette a teljes munkaköri leírást :mrgreen:
Ugye csatárként kezdte, szóval lehet idén felejtette el, hogy neki nem elől van dolga. :lol:

Én tartom, hogy most igazán beton, odaépült Ramos és Varane közé, aztán finom szűrőként üzemel, ha valaki meg átcsusszan a résen azt Valverde úgy is lerúgja. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6619
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. január 13., hétfő 15:10

6 millio euroert szereztuk meg, aztan tovabbpasszoltuk a Portoba 1,2 millio euroert cserebe (kolcson), aztan visszajott es ... a tobbi tortenelem :D
:goat:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3887
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. január 13., hétfő 15:00

Edző és vezetőség topicból:
Kerlon írta:

Régen Modric is lerakta a mezőnymunkát, Case mégis felkobórolt. Az ő felfogás változása szerintem sokat hozott, nem hiába alig kapunk gólt. Most pont ott van, ahol lennie kell és nem 10-es poszton "keverget".
+ mivel nem kell mérföldekről visszaloholjon védekezni, így koncentráltabban teheti a dolgát. ergo kevesebb falttal játszik.

későn érő típus, kellett neki 5 év, mire megértette a teljes munkaköri leírást :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. december 20., péntek 1:19

Olvassatok a topikban az elso hozzaszolasokat. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10054
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. december 19., csütörtök 23:46

felfoghatatlan hogyan akaszthattunk le ilyen játékost apróért

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2019. december 19., csütörtök 21:00

A gonosz,csúnya Mourinho láthatott benne valamit

https://twitter.com/realmadridplace/sta ... 6269095937

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. december 19., csütörtök 19:56

Kerlon írta: Azt ne mondjátok, hogy a Zidane éra első részében nem futkozott fel, miközben Modric meg Kroos hátra lépdesett... Most meg sokkal jobban helyet foglal a védelem előtt és szerintem ez az egyik kulcs. Sokkal kevesebb labdával találkozik szűk területen és sokkal jobban tud biztosítani hátul. Szerintem közel nem volt olyan jó Case, mint idén, nem hiába Benzemával és Ramossal kb. kihagyhatatlan kezdők.

Emlékeim szerint inkább meccs sorozatai voltak amikor felfutott de nagy összességében azért akkor is tudta, hogy hol a helye. Viszont az biztos, hogy akkor is kihagyhatatlan volt. Tipikusan az a játékos volt akit senki se vett észre csak ha nem játszott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. december 19., csütörtök 19:45

Azt ne mondjátok, hogy a Zidane éra első részében nem futkozott fel, miközben Modric meg Kroos hátra lépdesett... Most meg sokkal jobban helyet foglal a védelem előtt és szerintem ez az egyik kulcs. Sokkal kevesebb labdával találkozik szűk területen és sokkal jobban tud biztosítani hátul. Szerintem közel nem volt olyan jó Case, mint idén, nem hiába Benzemával és Ramossal kb. kihagyhatatlan kezdők.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4462
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. december 19., csütörtök 19:32

Emlékszem, amikor 3 évig azt kellett olvasni a Megy a meccs topikban minden alkalommal az 5. percben, hogy Casemiro tök fölösleges a pályára :lol:
Azt mondjuk szerintem akkor senki nem gondolta, hogy valaha is eléri ezt a szintet, azóta szerintem top3 legjobb kps a világon. Iszonyat mekkora fejlődésen ment keresztül, én nem sok játékosnál emlékszem ilyenre.

poronty
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. december 19., csütörtök 19:31

Én is szeretném, ha pihenne, de ugye nincs cseréje (bár Valverde simán megoldja azt a posztot is). Amúgy meg ennyit számít, ha nem egyedül kell szűrnie és van mellette egy másik játékos is a közepén, aki melózik, plusz ugye, az se árt, ha van bal bekked és nem vernek el azon a szélen.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég