Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Xober
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 20:53
Kedvenc játékosaid: Modric, CR7, Ramos, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Xober » 2017. február 13., hétfő 20:56

Karim the king írta:Hiába pattogtok, úgyis bekussoltat mindenkit, mikor Bale visszatér. Neki ez hiányzik.... egy gyors futó akit tud inditani, egy összjáték/háromszög végén. Eddig Ronaldo volt az. Mivel ő már alkalmatlan, Bale lesz a megoldás. :coffee:
Tény, h mióta Bale nincs, azóta van ez a káosz..

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nagyi » 2017. február 13., hétfő 20:47

Én pont arra céloztam,hogy nem cserélném le Karimot.

Moratát érzem kevésnek a kezdőbe.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 13., hétfő 20:30

Ne reagaljatok ra. Köszi
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2017. február 13., hétfő 20:06

Hiába pattogtok, úgyis bekussoltat mindenkit, mikor Bale visszatér. Neki ez hiányzik.... egy gyors futó akit tud inditani, egy összjáték/háromszög végén. Eddig Ronaldo volt az. Mivel ő már alkalmatlan, Bale lesz a megoldás. :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 13., hétfő 19:45

Oriasi ez a topic. Nyomassatok. Uncsi van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 13., hétfő 19:06

Nyilván nem lesz olyan összhang a nyáron érkezett csatárral, mint azzal, aki már évek óta ittvan, de h nem kap lehetőséget a spanyol, ez nem is fog változni. Én se Moratát látom, mint megoldás a Real Madrid csatárkérdésére az elkövetkező években, de most ő és Mariano van, mint opció, ha elfogadjuk, hogy Karimnak ez most nem megy. Lehet, neki is jót tenne, ha lekerülne a teher a válláról, és padozna picit, csereként fáradt ellenfél ellen pedig eltenne 1-2 gólt.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nagyi » 2017. február 13., hétfő 18:45

Azt érzem sajnos,hogy Morata kezdőként meg kevés.

Bejön cserekén frissen ok megy mint a meszes de nem hiszem,hogy kezdőkén is hozná ezt.

Azt már nem is említem,hogy kioltják egymást Ronaldóval valahogy nem érzik egymást. De lehet csak én látom így.

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2017. február 13., hétfő 18:04

Csinaltunk egy kis szavazast a csatarkerdesrol Morata alatt, flame on :coffee:

http://madridom.hu/blog/2017/02/13/alva ... -jatszani/

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: morientes » 2017. február 13., hétfő 17:56

a második gólnál is ő csinálta meg a helyzetet
Összeesett a labdába b+ :lol: :lol:
Szerencse hogy Isco elé pattant, aki, csodák csodája, nem akart még megcsinálni +40 cselt hanem okosan megoldotta.

A statisztikák meg így nem tudnak érdekelni, hogy Morata mennyit játszott meg mennyit nem, mennyi párharcot nyert mennyit nem, dw ha a kabil öszekapná magát, kisujjból kifutballozná azt amit Morata vérthányva. Csak lusta mint a disznó, ZZ meg valahogy nem akarja seggberugdosni. Mást már kihajitott volna a csapatból,de Karimot nem, aki meg ezt tudja, és ott folytatja ahol el se kezdte.
Ezt valahogy fel kellene oldani azért, mert jön a pofon... bem mintha mondjuk Ronaldo élete formájában nyomná idén.
Sose hittem hogy ilyet mondok de jöhetne visdza Béluska lassan, hátha megmozgatja a posványt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 13., hétfő 16:31

3-3alá,vagy 3-2,5,kinek hogy tetszik.
Hiába is szeretem,sílusából adódoan kevés meccset döntött el,ezek mellett is volt jó időszaka,de rengeteg hullámvölgye is.
Nekem nagyon hiányzik belőle,illetve egy támadótól az,hogy meccseket döntsön el,vagy hogy Ő legyen a különbség.
Jó csapatba,formációba,gépezetbe,egy jó játékos,de ha nem megy,Ő nem tudott minket sokszor kihúzni a szrbol.
Már pedig ha a real madrid támadó alakzatából vagy egy játékos,akkor szerintem neked ez is feladatod,és elvárható tőled. Nem csak a körömpasszos buzulás.

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. február 13., hétfő 16:24

Ronaldo09 írta:
csabi* írta:megreccsen mert egy morata van mogotte? ne vicceljunk mar, pusztan szarik az egeszbe
Nem vicceltem,ha követted az eseményeket az elmúlt ébekben és visszaemlékezel,azért lett eladva Higuain többek között,mert Benzema lenyilatkozta nem akar osztozni a percekben,szereti egyedül megoldani
azért ezt nem osztom. ha valaki a Real Madrid játékosa, csatára, bármilye, el kell tudni viselni a nyomást. mert jön valaki más.

illetve Higu eladása után, mikor egyedül volt, el kell ismerni, jól indult. aztán lesérült, alig vészeltük át a fél évet. nem létezik, hogy nincs használható alternatíva. egy ilyen csapatnál mint a miénk, aki több címre tör, nem fér bele, hogy nincs használható alternatíva.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 13., hétfő 16:18

10es vagy 5ös skálán osztályoztok? :mrgreen:
Kép

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 13., hétfő 16:14

dzsi91 írta:Ha nyáron lépne(szerintem nem fog) ki hanyasra értékelné az eddig itt töltött éveit?

Én egy 3asra.Sokkal többet vártam tőle a képességei alapján, csalódásként nem tekintek rá, sok szép emléket okozott, És sok rosszat,inkább amolyan Gutisan, sokkal több volt benne mint amit kitudott hozni magából hosszútávon.
Ezzel nagyjából egyet is értek. Voltak kiemelkedő időszakai, amikor egy házat lebontott volna, és szép gólokat lőtt, jól játszott a mezőnyben és érezted rajta azt a fajta hozzáállást, amit megkövetelünk a Real Madridban futballozó játékosoktól, de ugyanakkor több volt a hullámteljesítményű időszaka. Szerintem lassan egy fejezetet le kell, hogy zárjunk vele.
Így összességében bele gondolva 3/4 az én jegyem neki.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. február 13., hétfő 15:59

Ha nyáron lépne(szerintem nem fog) ki hanyasra értékelné az eddig itt töltött éveit?

Én egy 3asra.Sokkal többet vártam tőle a képességei alapján, csalódásként nem tekintek rá, sok szép emléket okozott, És sok rosszat,inkább amolyan Gutisan, sokkal több volt benne mint amit kitudott hozni magából hosszútávon.

Én ezért csakis őt okolom,nem Cr-t ,Higuain-t Morata-t vagy az edzőket.

Az,hogy Cé miatt nemtudott kiteljesedni azzal egyszerűen nem tudok egyetérteni.Benzema szerintem nem egy Gólerős csatár, nem hiszem,hogy sokkal többet termelne ha Cé nem lenne(legalábbis láthatóan nem az az ösztönos gólzsák, persze ettől még jó focista) de azt hiszem,hogy ha Cé nem lett volna Benzema már rég máshol lenne.Legalábbis kétlem, hogy ha nem lett volna egy olyan szélsőnk aki évi 50-60 gólokat ver akkor is ilyen türelmes lett volna a vezetőség a 9esünkel, a csatárunkal és nem hoztak volna egy Suarezt( a jo istennek hálanem hoztak) a helyére.

Jön a Napoli,indul a tavasz, mèg összeszedheti magát de az állandó kifogások nekem már unalmasak.Higuain elment,hogy ne legyen vetélytársa ,Morata jött,hogx legyen cseréje, mindig volt indok,hogy éppen mi a baj vele.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. február 13., hétfő 14:38

Igazatok lenne Moratával, csakhogy Cristiano Ronaldoval egyszerre játszatva barom nagy kerékkötő a spanyol. Rossz tipológia.
Elég faramuci helyzet, nyáron frissíteni kell.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 13., hétfő 13:23

Én ezt nem tudom elfogadni, hogy zavarja Morata jelenléte mikor alig van jatszatva. Pont azért kellene vert innia es tűzzel szívvel játszania, hogy ne legyen kivéve a kezdőbol. Ezért kellene rúgni a gólokat es olyan játékot mutatnia, ami azt mutatja, hogy nem kell ide másik csatár max. Beugrosnak. De nem ezt látjuk. A másik meg ez egy csapatsport, kell alternatíva, mi van ha lesérul, eltiltják stb. Ki lesz helyette csatár?
Ugyanmár ez nem jo indok. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
koax
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2016. november 26., szombat 18:01
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: koax » 2017. február 13., hétfő 11:33

Akkor igazoljon olyan csapathoz ahol egyedul o lesz csatar.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. február 13., hétfő 10:56

csabi* írta:megreccsen mert egy morata van mogotte? ne vicceljunk mar, pusztan szarik az egeszbe
Nem vicceltem,ha követted az eseményeket az elmúlt ébekben és visszaemlékezel,azért lett eladva Higuain többek között,mert Benzema lenyilatkozta nem akar osztozni a percekben,szereti egyedül megoldani

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. február 13., hétfő 10:47

megreccsen mert egy morata van mogotte? ne vicceljunk mar, pusztan szarik az egeszbe
Kép

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2017. február 13., hétfő 10:40

Eladnám mint a szél,nem kérdés,de úgysem lesz eladva.Zidane foggal-körömmel ragaszkodik hozzá,ezt csak a vak nem làtja,és bàr az lehet,hogy màr Perez nem csípi annyira,de ez kevés lesz az elmozdításához amíg Zidane az edző.A pali egyébkènt szerintem annyira gyenge lehet fejben,hogy már a puszta ténytől megreccsen,hogy van mögötte egy Morata a padon,hiába kapja a bizalmat végig.Morata egyébként tényleg nem nagy szám kezdőként,a Juve is rendre csereként használta,nem tudom mit vergődik.Az igazi probléma Mariano,mert Ő tényleg jó lehetne.Jelenleg azért nem jàtszik mert Morata spanyol saját nevelésben előrébb van a rangsorban,meg egyre inkább van egy érzèsem hogy azért is,bár ez nagyon koncepciós,hogy Zidane tudja hogy megvan benne a képesség hogy pillanatok alatt berobbanjon a kezdőbe a jelen állapotok mellett és akkor Benzema öngyilkos lenne,azt meg nem akarja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég