Isco - 22

Archívum
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 4., vasárnap 23:23

Kerlon írta:A nagy lópéniszt. Utolsó 15 percet láttam és teljesen úgy nézett ki a dolog, mint mikor egy kis csapat foggal, körömmel védi az eredményt. NEM TUDUNK KONTRÁZNI. Mi voltunk a nagy királyai, most meg???????? Isco sem ért volna sokat. Főleg, ha jobb támadónak hozzák be. Balenek is lett volna területe, aztán az első szembejövő pankrátor tisztán leszerelte..........


2 hónap után én már érzem, amitől tartottam. Benitez ide kevés lesz. Kb. azt fogjuk tavasszal is látni, mint Pellegrinitől, de nem kapunk akkora zakót. Vagyis remélem meg azt is, hogy nem lesz igazam.
Kérdés melyik edző tudta volna hozni a meccset....
Ronaldoval. Iscoval....cserék nélkül....tele sérültekkel....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 4., vasárnap 23:15

Kerlon írta: 2 hónap után én már érzem, amitől tartottam. Benitez ide kevés lesz. Kb. azt fogjuk tavasszal is látni, mint Pellegrinitől, de nem kapunk akkora zakót. Vagyis remélem meg azt is, hogy nem lesz igazam.
Most megvolt már a tanulóidő, ideje neki állni a hibajavításnak. Nem írnám még le Benitezt, de változtatnia kell, sok mindenben.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 4., vasárnap 23:04

A nagy lópéniszt. Utolsó 15 percet láttam és teljesen úgy nézett ki a dolog, mint mikor egy kis csapat foggal, körömmel védi az eredményt. NEM TUDUNK KONTRÁZNI. Mi voltunk a nagy királyai, most meg???????? Isco sem ért volna sokat. Főleg, ha jobb támadónak hozzák be. Balenek is lett volna területe, aztán az első szembejövő pankrátor tisztán leszerelte..........


2 hónap után én már érzem, amitől tartottam. Benitez ide kevés lesz. Kb. azt fogjuk tavasszal is látni, mint Pellegrinitől, de nem kapunk akkora zakót. Vagyis remélem meg azt is, hogy nem lesz igazam.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 4., vasárnap 23:01

OutSider írta:Na most én a topik címénél Iscot látok, Te meg folyamatosan CR-ezel...
Talán azért mert Őt lehet felhozni példának? :hmmm:
OutSider írta:Vagy csak Cr-nek adta?
Ha jól emlékszek minimum volt már 2 olyan passza CSAK NEKI, amit normális esetben csukott szemmel belő.

Inkább azt a szarságot hagyjuk amit Te lenyomsz. Már adnád el...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 4., vasárnap 22:56

Realista24 írta: Pálesz szerint ma sehol, hanem inkább tegnap a Barcában. :Đ
Nem köszi, a Busi-Masch-Rakitic középpálya teljesen kielégíti az igényeim.. :lol: Na meg SR is - akit amúgy jobbhátvédként egészen megkedveltem, de ez itt off.

Én amúgy meccs előtt is írtam, hogy padon kezdetném, többet tudott volna tenni egy megfáradt Atletici ellen szerintem. Bár a jobbosról úgy se hiszem, de Benítez biztos tudja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 4., vasárnap 22:52

wxyz írta:hol kellett volna akkor ma játszania?
Pálesz szerint ma sehol, hanem inkább tegnap a Barcában. :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. október 4., vasárnap 22:52

M1Ö írta: Ma nem volt. Ettől függetlenül az egyik, ha nem a leg kreatívabb játékosunk Modric-csal karöltve.
Te ezt dobnád el jövőre, mert idén nem az igazi. Egyébként nem egy gólpassza van idén, meg kiosztott jópár kulcspasszt, meg majdnem gólpasszt, csak CR élete formájában ki is hagyta őket.
Na most én a topik címénél Iscot látok, Te meg folyamatosan CR-ezel... :angry:

Gondolom akkor az összes többi játékos is mind kihagyta akinek a "gólpasszokat" szórta? Vagy csak Cr-nek adta?
Hagyjuk már ezt.

Ja de jogos a bl-ben is volt egy gólpassza , le is borulok :salute:

2 gólpassz attól aki állítólag ilyen borzasztóan kreatív szerintem kevés. A gólokról ne is beszéljünk mert nincs letiltva ő sem a gólszerzésről gondolom.

Persze lehet várni vele, hogy talán összekapja magát, de remélem ha jön James nem nagyon látom kezdőben mert már szét idegel az a tötymörgés amit lenyom.

Ráadásul már 3 gólpassza van elméletileg - én 2-re tisztán emlékszem
A madridom 2-őt ír.
1 bajnoki
1 BL

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. október 4., vasárnap 22:48

hol kellett volna akkor ma játszania?

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 4., vasárnap 22:44

ziro4vr írta: Nagyon durván játszik itt a kettős mérce.
Ráadásul már 3 gólpassza van elméletileg - én 2-re tisztán emlékszem, pedig nem nézem annyiszor a meccseiteket.

Amúgy Kerlonnal egyetértek ebben, mintha Init a jobboson, vagy Messit a baloson játszatták volna, az egyik legfőbb eleme tűnik el a játékból így. Ennek ellenére mutathatna többet is, mint amit eddig idén, de Beníteznek is látnia kéne már, hogy még a padon is jobban érezné magát szerintem, mint a jobboson.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 4., vasárnap 22:41

OutSider írta:Ja, hogy most volt benne kreativitás? Egész évben annyi kreativitás volt benne mint 1 marék szotyiban.
Én nem csöppenek el egy labdalevételtől...
Az az 1 gólpassz amit idén eddig össze tudott hozni azt hiszem mindent elmond az egész évi teljesítményéről.
Ma nem volt. Ettől függetlenül az egyik, ha nem a leg kreatívabb játékosunk Modric-csal karöltve.
Te ezt dobnád el jövőre, mert idén nem az igazi. Egyébként nem egy gólpassza van idén, meg kiosztott jópár kulcspasszt, meg majdnem gólpasszt, csak CR élete formájában ki is hagyta őket.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 4., vasárnap 22:38

OutSider írta: Ja, hogy most volt benne kreativitás? Egész évben annyi kreativitás volt benne mint 1 marék szotyiban.
Én nem csöppenek el egy labdalevételtől...
Az az 1 gólpassz amit idén eddig össze tudott hozni azt hiszem mindent elmond az egész évi teljesítményéről.
Nagyon durván játszik itt a kettős mérce.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 4., vasárnap 22:38

Mondjuk azt a balfaszt is meg kéne kérdezni, hogy mit lát benne, aki kitette a jobb oldalra. Bezzeg, ha Bale módjára tele sírná a sajtót, akkor többet passzolnának neki meg betennék a kedvenc posztjára. Na mindegy.

Most is jól látszik, hogy megint nem a szakmaiság van előtérbe, de legalább most felépül mindenki előre, aztán nem posztidegen helyen kell nyomnia egy két embernek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. október 4., vasárnap 22:38

M1Ö írta:
OutSider írta:Kritikán aluli

Ma is...

Hátha még kell jövőre is a Citynek...
Gyenge, ez tény. De azért nem kritikán aluli. Az CR volt...
Jövőre meg ja, adjuk el! Aztán majd hátha jön CR-nek meg Bale-nek a semmiből, kreativitás nélkül a gól. :cens:
Ja, hogy most volt benne kreativitás? Egész évben annyi kreativitás volt benne mint 1 marék szotyiban.
Én nem csöppenek el egy labdalevételtől...
Az az 1 gólpassz amit idén eddig össze tudott hozni azt hiszem mindent elmond az egész évi teljesítményéről.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 4., vasárnap 22:37

nmate írta:Dehogynem volt kritikán aluli. Momentuma nem volt.
Nem volt. De Ő "csak" -fél ember volt és nem egy egész.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 4., vasárnap 22:37

nmate írta:Dehogynem volt kritikán aluli. Momentuma nem volt.
Padra kell tenni, befásult ő is mint Kroos, a pályán lézengenek, nyugodtan, mert biztos a helyük.
Kell a 433, BBC elöl jobb híján, aztán majd James ha visszatér lehet agyalni.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 4., vasárnap 22:35

Dehogynem volt kritikán aluli. Momentuma nem volt.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 4., vasárnap 22:32

OutSider írta:Kritikán aluli

Ma is...

Hátha még kell jövőre is a Citynek...
Gyenge, ez tény. De azért nem kritikán aluli. Az CR volt...
Jövőre meg ja, adjuk el! Aztán majd hátha jön CR-nek meg Bale-nek a semmiből, kreativitás nélkül a gól. :cens:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. október 4., vasárnap 22:25

Kritikán aluli

Ma is...

Hátha még kell jövőre is a Citynek...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 27., vasárnap 8:43

miro írta:
ToniKroos írta:Nem feltétlen csalódás, de az biztos, h kell neki néhány meccs a padon, mert úgy érzem elkényelmesedett és sokszor még a szokásosnál is könnyelműbb.
Pont hogy görcsös lett.
Mindenből extrát akar kihozni,szerintem pontosan azért mert tudja hogy most nincs a két szupersztárunk előtte és most nem elég jól játszania ahhoz hogy bent maradjon a kezdőbe,hanem meg kell mutatnia hogy jobb mint a másik kettő.
Nyilván elég lenne az egyiket kiszorítania tudom,de Ő most gólt akar rúgni,villogni akar,meg akarja mutatni hogy Ő is tudna húzóember lenni.
Jamest és Balet,ha ki lehet szorítani,akkor csak is így,ha minden bejön,és tényleg eget rengető a teljesítményed.

Más kérdés hogy semmi nem jön be neki.....
A következő probléma pedig az hogy Kovacic is megfogja előzni szépen,és akkor rövid időn belül váltani fog Isco,ha ez nem változik.. :kivagyhe: :hmmm:
Tök mindegy, hogy játszik, padra ítéltetett. Viszont nem lehet így leírni, lesz ő még hatalmas fegyver, reméljük, hogy itt. Az lassan látszik, hogy CR haszna eléggé süllyed...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: miro » 2015. szeptember 27., vasárnap 0:15

ToniKroos írta:Nem feltétlen csalódás, de az biztos, h kell neki néhány meccs a padon, mert úgy érzem elkényelmesedett és sokszor még a szokásosnál is könnyelműbb.
Pont hogy görcsös lett.
Mindenből extrát akar kihozni,szerintem pontosan azért mert tudja hogy most nincs a két szupersztárunk előtte és most nem elég jól játszania ahhoz hogy bent maradjon a kezdőbe,hanem meg kell mutatnia hogy jobb mint a másik kettő.
Nyilván elég lenne az egyiket kiszorítania tudom,de Ő most gólt akar rúgni,villogni akar,meg akarja mutatni hogy Ő is tudna húzóember lenni.
Jamest és Balet,ha ki lehet szorítani,akkor csak is így,ha minden bejön,és tényleg eget rengető a teljesítményed.

Más kérdés hogy semmi nem jön be neki.....
A következő probléma pedig az hogy Kovacic is megfogja előzni szépen,és akkor rövid időn belül váltani fog Isco,ha ez nem változik.. :kivagyhe: :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég