Isco - 22

Archívum
Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: szilamer » 2015. május 10., vasárnap 12:16

korrektet nyilatkozott most, lehet rá szóltak :)
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. május 10., vasárnap 11:52

A góljáig tényleg nem volt élete meccse, de utána teljesen rendben volt. Mondjuk talán feljebb is lépett, hogy beállt a Valencia védekezni. A mezőnymunkája egyébként nekem is tetszik, de tényleg nem "csak" ennyi van benne. Jövőre megint top lesz! :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 9., szombat 23:54

oh. ez eléggé kellemetlen. remélem lecsillapodnak a kedélyek, nem lenne jó egy újabb öltözői, edző vs játékos balhé mint mou utolsó évében.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 9., szombat 23:36

Norbii írta:
Realista24 írta:De a Ramosos rész, az finoman fogalmazva is túlzás volt.
lemaradtam, mi történt?
http://madridom.hu/blog/2015/05/08/az-isco-ugy/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 9., szombat 23:34

Realista24 írta:De a Ramosos rész, az finoman fogalmazva is túlzás volt.
lemaradtam, mi történt?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 9., szombat 23:33

bravó tatám.
mint ló a lónak. :mrgreen:
Nincs most előttem egy jegyzetfüzet minden megmozdulásával, de annál konkrétabb eset nem is kell, amikor a 88. percben Marcelo joggingba végignézi ahogy Isco visszasprintel a semmiből, majd az alapvonalnál szereli a támadót. Nem ez az egy eset volt és nem ma fordult először elő. A Marcelo-CR tengely hanyag védekező munkáját (pláne egy olyan meccsen, ahol tényleg menni kell előre...), ahhoz képest hogy úgy indult, hogy még egy szögletzászló is jobban védekezik nála, remekül kárpótolja.
egész délután erről beszéltem. :)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 9., szombat 23:28

Isco: "A szavaimat félreértelmezték. Egyik játékos sem boldog, ha nem játszik."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 9., szombat 23:12

miért? az első fele alapján nem igaz a hír, a második alapján lehetne, de az meg szerintem minden focistára igaz.
A másodikból indulok ki, de megvárom a teljes interjút, nem annyira szeretem a kiragadott mondatokat.

Egyébként nem elsősorban azzal van gond, hogy zavarja-e a padon ülés vagy sem. De a Ramosos rész, az finoman fogalmazva is túlzás volt.

Ja, és a gólja parádés volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 9., szombat 23:12

Realista24 írta:
Isco: "I'm happy. This year I'm playing more than I imagined."
Isco: "The day I'm happy to be on the bench is the day I'll retire as a football player."
Tehát akkor ez alapján igaz lehet a hír.
Az első mondatból ítélve nem úgy tűnik. Mert a második egy atom-sablon, amit előbb-utóbb minden játékos lenyilatkozik....

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 9., szombat 23:08

Isco: "I'm happy. This year I'm playing more than I imagined."
Isco: "The day I'm happy to be on the bench is the day I'll retire as a football player."
Tehát akkor ez alapján igaz lehet a hír.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 9., szombat 23:02

___Samy___ írta:pazar gól

de egyet mondjon már meg nekem valaki, farkas norbi honnan szedi ezeket a f.szságokat, hogy jamest jobban csípik a srácok? mert nem ma mondta már ezt először

Farkasnál mióta számit mit mond? Egy világi tudatlan a focihoz,azért ezt észre kellene venni már.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 9., szombat 23:00

tucsoki írta:Csodaszép gólja ellenére ez sem volt élete meccse, de aki nem veszi észre hogy mennyit dolgozik és mennyire akar, az vagy nagyon elfogult, vagy nem látja át mi történik a pályán.

Nincs most előttem egy jegyzetfüzet minden megmozdulásával, de annál konkrétabb eset nem is kell, amikor a 88. percben Marcelo joggingba végignézi ahogy Isco visszasprintel a semmiből, majd az alapvonalnál szereli a támadót. Nem ez az egy eset volt és nem ma fordult először elő. A Marcelo-CR tengely hanyag védekező munkáját (pláne egy olyan meccsen, ahol tényleg menni kell előre...), ahhoz képest hogy úgy indult, hogy még egy szögletzászló is jobban védekezik nála, remekül kárpótolja. Le a kalappal, belőle lehet valaki, bízom benne hogy nálunk...
+1, minden szavával.

Én is remélem, hogy nálunk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 9., szombat 22:54

___Samy___ írta:pazar gól

de egyet mondjon már meg nekem valaki, farkas norbi honnan szedi ezeket a f.szságokat, hogy jamest jobban csípik a srácok? mert nem ma mondta már ezt először
Azt nemtudom,de simán elképzelhetőnek tartom,hogy van benne valami.Amellet,hogy Isco egy nagyon penge játékos és ez a gólja is elképesztő volt,nagyon sokszor az ideg b.sz fel engem is a rátekeredéseivel.Rendben tényleg képes megetetni bárkit,de amíg ő ezzel szarakszik,tehetné tovább 1-2 ütemmel korábban.Ez szerintem a csapattársakat is zavarja.

+a nyilatkozatai is szemet szúrhatnak,ilyet nem dobhat ki senki a generátorból. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 9., szombat 22:05

pazar gól

de egyet mondjon már meg nekem valaki, farkas norbi honnan szedi ezeket a f.szságokat, hogy jamest jobban csípik a srácok? mert nem ma mondta már ezt először
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 9., szombat 22:01

Csodaszép gólja ellenére ez sem volt élete meccse, de aki nem veszi észre hogy mennyit dolgozik és mennyire akar, az vagy nagyon elfogult, vagy nem látja át mi történik a pályán.

Nincs most előttem egy jegyzetfüzet minden megmozdulásával, de annál konkrétabb eset nem is kell, amikor a 88. percben Marcelo joggingba végignézi ahogy Isco visszasprintel a semmiből, majd az alapvonalnál szereli a támadót. Nem ez az egy eset volt és nem ma fordult először elő. A Marcelo-CR tengely hanyag védekező munkáját (pláne egy olyan meccsen, ahol tényleg menni kell előre...), ahhoz képest hogy úgy indult, hogy még egy szögletzászló is jobban védekezik nála, remekül kárpótolja. Le a kalappal, belőle lehet valaki, bízom benne hogy nálunk...

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. május 9., szombat 21:59

Realista24 írta:
realfan91 írta:Végre valaki kinyitott a száját. Az a baj, h egyből off lesz neki. Ezt nem fogják tűrni. Pedig a többiek is felemelhetnék a hangukat ilyenkor.
Valaki, gondolom, ha egy olyan játékos nyitná ki a száját, akit nem csípsz, akkor is ez lenne a véleményed.
Mert azért ez a véleményem mert Isco a kiskedvencem mi? Nem azért mert igaza van? Mert nem amúgy is ez a vélemény nekem is? Jólvan fiam. Idegesítsél még fel te is. Az a normális h Bale csak azért játszik mert 100 millió, ez a normális, és így kell lennie. Örülök akkor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 9., szombat 21:43

szép volt kicsi, így kell pofázni :agree:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 9., szombat 19:51

realfan91 írta:Végre valaki kinyitott a száját. Az a baj, h egyből off lesz neki. Ezt nem fogják tűrni. Pedig a többiek is felemelhetnék a hangukat ilyenkor.
Valaki, gondolom, ha egy olyan játékos nyitná ki a száját, akit nem csípsz, akkor is ez lenne a véleményed.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 9., szombat 19:00

realfan91 írta:Végre valaki kinyitott a száját. Az a baj, h egyből off lesz neki. Ezt nem fogják tűrni. Pedig a többiek is felemelhetnék a hangukat ilyenkor.
Ja, tök jó lenne ha a tavaszi hajrára állna a bál az öltözőn belül, nem is értem miért nem esnek egymásnak a médián keresztül. :roll:

Mou alatt volt 1 hasonló szituáció, akkor is remekül kijöttünk belőle.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 9., szombat 18:56

realfan91 írta:Végre valaki kinyitott a száját. Az a baj, h egyből off lesz neki. Ezt nem fogják tűrni. Pedig a többiek is felemelhetnék a hangukat ilyenkor.
Szerintem mindenkinek van valami baja, kinek ezért, kinek azért. Kinek kisebb, kinek nagyobb problémája van. Viszont, ha mindenki egyszerre kezdene kiakadni, akkor akár be is fejezhetjük az idényt, mert hogy a csapatösszhang egy kupac szarral lesz egyenlő, az tuti.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég