Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 13., hétfő 10:33

Nem érdemli meg, hogy védjük, de korrekt meccset zárt volna a ha berugja a 100%-ost. Nem tette, lehet szapulni, de a probléma gyökerét is vizsgalhatjuk. Zizou is rajott már, hogy CR csatár. Magyarázat, erre a 352, de ebben még nem tudunk játszani, véleményem szerint itt C és Benzema is ludas, tőlük kéne több, de a kozeppalyas sor sem támogatja őket eleget. Sokszor akkora űr tatongott közöttük, hogy fájdalmas volt nézni. Nagyjából 5 védő jutott kettejükre. Gyakorlatilag Casemiro támadásban kb. hátrány volt, nem tud helyezkedni, elveszi a teret, előre kockázatot nem vállal, sőt rohadt lassú. Én már azt sem látom, hogy védekezésben annyit adna, hogy megerje nekünk ez a luxus. Főleg, ha Kroos vagy Modric nincsenek, ők azért ellensúlyozni tudják a dolgot. Bár Modric is gyengécske volt szerintem. Ezek tükrében Morata és Mariano se tudna sokkal többet kihozni magából. Bale lesz itt a megoldás, aki fel is ér, veszélyt is jelent és védekezésben is elég lesz. Ronaldot meg Benzemat szerintem már le kell váltani, vagy egy mellékszerepet adni nekik. Kell előre a generáció váltás.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2017. február 13., hétfő 10:23

A tizenhatoson belül várja a labdát, csatárként?

Ebben a szituban pont nem így volt :D
Amúgy én az Osasuna elleni meccsről írtam, nem másról. Azt is leírtam, hogy a következő bajnokin Morata kezdene nálam, viszont ha el kell adni valakit a szezon végén, a Benzema-Morata kettősből, akkor én utóbbit adnám, főleg ha 50-60-70 millió eurót sem sajnálna érte egy csapat. Na de nem írom le újra ugyanazt, mint az előbb :)

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. február 13., hétfő 10:11

Reaper's Scythe írta:Az oké, hogy elszabta a lehetőséget, de valahogy oda is kellett kerülni a 16-oson belülre. Nem mondom, hogy felért egy gólpasszal, de nélküle az sem gól, ez szerintem vitathatatlan :)
A tizenhatoson belül várja a labdát, csatárként? Nem semmi teljesítmény! Az már biztosan mellékes, hogy három értékelhető meccset hozott le a szezonban, hogy képtelen gólt lőni, hogy az elmozgásai már semmit nem tesznek hozzá a játékhoz (nincs is kinek területet nyitni, mivel CR centert játszik), hogy a csapat és az értelmes presszing csak hírből ismerik egymást, hogy a párharcai túlnyomó többségét elveszíti. Mondjuk ami azt illeti, ez a tarthatatlan helyzet elsősorban Zidane sara, nem a játékosoké.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2017. február 13., hétfő 10:05

Valóban, de amit írtál, az is egy feltételezés. Olvasd csak tovább, Mariano-ról is írtam lejjebb, azt talán érdekesebbnek találod.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 13., hétfő 10:02

az hogy mi lett volna nélküle sosem tudjuk meg. lehet hogy mariano góllal fejezi be. szerencsére jól jöttünk ki abból a komédiából.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2017. február 13., hétfő 10:01

Az oké, hogy elszabta a lehetőséget, de valahogy oda is kellett kerülni a 16-oson belülre. Nem mondom, hogy felért egy gólpasszal, de nélküle az sem gól, ez szerintem vitathatatlan :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 13., hétfő 9:53

a második gólnál is ő csinálta meg a helyzetet
:lol: eddig olvastam.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2017. február 13., hétfő 9:31

Majdnem mindenhol azt olvasom, hogy Benzema milyen sz.r volt az Osasuna ellen. Hát én megnéztem a meccset tegnap és vártam, hogy majd minden megoldása rossz lesz és csak sétálgat a pályán, ahogy írták a legtöbb helyen. Ehhez képest volt egy remek gólpassza, a második gólnál is ő csinálta meg a helyzetet és ezeken kívül is volt még egy-két szép kiugratása és jó lövése, az összjátékból is kivette a részét az első félidőben főleg.
Persze nem mondom, hogy 10/10-es meccset hozott, de nem is lógott ki lefelé a csapatból.

Tény, Morata megérdemelne több lehetőséget, én a következő bajnokin mindenképp őt kezdetném, de a Napoli ellen Benzema alap kell, hogy legyen, mert szerintem nincs olyan hűderossz formában, mint azt a többség gondolja/látja.

Ha én dönthetnék erről, akkor biztosan Morata-t adnám el a nyáron, főleg ha vannak csapatok, akik 50+ milliót is fizetnének érte. A helyére pedig nem csatárt hoznék, hanem egy szélső támadót (pl.: Hazard, Martial) és az előszezonbeli teljesítmény alapján akár Mariano is lehetne kezdő csatár jövőre, ha Benzema továbbra is saját szintjén alul teljesít és a másik két támadó posztra ott lenne CR (aki nálam jövőre már többször lenne csere, mint kezdő), Hazard/Martial, Bale, LV és ha igazolnánk esetleg egy középpályást is, akkor Isco is inkább a támadórészlegben kaphatna helyet.

Így Benzemának még simán lenne helye nálam a csapatban, ha máshol nem, akkor Mariano cseréjeként, mert a dominikaiban én érzem az átütőerőt, szerintem be fog futni és remek játékos lesz belőle. Csak az a kérdés, hogy itt vagy máshol.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 13., hétfő 9:27

Morata kezdőként egy fos. Nagyobb mint Karim. Megbocsátok.
Fogalmunk sincs, mert még soha nem kapta meg a bizalmat. Majd ha 2-4 meccsen kezdő, akkor lehet értékelni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 13., hétfő 8:20

Nem.
Eladni. Hozni egy csatárt, Mariano meg lehet Morata helyett.
Mar megint szövegel a spanyol. Gusztustalan.

Karim meg örök mint a madridizmus.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. február 13., hétfő 8:02

H.E.H.E. írta:
Szóval ja, Morata ezerszer inkább megérdemli idén BÁRMELYIK meccsen a kezdő tagságot, mint Benzema.
mindkettő leveri a lécet, benzema már lassan bő egy éve paródia, azt hiszem ez a max nála, én személy szerint vártam, vártam, hogy a lyoni évek nem csak fellángolás, de összehasonlítva egy suarezzel a hozzáállását nálam neki itt vége van.
morata meg max csere szint, az utolsó fél órára bajnoki vagy kupameccsen, mert a futballtudása irtó kevés.

ha zidane-ban lenne vér, jobb híján odaadnám a helyében marianonak az egész tavaszi félévet, a béellre esélyesek vagyunk így is, a bajnokságban meg valahogy össze kell kaparni a kicsik ellen a győzelmeket, és akkor nem számít mit játszunk az el clasicon.
Nem gondoltam volna hogy valaha írok neked ilyet, de teljes mértékben egyetértek. :mrgreen:
Mondjuk Moratát továbbra is szívesebben látnám a pályán jelenleg, mint Benzemát.
Morata kezdőként egy fos.
Csereként meg császár, ezért is kéne elé egy igazi csatár, meg vele elfogadtatni a csereember szerepet; és akkor minden király lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 13., hétfő 7:23

Morata kezdőként egy fos. Nagyobb mint Karim. Megbocsátok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2016. október 18., kedd 17:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Ladislao » 2017. február 12., vasárnap 21:48

morientes írta:Kétség kívül nincs formába, de kit teszel be helyette? Moratat? :kivagyhe:
Gólok:
-Benzema 5
.Morata 6

Játékpercek:
-Benzema 967
-Morata 657

Győztes párharc:
-Benzema 34.21%
-Morata 51.33%

Győztes fejpárbaj:
-Benzema 42.86%
-Morata 60%

Cselek:
-Benzema 4
-Morata 13

Kiharcolt szabadrúgások

-Benzema 4
-Morata 24

Lövéspontosság:

-Benzema 48%
-Morata 62.5 %

Szerelések:

-Benzema 6
-Morata 8


Bocsássák meg nekem oda fentről, de igen... akár Moratát

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 12., vasárnap 20:58

ziro4vr írta:Tuti elrak egyet a nápolynak, Hehe aputestét teszem rá. :mrgreen:
attól még kiesünk :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. február 12., vasárnap 20:45

Tuti elrak egyet a nápolynak, Hehe aputestét teszem rá. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 12., vasárnap 20:12

Realista24 írta:Sírni fogtok
az biztos :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 12., vasárnap 20:09

Sírni fogtok
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. február 12., vasárnap 19:48

Szép és jó az all-time top 8 helyezés, lehet mutogatni meg dicsekedni vele, de ebből nem lehet a végtelenségig megélni. Csípem a faszit én is, de örülnék neki ha felébredne végre a hosszan tartó téli álomból. Marianonak én is több lehetőséget adnék, ha más nem, akkor az ilyen tabella utolsó Osasunák ellen akiket papíron le kell simáznunk (más kérdés hogy a csapatnak a papíformával is meggyűlik a baja idén). Csereként meg jöhet ilyenkor Benzi vagy Morata. Játszatni kell a két másikat, mert kvázi nullkilométerrel ne várjunk tőlük megváltást, amikor beüt a szar tavasszal.

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 12., vasárnap 19:40

H.E.H.E. írta:mindkettő leveri a lécet, benzema már lassan bő egy éve paródia, azt hiszem ez a max nála, én személy szerint vártam, vártam, hogy a lyoni évek nem csak fellángolás, de összehasonlítva egy suarezzel a hozzáállását nálam neki itt vége van.
morata meg max csere szint, az utolsó fél órára bajnoki vagy kupameccsen, mert a futballtudása irtó kevés.
Erre igy oriasi +1.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. február 12., vasárnap 19:37

ericco írta:
H.E.H.E. írta:jobb híján odaadnám a helyében marianonak az egész tavaszi félévet
jobb híján :)
mi a véleményed a dominikaival kapcsolatban? épp szabadságon voltál, amikor hozta a jó meccseket :D
erősnek, robbanékonynak, agresszívnak tűnik, még ha talán nem is annyira labdaügyes.
mindenképp előrelépésnek érezném bárki helyett, sztem nagy húzás lenne tavaszra, pláne, hogy szinte nulla kilométer van a lábaiban idén.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég