Casemiro - 14

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.

Melyik meccsen jatszatnád, ha csak egyiken lehet?

A szavazás 2019. december 18., szerda 22:58-kor befejeződött.

Barcelona
62
90%
Valencia
5
7%
Mindegy
2
3%

Szavazatok száma: 69

szilamer
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Casemiro - 16

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. november 25., hétfő 16:23

serintem meg látszik a rugásán, hogy erősebben akarta, és lehet hogy lecsúszott, ezért ment Isco felé. De lényegtelen végülis.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"

Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

morientes
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 25., hétfő 16:21

Amúgy nem tudom ki mennyit, milyen szinten focizott, de a tapasztalataim is inkább erre következtetek, mint, hogy szándékos.
Jölvan,meggyőztél,nem volt szándékos.Remélem,(már ha játszatja edzőbá' egyáltalán),hogy összehoz még néhány ilyen véletlen megoldást és meg lesz oldva az a poszt vagy 10 évig...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 25., hétfő 15:54

Tessék itt az én verzióm. Sárgával a mozgások, pirossal, hogy mit mennyire láthatott, kékkel pedig a labda vonala. Zölddel a fejtartáshoz képest is szögek, talán jobban szemlélteti, mint a piros vonalazás, hogy kit mennyire láthatott. Nagyjából(98%) ebben a pillanatban nézett fel. Ami számomra még döntőbb, hogy Morata nem mozog, nem kéri és Isco pedig pont a passzsáv felé mozdul el és szerintem neki lett hosszú a labda.

Amúgy:
DavieS írta: Mit számít, hogy látta-e vagy sem, gól és gólpassz a vége, a többi nem érdekes.. :roll: :roll: csomó ilyen helyzet van, nem is olyan rég Marcelo vállalta is, hogy nem látott senkit a beívelt labdájánál, amit úgyemlékszem Benzema fejelt be..
[/size]
Ezzel is egyetértek, de mivel fórum ezért eszmét cserélni lehet.

Amúgy nem tudom ki mennyit, milyen szinten focizott, de a tapasztalataim is inkább erre következtetek, mint, hogy szándékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

szilamer

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. november 25., hétfő 14:29

Offf: Neem, azon a képem az osztálytársam van :D

On: Tényleg lényegtelen, hogy mi volt, viszont szerintem tudatos volt és kész. Előszezonban is láthattuk a passzait.
In vino veritas.

Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 25., hétfő 14:29

DavieS
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. november 25., hétfő 14:24

szilamer írta:Itt egy kép a felnézése pillanatában. Próbáltam kicsit beleképzelni magam és szerintem simán láthatta Moratat.

https://plus.google.com/107063384021778 ... banner=pwa
Mit számít, hogy látta-e vagy sem, gól és gólpassz a vége, a többi nem érdekes.. :roll: :roll: csomó ilyen helyzet van, nem is olyan rég Marcelo vállalta is, hogy nem látott senkit a beívelt labdájánál, amit úgyemlékszem Benzema fejelt be..

helyes vagy amúgy. :mrgreen: :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

szilamer

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. november 25., hétfő 13:53

Itt egy kép a felnézése pillanatában. Próbáltam kicsit beleképzelni magam és szerintem simán láthatta Moratat.

https://plus.google.com/107063384021778 ... banner=pwa
In vino veritas.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 25., hétfő 13:24

Értem, hogy véded meg helyén is való. Én csak leírtam az álláspontom és én nem alul értékelem a brazilt, hanem a helyén próbálom kezelni. Eddig semmi több, mint biztató, viszont még mindig nem tudjuk, hogyha védekezni kell, mit tud, mert komoly meccsen még nem szállt be. Persze ez nem az ő hibája.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 25., hétfő 12:50

Nyilván nem akarsz, de durciból provokatívan válaszolsz. :roll: 
Eszemben sem volt... :kivagyhe: Kinőttem már a durciból....
Csak kissé nem dob fel,hogy egy amúgy is érthetetlenül alulértékelt játokásnál rögtön az merül föl,hogy ha húz egy zseniálisat,akkor az csak is véletlen lehetett...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. november 25., hétfő 12:38

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 25., hétfő 12:36

Köszi! Ez némileg titeket támaszt alá, mert tényleg jó zsugákat tolt, de én még mindig a játék helyzet miatt - mondjuk legyen 60-40% eséllyel - azt mondom, hogy szerencsés megoldás volt.
K

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. november 25., hétfő 12:30

"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 25., hétfő 12:10

Linkeljétek már be azt a pár szép gólpasszt tőle az előszezonból, mert én levezettem egy gondolatmenettel a dolgot ti meg csak annyit írtatok, hogy felnézett és természetesen tudatos volt. Az előszezonból én csak arra emlékszem, hogy fejelt egy-két gólt, küzdött meg volt pár szebb keresztlabdája, amiből a hétvégén is láthattunk párat.
K

RealRaúl77
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 25., hétfő 12:01

peti_madrid írta:Szerintem full szándékos volt a gólpassz... Ha visszaemlékeztek, akkor az előszezonban is szórt pár ilyesmi lasztit a csatároknak, szóval abszolut nem idegen tőle az ilyen hosszú kiugratás. :salute:
De lehet akkor is mindig ideges volt, és előre akarta vágni, és lecsúszott, és ilyen kiugratások lettek belőlük tök véletlen :roll:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

peti_madrid
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. november 25., hétfő 11:56

Szerintem full szándékos volt a gólpassz... Ha visszaemlékeztek, akkor az előszezonban is szórt pár ilyesmi lasztit a csatároknak, szóval abszolut nem idegen tőle az ilyen hosszú kiugratás. :salute:

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 25., hétfő 0:26

morientes írta:
Kerlon írta:Nem akarok komoly vitát generálni, de szerintem az ő gólpassza rohadt nagy mák volt. Mintha letámadták és felpróbálta rúgni a társ felé, aki inkább Isco lehetett, de tovább surrant és Moratanak lett tökéletes kiugratás...
Én sem akarok vitát generálni,de persze ha minden idők legnagyszerűbb irányító középpályása adta volna az assistot akkor az év gólpassza lett volna,nyilván...
Szerintem is felnézett amúgy,de lehet nem így akarta csak lepergett a lábáról...de minden jó ha vége jó... :luck:
Nyilván nem akarsz, de durciból provokatívan válaszolsz. :roll:

Én azt is megmerem kockáztatni, hogy Moratat nem is látta. Messze voltak egymástól, sok ember volt közöttük, felnézett, egy kék mezes mozgott felé, nevezetesen Isco közbe szorításba került és megpróbálta megjátszani, de rossz lett, illetve zseniális. A többi játékos reakcióját is nézve: mindenki elaludt, mert senki se számított rá Morata meg gyorsan kapcsolt és rúgott egy gyönyörű gólt.
K

revolver
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa

HozzászólásSzerző: revolver » 2013. november 24., vasárnap 22:42

morientes

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. november 24., vasárnap 22:09

Kerlon írta:Nem akarok komoly vitát generálni, de szerintem az ő gólpassza rohadt nagy mák volt. Mintha letámadták és felpróbálta rúgni a társ felé, aki inkább Isco lehetett, de tovább surrant és Moratanak lett tökéletes kiugratás...
Én sem akarok vitát generálni,de persze ha minden idők legnagyszerűbb irányító középpályása adta volna az assistot akkor az év gólpassza lett volna,nyilván...
Szerintem is felnézett amúgy,de lehet nem így akarta csak lepergett a lábáról...de minden jó ha vége jó... :luck:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép

RealRaúl77
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. november 24., vasárnap 21:59

___Samy___ írta:
esetleg még Isco lenne, aki jobban érdekel.
ha jól emlékszem őt már vki berakta a videók topikba
Igen, köszi!

És itt van Jesé is.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Reaper's Scythe

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. november 24., vasárnap 21:43

Én a lassításban úgy láttam, hogy még fel is nézett mielőtt elrúgta. Szerintem tudatos volt.
Egyébként nekem nagyon bejön a játéka, remélem a következő meccseken is fog kapni lehetőséget, eleinte 15-20 perceket, aztán ha fejlődőképes és tényleg jó, akkor a kezdőbe is be lehet rakni, mert az Illara-Xabi duó nem az igazi.

Vissza: “Játékosok”