Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. november 14., csütörtök 7:13

https://www.thesun.co.uk/sport/football ... rid-eibar/

Igazi vezér :agree:
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 13., szerda 11:35

Benzema alapbol kettos allampolgar, francia-algir
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2019. november 13., szerda 11:33

Torquemada írta: A válogatott témára visszatérve nem tudom, ilyet lehet-e csinálni, de csattanós választ adhatott volna, ha kér egy spanyol útlevelet is. Aztán utána fellép(het)ett volna a csatárínséggel küszködő Furia Rojában. He lehet. Plusz ha nem 32 lenne. De nagyot szólt volna, az biztos.
Zsirut Karimmal összehasonlítani a nap vicce. Köcsög Dösamp. Annyi szerencséje van, hogy fél Afrikából válogathat, és van olyan felhozatal a keze alatt, konkrétan messze a legerősebb keret, hogy akár kibaszásból bárkit kihagyhat. Bár, gondolom, pluszban még a francia szövetségtől is megkapta a stopjelet a Valbuena ügy óta.
Ha tetmecvsen palyara leptel egy nemzet szineiben, maseban nem teheted meg, hiaba vagy allampolgar.

Regen lehetett, meg puskasek idejében.
ZIDANE

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. november 13., szerda 8:51

A válogatott témára visszatérve nem tudom, ilyet lehet-e csinálni, de csattanós választ adhatott volna, ha kér egy spanyol útlevelet is. Aztán utána fellép(het)ett volna a csatárínséggel küszködő Furia Rojában. He lehet. Plusz ha nem 32 lenne. De nagyot szólt volna, az biztos.
Zsirut Karimmal összehasonlítani a nap vicce. Köcsög Dösamp. Annyi szerencséje van, hogy fél Afrikából válogathat, és van olyan felhozatal a keze alatt, konkrétan messze a legerősebb keret, hogy akár kibaszásból bárkit kihagyhat. Bár, gondolom, pluszban még a francia szövetségtől is megkapta a stopjelet a Valbuena ügy óta.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 13., szerda 8:28

Nincsazazisten.

Szerintem hamarabb fog Marci és Ramos is elmenni, mint Karim.
Talán élete legjobb formájában van, madridista és túl nagy pénzt nem is lehetne leakasztani érte. A fizetése nem a legmagasabbak közt van (amúgy nem ártana egy emelés neki) szóval gazdasági és sportszakmai szempontokból sincs semmi értelme a továbbadásának.
Szép lassan ki fog kopni, mivel lassan 32 és le fog csúszni a csereember posztra, de még 2-3 évig itt akarom látni.
Plusz ott van az, hogy ő lenne az első érdemi játékos, akitől átvehetne valamit majd Mbappe. :D

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2019. november 13., szerda 1:57

https://www.tottenhamblog.com/2019/11/1 ... er-report/

Most megijedtem :ozil:











:mrgreen:

Mindenesetre sejteni lehetett hogy jönni fognak most a kacsák de akár valódi érdeklődések KAK után :roll:

És ha tényleg beindulunk Mbappéért akkor lehet h Perez pénzt csinál belőle de akkor Zizou megint megy :/

Szerk.: Chelsea-s hírek is vannak róla :mrgreen:
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. november 12., kedd 22:13

Realista24 írta: Since CR7 left in 2018, only Lewandowski (63), Messi (60) & Mbappe (47) scored more than Karim's 41.
teszi mindezt úgy, hogykismilliószor leírták már/kívánták Madridon kívülre.


btw. Lewa egy beteg állat. szerencse a salátás tálon kívül sokra nem megy vele.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2019. november 12., kedd 22:10

Fikáznám.
De nem tudom.

Ezvan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 12., kedd 21:55

MARCA:

6 of Benzema's 9 league goals this season were Madrid's 1st of the game.

Since CR7 left in 2018, only Lewandowski (63), Messi (60) & Mbappe (47) scored more than Karim's 41.

Benzema's 2.3 shots per goal makes him more clinical than Messi 2.5, Suarez 2.8 & Cristiano 3.2.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. november 12., kedd 14:50

Baszni ra, legalabb nem serul le a tetves valogatott meccseken. Ugyis oregszik, hadd pihenjen ilyenkor. Nyilvanvaloan ott lenne a helye a valogatottban, de ez van.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 12., kedd 14:36

ahh,sorry, valóban nem deschamps mondta, pedig még idéztem is :mrgreen:
mindegy,legalább a fifa virus őt nem érheti el :kalapos:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 12., kedd 14:12

Faszkalap Deschamps, de szerintem nem feltétlenül csak rajta bukik meg a dolog. Ha leváltanák akkor sem engedné a FFF Karimot.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2019. november 12., kedd 14:11

Toti írta: azért, ahhoz pofa kell, h így ítélkezzen egy ember felett deschamps. ritka unszimpatikus megnyilvánulás.

“I have nothing against Karim,” said Le Graet, “but I think the national team is over for him.”

mi van, ha jövőhéten már nem lesz kapitány és a következő behívja? akkor már nem ül ez a "mindenekfelettállok" stílusban elejtett kijelentése.

Ezt Noel Le Graet mondta, a szövetség elnöke. Szerintem ez is azt mutatja, hogy nem feltétlen csak Deschamps döntése, hogy Karim nem válogatott.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. november 12., kedd 14:06

Undorító egy hitvány ember ez a Deschamps.

Van pofája Giroud-t behivni úgy hogy harmadik számú csatár a Chelseaben.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. november 12., kedd 13:51

azért, ahhoz pofa kell, h így ítélkezzen egy ember felett deschamps. ritka unszimpatikus megnyilvánulás.

“I have nothing against Karim,” said Le Graet, “but I think the national team is over for him.”

mi van, ha jövőhéten már nem lesz kapitány és a következő behívja? akkor már nem ül ez a "mindenekfelettállok" stílusban elejtett kijelentése.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: shoota » 2019. november 11., hétfő 7:51

Realista24 írta: Ou of those 41 goals that Benzema has so far scored since August 2018, 31 were (75.6%) one touch.
Dehat o nem is csatart jatszik, ez hogy lehet? :mrgreen: :kalapos:

Egyebkent zsenialis, a ficko mennyire meg tudta ugrani a szintet CR tavozasa utan ebben :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 11., hétfő 7:28

Ou of those 41 goals that Benzema has so far scored since August 2018, 31 were (75.6%) one touch. 7 after just two touches. Karim has had more goals (13) with his head than with his left leg (5), while over half of his overall goals (22) have come in away games.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2019. november 7., csütörtök 21:30

Nekem egyetlen dolog ront az osszkepen, az, hogy volt 3-4 nagyon homaly szezonja. Mas jatekos ilyen teljesitmeny utan hamar mas csapatban talalja magat, de minimum a kispadon.
Viszont szep az a munka, amit a csapatert Ce ala lerakott hosszu evekig. Illetve miota nincs Ronaldo, azota konstans hozza magat.

De azert Cevel egylapon max Ramost lehet emliteni az elmult evek csapatabol all time Real legendak kozott. Utanuk johet Marci es Benzi. Szerintem.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2019. november 7., csütörtök 20:21

Berti írta:
dannen írta:


dehogy lesz. ronaldohoz talan di stefanot lehet hasonlitani, mast nem. nem a szamokrol van szo, bar arrol is lehetne. a real madrid tortenelmenek (talan) legjobbjarol beszelunk.
Benzema igazi madridista, ezzel veri meg Ronaldot a szememben.
Itt van, alárendeli magát a klubnak, csókolgatja a címert és a végsőkig kitartott, még akkor is amikor fújolta a közönség és zavarták el a szurkolók.
20 év múlva ha visszagondolok, akkor Ronaldoról az lesz meg, hogy a világ legjobb játékosa volt és a legjobb időszakát nálunk töltötte és elengedhetetlen szerepe volt a 4 szinte egymás utáni BL-ben. GOAT
De ott lesz egy Benzema, aki imádta a klubomat és onnan is vonult vissza. ( :mrgreen: )
Pontosan így van!! Ezt nagyon adom!! :agree:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 7., csütörtök 16:49

Yes, you are!!! My hero, my legend :'(
Ellenőrzött
A humble man casually etching his name into Real Madrid history ✍ 🙌
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég