Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 8., szombat 21:55

Így kellene máskor is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 8., szombat 21:53

Most nézem, hogy a 2. gólja előtt mennyire letarolta az ellenfél játékosát :lol:

Na, jó volt ez. :coffee:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 8., szombat 13:25

Mernék fogadni, hogy ma, hogy nem lesz CR a pályán, egy teljesen más Benzemát fogunk látni. :shifty:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. február 8., szombat 12:30

én biztos vagyok benne, hogy meg lesz hosszabbítva a szerződése Benzemának idény végén. addig is próbálják ezzel ösztönözni a jobb játékra. szerintem nyilvánvaló, hogy ő is akar majd hosszabbítani, hiszen jól érzi magát itt, nekünk meg nem mindegy, hogy 15 vagy 35-40 millióért veszik meg a nyáron, ha eladjuk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 8., szombat 11:52

Továbbra is ügyes,kitűnő kombinációs készséggel bir,jól helyezkedik.....de mint támadó, nem robban,nem éhes a gólra,nem forr a vére a kapu előtt.
Szinte mindenben egyetértek.Kiváló megfogalmazás,bravo... :agree:

Ami meg Bojant illeti....hát az a gyerek az ajaxba se fér be mindig... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 21:58

'shutterisland írta:
találnunk kéne egy fiatal, olcsó, benz stílusú 9est és ketten harcolhatnának a posztért.
egy jó krkic ? :mrgreen:
technikás, kombinatív, mozgékony, viszont

mint támadó, nem robban,nem éhes a gólra,nem forr a vére a kapu előtt.
ez is igaz rá. :mrgreen:


Amikor a média felszedte,és tolta....akkor irtam már,hogy krkics egy kislányos mozgású,fogatlan támadó......lehülyéztek,mert mit akarok én,realos vagyok,azért toszom le. Nem. Nem azért,azért mert látszott rajta hogy semmi lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 7., péntek 21:50

találnunk kéne egy fiatal, olcsó, benz stílusú 9est és ketten harcolhatnának a posztért.
egy jó krkic ? :mrgreen:
technikás, kombinatív, mozgékony, viszont

mint támadó, nem robban,nem éhes a gólra,nem forr a vére a kapu előtt.
ez is igaz rá. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2014. február 7., péntek 21:45

találnunk kéne egy fiatal, olcsó, benz stílusú 9est és ketten harcolhatnának a posztért
Csak azt ne. Ide a number one is elég lesz, köszönöm. :lol: Benzemának amúgyse jön be ez a harcolásos téma, ezt azért már láthattuk az elmúlt években. Én már akkor is meglepődnék, ha Benzema itt kezdené a következő szezont, mert:

Én most úgy vagyok vele mint tavaly ilyenkor Higuval, számomra sok a hasonlóság a tavalyi szituációhoz képest.;
Benzemának másfél év múlva lejár a szerződése. Ha tavasszal nem lesz megújitva, akkor biztosra veszem hogy nyáron távozik. Erre most elég sokmindent fel mernék tenni, és abban is biztos vagyok -persze nyilván nem tudom mi zajlik a szinfalak mögött-, hogy az elmúlt félévben nem küzdötte ki magának az új szerződést. Úgy hiszem van még neki durván két, talán 3 hónapja, hogy valami egészen maradandót alkosson (amit még nem láttunk tőle, amivel feledtetné az elmúlt másfél évet), és akkor talán maradhat.. talán. Többet nem adnék, mármint a 2-3 hónapnál; nem azért mert köcsög vagyok, hanem azért mert tavasz végére a vezetőségnél nyilván lesz egy szilárd elképzelés az átigazolási szezonról. Perez nem igazán szokott improvizálni.
Esetleg Zizou még befolyásolhatná a dolgot*, de szerintem már hiába duruzsolna Perez fülébe, önmagában az nem lenne elég, Benzemának a teljesitményével kell elérnie a hosszabbitást. A semmire nem hinném hogy megkapja, nem bevett szokás nálunk, hogy szerződéssel kinálgatjuk azokat a játékosokat, akik szemmel láthatóan nem nyerik sorra nekünk a meccseket és nem pótolhatatlanok, kvázi nem fontosak. Talán jól is van ez igy, kell is egyfajta egészséges vérfrissités a csapaton belül.
Az egyetlen számomra kérdéses tényező, hogy vajon Ancelotti mit gondol. Mennyire fontos neki Benzema? Tavaly elment Higu, nyilván kellett a francia, mert nem dőzsöltünk a csatárokban, nameg még Ancelotti is csak ismerkedett a csapattal. Most talált egy szisztémát, amiben csapaton belül Benzemával meg tudott oldani egy fontos posztot. De vajon mennyire elégedett vele, illetve ha tehetné, keresne-e alternativát a csapaton kivülről...

*Nekem csak nemrég tűnt fel, nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy látom hogy Zidane már nem igazán karolja fel Benzemát, nekem úgy tűnik hogy amióta az edzői stábnál dolgozik, azóta nem kivételez a honfitársával, nem klikkesednek, a játékosok ügyeit bajait Ancelottira bizza, mig ő meghúzza magát a kisdiák szerepkörében. Azt hiszem ez jó dolog.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 21:41

amíg nálunk van cr, a csatárunk csak asszisztálni fog neki
ezt nem tudhatod. Benz ügyes kölök,de megállt.....és szinte mindenki,többet várt tőle,nagyobb "robbanást" az elitfociban. Senki se mondja,hogy ennyit várt tőle 4-5 évvel ezelőtt......azért ez a sztori nem igy indult.
Most foghatjuk ronaldora,de nem érdemes,benz nem nőtte ki magát,nem lett az a "CENTER"....a nagybetűs center.
Továbbra is ügyes,kitűnő kombinációs készséggel bir,jól helyezkedik.....de mint támadó, nem robban,nem éhes a gólra,nem forr a vére a kapu előtt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 7., péntek 21:29

érdekes az a benzema dolog én így látom:

Úgy-úgy :agree:

Megspóroltad nekem a sok gépelést :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 20:34

Kevesen voltunk, akik Suarezt elsőre hozni akartuk, aztán hirtelen valahogy csak megváltozott a fórum véleménye. Csak azt nem értem, hogy mitől? Suarez nem játszik jobban, mint korábban, csak a kicsiket jobban megszórja. 
A hype ereje... :D Kapott egy kis reklámot,(nem érdemtelenül),aztán tessék...:)
Ha eladnánk Benzemat,nagy valószínűség szerint így lesz ha nem embereli meg magát),akkor ha máshol rúg 3 gólt,egyből az lesz hogy minek adtuk el :lol: Ilyen az emberi pszchié...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 7., péntek 19:48

Hát ugye,a győzni akarás felülírja az erkölcsi morált.(Bár én már akkor is ezt mondtam
Kevesen voltunk, akik Suarezt elsőre hozni akartuk, aztán hirtelen valahogy csak megváltozott a fórum véleménye. Csak azt nem értem, hogy mitől? Suarez nem játszik jobban, mint korábban, csak a kicsiket jobban megszórja.

Benzemával meg nem (csak) az a baj, hogy nem jönnek a gólok. Mezőnyben olyan gyengén muzsikál, hogy az tarthatatlan. Ez mellett nem jönnek a gólok sem. Akkor miért van ott? Nálam egy csatárnál sokad rangú a védekező munka. Ezen felül Benzema védekező munkája túl van itt misztifikálva. Egyszerűen a posztjából fakadóan nem tud hozzátenni sokat a védekezéshez. Elől ragad, mert elől kell lennie, ezen felül az utóbbi időben annyi labdát szór el, hogy bőven nem tudja kompenzálni a védekezést.

Az meg, hogy Suarez nem tenne hozzá a védekezéshez lehet igaz, de az a kevés, amit Benzemával elvesztünk, az a támadások oldalán sokszorosan visszajön.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 7., péntek 19:11

Ja, valami ilyesmi volt. Hát ja, szép lassan azért szemet szúrt Luis papa mindenkinek, épp ebből a stílusából adódik, hogy jó csatár. De itt Benzema a téma, szóval pszt :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 7., péntek 18:55

Összehasonlítottam én őket? Hint: hell no. Nincs is értelme, más stílust képviselnek. (Egyébként Suarezt a legjobb a csatárnak tartom, ha még nem futottál volna bele olyan hozzászólásomba, ahol ezt taglalom.)
Van annak már lassan egy éve,hogy felhoztam,nem is ezen az oldalon még,hanem talán a régin,hogy esetleg ő...pont veled nmate azt hiszem röhögtünk rajta hogy be is férne ha nem lenne akkora hülye :) Pedig akkor még nem is harapta meg Ivanovicot...:D
Na erre aztán megkaptam hogy nem szertném habfehér mezben látni azt a patkányt,blablabla...meg hogy ha idejön nem leszek madridista...:D És most tessék...ma már szart se számít csak jöjjön. :lol:
Hát ugye,a győzni akarás felülírja az erkölcsi morált.(Bár én már akkor is ezt mondtam :))
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 7., péntek 18:51

zalkrisz írta: Az edző azért van, hogy kiossza a feladatokat, és megmondja Suáreznek, hogy mit csináljon a pályán.
Csak érted, hiába van neked a legjobb 3 mérnököd aki tudja, hogyan kell felhúzni a házat, de nincs pénzügyi szakember aki kiszámolja a költségeket... felveheted erre a posztra a világ legjobb mérnökét, de nem mész vele semmire, mert nem ott használod ahol kell. Rosszul közelíted meg. Mindenesetre én bízok Ancelottiban, hogy megoldja rohangálós középpályás és Benzema szerepének posztját is, akármi is legyen az a pozíció. Mert itt lehet még csiszolni a csapaton. Így is BL győzelemre esélyesek vagyunk, de ezekkel igencsak megnőne a sansz.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 18:45

___Samy___ írta:
Mindenre hárítjátok Benzema rossz teljesítményét, itt rohadtul mindenki hibás, csak ő nem.. érdekes dolgok ezek.
talán ha nem elvakultan olvasnád a hozzászólásokat, leesne, hogy ebben ő is kurvára hibás
csak azért nem minden az ő nyakába varrandó
Akinek nem inge..
Nem vagyok elfogult és ez az utolsó hszem ma ebben a témában, de fáj nézni, hogy megkapja a labdát és eszébe nem jut egy cselt megcsinálni, ütemet váltani, vagy megindulni, de a körömpasszok azok mennek, csak épp fele az ellenfélhez. Én leszek az első aki gratulálni fog neki egy jó meccs után, mindig ide szoktam jönni, de annyira súlytalan, hogy az valami hihetetlen... Ancelottival ne gyertek, mert aki gyengén játszik, Bale, Di Maria, Benzema, arra mindig azt mondja, hogy remekül dolgozott..

nmate:
az utolsó fifával mellesleg 3 éve játszottam, ez aztán ideillik :D befejeztem, örülök, hogy a világ egyik legjobb csatára itt van.
Szóval Suárez a legjobb, de nem illik ide. Hát végülis volt olyan hely, ahova azért nem vettek fel dolgozni, mert túlképzett vagyok.. Az edző azért van, hogy kiossza a feladatokat, és megmondja Suáreznek, hogy mit csináljon a pályán.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 7., péntek 18:36

zalkrisz írta:akkor miért is nem lenne jobb, mint Benzema? elég sokan jobbak lennének.
Összehasonlítottam én őket? Hint: hell no. Nincs is értelme, más stílust képviselnek. (Egyébként Suarezt a legjobb a csatárnak tartom, ha még nem futottál volna bele olyan hozzászólásomba, ahol ezt taglalom.)
Légyszíves olvasd figyelmesebben a hozzászólásokat, és ha sikerült túltenni magad rajta, hogy ez nem a FIFA 14, akkor újra vitatkozhatunk Benzemáról. (nem azt mondom, hogy fifahero vagy, de kb úgy írod a dolgokat)


Messi sokat van hátul? Ne nevettess :lol:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 7., péntek 18:29

nmate írta:
zalkrisz írta:látom mennyien látták itt Suárezt játszani...
Akár egy másik topikban ki is fejtheted miért illene ide Suarez, de segítek, nem illene. + szerintem elég sokan látták,én pl. majd minden hétvégén megnézem, VB óta Benzema mellett a kedvenc csatárom.
Robbanékony, képes váratlanra, a semmiből gólt lōni, erőszakos, LÁT a pályán.. olyan passzokat nyom néha, csak ha nem szerencsétlenekkel lenne körülvéve, kicsit jobban is állhatna a Pool. és sikeréhes.. láttad játszani? akkor miért is nem lenne jobb, mint Benzema? elég sokan jobbak lennének.

Avatar
Hawer
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 16:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Benzema, Jesé
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Hawer » 2014. február 7., péntek 18:27

zalkrisz írta:Az "agyonsztárolt" Suarez többet van félpályán, mint Benzema és sokszor hátrébb is van vonva.. Csak éppen ő képes 25ről is bebaszni.. látom mennyien látták itt Suárezt játszani... a levegőbe beszélés az megy, de amikor a Realról mond valaki légbőlkapott dolgokat, akkor nyílik a bicska. Jogosan, de akkor mi se csináljuk ugyanazt..

Mindenre hárítjátok Benzema rossz teljesítményét, itt rohadtul mindenki hibás, csak ő nem.. érdekes dolgok ezek.

Messi is sokat van hátul. :roll:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 7., péntek 18:27

Mindenre hárítjátok Benzema rossz teljesítményét, itt rohadtul mindenki hibás, csak ő nem.. érdekes dolgok ezek.
talán ha nem elvakultan olvasnád a hozzászólásokat, leesne, hogy ebben ő is kurvára hibás
csak azért nem minden az ő nyakába varrandó
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég