Isco - 22

Archívum
Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. augusztus 17., szombat 17:31

Isco: “Ha érkezik Bale áldott egy probléma lesz Ancelotti számára”
Óvatos, de korrekt és értelmes válaszok egy halom helytelen, buta és felháborító kérdésre. Mégis hogy képzeli az AS, hogy egy kéthónapos játékost faggat a Casillas v Lopez helyzetről? Az egyetlen elfogadható válasz az a diplomatikus semmi volt, amit Isco mondott. De akkor meg mindek kérdezik? Papíron az AS és a Marca a mi oldalunkon állnak, a valóságban bármikor boldogan szétzüllesztenék a csapategységet egy jó szaftos pletyka kedvéért. Gusztustalanok.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 15., csütörtök 23:13

Gabo írta:ha a többi részt még egyszer elolvasod, akkor megérted. a jó teljesítménye után (első év), jött egy rossz meccs, visszaesett, ekkor tűnt fel a többségnek(köztük nekem is), hogy mennyire képtelen használni a másik lábát.
Engem is erdekelne, hogy melyik volt az a meccs. Volt egy jo eve, amikor hajtott, jol jatszott, akkor is megvoltak a hibai, de 22 eves tehetsegkent elneztuk neki, mert vartuk, hogy tovabb fejlodjon.

En szemely szerint azt vartam, hogy a kondiciojan javitson, ne doljon ki egy ora utan, hogy a csapat iranyitojakent ne tunjon el hosszu percekre, mindig keresse a labdat, tobbet vegyen reszt az osszjatekban, szukseg eseten a jobb labat is batran hasznalja es probaljon egy kicsit golratorobben jatszani.

Fejlodott az utolso ket evben, csak sajnos visszafele. En azt lattam, hogy a meccsek legnagyobb reszen csak ott setalt a vedok kozott, ha elveszitette a labdat, azonnal jott a reklamalas, akar hanyszor jobb labbal kellett volna beadja, inkabb visszahuzta es sok esetben ezzel elvesztettuk az elonyunket. Altalaban nem volt veszelyes a kapura (a barca elleni hatalmas kapufaja utan csak neztem, hogy ha Ozil ilyet is tud, akkor miert nem probalja gyakrabban?). Azt viszont tenyleg elismerem benne, hogy akar milyen rosszul is jatszik egy meccsen, szinte mindig kioszt 1-2 hatalmas passzt, amibol gol szulethet. Ez eleg-e A Real Madrid iranyitojatol? Nem. Viszont megerdemel meg egy utolso eselyt (mint ahogy Benzema es Di Maria is), bizonyitsa be, hogy tud tovabb fejlodni, o az akire szuksegunk van es ez a 2 ev csak egy kisiklas volt.

szerk.: kozebe latom, hogy ez Isco topikja :lol: Csak hogy ne legyen annyira off, eddig tetszik amit csinal, csak igy tovabb :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 15., csütörtök 20:46

te meg ha elolvasnád a direkt vastagon kiemelt részt tudnád hogy mire gondoltam.
egy rossz meccs után jött? egy rossz meccs kit érdekel? az embernek két éve elég sok rossz meccse van és ez a probléma.
de ha tényleg ennyire kifejezetten egy meccs volt, megtudnád mondani hogy melyik is volt az? :)

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. augusztus 15., csütörtök 20:40

Galacticos írta:
Gabo írta:aztán volt egy rossz meccse és hirtelen mindenki észrevette.
ezt most komolyan gondoltad gabo? :)
ha a többi részt még egyszer elolvasod, akkor megérted. a jó teljesítménye után (első év), jött egy rossz meccs, visszaesett, ekkor tűnt fel a többségnek(köztük nekem is), hogy mennyire képtelen használni a másik lábát.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 15., csütörtök 20:31

Gabo írta:aztán volt egy rossz meccse és hirtelen mindenki észrevette.
ezt most komolyan gondoltad gabo? :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 15., csütörtök 20:01

heccsat írta:
Buitre írta:az senkit sem zavar, hogy pont annyiszor ér labdába ballal, mint Özil jobbal?

és ezt nem azért említem meg, hogy Iscot savazzam...
modric is hasonlóan csinálja, mint Isco, viszont amikor a rosszabbik lábukat kell használni ők használják és nem visszahúzzák a labdát ezzel kihozva a labdát ziccerből, mint Özil vagy amikor a rosszabbik lábukkal lehet csak ütemben passzolni akkor megteszik, nem úgy mint Özil
ez a lényeg.

teljesen le kell szarni, hogy ki milyen lábas és hogy csinálja, amíg az nem hátráltatja sem az illetőt, sem ezáltal a csapatát.
igazgatni a "kedvenc" lábra ziccerben, nincs idő. állandóan visszahúzni "kedvenc" lábra, kiszámítható.
ha majd modric és isco hátráltatja a csapatot úgy, ahogy ezt özil teszi azzal, hogy az egyik lába csak dísz, akkor majd megkapják ők is a magukét, legalábbis tőlem biztosan.
özil egy kibaszott milliméternyit nem fejlődött semmiben, amióta a real mezében focizik, úgyhogy ezt a kérdést inkább hagyjuk is.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. augusztus 15., csütörtök 19:58

Buitre írta:az senkit sem zavar, hogy pont annyiszor ér labdába ballal, mint Özil jobbal?

és ezt nem azért említem meg, hogy Iscot savazzam...
amíg jó teljesítményt hoz le, senkit sem érdekel. így volt ez özil esetében is. aztán volt egy rossz meccse és hirtelen mindenki észrevette.

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: heccsat » 2013. augusztus 15., csütörtök 19:56

Buitre írta:az senkit sem zavar, hogy pont annyiszor ér labdába ballal, mint Özil jobbal?

és ezt nem azért említem meg, hogy Iscot savazzam...
modric is hasonlóan csinálja, mint Isco, viszont amikor a rosszabbik lábukat kell használni ők használják és nem visszahúzzák a labdát ezzel kihozva a labdát ziccerből, mint Özil vagy amikor a rosszabbik lábukkal lehet csak ütemben passzolni akkor megteszik, nem úgy mint Özil
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. augusztus 15., csütörtök 19:47

az senkit sem zavar, hogy pont annyiszor ér labdába ballal, mint Özil jobbal?

és ezt nem azért említem meg, hogy Iscot savazzam...

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:32

'shutterisland írta:szerintem ez túlzás, ugyanis isco inkább iniesta utódjaként van meg nálam, cesc pedig xavit pótolhatná.

nekem az tetszett benne, hogy nagyon okosan mozgott, kérte a labdát, nem tökölt vele sokat, tette mindig tovább, ha nem volt hova, vissza.
intelligens, kombinatív.
ez volt az első meccs, amit a real színeiben láttam tőle.
Cesc számomra nem Xavi-utód, én inkább Thiagót láttam annak, de ez itt off.
(Ezért álmodoztam arról, hogy elhozzuk Iscót, Thiago marad, és pár év múlva mehet egy Thiago-Busquets-Isco középpálya...)

Mindenesetre tény, hogy nagyon intelligens futballista Isco, tavaly is tetszett azon a pár Málaga-meccsen, amit láttam, idén az U21-es Eb-n is parádézott, és úgy tűnik, a Realba is be fog tudni illeszkedni.

vs Everton

Maradjunk ennél a verziónál.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:28

Az a baj én nem tudom elképzelni, hogy Isco-Özil-Modric egyszerre a pályán legyen. Luxusnak tűnik. Illara helyett ha Kondogbiát igazoljuk akkor már sejteném mit akar Ancelotti, de így? Na, mindegy, csak érti a dolgát.
Casemirot be lehetne feka poszton próbálni(na nem azért mert fekete,nem vagyok diszkriminativ :))hanem mert harcos,ütközik+felér a támadással,de vissza is zár...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:16

Hasonló szerepben játszik, mint Iniesta, de azért teljesen más stílusa van. Szerintem is jó vétel volt és nagyon jól klappol eddig a csapatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 8., csütörtök 15:13

És csak ismételni tudom magam, bárcsak elhoztuk volna anno Fabregas helyett.
szerintem ez túlzás, ugyanis isco inkább iniesta utódjaként van meg nálam, cesc pedig xavit pótolhatná.

nekem az tetszett benne, hogy nagyon okosan mozgott, kérte a labdát, nem tökölt vele sokat, tette mindig tovább, ha nem volt hova, vissza.
intelligens, kombinatív.
ez volt az első meccs, amit a real színeiben láttam tőle.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. augusztus 8., csütörtök 10:20

Gala: http://www.youtube.com/watch?v=YSNQESvci28

Brutál a srác, hatalmas fogás volt.

És csak ismételni tudom magam, bárcsak elhoztuk volna anno Fabregas helyett. :mrgreen:
Komolyan gondolom.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. augusztus 8., csütörtök 5:30

az a passz ronaldo második góljánál..az a passz. abban minden benne volt.
ezt nem lehet levédekezni.
nagyon megérdemelne már egy gólt, na de majd a nyitómeccsen. :) nagyon nagy kedvenc lesz a srác. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. augusztus 8., csütörtök 5:13

fú, nagyon érzi a gyerek.
ilyen futureiniesta feeling.
jó fogás volt. :taps:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 4., vasárnap 11:05

Ok,de lehet hogy csak este tudok majd,nem sokára indulok a balatonra csobbanni. Az meg bővebb kifejtés.

Este térjünk rá vissza.OK?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:57

Taktika topicban írjál már bővebben erről. Vagy ha írtál linkeld.





Kíváncsi vagyok egy laikus véleményére. :mrgreen: :mrgreen: poén

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:50

Nem vagyok benne biztos hogy kell a feka poszt....vagy kell olyan játékos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 23

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 4., vasárnap 10:37

Khedira játszik feka poszton, de ő meg... Nem teljesen alkalmas oda. Amúgy nekem tetszik alapvetően ez a Khedira, Modric, Isco 3-as és tényleg, ha Sami helyett lenne oda egy jó fizikumú, gyors és relatív ügyes ember, akkor lenne ez igazán hatékony.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég