Isco - 22

Archívum
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 18., kedd 10:26

egyébként isco közel sem olyan gyenge védekezésben mint ahogy páran leírjátok. lucas mellett az az egy szól hogy gyorsabb nála, de amúgy szerintem a spanyol is egyre jobban védekezik és robotol.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 18., kedd 10:06

wZoLee7 írta:Vele a szélek nem lennének annyira levédve, támadásban egy jó 4312, de védekezésben akkor Modricnak kell majd Ribery nyakán maradnia
Múltkor is Kroos volt már balkozep védekezésben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kolbásszagúbüfögés
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017. április 18., kedd 9:52
Kedvenc játékosaid: Csepregi
Kedvenc csapatod: Fradi

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kolbásszagúbüfögés » 2017. április 18., kedd 9:56

Szerintem Isco fog kezdeni. Bayernesként tőle nagyon tartok. Ha nem lesznek Hummelsék akkor szétzilálja a bajor védelmet, összekötözi a védők lábát. Mondjuk szerintem akkoris ha lesz Boateng és Hummels, messze nem lesznek 100 %-osak.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 18., kedd 9:47

Szerintem az is elfogadhato dontes lenne ha Isco helyett Lucas kezd, ahogyan irtatok, a szelek lezarasa miatt, es Isco a Barca ellen lenne kezdo.
Ha megis Isco kezd, az is jo megoldas, jo formaban van a spanyol, onbizalomtol duzzad.
Lucas kezdetese meg egy szempontbol is jo lenne: Isco a padrol beszallva uj lenduletet adhatna a csapatnak, foleg akkor, ha egne a haz.

Altalaban ilyenkor szokott varatlant huzni a mester, pl Morataval 4-4-2... :mrgreen:
:goat:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. április 18., kedd 9:39

Vele a szélek nem lennének annyira levédve, támadásban egy jó 4312, de védekezésben akkor Modricnak kell majd Ribery nyakán maradnia

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2017. április 18., kedd 9:33

Hat en imadnam ha isco kezdene de azt kell mondjam h en szerintem lucas boven elorebb van mint o, de még asensio is.
Nagyon meglepodnek ha ma o kezdene.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1371
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. április 18., kedd 9:09

Szerintem is Lucas fog kezdeni. És talán ezzel nincs is baj(ha Isco hétvégén kezdő lesz). ZZ amúgy is elég biztonsági edző. 0-0nál is inkább a biztos védekezésre fókuszálna, előnyben meg pláne. Bayern nekünk fog jönni ahogy csak tud az elejétől. A szélekre kell a támogatás. És támadásnál is elég kell ,hogy legyen ott a jobb oldalon a Lucas Carvajal kettős. Lucas igaz, ha sokat játszik akkor nagyon beletud fásulni. De 1v1-ben nagyon jó. És a gyógyszerezett/kényszer hátvédek ellen ficánkolhat eléggé.

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2017. április 18., kedd 9:01

Zidane taktikájának azon eleme, hogy Bale-ből kvázi 2. jobbhátvédet csinált, visszaigazolást nyert a meccsen, és szerintem az volt a fejében, hogy ugyanezt fogja meghúzni a visszavágón is, erre pedig Lucas a legjobb ember. Valószínűleg ez volt a szombatig, Asensio és Isco játszották végig azt a meccset.
Csak közben Isco meg megint olyan teljesítményt rakott le, ami miatt alapjában véve jogosan kellene kezdenie, de akkor nagyon át kell forgatni a csapatot.
Kíváncsi vagyok, Zidane-ra eddig abszolút jellemző a "makacsság", 1-1 játékos kedvéért nem nagyon rúgta fel a taktikát.
Plusz azt érdemes végiggondolni, hogy Isco nem bírja fizikálisan a 90 percet, mi a jobb, ha az első 60 percben vagy az utolsó 30-ban játszik, mikor vesszük több hasznát?
Ha arra számítunk, hogy az elején nagyon fog nyomni a Bayern, de a végén fáradtabbak lesznek, mint mi, akkor az is inkább Lucas kezdetését erősítheti Zizou fejében.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 18., kedd 6:38

Hát én már Lucas cserejenel is amondó voltam, hogy lehet ő a BL miatt jött le.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 18., kedd 6:30

Mindenki varja Iscot, aztán egyszer csak feltűnik majd Lucas. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. április 18., kedd 0:49

Konnyen benne lehet egy gyengebb teljesitmeny is holnap....azert vegig robotolta a hetvegi meccset egy szamara nem konnyu pozicioban, fizikalisan elegge elfaradhatott....de azert remelem nem.
Komplexebb lesz a kp Kroos, Modric es Caseval, csak a kerdes, h a 2 csatar mogott vagy Bale helyen a szelen jobboldalt fogja jatszatni Zizou, ha utobbi nem biztos, h sok ertelme lenne.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 17., hétfő 15:15

Remy írta:Isco topic, sztem beszéljünk inkább a spanyolról. :)
Támogatom.

Blanco, hany es hányszor vártuk ezt Baletol, hogy most lesz területe, futhat, fejelhet, stb. De csak megkapom, megtolom aztán eladom jött helyette. Majd a döntőt eldönti. Ahogy szokta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. április 17., hétfő 15:11

Remy írta:
sentry írta:Remynek az a baja hogy nem Griezman van a hátára írva. :)
Az ilyen hozzászólások miatt is remélem, hogy itt köt ki valami csoda folytán. :)
:lol: Nem fog, de te még szurkolhatsz annak a csapatnak ahol éppen aktuálisan játszik. :mrgreen:
Remy írta:
Csak kicsit félek, hogy elbírja-e a terhet.
Nem akartam kötekedni, de ha már így belémszálltál csak megkérdezem jogosan, hogy:
Grízes hány 11-est rontott fontos meccsen? :mrgreen: Hányszor is volt flopp fontos meccsen? :mrgreen:

Nah ezért nincs helye itt, és nem is fog itt játszani sohasem. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 17., hétfő 15:10

Isco topic, sztem beszéljünk inkább a spanyolról. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 17., hétfő 15:09

Nagyon jo kis jatekos lett belole, de o sosem lesz Real jatekos, nem tudom elkepzelni. Menni fog Manchesterbe, van egy olyan megerzesem.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. április 17., hétfő 15:07

Remy írta:
sentry írta:Remynek az a baja hogy nem Griezman van a hátára írva. :)
Az ilyen hozzászólások miatt is remélem, hogy itt köt ki valami csoda folytán. :)
Én meg remélem nem, mert anélkül is elég irritaloan szurkolsz neki, hogy nincs itt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 17., hétfő 15:06

sentry írta:Remynek az a baja hogy nem Griezman van a hátára írva. :)
Az ilyen hozzászólások miatt is remélem, hogy itt köt ki valami csoda folytán. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: sentry » 2017. április 17., hétfő 15:02

Remynek az a baja hogy nem Griezman van a hátára írva. :)

Isco az elmúlt 1 évben - de amúgy is folyamatosan - rengeteget fejlődött. És folyamatosan vetkőzi le a hibáit.
Hatalmas zsugás lehet a srác, és szerintem még fog is fejlődni.

Az a szóló amit lenyomott de sajnos nem lett gól belőle.......az valami brutális volt. Az kb aa csúcs Messit idézte. Túlzás nélkül. Ha gyakrabban felnézne cselezés közben (nem tudom hogy ez tanulható-e ennyi idősen) akkor az a szóló góllal zárult volna, mert akkor észrevette volna hogy egy passzal ziccerbe hozta volna valamelyik társát.
Szóval ebben még fejlődnie kell. De emellett tényleg rengeteget fejlődött.

Gijon ellen meg amit lenyomott az világklasszis szint. Vagy mit kellett volna még tennie? :mrgreen:
2 kapura lövés 2 gól, nem is akármilyenek, mellette meg egyedül - mert James csak árnyék volt sajnos - szervezte az egész csapatot. Ráadásul olyan csapatot, ami össze sincs szokva.

Egyértelmű, hogy a következő szezon egyik alapembere kell, hogy legyen.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. április 17., hétfő 14:46

Ha nem akarja tultolni a dolgokat es mindig ahogy lehetosege lesz teszi tovabb a bogyot akkor nem lesz gond vele. Csak sajnos mindig ez volt a baj vele, hogy mindig meg akarta valtani a vilagot a megmozdulasaival. Meglatjuk, en szurkolok neki.

Mondjuk azt sajnalom, hogy pont most esett ki Bale amikor egyszer vegre hasznat vehettuk volna tamadasban is. Gondolok itt a Bayern varhato vedelmere aminek az atlagmagassaga 175 centi kb.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 17., hétfő 14:34

Félreértés ne essék, én nem adnám el akkor sem, ha flop lesz, véletlenül. Imádom a játékát.

Csak kicsit félek, hogy elbírja-e a terhet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég