Karim Benzema - 9

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 13., szombat 18:08

ziro4vr írta: Nem biztos hogy tudatos volt, szerintem beadni akarta.
Hazardot kereste, de már mindegy. Így is jó.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. március 13., szombat 18:07

Nem biztos hogy tudatos volt, szerintem beadni akarta.
Nem illik.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. március 13., szombat 18:06

Beteg állat. Köszi KAK :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. március 8., hétfő 16:42

Itt már Kerlon magasságokban megy a stílus. :mrgreen: Rám már nincs is itt szükség. :(

Szeritnem tudatos volt, ott sok lehetősége nem maradt ő meg megcsinálta. Véletlenül így belebotlani nehezebb.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=606B6D46
ezt így hozták össze, 2 a 8 ellen
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. március 8., hétfő 15:35

Komolyan azon megy a vita egy ilyen parades gol utan, hogy mennyire volt tudatos es megpattant -e? :lol: Teljesen mindegy, hogy megpattant -e, a meccs vegen kiengedett a matrac es mi gollal buntettunk.

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. március 8., hétfő 15:27

Teljesen tudatos volt, nem is értem.
"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 8., hétfő 13:54

ToniKroos írta:
Pipita írta: Egy jó megmozdulása volt az egész mérkőzésen, ne vegyük már el tőle azt is. :lol:

Nem tudom miért befolyásolja hogy Kongogbia lábáróls került e a balosára vagy sem, a lényeg így is az hogy a másodperc ezredrésze alatt kapcsolt és tette be 3-4 védő közt az üresbe Casemironak. Zseniális mozdulat volt mindenképpen.
Az hogy gólt lőtt, annak szerintem mindenki örül, annyi a lényeg, hogy ez nem egy zseniális mozdulat volt, hanem egy szerencsésen pattanó labda. Nehogy már bemagyarázd, hogy amit elpöckölt Kondogbia azt ő tudatosan lereagálta és tette be Caemironak, mert ha te ezt komolyan gondolod, akkor ott valami nagy baj van. Ettől függetlenül utána szépen tovább ment és berúgta az üres kapuba, ezt elvenni nem lehet tőle, és nem is kell. Annyi, hogy nem egy zseniális megmozduáls előzte meg a gólját, hanem szerencse, de bár lenne a többi támadónk is ilyen szerencsés (bár Vininek ez a része megvan) és rúgnánk így a gólokat, akkor már előrébb tartanánk, mert ugye a visszapasszokból ritkán pattan így elénk a labda...
Akkor nálam valami nagy baj van, mert szerintem tökre tudatos volt. Bocsi, hogy a kikockázott 0.25-ös lassítás nem győz meg az ellenkezőjéről :lol: Tökre Pipitával értek egyet, ha Kondogbia bele is pöckölt, akkor is inkább az jön le a visszajátszásokból nekem, hogy így akarta. Miért szerinted a passz is véletlen volt? Belebotlott? :lol:

Ha még Viniről lenne szó, akkor azt mondom, az a valószínű, de azért Benzemától nem áll messze a finesz.

Amúgy meg leszarom, lényeg az, hogy KAK meg CAK.
"BEST. DEFENDER. EVER."

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 13:23

ToniKroos írta:
Pipita írta: Egy jó megmozdulása volt az egész mérkőzésen, ne vegyük már el tőle azt is. :lol:

Nem tudom miért befolyásolja hogy Kongogbia lábáróls került e a balosára vagy sem, a lényeg így is az hogy a másodperc ezredrésze alatt kapcsolt és tette be 3-4 védő közt az üresbe Casemironak. Zseniális mozdulat volt mindenképpen.
mert ha te ezt komolyan gondolod, akkor ott valami nagy baj van.
Látod baszod, ezt írtam. Nem lehet személyeskedés és fölényeskedés nélkül egyet vitázni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. március 8., hétfő 13:19

Az hogy gólt lőtt, annak szerintem mindenki örül, annyi a lényeg, hogy ez nem egy zseniális mozdulat volt, hanem egy szerencsésen pattanó labda. Nehogy már bemagyarázd, hogy amit elpöckölt Kondogbia azt ő tudatosan lereagálta és tette be Caemironak, mert ha te ezt komolyan gondolod, akkor ott valami nagy baj van. Ettől függetlenül utána szépen tovább ment és berúgta az üres kapuba, ezt elvenni nem lehet tőle, és nem is kell. Annyi, hogy nem egy zseniális megmozduáls előzte meg a gólját, hanem szerencse, de bár lenne a többi támadónk is ilyen szerencsés (bár Vininek ez a része megvan) és rúgnánk így a gólokat, akkor már előrébb tartanánk, mert ugye a visszapasszokból ritkán pattan így elénk a labda...

impossible
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. március 8., hétfő 13:00

Realista24 írta:

De itt akkor menő valaki, ha szidhat, kilógsz a sorból :mrgreen:

Felőlem azán egy újabb Vinicius rárúgta valakire és bepattant gól is lehetett volna, akkor is ugyanúgy üvöltöttem volna örömömben :lol:

Amióta Wanda van, Atma győzelem nincs. :smile:
Pedig már kezdtem unni a hangját. 😂😉

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 12:43

De itt akkor menő valaki, ha szidhat, kilógsz a sorból :mrgreen:

Felőlem azán egy újabb Vinicius rárúgta valakire és bepattant gól is lehetett volna, akkor is ugyanúgy üvöltöttem volna örömömben :lol:

Amióta Wanda van, Atma győzelem nincs. :smile:
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Pipita
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. március 8., hétfő 12:33

Egy jó megmozdulása volt az egész mérkőzésen, ne vegyük már el tőle azt is. :lol:

"Voltam, és még leszek önmagam paródiája."

"Engem nem zavar, ha ostobák vagytok, és gyűlölködtök, csak otthon csináljátok, négy fal között!"

hijos de putas, antimadridistas. fuera!

Realista24
El Padre
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. március 8., hétfő 12:20

Acewill írta: Szerintem meg pont zseniális, hogy becsúszott az atma védő, és így került a bal lábára, amivel egyből tette tovább :) Valószínű egyébként is ugyanezt akarta csinálni, mert nem volt a mozdulatában semmi váratlan vagy meglepettség... Aztán kitudja :lol:
KÉP
Na végre, köszi :mrgreen:
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Acewill
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

HozzászólásSzerző: Acewill » 2021. március 8., hétfő 12:00

Szerintem meg pont zseniális, hogy becsúszott az atma védő, és így került a bal lábára, amivel egyből tette tovább :) Valószínű egyébként is ugyanezt akarta csinálni, mert nem volt a mozdulatában semmi váratlan vagy meglepettség... Aztán kitudja :lol:
KÉP

impossible
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. március 8., hétfő 11:16

Teljesen mindegy, ha a Holdról pattant rá a labda az se érdekel, lényeg ahogy utána berúgta a kapuba a labdát.

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 8., hétfő 10:59

kodo írta: Nem tudom mi a tema, lusta vagyok visszaolvasni, de zsenialisan csinalta megint zsebkendonyi teruleten az atmas vedok kozott. Az a finom mozdulat, ahogy elhuzta es passzolta is tovább casenak, csak a legnagyobbak kepesek erre. Nagybetűs foci, talán a legelvakultabb utaloi is eszbe kapnak vegre. Jobb későn mint soha.
Pont ez a téma, hogy a passz előtt Kondogbia rúgta-e rá Karim lábára és nem ő csinálta meg azt a mozdulatot a Casemironak a passz előtt.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. március 8., hétfő 10:57

Nem tudom mi a tema, lusta vagyok visszaolvasni, de zsenialisan csinalta megint zsebkendonyi teruleten az atmas vedok kozott. Az a finom mozdulat, ahogy elhuzta es passzolta is tovább casenak, csak a legnagyobbak kepesek erre. Nagybetűs foci, talán a legelvakultabb utaloi is eszbe kapnak vegre. Jobb későn mint soha.
OUT:
Asensio
Isco
Vinicus
Marcelo
Odriozola

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. március 8., hétfő 10:42

Szerintem semmi flipper nem volt ebben.
"BEST. DEFENDER. EVER."

poronty
Kedvenc játékosaid: Zidane, M. Laudrup, Redondo, Modric

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. március 8., hétfő 10:33

De azért a házat nem tenném rá.... :mrgreen:
Pedig rakhatod, ez egy Messi féle flipper volt tőle.
A: Courtois, Hakimi, Militao, Fofana, Mendy, Camavinga, Ndombele, Valverde, Foden, Mbappé, Haaland

B: Lunin, Carvajal, Ramón, Nacho, Reguilón, Blanco, Gravenberch, Ödegaard, Rodrygo, Cherki, Cunha

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. március 8., hétfő 10:24

Realista24 írta:
ferni írta:
0.25-ös sebességen látszik, hogy Kondogbia volt itt a trükk, de gól az gól és nagyon kellett.
Szépen lejátszották Casemiroval
Nem győzött meg :mrgreen: vagy vak vagyok.
Pedig kilátszódik lassítva 0:48-nál, Karim jobb lába nincs a labdánál, van a lába és a labda között egy minimális távolság, ha megnézed és Kondogbia rúgta rá.

De azért a házat nem tenném rá.... :mrgreen:

Vissza: “Játékosok”