Isco - 22

Archívum
Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2022. január 9., vasárnap 21:28

Jó az is biztos , hogy nem játszott végig 2 meccset egymás után kb 3 éve szerintem, (hol jatszott, hol nem)...igazából nem kapta meg azt a lehetőséget ,hogy most 4 meccsen át bizonyíthatsz aztán lássuk mi van. Zidane is mindig biztatta, hogy szükség van még rád. Azóta meg szerintem is szarik már bele.
De remélem meg valahol látjuk a zseniális Iscot, mert pazar technikája van.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. január 9., vasárnap 19:59

Hát pedig amit az elmúlt 2-3 évben hoz az bőven beleesik a szarok bele kategóriába sztem. A fizikuma egy dolog de nem nagyon emlékszem mikor láttam utoljára megizzadni. Aztán 29 éves. A 36 éves Modricot meg látjuk mit hoz még mindig.

Hálisten nem tesped tovább a klub csöcsein se Bale, se ő. Marcira nem haragszom pl egyáltalán, de Isco azért felcsesz. Nagyon szerettem a játékát, 16-17 körül konkrétan élmeny volt nézni sokszor, erre kb 27 éves korára kiégett a francba, tökre nem töri magát már évek óta. Kíváncsi vagyok hol köt ki, nem lennék meglepve ha ő is menne nyáron az arabokhoz, mint James.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. január 9., vasárnap 19:06

Isconak lejart az ideje, de messze nem egy Bale szintu szarok bele kapja be a csapat mentalitasa van. Az ilyen, stilusu es fizikumu jatekosok mellett elrohant a foci, vannak momentumaik de mar csak a barca epit rajuk

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. január 9., vasárnap 18:39

Én Iscora speciál nem tudok haragudni, Bale kihúzta a gyufát párszor, de nem idegesítem magam rajta. Jó lesz távol látni Madridtól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. január 9., vasárnap 18:30

Realista24 írta: Fiorentina are interested in signing Isco this month, but his salary is a problem for the Italian club. @Gazzetta_it @corrierefirenze
Magyarul ebből se lesz semmi. Maximum kölcsönadás és állhatjuk a fizuja felét év végéig. De jó is lesz, amikor neki és Balenek lejár a szerződése... túl sok volt belőlük...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. január 9., vasárnap 17:25

Fiorentina are interested in signing Isco this month, but his salary is a problem for the Italian club. @Gazzetta_it @corrierefirenze
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 28., kedd 15:35

oroszisti írta: Elmegy egy vallecanoba, aztan koltoznie se kell. Europai kupaporond is meglehet. Vagy olaszban is el lenne meg siman.
Ahogy a helyzete perpill kinéz, előbb lesz ebből Getafe vagy Leganes, mint Rayo..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. december 28., kedd 15:11

Süti írta: Kölcsönre gondoltam. Itt nem fog focizni, ott elintézhet magának egy új szerződést. Hacsak nem akar nyáron visszavonulni.
Vagy épp mindenki számára kiderül, hogy egy kiégett játékos. Míg most simán lehet a CKM-el takarózni, hogy miattuk nem kap lehetőséget, közben jön a jó fizu. Nyáron meg 1-2 évre úgyis talál egy csapatot.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. december 28., kedd 14:10

Kölcsönre gondoltam. Itt nem fog focizni, ott elintézhet magának egy új szerződést. Hacsak nem akar nyáron visszavonulni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. december 28., kedd 13:55

Süti írta:
Realista24 írta: Real Madrid are willing to pay Isco's salary for the last 6 months of his contract and loan him out but no one wants him. @abc_es
Ez mondjuk szerintem már fake. Nehogy egy spanyol közép és kiscsapatnak akár egy 6 mo. loan próbát nem érne meg full ingyen, ahol esetleg hiány van kp-n. Kétlem.
Sztem ott kezdődik hogy nem írna alá fel évre. Minek?
Fizut itt megkapja, semmit nem kell tennie érte.
Ha alair valahova az legalább 2,5 év lesz gondolom.
Ügynöke helyében Newcastlet vennem célba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2021. december 28., kedd 11:50

Elmegy egy vallecanoba, aztan koltoznie se kell. Europai kupaporond is meglehet. Vagy olaszban is el lenne meg siman.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. december 28., kedd 11:12

Hiaba jobb papíron Isco, hasznalhatatlan.

Teljesen jollakott, elvan a langyosban, egy korlatolt tehetségű fiatal is jobb nala, mert az legalább akar focizni, nem csak alibizget, vannak ambiciói, fejben ott van stb.

Rohadt sokat szamit a szorgalom is a tehetseg melle, az meg mar 2018 ota elhagyta baratunk. Ebben az a durva hogy lassan négy eve hasznavehetetlen.

Kivancsi vagyok milyen csapatot talál nyártól.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 28., kedd 10:43

a ket pelyhesallu pedig meg fejlodokepes
eszembe jutott, riki puccs a harmadik óvodás.
Meg van most a negyedik gyorsleptu vaságyas, a jutgla vagymi.
Na szoval aszondod fejlodokepes, garantalom, hogy amit most latsz, az a max ezeknel, max 10%ot fejlodnek meg.
Fizikalisan nem lesz jobb egyik se, nem fog nőni gyorsulni, robbanekonyabb es erosebb lenni egyik se, mert a gumibogyokeszletek parizsban vannak augusztus ota.
Mint ahogy bappenak is az utolsó monacos eve volt a max, onnantol szep lassan lefele van, vagy tartja az elozo evi szintet.
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. december 28., kedd 10:22

Az a vicces az egeszben, hogy egyazegyben ugyanaz a fizimiska és tudás, talan isco jobb technikailag, de fizikalisan ugyanaz, mint a barca vaságyválogatott gavi pedri meg a harmadik óvodás, akinek most nem jut eszembe a neve, de megse kell senkinek, kozben nincs serulese, nagykbb a tapasztalata, tobbet elt és látott, mint azok, magyarul jobb jatekos.
Valaki magyarazza mar meg. A magas fizetés miatt?
nagyjabol meg is valaszoltad a kerdest.
ha jol tudom, 10 millat keres, szoval 100x annyit elviekben, mint pl gavi. :mrgreen:

habar a par evvel ezelotti prime isco boven pedri es gavi mostani szintje felett volt, de mar evek ota lefele megy (mondjuk kevesebb madrid meccset latok, ot meg alig-alig :mrgreen: ) a ket pelyhesallu pedig meg fejlodokepes igy 17 es 19 evesen, szoval egy atigazolasnal pl ez sokat nyom a lattba.

de most mindezt felreteve, ha valoban egy klub fel evre kolcson vehetne full ingyen, ahol jatszana is, biztosan talalna klubot maganak, ha mas nem, megindul jamesek utan.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. december 28., kedd 9:16

Realista24 írta: Real Madrid are willing to pay Isco's salary for the last 6 months of his contract and loan him out but no one wants him. @abc_es
Ez mondjuk szerintem már fake. Nehogy egy spanyol közép és kiscsapatnak akár egy 6 mo. loan próbát nem érne meg full ingyen, ahol esetleg hiány van kp-n. Kétlem.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. december 28., kedd 9:08

Komolyan bejön neki am. a madridi lifestyle is, nem? Makka mondta 1 hónapja, hogy vannak, akiket izzó vastrónnal se lehetne kikergetni a városból. Kb. ez is ilyen .

1szer be lett cserélve 1 bl döntőn s megfordították a meccset, 2szer meg zsinórban volt kezdő döntőben. Szerintem úgy van vele, a kocsmában már lesz mit mesélni. Bár vicces, hogy 3-4 évet kukázott ki a (papíron) legjobbb éveiből..

Tudom, 2 éve menni akart, ZZ nem engedte, #mocskoskopasz.. (nem, ahogy szerintem most se kell, még INGYEN a kutyának se, akkor se hiszem, hogy pletykánál több volt az akkor..)

Remélen nem fertőzte most körbe a csapatot.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: atesz » 2021. december 28., kedd 8:42

Gavi és Pedri játszanak egy nagy csapatban és fiatalok, van előttük akár 10 év is.

Isco mindjárt 30 éves, örök ígéret maradt, nem játszik. Nem kell már egy ilyen játékos senkinek pénzért.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2021. december 28., kedd 8:30

Realista24 írta: Real Madrid are willing to pay Isco's salary for the last 6 months of his contract and loan him out but no one wants him. @abc_es
Az a vicces az egeszben, hogy egyazegyben ugyanaz a fizimiska és tudás, talan isco jobb technikailag, de fizikalisan ugyanaz, mint a barca vaságyválogatott gavi pedri meg a harmadik óvodás, akinek most nem jut eszembe a neve, de megse kell senkinek, kozben nincs serulese, nagykbb a tapasztalata, tobbet elt és látott, mint azok, magyarul jobb jatekos.
Valaki magyarazza mar meg. A magas fizetés miatt?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. december 28., kedd 7:24

Real Madrid are willing to pay Isco's salary for the last 6 months of his contract and loan him out but no one wants him. @abc_es
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Isco - 22

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. december 27., hétfő 8:52

hehetheoriginal írta: Minden evben eljatszuk ezt, aztan kiderul kenyelmesebb a jo helyen a bejovo utalasokkal.
Már fél éve is írták, hogy hiába menne, sehova nem kell. Nem véletlen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég