Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 21:51

Még egy személyeskedés Péter és repülsz, mint Falcao Monacóba. Eljátszottad már Zsombival is, velem pedig már a második eset. Ha nem tudod függetleníteni magad attól, hogy én elvakult Karim buzerátor vagyok, és ráadásul még moderátor is, akkor maradj csöndben, mert ha kiváglak jogosan, akkor meg sír majd a szád.
Warn-t megkaptad.

A veled való vitát a gyerekeskedő, cinikus hozzászólásaid miatt nem folytatom.


Flame mehet tovább, aki bírja személyeskedés nélkül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 21:45

Leírtam, hogy 43 meccsel tobbet jatszott, leírtam, hogy el meg portugál bajnoksag, leírtam, hogy csapatainak o volt az alfahimje. Erre mit irtal? Akkor is 50 góllal tobbet rúgott. :lol:

Amugy nem azt irtad, hogy befejezted?
ezt írtam rá:
Hát igen, de Benzema nem véletlenül nem játszott annyit. :lol:

Egyszerűen csak felvetettem, hogy ha már kész a kp és esetleg elhozhatunk egy jobb csatárt mint Benzema akkor tegyük meg..
(Mivel jönnek a hírek Suarezről.. Agüeroról stbről..)
Erre itt belementünk abba a vitába, hogy vajon ez mennyire lenne jó a csapatnak. Szerintem pozitív lenne, ennyi.
Realista te meg jöötél ezután azzal, hogy most Falcao mitől jobb.
Hát ne haragudj már de egyértelmű hogy jobb. Ha akkor a statok nem elegek nézzél meccseket. Be is linkelték ide a Chelsea elleni góljait.
Benzema olyat nem tud. Ő a tizenhatos sarkáról a zs szektorba lövi a labdát, ő közel sem olyan gyors, direkt, gólra tartó.
és ezt:
Persze.. gyengébb csapatoknak lőtt amikor a Portoban játszott. De aztán ugyanabban a ligában szerepeltek. Persze rá voltak kihegyezve a támadások, a Realban nem Benzemára voltak kihegyezve az akciók.
DE Falcao gyengébb csapatokban is játszott.
Ezt is tegyük hozzá. A vállogatottban meg szintén sokkal jobb.
De akkor nézzük a kettő játékát. Kié a megnyerőbb? Hát szerintem bőven Falcaoé...
Na. hát de most komolyan..
mérföldekkel jobb a kolumbiai.
Falcao többet játszott. Benzema kevesebbet, mert a francia nem tudta egyértelműsíteni a helyét. Falcao gyengébb ligában játszott, gyengébb ellenfelekkel szemben, de gyengébb csapatban is. (de erre még mindig írhatnám azt is, hogy a Lyon-i Benzema legjobb éve sem volt olyan jó,mint mondjuk Falcao valamelyik Portos éve, pedig a Lyon meg a Porto kb egy szint...)
Aztán meg 2 évig ugyanabban a ligában játszottak.
Aztán a játéka is jóval megnyerőbb. És a válogatottban is komoly különbség volt a 2 között. Nem véletlenül rúgott 50 góllal többet.

Mint látod tegnap este írtam le ezeket. fentebb olvasható.

szóval..
Még mindig nem akarlak meggyőzni, úgyse tudnálak.
Csak hagyd el ezeket a provokatív hozzászólásokat, értem én, hogy te vagy itt a császár, de azért mégis..
(a kérdéseid legyen egyértelműek, ne támadójellegű, lenézőek legyenek, az xy véleményét meg ne nevezd komolytalannak, ha volt mellette jó pár érve, mint azt láthatjuk. Kövesd meg magad ha esetleg tévedtél.! Ez is fontos.
Ennyi, nem nagy kérés.
Jó tudom az interneten menő a kőarcot játszani, de... nem, mégsem menő.
Birom amùgy, hogy egyesek elvárják, hogy az ő szavuk szent legyen meg sérthetetlen, ugyanakkor ő maga erre nem képes, és letol 4-5 oldalnyi faszságot csak azért mert álmában fifázott egy nagyot... Még szerencs, hogy a foci ettől bonyolultabb..
volt egy véleményem, érveltem mellette, nem én kezdtem provokálni.
Ja és nem várom el, hogy sérthetetlen legyen, de ez ami itt lement, úgy vélem, hogy nem csak szerintem szánalmas, ahogy azt mások is megjegyezték.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 31., szombat 21:37

Birom amùgy, hogy egyesek elvárják, hogy az ő szavuk szent legyen meg sérthetetlen, ugyanakkor ő maga erre nem képes, és letol 4-5 oldalnyi faszságot csak azért mert álmában fifázott egy nagyot... Még szerencs, hogy a foci ettől bonyolultabb...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 21:32

Leírtam, hogy 43 meccsel tobbet jatszott, leírtam, hogy el meg portugál bajnoksag, leírtam, hogy csapatainak o volt az alfahimje. Erre mit irtal? Akkor is 50 góllal tobbet rúgott. :lol:

Amugy nem azt irtad, hogy befejezted?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 21:29

En irtam érveket Matt, jott a kontra; akkor is Falcao a jobb :lol:
Többek között ezért is komolytalan Péter.
Realista24, ne mond már, hogy nem írtam érveket.
legalább ne csúsztatnál ekkorákat, de komolyan....
Másrészt nem is biztos, hogy Luis tudná azt jétszani, amit Benzema. Ha tudná is, minek elpazarolni 20 milliót, ha nem lenne erősebb a csapat. Benzema tudja a legjobban játszani azt, amit most a Realban kell a csatárnak. Sőt, Benzema még 2 évvel fiatalabb is Suareznél.
de ezt meg ne állítsa már be mindenki biztosnak, az ég szerelmére is már..
nem értik attareal, hagyd.
értem én a kurva életbe is, csak nem értek vele egyet..
csak annyit akartam elérni, nem azt, hogy itt egyetértsenek velem, hanem hogy tiszteletben tartsák a véleményem.
de hát ez ebben a Raúl2 topikban kurva nagy teljesítmény lenne. le vagyok barmozva bazdmeg :D Csak mert más a véleményem. melyet észérvek mellet fogalmaztam meg. Erre leírja, hogy nincsenek érveim,. Hát akkor olvassál vissza...
Milyen topik ez, valami bolsevik pártgyüli, vagy mi?
Nem a kritikával van a baj, hanem a tálalással. Gondolok itt például a "le kéne venni a szemüveget" dologra, mintha a Te véleményed szent és sérthetetlen lenne, a többiek meg, akik nem értenek ezzel egyet, azok hülyeségeket írogatnak.
hát ez pont hogy nem így :D Inkább fordítva. :D Olvass vissza következetesen. Ti jöttetek folyamatosan itt azzal, hogy érveljek, mást se csináltam már egy napja. Mások felfogták, te nem akarod, elolvasták, te nem akarod.
Ha már ennyire belemegyünk ebbe a ki mekkora ember témába, akkor a tisztelet első jele, hogy az illető nevét nem basszuk el.
Hát bocsánat, elírtam egy betűt benne...
De még mindig nem követnéd meg magad... és én vagyok a komolytalan mert elírtam a neved, ami valószínűleg ugye nem az igazi, hanem amit ide kreáltál magadnak, vagy talán Kovács MyStiQ-nek anyakönyveztek?

istenem....
Ez itt személyes utálat pár fórumozótól, semmi más.
Ja hát eddig a topikjában volt vagy 2 kommentem.. talán.. 5 év alatt.. Biztos utálom..
Hagyjuk, sokkal inkább kedvelem Benzemát, mintsem nem kedvelném..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 31., szombat 20:38

attareal írta:Minek megvenni a világ legjobb cenyóját (jobb esetben) 60 millkáért, hogy aztán a világ 2 legjobb szésője mellett ugyanazt tudja majd játszani, amit most a mi Benzinünk.
Mert, ha most őt megvesszük, akkor azt kell majd játszania, amit most a fhansziának. Vagy esetleg szerkezeti váltáshoz kell folyamodnia Carlonak, ami nem biztos, hogy előnyös.
Másrészt nem is biztos, hogy Luis tudná azt jétszani, amit Benzema. Ha tudná is, minek elpazarolni 20 milliót, ha nem lenne erősebb a csapat. Benzema tudja a legjobban játszani azt, amit most a Realban kell a csatárnak. Sőt, Benzema még 2 évvel fiatalabb is Suareznél.
Tehát röviden:
Felesleges megvenni Suarezt, hogy aztán elcsesszük azzal a karrierjét, hogy csak azt a szerepet adjuk neki, ami most Benzinnek van(s, ahogy már felvázoltam, nagy rá az esély, hogy a gall jobban is játszaná). És még elpazarolnánk 20-30 milkát is.
Ennyire "egyszerű".
Benzema ahhoz képest szépen termel, hogy egy CR-Bale duót kell "kiszolgálnia". Nyilvánvaló, hogy egy igazi "önző" gólzsák nem való 9-esbe nálunk, aki ezt nem képes belátni, attól csak példákat szeretnék látni rá az elmúlt (akár 15) évből, hogy mikor volt ez ilyen szinten működőképes. Egyet sem tudok mondani, bár tegyük hozzá, Suarez azért melózgat, nem kifejezetten amolyan "várom a labdát" felfogású támadó. Szerintem a vita* inkább azon megy, hogy többször is kulcsfontosságú helyzetben villoghatott volna már Karim, és akkor rendre, rendre becsődöl...

* a fórumozók 90%-a makacs, nem enged a véleményéből, inkább ragozza, ferdíti, körbemagyarázza mindazt.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 31., szombat 20:31

Azt nem tudtam volna, mi lenne most, ha elbuktuk volna a döntőt. Így is be lett találva CR :lol: :lol: Benzema :lol: akkor most szerintem épp Ramos, Modric, Bale, Pepe lenne a meglévők mellett elküldve
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 31., szombat 20:24

nem értik attareal, hagyd. :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 31., szombat 20:24

Matt009 írta:
Lehet, hogy jobb lenne, de miért kellene ekkorát kockáztatni? Ott vagyunk a leggyengébbek? NEM, akkor meg?
A csapatban Xabi után Benzema a leggyengébb láncszem. Ha Pogba/VIdal zsebben van, akkor Benzema posztján kell szétnézni, mert ott lehet még sokat javulni. A többi poszton nem. Ezért kell elgondolkodni Benzema pótlásán.




Amúgy meg Peti nagyon jól leírta a véleményét, nem értem, hogy miért kell lehülyézni csak azért, mert nem egyezik a véleményetekkel. Az pedig hihetetlen, hogy meg sem próbáljátok megérteni, hogy mit ír. Ugyanazokat a köröket futjátok vele, mert nem érvekkel akarjátok meggyőzni őt, hanem egész egyszerűen elintézitek az egészet annyival, hogy hülyeséget ír. Mondjuk, ha nem tudtok jobb ellenérvet, akkor...
En irtam érveket Matt, jott a kontra; akkor is Falcao a jobb :lol:
Többek között ezért is komolytalan Péter.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 31., szombat 20:22

Minek megvenni a világ legjobb cenyóját (jobb esetben) 60 millkáért, hogy aztán a világ 2 legjobb szésője mellett ugyanazt tudja majd játszani, amit most a mi Benzinünk.
Mert, ha most őt megvesszük, akkor azt kell majd játszania, amit most a fhansziának. Vagy esetleg szerkezeti váltáshoz kell folyamodnia Carlonak, ami nem biztos, hogy előnyös.
Másrészt nem is biztos, hogy Luis tudná azt jétszani, amit Benzema. Ha tudná is, minek elpazarolni 20 milliót, ha nem lenne erősebb a csapat. Benzema tudja a legjobban játszani azt, amit most a Realban kell a csatárnak. Sőt, Benzema még 2 évvel fiatalabb is Suareznél.
Tehát röviden:
Felesleges megvenni Suarezt, hogy aztán elcsesszük azzal a karrierjét, hogy csak azt a szerepet adjuk neki, ami most Benzinnek van(s, ahogy már felvázoltam, nagy rá az esély, hogy a gall jobban is játszaná). És még elpazarolnánk 20-30 milkát is.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 31., szombat 20:21

erre gondolt, persze hogy erre gondolt, az összes hater szemében benzema max a padra férne fel, vagy még oda se.
értenek hozzá. :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 31., szombat 20:18

- A kp-t mindenki kivétel nélkül prioritásnak tartja.
- A kapuskérdést majd az edző eldönti. Nem értem, hogy jön ide
- A szélsőhátvédek ha eligazolnak, akkor a posztjuk prioritást élvez, addig inkább a megtartásukon kellene fáradozni.
- CR és Bale pihentetését ha nagyon akarjuk meg tudjuk oldani poszt szerint. Azt nem lehet pótolni, hogy olyan ember legyen helyettük, aki képes cipelni a csapat szekerét. A padra olyan embert nem kapsz. De ha itt lenne egy Benzemánál jobb csatár, akkor nagyobb lenne a nyugalom is CR/Bale hiányzása esetén.
- Cserecsatár? Benzema?
Kp: Szerinted beleférne az, hogy kiadunk 80 milliót Suarezért meg mondjuk 60-at Vidalért vagy Pogbáért? Mindezt úgy, hogy igazán nagy összeget talán csak DM-ért kaphatnánk az idén, de ha őt eladjuk, akkor megint ott vagyunk, ahol kezdtük. Számomra legalábbis nem megnyugtatóbb egy Vidal/Pogba - Xabi - Modric kp, mint a DM - Xabi - Modric. Egy DM - Pogba/Vidal - Modric már inkább, ekkor viszont nem lesz igazán komoly bevételünk játékosból, ami az FFP esetében akár szarul is kijöhet. Benzemáért nem fogunk sokat kapni, hiszen már csak 1 év van vissza a szerződéséből, ha jól tudom. Ha hosszabbítunk vele és utána adjuk el, az már más kérdés, de ebben az esetben hülye lenne Karim, ha aláírna bármit is, hiszen így egy csomó aláírási pénztől meg fizetéstől elesne.

Kapus: Ez nyilván nem igényel pénzügyi ráfordítást, de nálam fontosabb az, hogy kijelöljünk egy fix elsőszámú kapust, mint az, hogy megbontsuk a BBC-t. Ugye ha Ramos nem fejeli a gólt a 93. percben, akkor most mindenki Ikert, Carlót és a rotációját szidná.

Szélsőhátvéd: Ezt írtam én is, de egyetértek. Szerintem mondjuk Arbeloa és/vagy Coentrao menni fog.

CR/Bale cseréje: Leginkább egy idősebb figurával oldanám meg vagy egy kis- vagy középcsapat szélsőjével. Gyengébb csapatok ellen berakni, aztán nem lesz az, hogy májusban mindenki sérült, mert Jesé kiesése miatt nem volt variációs lehetőségünk. A csatár személyét felesleges belekeverni, ugyanis ha Falcao/Suarez szerepkörét megváltoztatjuk, akkor ő sem fog varázsütésre megtáltosodni ismételten 1-2 meccsre.

Az utolsó pontot nem értem. Ha arra gondolsz, hogy itt marad Benzema cserének, és nyomunk egy olyat, hogy egyik meccsen Suarez/Falcao, a másikon meg Benzema játszik, akkor el is áshatjuk magunkat. Két éve sem működött, most sem működne. Ha meg Benzemából egy olyan játékost akarsz csinálni, aki beszáll az utolsó 20 percre, akkor inkább adjuk el és maradjon Morata erre a szerepkörre. Nyilván ha nem erre gondoltál, akkor bocs, de most hirtelen nem esik le. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 31., szombat 20:17

Matt009 írta:
MyStiQ írta:megoldottuk a középpályát.
A kp-t mindenki kivétel nélkül prioritásnak tartja.
Igen.
Matt009 írta:
MyStiQ írta:letisztáztuk a kapuskérdést.
A kapuskérdést majd az edző eldönti. Nem értem, hogy jön ide
Az nem megoldas, hogy egyik meccsen az egyik, masikon a masik jatszik. Iker pedig nem hiszem hogy belemenne megegyszer az idei rendszerbe. Ezt a VB utan azonnal le kell tisztazni mindket kapussal.
Matt009 írta:
MyStiQ írta:elrendeztük a szélsőhátvédek sorsát.
A szélsőhátvédek ha eligazolnak, akkor a posztjuk prioritást élvez, addig inkább a megtartásukon kellene fáradozni.

Ugyan ezt irta MyStiQ is, elrendezni a sorsukat (=meggyozni oket a maradasrol, ha pedig nem sikerul, akkor minel hamarabb igazolni valakit)
Matt009 írta:
MyStiQ írta:megoldottuk Cé és Bale pihentetését, amíg Jesé harcképtelen.
CR és Bale pihentetését ha nagyon akarjuk meg tudjuk oldani poszt szerint. Azt nem lehet pótolni, hogy olyan ember legyen helyettük, aki képes cipelni a csapat szekerét. A padra olyan embert nem kapsz. De ha itt lenne egy Benzemánál jobb csatár, akkor nagyobb lenne a nyugalom is CR/Bale hiányzása esetén.
Minosegben nem lehet oket potolni/pihentetni, de mennyivel jobb lenne ha serulesuk eseten nem Modricot kene berakni jobb tamadonak.
Matt009 írta:
MyStiQ írta:megoldottuk a cserecsatár kérdését.
Cserecsatár? Benzema?
Ha veszunk egy csatart a kezdobe, az minim 70 millio, mint ahogy Pogba/Vidal is 50 felett van. Nem tudom mennyi penzunk van, de egy 100 millios minuszt azert meg mi se engedhetunk meg. Raadasul ott van a penzugyi fair play is amire figyelni kell. Szoval ha jon Suarez, akkor Benzema megy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. május 31., szombat 20:19-kor.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 31., szombat 20:07

Matt009 írta:
idd el, ha eligazolna egy Poolba vagy Citybe, akkor képes lenne 30+ os szezonokat hozni, mert akkor ő rá lennének kihegyezve a támadások. Ezt miért nem érted meg?
Mert nem az a probléma elsősorban, hogy hány gólt lő. A góljai számával én elégedett vagyok, de szerintem Peti is. A probléma abban van, hogy nem tud egyenletesen jól teljesíteni, és azon az évi 1-2 meccsen, amikor nincs CR vagy Bale, vagy épp nekik nem megy, akkor ő hozzon le egy olyan teljesítményt, amivel átlöki a csapatot a holtponton.
Olyan játékos nincs és nem is volt akinek mindíg csak jó meccsei vannak, vagy voltak. Jövőre biztos vagyok benne, hogy a BBC, ha marad akkor nagyobbat üt mint idén...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 31., szombat 20:05

parttalan a vita, tényleg érdeklődve nézem mikor unjátok már meg :lol: :lol: :lol:

az egyik oldal szerint benzema tökéletes a támadótrióba, a másik oldal szerint nem.

sosem győzitek meg egymást.

csak annyit szúrnék oda, hogy sosem volt baj a góllövéssel, amióta ez a mag együtt van.
úgyhogy tehettek egy szívességet :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2014. május 31., szombat 20:03

És akkor én már egy ideje hozzá se szóltam... :mrgreen:

Viszont azt sokan elfelejtik, hogy buktak itt már meg nagyobb nevek is Suareztől. Sose lehet arra építeni, hogy mit nyújt egy játékos egy másik klubban. Ez a Real Madrid. Benzemától az elmúlt években láthattuk, hogy mit várhatunk. Nagy mélységek mellett voltak magasságok is és talán abból volt a több. Mint, ahogy azt korábban írta valaki a BBC-t megbontani nagyon veszélyes, ezt én is így látom. Karim minden gyengéje ellenére talán a legjobb ehhez a fajta játékhoz, amit elől játszunk. Semmiképp sem adnám el, de abba sem halnék bele ha megtörténne.
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 31., szombat 20:02

-megoldottuk a középpályát.
-letisztáztuk a kapuskérdést.
-elrendeztük a szélsőhátvédek sorsát.
-megoldottuk Cé és Bale pihentetését, amíg Jesé harcképtelen.
-megoldottuk a cserecsatár kérdését.
- A kp-t mindenki kivétel nélkül prioritásnak tartja.
- A kapuskérdést majd az edző eldönti. Nem értem, hogy jön ide
- A szélsőhátvédek ha eligazolnak, akkor a posztjuk prioritást élvez, addig inkább a megtartásukon kellene fáradozni.
- CR és Bale pihentetését ha nagyon akarjuk meg tudjuk oldani poszt szerint. Azt nem lehet pótolni, hogy olyan ember legyen helyettük, aki képes cipelni a csapat szekerét. A padra olyan embert nem kapsz. De ha itt lenne egy Benzemánál jobb csatár, akkor nagyobb lenne a nyugalom is CR/Bale hiányzása esetén.
- Cserecsatár? Benzema?

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 31., szombat 19:45

Ti ezt vállaljátok? Megteszitek? Lesztek ekkora emberek?
Realista, Zsombor, Mystic, nem tudom még kik szokták védeni.. ha visszaolvasok biztos belesek még pár névbe.
1. Ha már ennyire belemegyünk ebbe a ki mekkora ember témába, akkor a tisztelet első jele, hogy az illető nevét nem basszuk el.
2. Innentől kezdve komolytalan ez a "megkövetem - megköveted" dolog.
3. Túllihegitek ezt a 10 meccs/1 gól témát. Amikor a naptári év elején ő volt a legeredményesebb játékosunk, az valahogy elfelejtődik. Nem, nem azt mondom, hogy olyankor ódákat kell zengeni róla, hanem azt, hogy legyen már meg a következetesség bennetek, kritizálókban. Realista és én is szidtuk már nem egy alkalommal Benzemát, de ezt valahogy sosem hozzátok fel, csak azt, hogy mi vagyunk a szívtelen Karim-fan moderátorok, amit én személy szerint elutasítok, mert ebben a topikban nem szoktam moderálni senkit. Realista már más kérdés. :mrgreen:
4. Nem a kritikával van a baj, hanem a tálalással. Gondolok itt például a "le kéne venni a szemüveget" dologra, mintha a Te véleményed szent és sérthetetlen lenne, a többiek meg, akik nem értenek ezzel egyet, azok hülyeségeket írogatnak.
5. Felőlem eladhatjuk Benzemát, nem azzal van a baj, én nézem annak a csapatnak a meccseit is majd, ahova szerződik. Engem az zavar, hogy álomvilágban élnek páran. Idejönne Suarez vagy Falcao, aztán Cé meglőné évente az 50 gólját, mellé jönne 40 a csatártól, plusz Bale is javul, szóval bevállal ő is 30 találatot. Ez már 120 gól minimum, a többiekről nem is beszéltünk. Nonszensz. Ha már támadót akarunk venni, akkor olyasmi kaliberben kell gondolkodni, aki elfogadja, hogy ő csak a 3. számú opció a támadásoknál. Én ezt sokkal inkább látom mondjuk Agüeróban, mint Falcaóban, de legfőképp Suarezben. Illetve csatárt akkor vegyünk, ha:
-megoldottuk a középpályát.
-letisztáztuk a kapuskérdést.
-elrendeztük a szélsőhátvédek sorsát.
-megoldottuk Cé és Bale pihentetését, amíg Jesé harcképtelen.
-megoldottuk a cserecsatár kérdését.

Ez itt személyes utálat pár fórumozótól, semmi más. Egy duplázós szezon után, ahol minden arról szólt, hogy a BL-ben is megdöntöttünk mindenféle gólrekordot, ahol 5!!! gólt vertünk a címvédőnek, ahol 4!!! gólt szereztünk a döntőben, ott egész egyszerűen vicces, hogy az egyesek legnagyobb problémája, hogy ismét 60-80-100 milliókat költsünk egy csatárra ahelyett, hogy mondjuk összeraknánk a középpályát. Ugyanis személy szerint arról álmodok, hogy jövőre mondjuk úgy rúgjunk 5 gólt a Bayern Münchennek, hogy stabil a középpálya, és nem kell feladnunk a saját játékunkat, hogy alkalmazkodjunk hozzájuk. Legalábbis ne ilyen mértékben.
Mert nem az a probléma elsősorban, hogy hány gólt lő. A góljai számával én elégedett vagyok, de szerintem Peti is. A probléma abban van, hogy nem tud egyenletesen jól teljesíteni, és azon az évi 1-2 meccsen, amikor nincs CR vagy Bale, vagy épp nekik nem megy, akkor ő hozzon le egy olyan teljesítményt, amivel átlöki a csapatot a holtponton
erről van szó.[/quote]

Július közepétől azon vannak a srácok, hogy begyakorolják, megismerjék, tökéletesítsék az összhangot, érezzék egymás mozdulatait, gondolatait, erre azt várjátok el, hogy amikor 1-2 (!!!) meccsen a 60-ból egyedül marad Benzema, akkor szarjon le mindent, és váltson át olyan szerepkörre és üzemmódba, ami gyakorlatilag idegen neki.

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 31., szombat 19:37

na jó rendben, akkor majd találkozunk itt.
amikor ilyen 10 meccsre eltűnik a vérbe.
Zsombor, mindig volt kifogás, akkor is. olvastam a fórumot, rosszul játszott, mert.. a legtöbb hsz ilyen volt. (mindig volt kifogás.)
h3x0r, válaszoltam már.
szerintem jobb lenne, leírtam, hogy miért, kb.. 5ször.... (agresszivitás, direktebb játék, stb..)

remy, nem írtam sehol sem, hogy KELL egy új csatár. (azt írtam, hogy ha lehetőség van rá a kp megerősítése után, akkor legyen.)

(nem én trollkodok.)
na akkor jövőre itt.
Mert nem az a probléma elsősorban, hogy hány gólt lő. A góljai számával én elégedett vagyok, de szerintem Peti is. A probléma abban van, hogy nem tud egyenletesen jól teljesíteni, és azon az évi 1-2 meccsen, amikor nincs CR vagy Bale, vagy épp nekik nem megy, akkor ő hozzon le egy olyan teljesítményt, amivel átlöki a csapatot a holtponton
erről van szó.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 31., szombat 19:33

idd el, ha eligazolna egy Poolba vagy Citybe, akkor képes lenne 30+ os szezonokat hozni, mert akkor ő rá lennének kihegyezve a támadások. Ezt miért nem érted meg?
Mert nem az a probléma elsősorban, hogy hány gólt lő. A góljai számával én elégedett vagyok, de szerintem Peti is. A probléma abban van, hogy nem tud egyenletesen jól teljesíteni, és azon az évi 1-2 meccsen, amikor nincs CR vagy Bale, vagy épp nekik nem megy, akkor ő hozzon le egy olyan teljesítményt, amivel átlöki a csapatot a holtponton.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég