Isco - 22

Archívum
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. augusztus 31., szerda 10:27

Realista24 írta:
palesz77 írta:R24, ennek az #IscoBack dolognak van valami valóságalapja, vagy csak a fanok szeretnék? Nálatok azt látom, hogy maradna, ez az újságíró meg nem tudom mennyire hiteles forrás.
(Röviden: Isco visszamehet a Málagába kölcsönbe.)
A PogBack már lejárt, a malagaiakba meg nem szorult kreativitás. :mrgreen:

Egyébként Isco nemet mondott több nagy csapatnak is, elmondta hatvanszor, hogy itt akar maradni, új szerződést is aláírna, stb.stb.stb. Ha el is megy, akkor eladjuk, de top csapatnak és áldozat lesz, értsd, nem önszántából megy el.
jelen pilanatba melyikre látsz nagyobb esélyt, hogy isco megy vagy hogy james? vagy hogy egyik sem?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 31., szerda 9:47

palesz77 írta:R24, ennek az #IscoBack dolognak van valami valóságalapja, vagy csak a fanok szeretnék? Nálatok azt látom, hogy maradna, ez az újságíró meg nem tudom mennyire hiteles forrás.
(Röviden: Isco visszamehet a Málagába kölcsönbe.)
A PogBack már lejárt, a malagaiakba meg nem szorult kreativitás. :mrgreen:

Egyébként Isco nemet mondott több nagy csapatnak is, elmondta hatvanszor, hogy itt akar maradni, új szerződést is aláírna, stb.stb.stb. Ha el is megy, akkor eladjuk, de top csapatnak és áldozat lesz, értsd, nem önszántából megy el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. augusztus 31., szerda 9:47

Kerlon írta:Miért menne egy közép csapatba, amikor szinte bárhová beferne?
"MARCA: Isco csak egy opciót fontolna meg: ha kölcsönben a korábbi csapatához, a Málagához kerülhetne, ahol nagyra tartják őt."

Persze ez még semmit sem jelent. De ez is lehet egy indok.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 31., szerda 9:45

Miért menne egy közép csapatba, amikor szinte bárhová beferne?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 31., szerda 9:43

R24, ennek az #IscoBack dolognak van valami valóságalapja, vagy csak a fanok szeretnék? Nálatok azt látom, hogy maradna, ez az újságíró meg nem tudom mennyire hiteles forrás.
(Röviden: Isco visszamehet a Málagába kölcsönbe.)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 24., szerda 18:19

https://www.facebook.com/RealMadrid/vid ... =2&theater :happy:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 10., szerda 16:29

pheco írta: Csereként meg szerintem többet ér James, hiába lassú.
Alap ugy is a BBC lesz elol Kroos-Modric-Case a kp-n, ha cserekent kell vki akkor remelem nem Jamesre fognak szamitani. Minden szabad percet amin nem a gala kezdo kezd azt adjuk inkabb Asensionak v Vazkeznek(meg a kp-n is).

Jamestol remelem meg iden megszabadulunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. augusztus 10., szerda 14:38

Dupla D írta:Visszaolvasva a kommenteket reagálni akartam Galacticosra, de közben ketten is jól leírták a dolgokat. Iscoban mindig csak bízunk és bízunk, de nincs áttörés. Nem tudja letisztítani a sallangot a játékáról. Így meg baromira haszontalan. Én a nyár előtt mindkettejüket eladtam volna egy Pogba-Kanté duóért cserébe, ami már nem fog megvalósulni. És ahogy pheco is leírta nincs már épkézláb mozdítható játékos a piacon, így mindkettő maradni fog.
James meg Isco helyett kellett volna hozni olyan játékosokat, akik a sikerre éhesek, és a szisztémába passzolnak.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. augusztus 10., szerda 14:37

Visszaolvasva a kommenteket reagálni akartam Galacticosra, de közben ketten is jól leírták a dolgokat. Iscoban mindig csak bízunk és bízunk, de nincs áttörés. Nem tudja letisztítani a sallangot a játékáról. Így meg baromira haszontalan. Én a nyár előtt mindkettejüket eladtam volna egy Pogba-Kanté duóért cserébe, ami már nem fog megvalósulni. És ahogy pheco is leírta nincs már épkézláb mozdítható játékos a piacon, így mindkettő maradni fog.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. augusztus 10., szerda 14:26

Galacticos írta: A gond az h ot akarjuk a hirek szerin eladni, nem a kamu szoke jamest.
Hat ez vicc, de komolyan.
Miért? Ha csak a tegnapi teljesítményt nézzük, akkor inkább Isco-t kellene eladni. Ha a tavalyi szezont nézzük, akkor mindkettőt el kellene adni. Ha a teljes karrierjüket a Realnál, akkor szerintem Isco-t. Három szezon alatt nem nyújtott többet, mint James kettő alatt. Szerintem. James-nél meg kétszer nagyon rosszkor jött a hosszabb sérülés.

Igazából egyikük sem lesz kezdő, ha a Modric-Case-Kroos-BBC játékra készek. Csereként meg szerintem többet ér James, hiába lassú. Tegnap is volt egy nagy helyzete, egy jó lövése és egy rohadt nagy labdája Lucasnak. Illetve jobban ad be, jobban lát a pályán, mint Isco.

De amúgy már nem hiszem, hogy bármelyikük is eligazolna, mivel nem fog senki jönni. Pogba és Kanté "elveszítése" után már ne is jöjjön senki. Ilyen Matic meg Sissoko féle emberek nem kellenek. Tavalyinál csak jobb lehet James és Isco is, sőt még Kova is. Egyedül a transzfer ban, ami aggasztó.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4483
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. augusztus 10., szerda 14:03

Miért lenne vicc kategória, hogy Isco eladásáról is szó van? Igazából én is Jamest adnám el inkább, de igazából csak az ára miatt. Mutatott teljesítménybe semmivel nem jobb Isco, pedig neki már több esélye is volt bizonyítani. James legalább egy jó félévig hozott le jó teljesítményt, úgy hogy rövidebb ideig tartózkodott itt. Isconak meg volt néhány kurva jó meccse, azon kívül kb. csak villanások.

Nekem igazából tököm kivan mindkettővel, de legalább az egyikőjüknek nagyon aktuális lenne a távozása. És bármelyikőjük lesz az, szerintem bőven érthető lesz. De amúgy szerintem James fog lépni, ZZ inkább Iscot preferálja.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. augusztus 10., szerda 14:01

Hat szerintem meg siman 60-70-et kene kerni erte, manapsag minden jott-ment falabu senkikert adnak ki 40-50-60 milliokat. Isco azert viszonylag hires jatekos, meg mindig fiatal, spanyol valogatott stb... Ha ilyen noname brazil senkikert 50 milliokat kifizetnek, akkor o siman 60-70.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. augusztus 10., szerda 13:48

Csabi írta:a gond az hogy a juve 30at akar érte adni.
A gond az h ot akarjuk a hirek szerin eladni, nem a kamu szoke jamest.
Hat ez vicc, de komolyan.

Morata marad, james marad es akkor isco eladasarol szolnak a hirek. Verlazito.

Amugy tegnap erematadasnal odahuzta magahoz perez es mondott neki valamit amire isconak fulig ert a szaja. Ketlem h azt mondta h keresek neked jobb csapatot. Zidane is kedveli.. Nem ertem de komolyan mirrt nem inkabb james amikor azzal az egy labaval se tud mar labdat kezelni.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 10., szerda 11:44

Csabi írta:a gond az hogy a juve 30at akar érte adni.

Annyiért itt kell tartani, ha ő sem akar menni.

Az avataradon szerpelő úriemberből kellene csinálni pénzt, de Ő meg Perez embere... Nehéz ez így.
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. augusztus 10., szerda 11:35

a gond az hogy a juve 30at akar érte adni.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. augusztus 10., szerda 11:13

KAG írta:Jelenlegi piacon 50 kevés érte.
Nyugodtan mehetne 60-70 körül is.
Összetettebb a dolog. Nálunk nem folyamatosan kezdő alapember, így az értéke csökken. Nem a posztján játszik, ami meglátszik a játékán is, így az értéke szintén csökken. Hasonló a szitu, mint Jesénél, aki ha egy közép csapatból igazolt volna el, akkor biztos vagyok benne, hogy 40-50 millió lett volna. Egy top csapat padján lévő játékos szinte mindig olcsóbb, mint egy középcsapat kezdője.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 10., szerda 11:06

Jelenlegi piacon 50 kevés érte.
Nyugodtan mehetne 60-70 körül is.
ZIDANE

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Berti » 2016. június 14., kedd 14:46

istimester írta: Bill Cosby american super dad :)
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: istimester » 2016. június 14., kedd 14:45

wZoLee7 írta: Amúgy én Iscorol ezt nehezen tudnám elképzelni, vagyis inkább sehogy. Azért ha megnézem, a közösségi médiában milyen nyomokat hagy meg hasonlók, a legtöbb képen család, gyerek, stb...Persze ettől még bármi lehetséges, de én ezt most nem hiszem el.
Bill Cosby american super dad :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. június 10., péntek 19:55

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ek-2506307
Itt egy kicsit részletesebben. Egy nagyobb volumenű ügy kapcsán kerültek elő régebbi dolgok, és a focisták, Azért "nem jutott mostanig eszükbe" tanúskodni, mert gondolom féltették az életüket, és ezért kerülnek be a tanúvédelmi programba.
Van egy ismeretlen résztvevő, ezt tippeli a sajtó, hogy Isco lenne, de semmi hivatalos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég