Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 29., péntek 11:25

füst írta: Salvador Dali:
"Have no fear about perfection.You'll never reach it, unless you are Benzema."
Lehet hogy nem pont így mondta.
tuti nem, mert nem tudott angolul
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2019. november 29., péntek 11:10

Salvador Dali:
"Have no fear about perfection.You'll never reach it, unless you are Benzema."
Lehet hogy nem pont így mondta.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. november 29., péntek 10:21

Facebook oldalról közbeszerezve
Football Legends Talking about Karim Benzema

Cristiano Ronaldo : Maybe They Hate Karim Because He is Too Good

Leo Messi : It took Me 17 years and 114 days to understand Benzema's gameplay

Diego Maradona : I wish Karim was an Argentine

Pele : At this moment He is the best Forward, Best Playmaker And The best player in the world

Ronaldo Nazario : He is the direct Heir to me

Loris Karius : No Comments ! ! !

Luis Figo : Benzema can do whatever he wants as a footballer. There are some things he does with the ball that make me touch my head and wonder how he did it.”

George Best : “There have been a few players described as the new George Best over the years, but this is the first time it’s been a compliment to me.”

Sir Alex Ferguson : "Give me Benzema and 10 pieces of wood and I'll win you the champions league".
:mrgreen: :salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 27., szerda 11:12

szerintem modricra nem lehet számítani már...csak nagyon limitáltan. a zseni benne van a kapu előtt, de a ckm már halott, mivel feleannyit melózik mint 3 év pl. egyedül kroos helyén feltolve tudnám elképzelni ha casemiro és valverde is fent van.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. november 27., szerda 10:33

benzema ugyanazt csinalja mint eddig csak még ehhez elkezdte lőni a gólokat is, minden támadás rajta folyik keresztül, nem tudom hol lennénk a pali nélkül

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 27., szerda 10:12

Csabi írta: a jobb oldalunkkal továbbra sem vagyok elégedett. de hazard kezdi érezni, hogy mit kéne csinálnia grandebenzemával a balon. a kp álom. az a baj, hogy akármelyik kidől a háromból végünk.
Tegnap Isco is jó volt szerintem és Modricra is bőven lehet számítani, szerintem megvagyunk középen idénre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. november 27., szerda 10:06

besteve7 írta: Nem tudom, h edzői utasítás vagy egyszerűen jobban működik az összhang ott elől, és ezzel a sok Benzema fan lehet még jobban megutál, de ez a "lebutított"(magához képest értendő) Benzema végre olyan játékot hoz, amit az ember elvár egy Real Madrid 9-s étől.
A "lebutított" alatt azt értem, vagyis azt látom az elmúlt pár meccsen, mintha kevesebbet mászkálna ki a bal szélre, kevesebbet jár vissza a kp-ra, sokkal kevesebb labdaérintése van, ellenben a kapu előterében sokkal inkább megjátszható, érkezik a beadásokra, és van az erő és koncentráció, h be is fejezze a zicereket.
Mondjuk megnéznék egy heat mapet róla a szezon első meccseiről és az elmúlt 3-4 meccsről.
Heatmap alapján nincs nagy különbség. Karim egy nagyon intelligens játékos. Amíg ott volt mellette CR, addig sokszor az volt a jó megoldás, ha megjátszotta a portugált. Most nincs senki középen, így ő mozog oda. Most is kimozog rengeteget szélre, de akkor középen nincs senki, így szépen megy is vissza. Hátrafelé pedig kevesebbet kell mozognia, mert Hazard inkább kp-st játszik, tkp-t, ha úgy tetszik és sokszor mozog középre, ahová Karim lépett vissza régen.

A nagy javulás Karimnál akkor következett, mikor benőtt a feje lágya. Régebben súlyproblémái voltak és a magánügyei sem voltak egyszerűek. Mostanra viszont lenyugodott, az egyik legfittebb a csapatban, külön diéta, külön edzések. 30 körül vált igazán profivá.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 27., szerda 10:06

a jobb oldalunkkal továbbra sem vagyok elégedett. de hazard kezdi érezni, hogy mit kéne csinálnia grandebenzemával a balon. a kp álom. az a baj, hogy akármelyik kidől a háromból végünk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 27., szerda 10:01

besteve7 írta: Nem tudom, h edzői utasítás vagy egyszerűen jobban működik az összhang ott elől, és ezzel a sok Benzema fan lehet még jobban megutál, de ez a "lebutított"(magához képest értendő) Benzema végre olyan játékot hoz, amit az ember elvár egy Real Madrid 9-s étől.
A "lebutított" alatt azt értem, vagyis azt látom az elmúlt pár meccsen, mintha kevesebbet mászkálna ki a bal szélre, kevesebbet jár vissza a kp-ra, sokkal kevesebb labdaérintése van, ellenben a kapu előterében sokkal inkább megjátszható, érkezik a beadásokra, és van az erő és koncentráció, h be is fejezze a zicereket.
Mondjuk megnéznék egy heat mapet róla a szezon első meccseiről és az elmúlt 3-4 meccsről.
Valverde és Casemiro nagyot melózik középen, Kroos előrébb játszik, van egy Hazardunk és a szélek is jól működnek. Nagyon összerakta Zidane úgy fest, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.

De igen, jól látod, gólratörőbb játékot követelnek tőle, egyelőre hozza. Ma reggel vizionáltam egy BL győzelmet és bajnoki aranyat a vezérletével, majd átvette az Aranylabdát :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 27., szerda 9:51

Pedig tegnap is nagyon sokat volt a bal oldalon. Viszont a középpályára már nem jár vissza annyit, ez tény.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2019. november 27., szerda 9:41

Nem tudom, h edzői utasítás vagy egyszerűen jobban működik az összhang ott elől, és ezzel a sok Benzema fan lehet még jobban megutál, de ez a "lebutított"(magához képest értendő) Benzema végre olyan játékot hoz, amit az ember elvár egy Real Madrid 9-s étől.
A "lebutított" alatt azt értem, vagyis azt látom az elmúlt pár meccsen, mintha kevesebbet mászkálna ki a bal szélre, kevesebbet jár vissza a kp-ra, sokkal kevesebb labdaérintése van, ellenben a kapu előterében sokkal inkább megjátszható, érkezik a beadásokra, és van az erő és koncentráció, h be is fejezze a zicereket.
Mondjuk megnéznék egy heat mapet róla a szezon első meccseiről és az elmúlt 3-4 meccsről.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2019. november 26., kedd 22:41

ez a vén fasz öregségére nagy klasszis lett. :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 26., kedd 10:55

KArim 11/12-ben is termelte a gólokat, ugyanígy 12 gólja volt, csak egy meccsel többet játszott, év végére 32 gólja lett.

Amiben most más, hogy rengeteg gól a nyitó gól és sok pontot ért, idén 21 pontot köszönhetünk neki. Ezzel első, Messi 20 pontot hozott a Barcának eddig idén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. november 25., hétfő 14:53

Kellett neki a felelősség, úgy látszik. Ramos is azóta elit igazán.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2019. november 25., hétfő 8:20

Leszámítva azt, hogy rajongok érte és már egy legendának tartom, nem tudok amellett elmenni, hogy az évekig tartó "közepes" teljesítményét mindenki CR nyakába varrja.
Ne felejtsük el, hogy rengetegszer került helyzetbe akkoriban is, csak akkor a kihagyhatatlant is el tudta bénázni. Ezt nem lehet azzal magyarázni, hogy a másik alá játszott.
Ugyan úgy játszik most is, ahogy éveken át, viszont most belövi a helyzeteit.

KAK
Várom az officialt

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. november 25., hétfő 7:27

Fiatal énjét idézi, csak sokkal magabiztosabb, illetve eredményesebb rögzített helyzetből.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. november 24., vasárnap 23:28

Csávóka durván magára talált. Kár, hogy évekig a háttérben volt, és úgy ment el a pályafutása, hogy Cé állandó árnyékában volt. Ki tudja mit művelt volna... persze azért jobb, hogy így alakult, CéRonaldo nagyon kellett ennek a csapatnak. Mindig is tudtuk, hogy a képességei megvannak. Ezzel, hogy Ronci távozott, most igazán ki tud teljesedni, le a kalappal előtte. :salute:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. november 23., szombat 23:51

#Kecske
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. november 23., szombat 20:31

https://twitter.com/MadridismoreaI/stat ... 92129?s=19

:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Mickey » 2019. november 23., szombat 11:26

Már a "múltkor" is volt hosszabbításos hír, vagy nem?
( pár hete talán, még örömködtünk is )

Vagy ezzel kibővítették a kontraktust ?
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég