Casemiro

A Real Madrid egykori nagyjai.

Ha Casemiro távozni szeretne, akkor

A szavazás 2022. szeptember 2., péntek 11:53-kor befejeződött.

elengedném.
74
61%
nem engedném el.
48
39%
 
Szavazatok száma: 122

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 9., szombat 22:11

Babinho írta:Zavarja a labda mi? :lol:
Folyamat mutatja a fuckot a hatereknek.
Kante...ha az elmúlt 5 évet nézzük, kérem szépen a világ legjobb vkpja topicjában vagyunk!
Ha ma abba hagyja is, hall of fame nálam a posztján.
Plusznyóc
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. február 9., szombat 22:00

Zavarja a labda mi? :lol:
Folyamat mutatja a fuckot a hatereknek.
Kante...ha az elmúlt 5 évet nézzük, kérem szépen a világ legjobb vkpja topicjában vagyunk!
Ha ma abba hagyja is, hall of fame nálam a posztján.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. február 9., szombat 21:51

Casemiro made more recoveries (11) and made more tackles (5) than any other player on the pitch during the Madrid derby.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. február 9., szombat 21:34

Ezt mondom én is. H taktikától függően szépen lehet variálni őket :)
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2019. február 9., szombat 20:32

___Samy___ írta:Imádom, hogy mikor már nagyon sokan savazzak, hogy nem szint, és más kell a helyere, akkor jön, és akaszt egy ilyet, és mom lesz. Ráadásul nem először csinálja ezt.

Sztem a Casemiro-Llorente duo pont megfelelő a szűrő posztra. Oda nem kell nekünk ember.
Pont ezt akartam írni.Kiegészítik egymást mind a kettő másban jó.
Azért egy ilyen ember mint Casemiro kell a csapatba. Ráadásul nagyon fontos gólokat szerez.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. február 9., szombat 20:25

Szerintem Casemiro a kecske vkp.És remélem innen vonul vissza.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. február 9., szombat 20:24

Imádom, hogy mikor már nagyon sokan savazzak, hogy nem szint, és más kell a helyere, akkor jön, és akaszt egy ilyet, és mom lesz. Ráadásul nem először csinálja ezt.

Sztem a Casemiro-Llorente duo pont megfelelő a szűrő posztra. Oda nem kell nekünk ember.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. február 9., szombat 19:17

Ezek a stílusú meccsek mindig is feküdtek neki, ahogy írtátok is előttem.
ZIDANE

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. február 9., szombat 19:06

Pont ezt akartam mondani én is, elképesztő mennyiségű labdát szerzett. A matrac ellen általában jó, szerintem az ilyen hentelős meccsekre inkább kell ő, mint Llorente. Mindenki savazza állandóan, pedig igencsak fontos eleme ő is csapatnak vagy a keretnek, ha jól használják. Nem véletlen, hogy az edzőkeringő ellenére is mindig ott találjuk a kezdő környékén.
Volt itt olyan vélemény, hogy azért volt jó csak az elmúlt években, mert Kroos meg Modric van mellette. Lehet. Ma viszont visszanyalt a fagyi, olyan helyzet állt elő, hogy ő tartotta a lelket a középpályában, mert szerintem a másik két srác most gyenge napot fogott ki, lassúak, pontatlanok voltak és sok labdát elszórtak.
Egy biztos. Ha Perez meghallaná a magyar madridista fórum hangját, és engedve a többség nyomásának, átadólistára tenné a brazilt, biztos vagyok benne, hogy nem sokáig maradna a nyakunkon még komolyabb árcédula esetén sem. Más jobban értékelné, mint itt sokan.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Chopin
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2017. augusztus 16., szerda 13:03
Kedvenc játékosaid: Kaká, Isco
Kedvenc csapatod: AcMilan, Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Chopin » 2019. február 9., szombat 18:44

A csapat egyik legjobbja volt, nem csak a gólja miatt, hanem a sok visszaszerzett labda miatt is. Ma ő is nagyon kellett a győzelemhez.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2019. február 9., szombat 18:30

Sárga lapot sem kapott, pedig mindig igyekszik. :D
Nekem sose volt bajom vele, mindig szükség van a keretben ilyenfajta stílusú játékosra, és roppant fontos gólokat is szerez, mindegyiknek "szaga van" úgymond. :mrgreen: :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. február 9., szombat 18:10

Hibátlan volt, sima MOTM.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. január 19., szombat 17:54

:sziv:

pluszegy
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 11:17

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2019. január 17., csütörtök 15:25

Realista24 írta:Azért itt sokan átesnek a ló túloldalára, de biztos véletlen, hogy aktív részese volt a BL történelemírásnak.

Technikailag nem zseni, nem a leggyorsabb, ellenben nagyon nagyon kellett a sikerekhez. És most mondhatjátok, hogy ez meg az jobb lett volna, stb. de ezt már soha nem tudjuk meg, csak a tény marad, hogy vele nyertünk, és ráadásul fontos góljai is voltak.

Ráadásul ahonnan ő visszajött, amilyen utat bejárt, az tiszteletre méltó és becsülendő.
Nem hinném, hogy átestem a ló túloldalára. Leírtam az erősségeit is a gyengeségei mellett és azt is aláírom, hogy amikor a csapatnak ment, akkor neki is jobban ment. A korábbi jó lövéseit is kiemeltem, amiből ugye lettek fontos gólok is, de mostanában valahogy a kaput se találja el. Valóban nyertünk vele 4 BL-t, viszont az a múlt, a jelenben pedig semmit nem tud adni a csapatnak.
Nézem a csapat meccseit és nem látom, hogy Casemiro miben válik hasznára jelenleg a csapatnak. Van jópár szép szerelése és a remek helyezkedése miatt több támadást is megakaszt, viszont ugyanennyi támadásunk akad meg rajta, mert nem tudja időben vagy pontosan továbbtenni a labdát, ha épp véletlen nem bújócskázik és hozzákerül a játékszer. Ugye a rengeteg felesleges szabálytalanságáról meg nem is beszélve.
Minden jó megoldására jut egy rossz, ezzel pedig nem vagyunk előrébb semmivel. Szerintem Valverde is le tudná hozni ezt a teljesítményt azon a poszton, amíg nincs Llorente és az uru legalább valamivel labdaügyesebb. Nálam Casemiro a jelenlegi körülmények között sem lenne kezdő, max a kupában. Persze ő is javulhat, ahogy mindenki más is és akkor az én véleményem is változni fog.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. január 17., csütörtök 15:17

dzsi91 írta:
Kerlon írta: Aha, ja. Bár nem láttam sokat az öreget és azt is már inkább a Chelseaben, de a karrierje vége felé is azokban az elemekben volt jobb, amik pont a brazil legnagyobb gyengeségei. Dinamika, technika és játékintelligencia.
Dinamika volt a többit én inkább Vieiraban láttam.
Az egy dolog, hogy Claudenál is voltak jobbak, de Casemiro ezekben rettentően kevés. Fejben és fizikálisan nagyon lassú. És ehhez jön még az, hogy technikai hibát is bőven vét.

Modric és Kroos sokat ellensúlyozott helyette, illetve az akkori támadó sor, taktika kihozta mindenkiből a maxot. Most meg látjuk, hogy épkézlább taktika és támadók nélkül mennyire kevesek vagyunk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 17., csütörtök 14:57

Realista24 írta:
Yazid írta:én csípem nagyon és nincs vele semmi bajom, de most hogy ritka szar a csapat nagyon kijönnek a gyengeségei, amik valósak. ehhez jön még, hogy borzasztó formában van egyénileg is, agyilag fizikailag
Persze, hogy kijönnek, mivel nem Aranylabda kategória, és nem tudja elvinni egyedül az egész közepét. Sosem tudta, viszont a CKM tökéletes volt.

Mondjuk én ott is aláírtam volna bármikor egy Kante - Casemiro swap-ot.
Persze így is a világ legjobb kp-ja volt, hosszú évekig.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 17., csütörtök 14:49

Yazid írta:én csípem nagyon és nincs vele semmi bajom, de most hogy ritka szar a csapat nagyon kijönnek a gyengeségei, amik valósak. ehhez jön még, hogy borzasztó formában van egyénileg is, agyilag fizikailag
Persze, hogy kijönnek, mivel nem Aranylabda kategória, és nem tudja elvinni egyedül az egész közepét. Sosem tudta, viszont a CKM tökéletes volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. január 17., csütörtök 14:44

Eddig is kijöttek .
évek óta az a téma, hogy VKP és Center poszton lehetne javulnia a csapatnak.

Annyi változott, hogy már kb minden máshol is, pár posztot leszámítva. :lol:
ZIDANE

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. január 17., csütörtök 14:43

én csípem nagyon és nincs vele semmi bajom, de most hogy ritka szar a csapat nagyon kijönnek a gyengeségei, amik valósak. ehhez jön még, hogy borzasztó formában van egyénileg is, agyilag fizikailag

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Casemiro - 14

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2019. január 17., csütörtök 14:36

dzsi91 írta:Én ehhez az egész Casemirozáshoz csak egy párhuzamos unverzumot szeretnék látni 15 évvel korábban, ahol ugyanígy szidják Makelelet. Mert ő is kb ennyi volt mint a brazilunk de kellett mint egy falat kenyér.
Azért változott kicsit a foci, ma már ha valaki előrejátékban ennyire nulla, az kevés szerintem egy Real alapkezdőhöz. Én amúgy sokat védtem, és fontos szerepet is játszott a BL győzelmeinkben, de nagyon kellett hozzá, hogy az aktuális 2 legjobb kp játszott mellette. Enélkül jobban kijönnek már a hiányosságai. Llorrente sokkal komolyabb szintet hozott azon a pár meccsen, amin játszott, reméljük megkapja a lehetőséget megint, ha felépül. Nem kéne eljátszani azt, mint anno Kovával, hogy egyértelműen jobb volt a brazilnál, majd utóbbi felépült és egyből ment vissza a padra.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég