Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 7., péntek 13:42

Realista24 írta:Amíg itt van CR, addig legyen akárki a csatár, nem a góllövés lesz az elsődleges.
Ez oké, de neki nemhogy a góllövés nem megy, sem a másodlagos, sem a harmadlagos ... sem a "századlagos" dolog sem.
zalkrisszel értek egyet, ő itt már nem fog tudni semmit sem alkotni, nála több tutujgatást még senki nem kapott, de egyébként ha nektek zalkrisz véleménye nem mérvadó, mert írt egy olyat, hogy sosem fogja szeretni, annyi ennyi erővel a tied sem az Kerlon, R24, legalábbis amikor elfogultak vagytok vele szemben.
A top 5 meg egyenesen felháborító, ha ő top 5 ... top 50 jó esetben, de amiket mostanában csinál, azt legalább 1000 ember lehozza és nem, hogy nem túloztam még keveset mondtam ezzel.
Jelenleg ő a legnagyobb fék a csapatban így ezt sajnos ki lehet jelenteni. És ezzel nem azt mondom, hogy Moratat kéne játszatni, Isten ments, még padon is zavar a srác, egyszerűen nem tudom elviselni az ennyire tehetetlen focistákat a kedvenc csapatomban.

Abban igazad van, hogy nem csak ő szar, Isco és Ronaldo is kalap f*s; Ronaldonak nincs mentsége (maximum az, hogy neki nagyon sokat köszönhetünk, de még ezt sem mondanám, mert ne a real legyen az, ahol a múltból meg lehet élni) , Isconak azért van, még első éve és neki teljesen szar rendszerben toljuk. Benzemának relatíve nem változott a feladata, neki nem mondanám a rendszerbeli változás. Én felhozom a góllövést is, el sem jut kapura lövésig sem, mert oda sem akar érni. Nem is akar gólt lőni jelenleg, szóval ez alól ne legyen már felmentve, hogy de ő szerez elég gólt. A góljai minőségét és fontosságát most nem is hozom fel, pedig annak is lehetne szentelni pár sort.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
stormcorner
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:13
Kedvenc játékosaid: Raul,Guti,Benzema,Varene
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: stormcorner » 2014. február 7., péntek 13:36

Realista24 írta:Ismétlem magam. Amíg itt van CR, addig legyen akárki a csatár, nem a góllövés lesz az elsődleges.
Szerintem is jo Benzema,erdekes,h milyen sokan latjak rossznak,sztem fogunk tole latni fontos dolgokat meg,hulyeseg lenne eladni :ike:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 13:35

morientes írta:
Higuainnak a gól / perc mutatója még Messiét is verte sokszor, mégsem marasztalta senki. Az alapján ő top 3-as támadó.. ááá.. mindegy..
Jah az Elche,a Granada meg az Alcorcon ellen... :roll: Aztán jött a BL,meg a barca,és megállt a tudomány... :hmmm:


Benzemánál nem áll meg az a fő.. komolyan lassan itt is NSO lett? majd mi is kiszámoljuk hogy kinek a legjobb a fontos meccseken lőtt gólok/perc - 11-esek mutatója? mi a fontos meccs? hétvégén nem kell nyerni? vagy majd a getafe, elche ellen? barca tavaly úgy lett bajnok, hogy nem vert meg minket...

és na már most tudtommal a góllövést egy szóval nem hoztam fel, sőt, azt írtam, hogy lőhetne két gólt meccsenként, akkor is menjen.. ez nyilván erős sarkítás a részemről is, mert nem fog ennyit lőni. De top 5 csatárnak titulálni valakit gólok alapján hülyeség, mert akkor Gomez, Lewa, Costa, Higu mind mind ott lennének.. és hol van még Van Persie, Ibra és a többiek.. ami engem zavar akkor most utoljára: töketlen, lassú, nincs vállalkozókedv, nincs csel, iramváltás, a passzai csínybe mennek, könnyen elválasztják a labdától...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 7., péntek 13:35

Azért Benzema sokat kell ám védekezzen is, van egy Céer a csapatban, kb. minden támadás rá van kihegyezve és ha úgy tartja kedve, akkor csak az jár a fejében, hogy szétlője az ellenfél kapuját és baszik védekezni. Ekkor azért Karim melózik rendesen, terültet fog, fellép, visszalép, kéri adogat, de mivel ez a kapu előtt kevés, rizikósabb passzokkal is próbálkozik, amik egyértelműen a meccs vége felé a fáradtság előjöttével kevésbé válnak be. Nem egy hálás feladata van. Ezért is nem teszi be Iscot középre Carlo, mert kurva nagy luxus még egy olyan játékos aki gyenge védekezésben. Egyszerűen csak egy kis tehermentesítés kéne Karimnak, aztán idővel jönnének a cselek, a jobb utolsó passzok és nem utolsó sorban a gólok is.
3 meccs CR nélkül, figyeljetek jól, mennyivel kevesebb dolga lesz, ha mondjuk a kezdőjogért hajtó Jesé meg a tőbrit Bale van mellette. Az én tippem, hogy 4-5 gólnál játszik majd szerepet, mint gólszerző, vagy mint asszisztens.

Ha nem jön be a tippem, nem ez a baj, tényleg befásult a tag, ez esetben a nyáron le kell gombolni megint az Arsenalt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 13:28

hogy kik lőttek több gólt nála? és nem ilyen csapatban...
Higuainnak a gól / perc mutatója még Messiét is verte sokszor,
:lol: :lol: :lol:
Érvek, komoly érvek mindenhol :lol:

Ismétlem magam. Amíg itt van CR, addig legyen akárki a csatár, nem a góllövés lesz az elsődleges.

Írd, hogy lusta, hogy fejben gyenge, hogy nem veszi ki bátran a részét a támadásokból, bármit, de a góllövést ne. Meg lehet nézni az év elejét, más rendszerben játszottunk, zongorázni lehet a különbséget a teljesítményében. És nem csak az övében, hanem CR-nél és Iscónál is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 7., péntek 13:25

zalkrisz írta:
Jézus ember... Mond már meg, hogy melyik csapatban van két olyan támadó is, aki 20 gól felett termel a bajnokságban? Sehol. Suárez meg Sturridge termelnek együtt a legjobb, de ott meg más nem lő gólt. Itt lő gólt CR, Benzema, Bale és Jesé is, de még év elején Isco is. Míg egy szaros Leverkusenbe egy szerencsétlen Kiesling vagy a Hertaba az a Ramos gyerek lő 15 gólt, ami több Benzema termésénél addig mellettük nincs SENKI. Itt meg CR viszi a nagyját a góloknak és Benzema még ezek mellett is szerzett jó pár gólt. Lehet, ha ráépítene egy csapat, akkor bőven tudna hozni egy 25 feletti termést. A 20(20+) gólja szerintem így is meg lesz idén a bajnokságban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 13:24

Higuainnak a gól / perc mutatója még Messiét is verte sokszor, mégsem marasztalta senki. Az alapján ő top 3-as támadó.. ááá.. mindegy..
Jah az Elche,a Granada meg az Alcorcon ellen... :roll: Aztán jött a BL,meg a barca,és megállt a tudomány... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 13:21

morientes írta:
soroljam, hogy kik lőttek több gólt nála? és nem ilyen csapatban...
Ezeaz...ez itt a kulcs mondat hogy "nem ilyen csapatban"...azokról akkor lehetne érdemben nyilatkozni,ha ebben a csapatban lennének annyira eredményesek...
Ha így marad akkor menjen...de csak és kizárólag magasabb minőségű csatár jöhet számításba! Mert egyébként fölösleges pénzkidobás lenne az egész...
Jó hát én vagyok a hülye, hogy nem részletezem azt, hogy nem a megye 3-ra gondolok, hanem egy Bundesliga, Premier League-re, ahol nem ilyen erős kpálya mellett is termelnek a csatárok... de nem baj, ha jól emlékszek (akarva akaratlanul is előjön az aegentín) Higuainnak a gól / perc mutatója még Messiét is verte sokszor, mégsem marasztalta senki. Az alapján ő top 3-as támadó.. ááá.. mindegy..

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 7., péntek 13:11

Simon Attila meg Nikolics Nemanja is többet lőtt náluk!!!!!!!!!!!!! FACEPALM :banplz:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 13:08

soroljam, hogy kik lőttek több gólt nála? és nem ilyen csapatban...
Ezeaz...ez itt a kulcs mondat hogy "nem ilyen csapatban"...azokról akkor lehetne érdemben nyilatkozni,ha ebben a csapatban lennének annyira eredményesek...
Ha így marad akkor menjen...de csak és kizárólag magasabb minőségű csatár jöhet számításba! Mert egyébként fölösleges pénzkidobás lenne az egész...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 12:51

Realista, félreértettél... Lyonos dolgot úgy értettem, hogy számomra egy videó nem jelent semmit, az alapján nem ítélem meg, viszont nem is nyilatkozok az ottani játékáról.. elhiszem nektek, hogy kurva jó volt, nem véletlenül hozták és állt ki mellette Zidane..

Én nem utálom, de 5 év után nem fog megváltozni... az, hogy nem szeretek valamit az nem egyenlő az utálattal, mert akkor nagy baj lenne a világgal..

jgR, mint mondtam játékban kevés, top 5 csatár mi alapján? soroljam, hogy kik lőttek több gólt nála? és nem ilyen csapatban...

jgR
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 13:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: jgR » 2014. február 7., péntek 12:28

Szidjátok Benzema-át, de bőven ott van TOP5 csatárok között gólok tekintetében és úgy, hogy egy CR játszik mellette, aki ver majd nem minden meccsen egy gólt, azért azt elvárni egy csapattól meccsen ként 4 gólt verjen a csapat és mindenki betaláljon azért ezt nehéz elvárni, nagy Falcao 9 gólt vert eddig vagy mennyit ...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 12:15

, hogy felőlem rúghatja kettesével a gólokat az elkövetkezendő meccseken, soha nem fogom megszeretni...
Ezért nem mérvadó a véleményed Karim ügyben. Nem látsz túl az utálaton.
Nem hát, ennyi játékperccel még egy Tamudo féle csatár is lőne ennyi gólt egy ilyen csapatban
Carlo nem gólokat vár tőle első sorban, ezt látom továbbra sem sikerült pár embernek megérteni.
Nem tudom a Lyonban hogy játszott, soha nem láttam játszani, egy best of videó alapján Drenthe is egy galaktikusnak számítana
Pláne csöndben kéne maradnod. De tudod mit, mutass egy Drenthe videót, amin olyan szintet hoz, mint amit én linkeltem Karimról kicsit korábban.
Nincs a játékában váratlan, egy rohadt cselt, megindulást, semmit nem látok tőle..
Na, ez végre igaz. Jelenleg ez a sajnálatos helyzet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 7., péntek 12:00

zalkrisz! +1

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 11:51

Lehet itt jönni azzal, hogy nekünk semmi sem jó, de én most mondom, hogy felőlem rúghatja kettesével a gólokat az elkövetkezendő meccseken, soha nem fogom megszeretni... De nem fogja, ezt holtbiztos. Írjátok itt, hogy összjátékban több, mint átlagos. Tényleg? Mert van néha egy egy meccs, ahol tud húzni 4-5 szép dolgot? Húha, ez ám a szint a Real Madridban.. Tényleg csinálhat bármit, de jó lesz ha megy. Mert hogy rúg e gólt vagy nem.. annyira töketlen lett (vagy mindig az volt itt..), hogy az valami hihetetlen. Anno mennyit ment a vita Higuain vs ő, de azért azok megoldások amiket mostanában csinál... pff... párharcokat nem nyer meg, elpattognak a labdák, azt már meg sem említem, hogy a könnyű passzok sem mennek, de még sarkazgatni akar, aztán belebotlik a labdába. Ha csak fele annyi tökösség lenne benn, mint Jesében, akkor már jók vagyunk.

Baszki, ez az 5. éve, az ÖTÖDIK.

Mik voltak a kifogások?

Nem tudja a nyelvet, be kell illeszkedni, új közeg, távol anyucitól stb....
Nem kapja meg a megfelelő játékmennyiséget.. Higuainnal cserélgetniük kell egymást, állandó játék kell neki..
Amikor megvolt az állandó játék, akkor nincs konkurencia..
Nem fekszik neki ez meg az a felállás, a rendszer..
Nem érzi a bizalmat..
Ha van egy Ronaldonk akkor igazából neki nem is kell gólt lőni..
Mindenki szar volt, nem kapott labdát. Rosszul passzoltak a társak...

Majd ha nem lesz megfelelő a levegő páratartalma, akkor arra még lehet fogni.

De nem baj, majd lő egy gólt és akkor mehet a szokásos szöveg:" Most hol vannak a fikázók??" "Nem kell Benzema, ugye??"
Nem hát, ennyi játékperccel még egy Tamudo féle csatár is lőne ennyi gólt egy ilyen csapatban. Nem tudom a Lyonban hogy játszott, soha nem láttam játszani, egy best of videó alapján Drenthe is egy galaktikusnak számítana. Itt viszont látom hetente... és kezd elég lenni. Nincs a játékában váratlan, egy rohadt cselt, megindulást, semmit nem látok tőle..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 7., péntek 11:26

Itt nem a súlyával van gond, hanem a mentalitásával. Egyszerűen képtelen küzdeni. Nem látszik rajta, hogy többet akarna. Nem tudom milyen edzéseken, de a pályán ez jön le.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 7., péntek 8:04

Amúgy nem látni rajta túl súlyt, viszon izmosabbnak tűnnek a lábai, mint amikor idekerült
A Lyonban kb 50 kg volt vasággyal. Cingár gyerek volt, találtam egy korai videót róla, sírtam a röhögéstől...igaz a francia bajnokságban, de élt, mint hal a vízben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 7:10

Már hogy a fenébe be ne számítana pár kg plusz. Sokat számít.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 6., csütörtök 22:07

beszéljetek meg egy ustawkat és vegyétek videóra, oldalak: Benzema szedett fel +kilót-Benzema nem szedett fel. :mrgreen:

Amúgy nem látni rajta túl súlyt, viszon izmosabbnak tűnnek a lábai, mint amikor idekerült, persze szerintem ez még mindig a korral is jár, de marcelo is, hogy mennyire combosodott, testesedett mióta idekerült. Meg Higu... Szerintem durván elszámolták nálunk a kocák hizlalását. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 6., csütörtök 21:14

Marci77 írta:Na,lett egy vita abbol,hogy megkerdeztem hogy szedett-e fel plusz sulyt/izmot(ez is plusz). :D
Pedig csak egy egyszeru kerdes volt. :)
Nem lett... Irtam Zsombornak pübe, mert totál elbeszélünk egymás mellet, de ez má erősen off kezd lenni...
Karim szedd össze magad a bdsrstnt :-@


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég