Isco - 22

Archívum
Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 1., vasárnap 22:28

Sierra írta: HOl? Mert volt egy jó lövése? :lol: nem láttam h adott volna kulcspasszot vagy bármilyen veszélyt teremtett volna
Kulcspasszok 1, cselek (sikeres) 3 (3), nyert parharcok 7, kaput is kb csak o talált. De mit számít mikor miatta nem jo a tamadojatek vagy mi.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 1., vasárnap 22:26

Váó! Brilliáns teljesítmény egy támadójátékostól, vagy mitől.
Gólt vagy gólpasszt akkor sem látok a neve mellett, jelenleg meg csak az számít.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. március 1., vasárnap 22:26

Szerintem is jó ma.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. március 1., vasárnap 22:24

Sierra írta: HOl? Mert volt egy jó lövése? :lol: nem láttam h adott volna kulcspasszot vagy bármilyen veszélyt teremtett volna
Meg majdnem golt fejelt
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 1., vasárnap 22:23

HOl? Mert volt egy jó lövése? :lol: nem láttam h adott volna kulcspasszot vagy bármilyen veszélyt teremtett volna

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 1., vasárnap 22:21

:lol: ma is simán a csapat legjobbja, de semmi baj.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. március 1., vasárnap 22:20

Azaz negativak legyetek. Kozbe a legveszelyesebb ma is. :lol:

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. március 1., vasárnap 22:07

Jó, hogy hosszú haja van, így legalább el lehet dönteni, hogy mikor fut és mikor sétál.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. március 1., vasárnap 21:57

Komolyan mondom ez a csávó az egyik leghaszontalanabb "támadójátékos" valaha.
Semmi haszna nincs, megindulni nem tud, sebessége nincs, kulcspasszai nincsenek, ellenben imád rácsavarodni a labdára.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. február 27., csütörtök 9:08

Mindig az a jobb, aki nem játszik. Ha LV csetlett-botlott volna kezdőként, akkor az lett volna a baj. Meg eddig az volt a baj, hogy ZZ túljátszatja.

Ilyen ez a keret, hogy ez kinek a hibája, más kérdés.

Van sok puzzle darab, de mindegyik foltos, ütött-kopott, nehéz ezt összeilleszteni.

Iscoval nekem sincs bajom, a frizura szar de ez van. Helye nincs a csapatban, bár nem lettünk volna rosszabbak valóban, ha Modric helyett ő játszik. De sem LV sem Bale nem megoldás a szélre jelenleg.
Nem illik.

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. február 27., csütörtök 8:48

En tovabbra sem ertem minek a 4-3-3. 5ev alatt nem tudtak konstans jo jatekot hozni vele.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 27., csütörtök 8:31

kiserik írta:csak egy igazi jobb szélsővel (LV) többre mentünk volna.
Főleg úgy, hogy azon az oldalon volt a leggyengébb játékosuk Mendy személyében. Nagyon könnyen zavarba lehetett hozni és mi pont azt az oldalt nem erőltettük. Sajnos én is adom, jó Isco, de nem mehet a széljáték kárára. Valakit középről kell kihagyni, ha mindenképp játszani akarja Zidane.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. február 27., csütörtök 8:20

Nem véletlenül nem írtam ide. Nem Isco hibája volt a tegnapi. Ha Modric helyén játszott volna, akkor dícséretes a teljesítménye. Ismét. 433at játszottunk, de 4 kkpval és jobb szélső nélkül. Ez nem a játékosok hibája. Isco elől volt, hátul volt, jobb oldalon volt, bal oldalon volt, hajtott, tepert, csak egy igazi jobb szélsővel (LV) többre mentünk volna.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. február 27., csütörtök 8:05

Én ebben a témában megértem kiseriket. Isco, Modriccal/Kroossal, Valverdevel és Casemiroval a csapatban szerintem tök felesleges. Mármint úgy felesleges, hogy az első 3asból bármelyiket ki lehetne venni, mert csak egymás akadékai lesznek. Valverde és Case lepakolják a melót, a másik 3nak kellene a támadásokba belépni és a közepén emberfölényeket kialakítani, váratlant húzni. Ha meg 4en vannak fent, akkor a közepén túl sokan, a széleken meg túl kevesen vagyunk és csak egymás elől veszik el a teret. Főleg, ha még Benzema is visszalépne labdákért...

Isco magában szép dolgokat csinál, szerintem a melója is rendben van, de a csapat játékára nézve közel sem biztos, hogy előnyös. De ahogy fentebb is írtam, ez nem csak az ő hibája, hanem a felállás, taktika hibája is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2020. február 27., csütörtök 8:02

Megfogalmzodottt tegnap, hogy isco csak odament a sajat csapattarsaihoz, hogy zavarja.
Wtf.

Isco tegnap zseni volt. Hatul is volt, elol is volt..nagyon sokat mozgott. O volt az aki nem allt a meccsen mint egy fasz, hanem bemozdult az ures teruletekre, hogy kerje a labdat. Sokszor labdas jatekosokhoz is ment elkerni majd adta is tovabb. Szoros helyzetekben pedig remekul jott ki es ment tarsakhoz a labdaja. A tizenhatoson belul is haromszor volt remek megoldasa.

Szerintem egy szava se lehet senkinek.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. február 23., vasárnap 15:06

Tobbnyire ez is volt vele a baj. Nincs posztja nalunk. Valaki irt is erre egy frappans megfogalmazast, csak mar nem tudom pontosan, de az volt a lenyeg, hogy hiaba jatszik jol, a csapat mashol issza meg a levet az O szerepeltetesenek. Pedig most tenyleg nem megy rosszul amugy, nem is bantanam.

Tegnap mondjuk ha Benzema beveri a ziccert a passza utan, eselyes, hogy mashogy alakul. Csak nincs ha.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. február 23., vasárnap 15:01

Érdekes az ő szerepe mostanában. Az utóbbi pár meccsen a teljesítményével nem volt nagy gond, sőt volt hogy kifejezetten jól játszott. Viszont ez a felállás valahogy nagyon nem működik és túl egyoldalas lesz tőle a csapat.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. február 10., hétfő 12:52

komoly egyébként, h már ő is itt van 7 éve
remélem fog is még, egyébként sem az az elégedetlenkedős fajta. oké solari irányítása alatt volt hangja, de akkor kb egy fadarabot is hamarabb tett volna a csapatba mint iscot.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2020. február 9., vasárnap 19:08

kiserik írta: Mint már írtam, ha Modric helyén hozza ezt, akkor le a kalappal. Támadó volt, ahogy írod, nem szervező kp-s. Sokra nem mentünk a jó játékával, nem véletlen, hogy egy megpattanó lövést értékesített nagyon szépen, emellett egy szögletből voltunk eredményesek. 433-ban a balszélső legyen a helyén és ne a középpályán, néha a védők között. 433ban a balszélső támadjon, induljon be, húzza meg a szélt, vagy cselezzen befelé és lőjön, ne középről szervezzen.
Isco a bal szélen mindig ezt játssza. Ha jól játszik a csapat, akkor remekül néz ki a játéka. Ott volt a Barca elleni vagy a mai. Ha nem jön az eredmény, akkor viszont semmit nem lendít a játékunkon, mert alapból felborítja a megszokott stratégiát. Had ne kelljen ecsetelni, hogy mit jelent a többieknek, ha valaki nem a megszokott posztot képviseli. Gondolj bele, hogy mi lenne, ha Case vagy Ramos a meccs elejétől beáll csatárnak és fejel 3-at de kapunk 5-öt, mert nincsenek a helyükön. Ők remekül játszanának, csak a csapat sínylené meg.
elég nagy túlzás amit írsz, de én elfogadom, hogy te így látod. csúnya isco szétbaszta ma a támadójátékunkat mintha azelőtt olyan fényes lett volna. :ike:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: SzB » 2020. február 9., vasárnap 19:05

Szerintem túlmagyarázod. A bal oldalon védekezett, többnyire ott is építette a támadásokat. Modric helye volt üres, nem az övé.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég