Isco - 22

Archívum
Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. november 7., csütörtök 14:33

realistahuni írta: Isco+Casemiro árából rá kellett volna mozdulni Pogbára. Már most a Juve egyik legjobbja a gyerek, ellenünk is nagyon jól tolta, és még 20 éves.
Illara-Modric-Pogba, ez lett volna az igazi, de hát mostanában nem is Real Madrid lennénk ha hiányposztra igazolnánk. :roll:
Szerintem meg a Pogba-Modric-Isco harmas lenne a legjobb. Pogba erkeztevel Isco es Luka jobban tehermentesitve lehetne. Egyetertek Galactikossal, ahelyett hogy Iscot v esetleg Kazmert nyomatnank Khedira szerencsetlenkedeset kell neznunk.
Anis, vegulis ugyanazt irod mint mi. 4-3-3 v 4-2-3-1 a lenyeg, h Isco-Modric-Xabi osszetetelu kp legyen(az igaz,h szerkezetben kicsit mas) elol a CR-Benz-Bale majdnem ugyanaz a ketto. Csak 4-3-3ban Isconak talan tobb vedekezo feladata lehet, de hat barmilyen felallas is lenne mindenkinek oda kell tennie magat.
Csalodni fogok Ancelottiban, ha nem haszaljuk ki Isco kepessegeit. Iden szokjon ossze Modriccal jovore meg hozzunk mogejuk egy feka vkp-t
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. november 7., csütörtök 14:16

433ban nincsen normális helye, vele is azt kéne játszatni, amit Özillel volt. a 4231et. Ott a csatár mögött lenne a helye és adná a gólpasszokat, illetve felérne ő is a támadásokkal - plusz talán gólerősebb mint Özil - de a gólpasszok számában elmaradna az tuti. Eladták Özilt hozták őt helyette. sztem ez rossz csere volt, pénzügyileg persze megérte (főleg Bale miatt is). De itt a jól bevált 4231 ként CR-Isco-Bale és egy csatár előre.

Isco nem lehet Khedira alternatívája mert nem egy poszt. Modricé sem kimondottan.
433: Xabi/Illarra mélységben - és Khedi-Isco-Modric a maradék két helyre.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. november 7., csütörtök 14:11

Bale-nek semmi köze ahhoz hogy Isco mellőzve lett. Az ő "áldozata" DM, nem pedig a spanyol.

Isco a gyengébb formájának és Carlonak köszönheti hogy partvonal mellé szorult.
De ahogy az olasz mester eddig ténykedett nem kell aggódni, 1-2 meccs és ismét egy új felállást fog próbálgatni :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. november 7., csütörtök 13:50

Tényleg fasza kis player meg minden de nem illik a mi rendszerünkbe max Modric tehermentesítésére, vagy amikor vesztésre állunk Khedira helyére.(
Csak akkor adódik a kérdés, hogy a klubelnök az idióta vagy a vezetőedző vagy mindkettejük?Egyik sem túl bíztató jövőkép a csapatnak, márha marad minden a régiben és minden átigazolási szezonban eljátszunk egy 30-40 milliós igazolást, akiről kiderül, hogy mégse illik bele a miliőbe, de van olyan poszt a kezdőben (!) ahol meg minőségbeli hiány van. Persze ez az elmúlt 10 év Real Madridjának már az ismertetőjegyévé vált, de akkor mégse kéne megsértődni ha kívülről egy kis fikát borítanak a klubra. Okot önként szokott szolgáltatni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. november 7., csütörtök 12:42

Modric cseréjének jó, Khedira akármilyen szerepéhez meg nem. Az a helyzet, hogy én már alapból nem hoztam volna, mert nem ilyen típusú játékosra volt szükség a nyáron sem. Amúgy szerintem a hétvégén már kezdeni fog.
+1
Ugyanezt mondtam a nyáron mikor érkezett. Tényleg fasza kis player meg minden de nem illik a mi rendszerünkbe max Modric tehermentesítésére, vagy amikor vesztésre állunk Khedira helyére.(lehet fikázni de épp olyan szarok voltunk a Rayo ellen nélküle, vagy talán még szarabbak)
Isco+Casemiro árából rá kellett volna mozdulni Pogbára. Már most a Juve egyik legjobbja a gyerek, ellenünk is nagyon jól tolta, és még 20 éves.
Illara-Modric-Pogba, ez lett volna az igazi, de hát mostanában nem is Real Madrid lennénk ha hiányposztra igazolnánk. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 5., kedd 23:59

Galacticos írta:szerintem már megbánta hogy nem a cityt választotta.
elképesztő volt ahogy kezdett, aztán 1-2 rosszabb meccs és azóta perceket sem kap.
de khedira na őt nyomatni kell, a játék minden elemében gyengébb a német..
Modric cseréjének jó, Khedira akármilyen szerepéhez meg nem. Az a helyzet, hogy én már alapból nem hoztam volna, mert nem ilyen típusú játékosra volt szükség a nyáron sem. Amúgy szerintem a hétvégén már kezdeni fog.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. november 5., kedd 23:57

Galacticos írta:szerintem már megbánta hogy nem a cityt választotta.
elképesztő volt ahogy kezdett, aztán 1-2 rosszabb meccs és azóta perceket sem kap.
de khedira na őt nyomatni kell, a játék minden elemében gyengébb a német..
Eljön majd ismét az Ő ideje, nem kell aggódni. Annyi mondjuk gond lehet, hogy Ancelottinál inkább Modric alternatívája lesz, mint a tunéziaié. A Herceget hagyjuk is, felmegy a vérnyomásom, pedig lassan aludni kellene.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. november 5., kedd 23:52

Galacticos írta:szerintem már megbánta hogy nem a cityt választotta.
elképesztő volt ahogy kezdett, aztán 1-2 rosszabb meccs és azóta perceket sem kap.
de khedira na őt nyomatni kell, a játék minden elemében gyengébb a német..
4231-ben volt a helye, de amióta Bale a kezdőben van és 433 az alap, azóta nincsen meg a helye, se elől, se hátrébb.. :ike: :ike:

kár érte, ha tudnánk csinálni egy olyasmit, mint a horváttal, hogy kicsit hátrébb tegyük, és ott..de az nem feküdne neki... :( :(
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. november 5., kedd 23:48

szerintem már megbánta hogy nem a cityt választotta.
elképesztő volt ahogy kezdett, aztán 1-2 rosszabb meccs és azóta perceket sem kap.
de khedira na őt nyomatni kell, a játék minden elemében gyengébb a német..

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 31., csütörtök 21:30

meg ott a legelején ronaldonak bekellett volna passzolni.

Jobbról fordult befelé,ronaldo mélységből érkezett,ha felnézett volna is(eléggé befelé kellett volna fordulnia) akkor sem biztos hogy meglátta volna még a lövése előtti pillanatban,egyébként szépen elnyeste,sajnos a lepattanáskor kifelé perdült.....csak találomra tudott volna centerezni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 31., csütörtök 11:28

Ronaldo is kellett volna passzoljon a 3-ik vagy melyik gólja előtt Benzemának, csak neki szerencséje volt és gól lett. De mondjuk Isco tényleg kicsit sokat cipeli a lasztit, reméljük megtalálja a helyes középutat.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. október 31., csütörtök 11:16

ezt nem kéne, meg ott a legelején ronaldonak bekellett volna passzolni. de örülök neki hogy vállalkozik és egyedül is tud veszélyes lenni, mert tavasszal nagy szükségünk lesz erre amikor majd cr-t öten fogják.
Szerintem azt pont, hogy el kellett lőnie, CR-en ott volt pár ember, ő sem készült kiugrásra. Nyilván be lehetett volna épp hogy úgy tenni a labdát, hogy senki ne érje el, csak CR, de annál nagyobb léehetőség volt az, hogy ő elvállalta.

Egyébként nagyon bírom, amikor bokából cselezget, fordulgat, de valóban so rossz döntést is hoz.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 31., csütörtök 10:43

csak szólni kell neki hogy például kis gól is gól.tegnap is volt hogy ellőhette volna de inkább beakarta cselezni magát két ember közé.
ezt nem kéne, meg ott a legelején ronaldonak bekellett volna passzolni. de örülök neki hogy vállalkozik és egyedül is tud veszélyes lenni, mert tavasszal nagy szükségünk lesz erre amikor majd cr-t öten fogják.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 31., csütörtök 10:42

egy 7 lőtt gólos meccsen nincs gyenge teljesítmény, csak kedira esetében. :mrgreen:
nem kell felfújni ezt a dolgot.
Kép
Kép
Kép

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. október 31., csütörtök 10:38

Özillel csak egy hónapot dolgoztam együtt, nem tudom értékelni a teljesítményét, de ő is egy profi játékos. A csapatban Özilhez hasonló játékos Isco is, ezért ésszerű volt Di Maríát megtartani, mert a pálya több pontján is bevethető. Isco is nagyon jó játékos, hatalmas tehetség.
Hát igen; valóban rövid volt az az idő Carlo :coffee: :roll: --> mindenesetre sokkal több a különbség, mint a hasonlóság a 2 játékos között; a technikai képzettségen kívül szinte mindenben különböznek és inkább ellentettjei egymásnak, már ami a stílusukat és a pályán mutatott hozzáállásukat, produkciójukat illeti!
Nagyon szép dolgokat csinál, de azok inkább félpályán mutatkoznak meg egy-egy gyönyörű átvétellel, esetleg 1-2 ellenfél megverésével. Viszont túl önző, túl sokat vállal és emellett nagyon pontatlan is. Remélem kicsit helyre rakják, hogy valamit kezdjen ezekkel, mert így nem igazán van a csapat hasznára.

sokat vállal, rengeteget cipeli a labdát, és nagyon sok labdát szórt el, ettől több kell
Így van; óriási tehetség és baromi szimpatikus játékos, de vissza kellene szállnia földre (túl jól sikerült az a kezdés, debütálás --> ami a vállalkozókedvére is bőségesen hatott, ilyen szinten tényleg kell az ego, de...)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. október 31., csütörtök 1:11

talán a csapat leggyengébb teljesítményét ő hozta le
ahogy pheco is írta, sokat vállal, rengeteget cipeli a labdát, és nagyon sok labdát szórt el, ettől több kell
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 30., szerda 22:56

Nagyon szép dolgokat csinál, de azok inkább félpályán mutatkoznak meg egy-egy gyönyörű átvétellel, esetleg 1-2 ellenfél megverésével. Viszont túl önző, túl sokat vállal és emellett nagyon pontatlan is. Remélem kicsit helyre rakják, hogy valamit kezdjen ezekkel, mert így nem igazán van a csapat hasznára.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 25., péntek 10:15

Isco idén bajnokság és BL:
Steals: 25
Crosses Into Big Box: 39
Total Passes: 604
Passes Completed: 504 (83%)
Shots: 16
Minutes played: 867, tízszer kezdő
Assist: 2
Goals: 5

DM:
Steals: 32
Crosses Into Big Box: 87!
Total Passes: 591
Passes Completed: 450 (76%)
Shots: 28
Minutes played: 923, tízszer kezdő
Assist: 6
Goals: 3
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 19., szombat 21:45

Nem láttam a mai meccset,egyszerűen kibaxás ilyenkor tolni egy meccset....hát ki a fene ér rá akkor?

Azért a végét megtudtam nézni....15 perc. Ami feltűnt,az ramos. :kivagyhe: azok a megoldások teeeee....

Annyira sajnálom ezt a manust,a kedvencem,és annyira sz@r hogy majd egy évtizeden át kitették jobbra indexnek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 19., szombat 21:19

Én az olyan labdákra értettem mint pl amit Benyának tolt külsővel talán az Everton ellen, vagy amit adott CR-nek a Chelsea ellen... Most inkább cselezget és elveszti a labdát. Kontráknál is, ha ő vezeti fel a labdát, rendre rossz döntést hoz... Remélem ez ideiglenes...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég