Isco - 22

Archívum
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. május 21., szombat 11:35

raul 4 ever írta: Ok, akkor 4 éve, mindjárt jobb..
Engem a zsenijének az eltékozlása csesz fel.. Jese, Cassano, Robinho egysejtűek voltak, ők azért, Isco meg elengedte (szerintem)..
A focijával semmi bajom (bár egyébként azon kívül, h 2 cl döntőben kezdett, SEMMI nem ugrik be róla más.. Meg h fél éve morgunk egymásnak ha előveszem..), meg igen, Carva folyamat megy lefele, de küzd, Nacho se a top-csillivilli, de küzd, LV szar, de küzd.. Isconak meg volt 1-2 momentuma.
Nekem összességében nem fog hiányozni.
Csak az elobb azt irtad hogy 5 eve kolonc. Mindjart mas.
raul 4 ever írta: meg igen, Carva folyamat megy lefele, de küzd, Nacho se a top-csillivilli, de küzd, LV szar, de küzd..
Az elobb amire carvajalt irtad, azt mondtad a josagba merik. Most akkor josagba merik, vagy csak kuzd? Mert ha josagba,akkor nem ertem h jon ide lv. De lehet velem van a baj, mert a hozzaszolasaid 90% ilyen szerintem.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. május 21., szombat 11:32

Mindent koszonunk Disco, en emlekezni fogok jo par megmozdulasara, forintos passzaira, meg azokra is, amikor ratekeredett a labdara :kalapos: en ra nem haragszok, mert sosem kopkodte a klubot, nem rinyalt, magaban kereste a hibat eloszor, es csak utana tette szova, ha nem jatszik. Kivette a reszet a sikerekbol, nyilvan jo ideje mar csak a helyet foglalja a keretben, de ez van. Nem haragszok, orommel gondolok majd vissza ra, es ott vannak a youtube videok, hogy miert is volt a Real Madridnal hosszu evekig. Gracias Isco!
:goat:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. május 21., szombat 11:25

4 BL, 3 Bajnoki cím, több mint 350 meccs, 50+ gól, 50+ gólpassz. Sajnálom azokat, akinek egy ilyen játékos távozásánál az első reakció a "végre elment, ilyen meg olyan haszontalan volt".

Sok sikert a továbbiakban, remélem azért elő elő kerül még a varázslat néha az új helyen is.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. május 21., szombat 11:00

Orultem amikor erkezett, imadtam amikor a csucson volt, csalodott voltam amikor leeresztett es most boldog vagyok hogy tavozik.

Köszi mindent, azert ez meg igy sem volt semmi. :agree:

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 21., szombat 10:53

Több volt ennél benne. Sajnálatos de mindig lesznek ilyen játékosok, akik valamiért nem tudják megfutni azt, ami bennünk volt. Sok sikert neki a továbbiakban!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 21., szombat 10:48

Galacticos írta:
raul 4 ever írta:Ritka boldog vagyok, h koccol, 5 éve kolonc..
5 eve fix kezdo volt a bl gyoztes csapatban. Meg az utana levoben is.
18 utan eresztett le. Amikor lopi ki lett nevezve akkor ha nem o jon,eladtuk volna. Jott a kedvenc edzoje aki alatt a valogatottban kurva jo volt es maradt. Aztan ez lett belole.
De o legalabb soha nemsirt, rinyalt vagy alazta a klubot. Volt nyilatkozata is hogy sokadik edzonel nem kezdo,ugyhogy magaban kell keresni a hibat. Egy kivetelesen technikas jatekos, aki szarra nyerte magat a klubnal es az utolso eveire teljesen leeresztett. Ennyi.
raul 4 ever írta: jóságot Modricokban, Kroosokban, Carvajalokban, Nachokban mérik..
Az carvajalokban merik... Isco kolonc 5 eve, de carvajalban merik a minoseget? :lol: valahol meg megy a cseh2?
Carvajalban akirol meginkabb igaz hogy 18ota full lejtmenet a pali, szamtalan ostoba tizenegyes, es idiota helyezkedese miatti kapott gol. Persze lehet valaki csak azt latja mint lvnel hogy fut fel ala.
Ok, akkor 4 éve, mindjárt jobb..
Engem a zsenijének az eltékozlása csesz fel.. Jese, Cassano, Robinho egysejtűek voltak, ők azért, Isco meg elengedte (szerintem)..
A focijával semmi bajom (bár egyébként azon kívül, h 2 cl döntőben kezdett, SEMMI nem ugrik be róla más.. Meg h fél éve morgunk egymásnak ha előveszem..), meg igen, Carva folyamat megy lefele, de küzd, Nacho se a top-csillivilli, de küzd, LV szar, de küzd.. Isconak meg volt 1-2 momentuma.
Nekem összességében nem fog hiányozni.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2022. május 21., szombat 9:22

Számomra mindig egy Zseni marad...
Köszönet neki mindenért , amíg csúcsformában volt brutálisan lehetett élvezni a játékát. Emberileg respect neki.
Remélem valahol meg magára talál megint és élvezhetjük tovább a játékát!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 21., szombat 8:49

En csipem a sracot, es emlekszem is a szep dolgaira, kisse pont ezert neheztelek csak ra. Kiveteles tehetsegu jatekos, a sok-sok trofea ellenere is tobb volt benne.

Igazan haragudni soha nem tudnek ra, korrekt volt mindig es a klub tortenetenek egyik legemlekezetesebb idoszakaban vette ki a reszet a sikerekbol. :)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 21., szombat 8:37

Thats my bearded, bandy legged beauty.

Sajnos itt sokaknak a rossz megoldasok, utolso gyenge evek maradnak meg, de nem emlekeznek a fent emlitett idoszakokra, az Isco-disco korszakra vagy, hogy a pali technikailag miket muvelt fenykoraban.

Raadasul a 10-ben is komoly szerepe volt es a 12-ben is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. május 21., szombat 8:16

raul 4 ever írta:Ritka boldog vagyok, h koccol, 5 éve kolonc..
5 eve fix kezdo volt a bl gyoztes csapatban. Meg az utana levoben is.
18 utan eresztett le. Amikor lopi ki lett nevezve akkor ha nem o jon,eladtuk volna. Jott a kedvenc edzoje aki alatt a valogatottban kurva jo volt es maradt. Aztan ez lett belole.
De o legalabb soha nemsirt, rinyalt vagy alazta a klubot. Volt nyilatkozata is hogy sokadik edzonel nem kezdo,ugyhogy magaban kell keresni a hibat. Egy kivetelesen technikas jatekos, aki szarra nyerte magat a klubnal es az utolso eveire teljesen leeresztett. Ennyi.
raul 4 ever írta: jóságot Modricokban, Kroosokban, Carvajalokban, Nachokban mérik..
Az carvajalokban merik... Isco kolonc 5 eve, de carvajalban merik a minoseget? :lol: valahol meg megy a cseh2?
Carvajalban akirol meginkabb igaz hogy 18ota full lejtmenet a pali, szamtalan ostoba tizenegyes, es idiota helyezkedese miatti kapott gol. Persze lehet valaki csak azt latja mint lvnel hogy fut fel ala.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 21., szombat 3:19

raul 4 ever írta: Túl megengedőek vagytok.. A jóságot Modricokban, Kroosokban, Carvajalokban, Nachokban mérik..
Nyilván sajna nem tudok elég háttérsztorit, hogy miért alakultak így a dolgai itt, de nálam a VALAKI mindig 100%-ot ad..

Ritka boldog vagyok, h koccol, 5 éve kolonc.. 100 LV, mint 1 Isco, az többet ér.
Egy szóval nem mondtam,hogy eléri fenti nevek szintjét. Szimplán itt volt 8 évet, volt pár szép momentuma, nem nagyon vergődött a padon se. Isten vele.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. május 21., szombat 0:44

Túl megengedőek vagytok.. A jóságot Modricokban, Kroosokban, Carvajalokban, Nachokban mérik..
Nyilván sajna nem tudok elég háttérsztorit, hogy miért alakultak így a dolgai itt, de nálam a VALAKI mindig 100%-ot ad..

Ritka boldog vagyok, h koccol, 5 éve kolonc.. 100 LV, mint 1 Isco, az többet ér.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 21., szombat 0:25

:agree: Voltak jó meccsei az utolsó 3 évre viszont teljesen elfogyott. Nem az én stílusom a faszi de részese volt a nagy menetelésnek mégha nem is túl nagy.

Matrac elleni gólja benzema szólója után kurvafontos volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 11., szerda 8:05

Őt is behalozta Mendes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. április 21., csütörtök 18:35

Engem is az bánt hogy nem hozott ki többet a madridi kalandból, de remélem nyáron elmegy, és nem kap hosszabbítási ajánlatot.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 21., csütörtök 16:24

Amúgy baszki, még csak 30 éves :lol:
Mai körülmények között még 4-5 év benne kéne, hogy legyen.
Mondjuk biztos benne van, valahol jó mélyen :mrgreen: Dybala helyén a Juvéban vagy egy Milanban még el tudna mókázni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. április 21., csütörtök 16:20

Plusz szerintem az sem tett jot az egojanak, hogy jott Lopetegui a mestertervvel, miszerint ra kell epiteni a jovo Madridjat. Tudjuk, mi lett a vege. :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. április 21., csütörtök 16:19

Azért ahogy az Isco Kroos Modric Benzema Marcelo CR sor járatta a labdát azt úgy nagyon kevesen az elmúlt pár évtizedben. Nem véletlen volt kezdő Isco két BL döntő során is (padra téve Bale-t) plusz a Decimához is nagyon kellett ő meg Marci csereként.

Szurkolni fogok majd neki, hogy hozzon még ki valamit a karrierjéből. Benne lehet egy másodvirágzás máshol. Csak majd ne ellenünk por favor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62618
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 21., csütörtök 16:14

realistahuni írta: Még a 17/18-as szezonban nem volt rossz, én arra számítottam, hogy Modric utódja lesz. Aztán az lett, hogy Modric 37 évesen még nincs kiégve, ő meg 27 évesen már ki volt égve. :lol:
Kár hogy nem tudtuk rásózni senkire az utóbbi 3 évben jópénzért.
Ha jól tudom, el akart menni, de Zidane meggyőzte, hogy maradjon. Amikor meg már adtuk volna, nem kellett senkinek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. április 21., csütörtök 16:02

Még a 17/18-as szezonban nem volt rossz, én arra számítottam, hogy Modric utódja lesz. Aztán az lett, hogy Modric 37 évesen még nincs kiégve, ő meg 27 évesen már ki volt égve. :lol:
Kár hogy nem tudtuk rásózni senkire az utóbbi 3 évben jópénzért.
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég