Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. április 13., csütörtök 1:23

“Ez egy jó eredmény számunkra. Jól érzem magam, keményen dolgozok minden nap. Gólt akartam szerezni, de ami számít, az az eredmény, amit a csapat elért. Egy csoportot alkotunk. Nem csak a BBC van. Tudjuk nagyon jól, hogy mindig kritizálni fognak minket, de ez rendben van. A csapatért élünk. A Real Madrid a szívem csapata, és semmi nem tenne boldogabbá, mint innen visszavonulni.”
Egy ilyen nyilatkozat után Realistánál katarzis van... :mrgreen: :lol:
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 23:57

Másodszor akarsz privátozni, de nem veszed észre, hogy én nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. április 12., szerda 23:52

Realista24 írta: Az fáj, hogy nem tudod magad kifejezni, csak pluszegyezni.
Én nem szégyellem bevallani azt, ha más jobban meg tudja fogalmazni azt, mint amit én helyzetkihasználása miatti első dühömben nem tudtam.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 23:43

Simi írta:
Realista24 írta:
Te szánalmasoztad, most meg pluszegyezel egy értelmes hszre. :lol:
Sajnálom, ha neked a szánalmasozás fáj. Pedig eléggé helytálló Benz kapu előtti teljesítményét látva. Személyeskedést továbbra sem kérek, kösz, még moderátortól sem, püben jöhet.

Részemről téma lezárva, verje be legközelebb a visszavágón és cáfoljon rám. Én örülnék már ennek kábé egy éve, ha képes volna erre.
Az fáj, hogy nem tudod magad kifejezni, csak pluszegyezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. április 12., szerda 23:37

Realista24 írta:
Te szánalmasoztad, most meg pluszegyezel egy értelmes hszre. :lol:
Sajnálom, ha neked a szánalmasozás fáj. Pedig eléggé helytálló Benz kapu előtti teljesítményét látva. Személyeskedést továbbra sem kérek, kösz, még moderátortól sem, püben jöhet.

Részemről téma lezárva, verje be legközelebb a visszavágón és cáfoljon rám. Én örülnék már ennek kábé egy éve, ha képes volna erre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 23:31

Simi írta:
___Samy___ írta:Szerintem is borzasztó kevés volt ma. A mezőnymunkája az megvan, meg mindig is megvolt, de ha a 16-os elé ér, mintha nem is tudom, szarna az egészre. Passzokat lazáz el, egy az egyben nem húzza meg senki ellen, betegesen csak CR-t keresi.

Ettől egy sokkal tökösebb Benzemára van szükségünk erre a hónapra. Ha a kapu elé kerül, akkor könyörtelenül be kell baszni, nem csak hazaadni.
+1. Ez a problémám, nem több és nem kevesebb.

(Zárójelben mondom, hogy visszakereshető, hogy semmi bajom a játékstílusával, sőt. A kapu előtt viszont irgalmatlan gyenge idén. Tavalyhoz képest ordító a különbség, akkor valahogy rendben volt ez.)
Te szánalmasoztad, most meg pluszegyezel egy értelmes hszre. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 12., szerda 23:27

Ettől egy sokkal tökösebb Benzemára van szükségünk erre a hónapra. Ha a kapu elé kerül, akkor könyörtelenül be kell baszni, nem csak hazaadni.
Vetíteni kell neki a 30 perces R9 compalitiont HeilRJ-től :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. április 12., szerda 23:26

___Samy___ írta:Szerintem is borzasztó kevés volt ma. A mezőnymunkája az megvan, meg mindig is megvolt, de ha a 16-os elé ér, mintha nem is tudom, szarna az egészre. Passzokat lazáz el, egy az egyben nem húzza meg senki ellen, betegesen csak CR-t keresi.

Ettől egy sokkal tökösebb Benzemára van szükségünk erre a hónapra. Ha a kapu elé kerül, akkor könyörtelenül be kell baszni, nem csak hazaadni.
+1. Ez a problémám, nem több és nem kevesebb.

(Zárójelben mondom, hogy visszakereshető, hogy semmi bajom a játékstílusával, sőt. A kapu előtt viszont irgalmatlan gyenge idén. Tavalyhoz képest ordító a különbség, akkor valahogy rendben volt ez.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Simi 2017. április 12., szerda 23:28-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. április 12., szerda 23:23

Szerintem is borzasztó kevés volt ma. A mezőnymunkája az megvan, meg mindig is megvolt, de ha a 16-os elé ér, mintha nem is tudom, szarna az egészre. Passzokat lazáz el, egy az egyben nem húzza meg senki ellen, betegesen csak CR-t keresi.

Ettől egy sokkal tökösebb Benzemára van szükségünk erre a hónapra. Ha a kapu elé kerül, akkor könyörtelenül be kell baszni, nem csak hazaadni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. április 12., szerda 23:19

Karim the king írta:
Simi írta:Piszok módon felhúzott ma ... Komolyan mondom, rég láttam ilyen gyenge teljesítményt még a felé tartott alacsony elvárásaimmal nézve is. Szánalmas volt ma is.

Te ne nézzél focit. Soha. Tényleg. Soha többé. Nem szabad. Esküszöm. Innentől kezdve csak éjjel-nappal bp. Meg édes élet. Ezt a logikai vonalat ne eroltesd. Atya Isten. Legjobb volt Case után :agree: :salute:
Szerinted. Szerintem meg röhej, hogy mennyi támadás ment el rajta ma is, tudnám sorolni. Elfogadom, hogy te ezt nem láttad (és nem utallak be szemészhez, mint te engem, köszi :hmmm: ), de a személyeskedésedet meg köszönöm, tartsd meg magadnak.
Troll? :lol: James megmutatta a végén mennyit is ér Benzema.
Az meg, hogy Jamessel összehasonlításban jól jön ki ... édes istenem, komolyan?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 12., szerda 23:19

Navamiro írta:
KAG írta:Az nem tűnt fel, hogy ahogy kiszedték behalt a kombinatív játék elől?
Mert mondjuk nem volt 9es? Nem volt ott jatekos. Igen, igy nehez kombinativ jateknak azon a teruleten megvalosulni.

Ronaldo behúzodott középre és 3. embernek rendre fellépett valaki.
Volt ott ember, majd nézd vissza.
ZIDANE

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. április 12., szerda 23:17

tibi18 írta:
Simi írta:Piszok módon felhúzott ma ... Komolyan mondom, rég láttam ilyen gyenge teljesítményt még a felé tartott alacsony elvárásaimmal nézve is. Szánalmas volt ma is.
Ez elég túlzó.. Voltak hülyeségei, amikor például bele- bele vezette a védőbe, de sztem korrekt volt ma! Szerintem jelenleg nincs még egy olyan csatár, aki ennyire érzi ezt a kombinatív játékot.. Ő kell oda előre! (ehhez a típusú játékhoz, amit évek óta erőltetünk..)
Milyen jatekhoz? Ahhoz hogy kipasszolom szelre es beadom? Arra ott van Morata, aki be tudja fejelgetni ezeket a lasztikat.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2017. április 12., szerda 23:16

Simi írta:Piszok módon felhúzott ma ... Komolyan mondom, rég láttam ilyen gyenge teljesítményt még a felé tartott alacsony elvárásaimmal nézve is. Szánalmas volt ma is.
Ez elég túlzó.. Voltak hülyeségei, amikor például bele- bele vezette a védőbe, de sztem korrekt volt ma! Szerintem jelenleg nincs még egy olyan csatár, aki ennyire érzi ezt a kombinatív játékot.. Ő kell oda előre! (ehhez a típusú játékhoz, amit évek óta erőltetünk..)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. április 12., szerda 23:15

Simi írta:Piszok módon felhúzott ma ... Komolyan mondom, rég láttam ilyen gyenge teljesítményt még a felé tartott alacsony elvárásaimmal nézve is. Szánalmas volt ma is.
Troll? :lol: James megmutatta a végén mennyit is ér Benzema.

Egyedül a legvégső megoldásai nem tetszettek ma (sem), amik a kapu felé irányultak. Abban kéne több. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2017. április 12., szerda 23:14

Simi írta:Piszok módon felhúzott ma ... Komolyan mondom, rég láttam ilyen gyenge teljesítményt még a felé tartott alacsony elvárásaimmal nézve is. Szánalmas volt ma is.

Te ne nézzél focit. Soha. Tényleg. Soha többé. Nem szabad. Esküszöm. Innentől kezdve csak éjjel-nappal bp. Meg édes élet. Ezt a logikai vonalat ne eroltesd. Atya Isten. Legjobb volt Case után :agree: :salute:

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2017. április 12., szerda 23:14

KAG írta:Az nem tűnt fel, hogy ahogy kiszedték behalt a kombinatív játék elől?
Mert mondjuk nem volt 9es? Nem volt ott jatekos. Igen, igy nehez kombinativ jateknak azon a teruleten megvalosulni.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. április 12., szerda 23:13

pedig ma jól játszott csak kapu előtt volt szar ami így leírva nem túl jó de mezőnyben igenis jó volt csak ezt kéne párosítani kihasznált helyzetekkel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. április 12., szerda 23:12

Simi írta:Piszok módon felhúzott ma ... Komolyan mondom, rég láttam ilyen gyenge teljesítményt még a felé tartott alacsony elvárásaimmal nézve is. Szánalmas volt ma is.
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. április 12., szerda 23:12

Az nem tűnt fel, hogy ahogy kiszedték behalt a kombinatív játék elől?
ZIDANE

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. április 12., szerda 23:11

Piszok módon felhúzott ma ... Komolyan mondom, rég láttam ilyen gyenge teljesítményt még a felé tartott alacsony elvárásaimmal nézve is. Szánalmas volt ma is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég