Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 22., hétfő 15:44

M1Ö írta:
Santi írta:Ha csak azért olvastad el, hogy beletudj kötni egy-két nem túl magyaros megfogalmazásba, akkor grat
Szerintem nem ennek szólt a facepalm, hanem annak, hogy orosz és horvát bajnokságban játszó csatárokat hoztál fel példának.
Igen, mert nem biztos, hogy 80-90 millióért kellene kész játékosokat venni, hanem talán lehetne rizikózni ezekkel, akik nem lennének drágák, fiatalok és már mutattak valamit (pato is ilyen, hiába röhögitek ki érte hehe-t), ezért írtam hogy más bajnokságokban is szét lehetne nézni, nemcsak a top ligákban, a top játékosok között, és erre írtam két példát, de azt is odaírtam, hogy persze őket csak számok alapján mondtam, mert rondón meccseit nem láttam, a horvátnak meg 2 meccsét láttam összesen. Lehet, hogy kevesek ide, de nem világsztárként jött pl Marcelo, Higuaín vagy Varane sem, és ezt sort lehetne folytatni, erre próbáltam célozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2014. szeptember 22., hétfő 15:46-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 22., hétfő 15:43

M1Ö írta:
Santi írta:Ha csak azért olvastad el, hogy beletudj kötni egy-két nem túl magyaros megfogalmazásba, akkor grat
Szerintem nem ennek szólt a facepalm, hanem annak, hogy orosz és horvát bajnokságban játszó csatárokat hoztál fel példának.
Tehát, ha valaki példát ír, akkor azt ki kell röhögni? Mintha onnan nem jönnének ki jó játékosok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 22., hétfő 15:40

Ez a valánciás gyerek simán jó lehetne, Paco Alcazar. Meg fiatalból szinte mindig van választák, nyárig jöhet elő egy-két arc.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. szeptember 22., hétfő 15:32

Santi írta:Ha csak azért olvastad el, hogy beletudj kötni egy-két nem túl magyaros megfogalmazásba, akkor grat
Szerintem nem ennek szólt a facepalm, hanem annak, hogy orosz és horvát bajnokságban játszó csatárokat hoztál fel példának.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 22., hétfő 15:14

Remy írta:
Santi írta: ON: @hehe: Valószínűleg én leszek az egyetlen, aki nem röhög ki élből Pato miatt ezen a fórumon. Ugyanis én nem látom játszani minden héten, így nemtudom jelenleg mire képes. A Milanban volt egy jó időszaka, de megsérült és akkor lefőtt, de azt biztosra veszem, hogy eltudna focizni újra Európában, az már más kérdés, hogy ilyen szinten is tudna-e, mint a Real Madrid.
Én bármikor szívesen megnézném, hogy Pato mire lenne képes itt, DE csak abban az esetben, ha van egy olyan valaki mellett, akire lehet számítani, ha esetleg a brazil nem tud teljesíteni. Tehát Benzema mellé most lehetett volna hozni Hernandez helyett. Viszont elsőszámű csatárnak leigazolni már túl nagy kockázat lenne.
Szerencsére Pato már csak a fizetése miatt sem jön szóba nálunk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 22., hétfő 15:11

Santi írta: ON: @hehe: Valószínűleg én leszek az egyetlen, aki nem röhög ki élből Pato miatt ezen a fórumon. Ugyanis én nem látom játszani minden héten, így nemtudom jelenleg mire képes. A Milanban volt egy jó időszaka, de megsérült és akkor lefőtt, de azt biztosra veszem, hogy eltudna focizni újra Európában, az már más kérdés, hogy ilyen szinten is tudna-e, mint a Real Madrid.
Én bármikor szívesen megnézném, hogy Pato mire lenne képes itt, DE csak abban az esetben, ha van egy olyan valaki mellett, akire lehet számítani, ha esetleg a brazil nem tud teljesíteni. Tehát Benzema mellé most lehetett volna hozni Hernandez helyett. Viszont elsőszámű csatárnak leigazolni már túl nagy kockázat lenne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 22., hétfő 15:08

revolver írta:
... és nem tűnt el oroszban sem (nem úgy, mint sokan)...
...akár afrikában vagy (és ez most elsőre meglepő lehet) például horvátban...
:fpalm: :fpalm:
OFF: Most ebben mi akkora facepalm? Ha csak azért olvastad el, hogy beletudj kötni egy-két nem túl magyaros megfogalmazásba, akkor grat, de ez a fórum még mindig nem a MTA Nyelvtudományi Intézetének a fóruma és nem is Grétsy László rovata.
Helyes vagy nem helyes, nem érdekel, mert ez nem egy helyesírási verseny. Eegyébként ha nagyon kellene, akkor meg lehet szebben tudnék magyarul, mint itt a 90% :roll:
Errefelé sokszor mondják így, hogy "megyünk ukránba", "olaszban voltunk nászúton" stb. stb és már megszoktam én is. Egyébként ettől ezen fórumon sokkal cifrább hibákért se szoktak szólni sokszor, úgyhogy nem értem miért kell ebbe belekötni. (szerk.: közben látom valaki kitörölte ezt a kommentet azóta, de akkoris tartom amit írtam)


ON: @hehe: Valószínűleg én leszek az egyetlen, aki nem röhög ki élből Pato miatt ezen a fórumon. Ugyanis én nem látom játszani minden héten, így nemtudom jelenleg mire képes. A Milanban volt egy jó időszaka, de megsérült és akkor lefőtt, de azt biztosra veszem, hogy eltudna focizni újra Európában, az már más kérdés, hogy ilyen szinten is tudna-e, mint a Real Madrid.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Santi 2014. szeptember 22., hétfő 15:12-kor.

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tayo » 2014. szeptember 22., hétfő 15:05

Lewandowski, Falcao, Suarez, Costa, Mandzukic, Immobile, Sanchez
Az érthetetlen az, hogy Benzema ezeknél a csatároknál semmivel nem produkál rosszabb számokat, sőt van amelyiket veri is. Idén is ugyanígy lesz ez. Ancelotti sem véletlenül dicséri Benzemat, a játéka baromi hasznos egy olyan csapatban ahol Ronaldo és Bale kaliberű játékosok vannak a támadósorban. Nem hinném hogy drasztikusan jobb teljesítményt nyújtanának a fent említett csatárok Benzema helyett, és abban is biztos vagyok hogy nem fogjuk eladni amég Ancelotti és Perez a klubnál van.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 22., hétfő 14:49

Santi írta:Sztem Cavani lesz az utódja sajnos vagy nem sajnos. Nyáron a nagyobb nevek 90%-a váltott (Lewandowski, Falcao, Suarez, Costa, Mandzukic, Immobile, Sanchez stb.), úgyhogy ők nemhiszem, hogy továbbállnának rögtön. Ahogy hallom PSG-nél viszont megy a belső viszály, akkor valszeg jövőre új játékosok jönnek és mennek majd, és úgy hogy az FFP-nek is sikerüljön megfelelni, Cavani is menni fog talán.

Bár sztem Cavani nem lenne jó választás, de az sem biztos, hogy feltétlenül a sokat emlegetett Sturridge-Benteke-Lukaku féle PL-es vonulatban kellene gondolkodni, talán szét lehetne nézni máshol is.

Esetleg visszahozni Rondónt Spanyolországba, régen nagy jövőt jósoltak a venezuelainak és előny, hogy ismeri a ligát, lövögette a gólokat kis/közép spanyol csapatokban és nem tűnt el oroszban sem (nem úgy, mint sokan), most a Zenitben is megy neki (orosz góllövőlistát vezeti). Persze ettől még lehet, hogy ide kevés, a Zenit meccseit nem nézem, pusztán a számokat láttam.

Másik opció, hogy esetleg valami ismeretlenebb fiatal fazonnal kockáztatni (ebben az esetben mondjuk meg kellene tartani Benzemát biztosításként) és egy ígéretet hozni, mert mostanában nagyon ráálltunk, hogy csak kész játékosokat veszünk jó drágán, mondjuk szét lehetne nézni dél-amerikában vagy akár afrikában vagy (és ez most elsőre meglepő lehet) például horvátban. Elég csak Modricra, Rakiticre vagy Mandzukicra gondolni, hogy az utóbbi időben milyen jó kis spílerek jönnek onnan, de nagyon szép jövőt jósolnak az Interes Kovacicnak is.
Én a Fradi ellen figyeltem fel pl egy újabb ígéretes játékosra Andrej Kramarićra, aztán megnéztem eddig mit alkotott és elég meggyőző statokkal bír, a transfermarkt szerint Rijekában 48 meccs / 40 gól a tavalyi szeonnal együtt.

Persze nem kell rögtön ő, csak egy példa, hogy érdemes mindenfelé nézelődni, mert Benzema már a sokadik esélyével sem tud élni, meg-meg villan néha, de nem képes konstans teljesítményre.
blablabla,


mondom, hogy alexandre pato.
mindegyiknél jobb képességű, és tudású, már nem sérülékeny, ancelotti meg ismeri, dolgozott vele.
ráadásul nevetséges pénzért lehetne hozni. 25 éves.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. szeptember 22., hétfő 14:42

Sztem Cavani lesz az utódja sajnos vagy nem sajnos. Nyáron a nagyobb nevek 90%-a váltott (Lewandowski, Falcao, Suarez, Costa, Mandzukic, Immobile, Sanchez stb.), úgyhogy ők nemhiszem, hogy továbbállnának rögtön. Ahogy hallom PSG-nél viszont megy a belső viszály, akkor valszeg jövőre új játékosok jönnek és mennek majd, és úgy hogy az FFP-nek is sikerüljön megfelelni, Cavani is menni fog talán.

Bár sztem Cavani nem lenne jó választás, de az sem biztos, hogy feltétlenül a sokat emlegetett Sturridge-Benteke-Lukaku féle PL-es vonulatban kellene gondolkodni, talán szét lehetne nézni máshol is.

Esetleg visszahozni Rondónt Spanyolországba, régen nagy jövőt jósoltak a venezuelainak és előny, hogy ismeri a ligát, lövögette a gólokat kis/közép spanyol csapatokban és nem tűnt el oroszban sem (nem úgy, mint sokan), most a Zenitben is megy neki (orosz góllövőlistát vezeti). Persze ettől még lehet, hogy ide kevés, a Zenit meccseit nem nézem, pusztán a számokat láttam.

Másik opció, hogy esetleg valami ismeretlenebb fiatal fazonnal kockáztatni (ebben az esetben mondjuk meg kellene tartani Benzemát biztosításként) és egy ígéretet hozni, mert mostanában nagyon ráálltunk, hogy csak kész játékosokat veszünk jó drágán, mondjuk szét lehetne nézni dél-amerikában vagy akár afrikában vagy (és ez most elsőre meglepő lehet) például horvátban. Elég csak Modricra, Rakiticre vagy Mandzukicra gondolni, hogy az utóbbi időben milyen jó kis spílerek jönnek onnan, de nagyon szép jövőt jósolnak az Interes Kovacicnak is.
Én a Fradi ellen figyeltem fel pl egy újabb ígéretes játékosra Andrej Kramarićra, aztán megnéztem eddig mit alkotott és elég meggyőző statokkal bír, a transfermarkt szerint Rijekában 48 meccs / 40 gól a tavalyi szeonnal együtt.

Persze nem kell rögtön ő, csak egy példa, hogy érdemes mindenfelé nézelődni, mert Benzema már a sokadik esélyével sem tud élni, meg-meg villan néha, de nem képes konstans teljesítményre.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. szeptember 19., péntek 12:48

adamzz írta:Ennyit a szurkolókról. Szokásához híven kirakta,hogy holnap meccs és meglehet nézni,hogy egy negatív komment nem jött rá.
Oké. Mindjárt megyek és pótlom a hiányosságot :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 19., péntek 12:47

adamzz írta:Ennyit a szurkolókról. Szokásához híven kirakta,hogy holnap meccs és meglehet nézni,hogy egy negatív komment nem jött rá.
Még egy se? Akkor kénytelen leszek pótolni a hiányosságokat... :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 19., péntek 12:36

Realista24 írta:Zidane megmondta tegnap, hogy gólt kell lőnie, lőtt. Hiányzik neki a kopasz, na. :mrgreen:

Karim tudta melyik gólt kell rúgni :lol:
Mr. BL, holnap meg majd rúgja a luftokat. :/
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. szeptember 19., péntek 11:53

Ennyit a szurkolókról. Szokásához híven kirakta,hogy holnap meccs és meglehet nézni,hogy egy negatív komment nem jött rá.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 16., kedd 22:55

Zidane megmondta tegnap, hogy gólt kell lőnie, lőtt. Hiányzik neki a kopasz, na. :mrgreen:

Karim tudta melyik gólt kell rúgni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. szeptember 16., kedd 22:17

Jó kis VIP bérlete van, a pályáról nézheti a meccset :mrgreen:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. szeptember 16., kedd 19:23

Kerlon: erre gondolunk, ha nem láttad még

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 16., kedd 19:16

Egy összefoglalóba se láttam, csak azt a gyengécske fejest, de ahogy látom CR kezd újra jól játszani.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 16., kedd 19:14

A másodiknál a fejesre gondolok, amit fejelhetett volna jobban is, de mivel nem az erőssége, így végül is az nem is hiba :mrgreen:

Igen, a labdaátvételes egyrészt, amiért haragszok rá, másrészt a bekapott gól előtti töketlensége miatt. Ha már a bokszzsákot agyon tudja verni, akkor egy játékos se okozzon gondot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 16., kedd 19:08

Realista24 írta: Én kettő nagy hibára emlékszem, de majd jönnek a haterek, akik pontosítanak. :mrgreen:
Nekem sajnos csak egy jut eszembe, de az végzetes volt. :-( Nagyon remélem, hogy ma betalál a kapuba. A csapatnak és neki is jót tenne. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég