Isco - 22

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 25., csütörtök 11:58

impossible írta:
Realista24 írta:

Mit vártál? 6-7 kezdő szintű játékosunk volt elérhető, ahogy írtuk elég sokan. Biztonsági döntetlenre játszottunk, hogy ne kapjunk gólt és adott esetben rúgjunk egyet, amit meg is tettünk.
A 17. percig ez rendben is volt, de utána adódott egy esély amit jobban ki kellett volna szerintem használni, ez egy 0-0 as meccs volt 10 ember ellen. Nem értem, hogy miért lesz hazai pályán könnyebb dolgunk, mint most 10 ember ellen.
17. percig mi játszottunk emberhátrányban, majd utána egálban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 25., csütörtök 10:51

impossible írta:
Pad'em írta:

Igen, most meg nem volt az az emberünk aki egyedül gólképes. Mit kellett volna mit csináljunk? Mentünk előre amennyire tellett ezekkel az emberekkel, az Atalanta félpályán nem jött át, betömörülő védelem ellen meg sose megy.
Na most írtad le a lényeget, ez a legnagyobb gond szerintem. Pedig a szezon 75% -ban ezzel szembesülünk gondolhatná az ember, hogy van ellene elképzelés. A legveszélyesebb helyzetünk az volt mikor Vinyo belevágta, ha jól emlékszem Toloiba 5 méterről. Ha ugyanezt a meccset 11 ember ellen játszuk elégedett vagyok.
Ez egy komoly probléma már jó régóta, de nem a tegnapi nap vártam a megoldást, Vinivel, Asensióval, Iscóval, Marianóval és a Castilla remegő lábú újoncaival. Ebben így ennyi volt, ha nincs a kiállítás lehet rúgunk több gólt amúgy. Szerintem simán hozzuk a visszavágót, azért ez az Atalanta nem olyan félelmetes, mint gondolták sokan.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

impossible
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 10:38

Pad'em írta:
impossible írta: Szóval jó esetben lesz Benzema és 11 ember ellen játszunk majd.
Igen, most meg nem volt az az emberünk aki egyedül gólképes. Mit kellett volna mit csináljunk? Mentünk előre amennyire tellett ezekkel az emberekkel, az Atalanta félpályán nem jött át, betömörülő védelem ellen meg sose megy.
Na most írtad le a lényeget, ez a legnagyobb gond szerintem. Pedig a szezon 75% -ban ezzel szembesülünk gondolhatná az ember, hogy van ellene elképzelés. A legveszélyesebb helyzetünk az volt mikor Vinyo belevágta, ha jól emlékszem Toloiba 5 méterről. Ha ugyanezt a meccset 11 ember ellen játszuk elégedett vagyok.

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 25., csütörtök 10:30

impossible írta: Szóval jó esetben lesz Benzema és 11 ember ellen játszunk majd.
00': Iker; Salgado, Helguera, Hierro, Roberto Carlos; Makelele, Guti, Zidane, Figo, Raúl, Ronaldo
10': Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modric, Isco, Benzema, C. Ronaldo

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 25., csütörtök 10:29

Pad'em írta:
kiserik írta:
Elég lett volna az első 2 nevet írni :kalapos:
Nem véletlen kerültek zárójelbe :mrgreen: De talán azért Arribasnál meg Hugónál többre megyünk roki Hazarddal is
Vannak azért kétségeim :lol: Maradjunk annyiban, hogy bízzunk Karimban :D
I AM BADMAAAN!!!

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 25., csütörtök 10:27

kiserik írta:
Pad'em írta:

Mondjuk lesz Benzema (+Valverde, Hazard, Rodrygo)
Nem véletlen kerültek zárójelbe :mrgreen: De talán azért Arribasnál meg Hugónál többre megyünk roki Hazarddal is

impossible

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 10:27

Szóval jó esetben lesz Benzema és 11 ember ellen játszunk majd.

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. február 25., csütörtök 10:26

Pad'em írta:
impossible írta:

A 17. percig ez rendben is volt, de utána adódott egy esély amit jobban ki kellett volna szerintem használni, ez egy 0-0 as meccs volt 10 ember ellen. Nem értem, hogy miért lesz hazai pályán könnyebb dolgunk, mint most 10 ember ellen.
I AM BADMAAAN!!!

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 25., csütörtök 10:24

impossible írta:
Realista24 írta:

Mit vártál? 6-7 kezdő szintű játékosunk volt elérhető, ahogy írtuk elég sokan. Biztonsági döntetlenre játszottunk, hogy ne kapjunk gólt és adott esetben rúgjunk egyet, amit meg is tettünk.

impossible

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 10:22

Realista24 írta:
impossible írta: Hát másold be a kommentem ezzel kapcsolatban, nekem ez a tegnapi meccs is inkább döntetlen szagú volt 10 ember ellen nem tudtunk 70 percen keresztül egy helyzetet se kialakítani és spanyol bajnokság második helyén állunk. Itt nem csak a játékosok minősége kérdőjelezhető meg.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. február 25., csütörtök 10:12

impossible írta:
füst írta:
Akkor szépen haladunk, ugyanis tegnapig még az volt a sláger hogy már az Atalanta szétszed minket.
Hát másold be a kommentem ezzel kapcsolatban, nekem ez a tegnapi meccs is inkább döntetlen szagú volt 10 ember ellen nem tudtunk 70 percen keresztül egy helyzetet se kialakítani és spanyol bajnokság második helyén állunk. Itt nem csak a játékosok minősége kérdőjelezhető meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 25., csütörtök 10:04

Lehet hogy döntetlent szagoltál, de nyertünk, b csapattal, c cserékkel.

impossible

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 9:56

füst írta:
impossible írta: Sok a kérdőjel, nyílván így semeddig nem lehet jutni egy bajnokok ligájában, ha túl vagyunk az Atalantan gyanítom ez a vége.
Akkor szépen haladunk, ugyanis tegnapig még az volt a sláger hogy már az Atalanta szétszed minket.
Hát másold be a kommentem ezzel kapcsolatban, nekem ez a tegnapi meccs is inkább döntetlen szagú volt 10 ember ellen nem tudtunk 70 percen keresztül egy helyzetet se kialakítani és spanyol bajnokság második helyén állunk. Itt nem csak a játékosok minősége kérdőjelezhető meg.

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 25., csütörtök 9:46

lordgabi írta: 29 éves lesz áprilisban. :kivagyhe:
Az kemény.
Kinéz vagy 33 35 nek.

Viccet felreteve, nekem az volt a fejemben h boven 30+ os az ürge
ZIDANE

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 25., csütörtök 9:46

impossible írta: Sok a kérdőjel, nyílván így semeddig nem lehet jutni egy bajnokok ligájában, ha túl vagyunk az Atalantan gyanítom ez a vége.

impossible

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. február 25., csütörtök 9:44

Azt a részét értem, hogy Isco már nem szint és rég nem kéne itt lennie, de azért jó lenne azt is látni, fél éve jegelve van a padon és berakjak csatárnak ami eléggé szánalmas. Sose értettem Zz -nek ezeket a próbalgatasait (Valverde jobbos, Mendy középhátvéd, Rodrygo jobb, Asensio jobb) ahelyett, hogy berakna pozícióra az embereket. Mariano is minek van a keretbe, ha egy felholt Isco előbb kezd a helyén? Sok a kérdőjel, nyílván így semeddig nem lehet jutni egy bajnokok ligájában, ha túl vagyunk az Atalantan gyanítom ez a vége.

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 25., csütörtök 8:41

wZoLee7 írta: Isco zsenialis passzokkal tud inditani, de ki a tokomet inditson ha nincs befuto csatarunk. A masik amikor hasznalni lehet az, amikor elkell dugni a labdat. Amugy minden mashoz lassu lenne, de teljesen mind1, ennyi jatekhoz amit tol es amikor semmi ertelme ezen gondolkodni. Iden fix tavozo
nananana.

asensio még mindig a spanyol aranygeneráció alappillére :lol:
vini most nyilatkozta hogy ő perez titkos fegyvere, a kabalája
isco meg valamiért zizu szívében csak ott él még

szerintem nyáron első kettő tuti maradó, isco meg senkinek nem kell majd, vagy ingyen minek engednénk, padtűrő BL tripla volt brigád tag...

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. február 25., csütörtök 8:30

Isco zsenialis passzokkal tud inditani, de ki a tokomet inditson ha nincs befuto csatarunk. A masik amikor hasznalni lehet az, amikor elkell dugni a labdat. Amugy minden mashoz lassu lenne, de teljesen mind1, ennyi jatekhoz amit tol es amikor semmi ertelme ezen gondolkodni. Iden fix tavozo

Leno16
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. február 25., csütörtök 8:23

Azért meg is jobban játszott egy fontos Bl meccsen mint a két nagy tehetségünk (Vini és Asen) fontos meccseken azért több potenciál van benne mint egy két játékosunkban (főleg, ha végre normális játszana és nem félévente egy Bl meccsen.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. február 25., csütörtök 6:18

Hehe tökéletesen összefoglalná a dolgot vele kapcsolatban, úgy érzem. :lol:

Elképesztő a mélyrepülése, volt 11 gólos szezonja is, emlékszem Carlo papánál indult, hatalmas akarás volt benne, egy ideje pedig csak lefelé a lejtőn, az idei szezonban pedig teljesen padlót fogott. 29 éves lesz áprilisban. :kivagyhe:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Vissza: “Játékosok”