Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. május 6., szombat 22:54

Én nem írtam eddig rosszat róla, mert tudtam, hogy nem fog már ebben a szezonban vissza jönni. De ez a mai... Valami egészen hihetetlen, borzasztó. Tényleg azért lett becserélve (legalábbis más indok nem lehet), hogy hátha eltesz 1-2 gólt, kis önbizalmat szed, erre még lejjebb csúszik. Pedig rúgathatott volna csak James-szel kettőt és akkor ő is jól jön ki a meccsből. Így, hogy Morata csúcsformában, idén már egy percet sem kellene szabad játszon, mert valami isteni csoda kéne, hogy hasznára legyen a csapatnak, vagy gólt találjon ilyen állapotban.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. május 6., szombat 22:53

Csabi írta:remélem morata kezd az atléticó ellen. szép álom. :roll:
esélytelen
simán eladjuk nyáron Moratát ennyi gól után is :roll:

annyiból megvédem Zidane döntését, tény hogy Ronaldo mellett Benz jobb, mert kiszolgálja, nem veszi el előle a helyet
ha nem lenne itt Ronaldo, más felálással, szerkezettel simán kezdő lehetne Morata évekig...

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 6., szombat 22:52

Berti írta:Ha Morata elfogadná hogy Mbappeval rotaljak egymást, akkor én már túladnék a francián most nyáron. Az a gond hogy nem is dühít fel a sok bénázása, hanem egyszerűen sajnálom :/
Ez minden szempontbol elonyos paros lenne es lehet Moratat is meggyozne a maradasrol. Barcsak. :sly:

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. május 6., szombat 22:49

Nehéz kimondani, de lassan akkor szolgálná a leginkább a csapat érdekeit, ha lesérülne. Morata szinte 100%, hogy megy, nyilván jön valaki, nyilván nagy név, akkor pedig Benzema max. a padon találja magát, ismerve a mentalitását, még jobban leeresztene.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. május 6., szombat 22:47

nem varok tole sokat, csak annyit, hogy amikor majd bajban leszunk, akkor jojjon es segitsen
Végülis erről híres. :lol:
Lefőtt a kávé. Kylian Mbappé a mi emberünk.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. május 6., szombat 22:43

Remelem igy a szezon vege fele, amikor ilyen nagy tettel biro meccsek vannak mar csak hatra, villan itt ott... engem nem erdekel, hogy a BL dontoben, a Celta ellen, vagy a Sevilla ellen, esetleg az Atletico ellen szerdan, de villanjon, mert szukseg lesz ra, nem varok tole sokat, csak annyit, hogy amikor majd bajban leszunk, akkor jojjon es segitsen! Konyorgok neki...
:goat:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. május 6., szombat 22:42

Ha Morata elfogadná hogy Mbappeval rotaljak egymást, akkor én már túladnék a francián most nyáron. Az a gond hogy nem is dühít fel a sok bénázása, hanem egyszerűen sajnálom :/

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. május 6., szombat 22:42

Hulla-nulla.
ZZ beküldte, hátha ver 1-2-t, tökéletesen ideális meccs volt ehhez, amikor egyedül meg lehet verni az egész Granada védelmet.
Szokás szerint mindig rosszul döntött, elképesztő, semmi nem jön be neki, önbizalma sincs sehol, szinte remeg a lába, amikor labdába ér, mindent túl gondol.
Szerintem ez az a pont, amikor tényleg le kell ülnie a padra, és az Atleti ellen Moratát be kell építeni az utolsó, sorsdöntő meccsekre, ilyen teljesítménnyel nem érdemli meg, hogy ott legyen a kezdőben szerdán.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. május 6., szombat 22:41

remélem morata kezd az atléticó ellen. szép álom. :roll:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 6., szombat 22:40

A válogatottas mizéria nagyon megviselhette. Pedig ott van ZZ, ha más edző lenne, akkor most mi lenne vele? A Real Madrid sajnos nem jótékonysági intézmény, hanem a világ legnagyobb klubja, ez nem fér bele.
Nem illik.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. május 6., szombat 22:39

0 jó passz, de mellé legalább sikerült elrontania minden támadást amiben részt vett. Nem hiszem el, 0-4nél egy ilyen langyos meccsen sikerült felidegesítenie. Gratulálok neki! :-@

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4952
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 6., szombat 22:38

ziro4vr írta:Én mindig is bírtalak öreg, de lassan egy C csapat kell neki, ott talán tudna játszani rendesen. Nagyon mélyen van, teljes önértékelési válság.
Nem tudok mar olyan elemet mondani amiben jo. Ez mar nem a tudasan mulik, nem azert nem tud elloni a kapuig mert gyenge jatekos lenne, egyszeruen brutalisan magaalatt van. Lassan elengednem a kezet, szerintem senkit nem patyolgattak meg ennyit a Realban mint ot.

apti
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:19
Kedvenc játékosaid: Kroos, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: apti » 2017. május 6., szombat 22:38

Nem volt itt a végén már nagy foci, mikor bejött Benzema, de az a kevés ami volt az se miatta...
Szó szerint fájt nézni a vergődését :(

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. május 6., szombat 22:34

Én mindig is bírtalak öreg, de lassan egy C csapat kell neki, ott talán tudna játszani rendesen. Nagyon mélyen van, teljes önértékelési válság.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 3., szerda 19:34

VanillaSky írta:
Nem véletlen nem játszhatnak a világ legjobb csapatában.
Aki itt játszhat sajnos már ő is csak protekcióval kapja meg a helyet, nem az érdemei miatt. :kivagyhe:

Másrészről a felsoroltakból, mintha komoly érdeklődés lett volna Suarez iránt, ha nem hívja a vére lehet most tárgytalan lenne a csevej.
Ezért irtam, hogy nem véletlen hogy nincs itt. Szep erény hogy nincs benne alázat a szerepkör iránt, csak a golloves érdekli, csak ez a Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2017. május 3., szerda 19:28

Nem véletlen nem játszhatnak a világ legjobb csapatában.
Aki itt játszhat sajnos már ő is csak protekcióval kapja meg a helyet, nem az érdemei miatt. :kivagyhe:

Másrészről a felsoroltakból, mintha komoly érdeklődés lett volna Suarez iránt, ha nem hívja a vére lehet most tárgytalan lenne a csevej.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. május 3., szerda 10:41

Imádom az embert, de ha tegnap Morata játszik, minimum kettőt lőtt volna.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. május 3., szerda 10:22

Tegnap az látszódott, hogy ebben a felállásban ez a biszem baszom 9,5-ös pozíció nem a legoptimálisabb. Mikor CR kilépett szélre, egyszerűen nem volt csatára a csapatnak, 20-30 méterre a kaputól meg ott volt Isco, kötetlenül 10-esben. Így Karim sokszor kóválygott, mint a gólyafos a levegőben. Azt a nagy mezőny munkát se láttam, a legtöbb esetben CR is mögötte volt védekezésnél. Voltak szép megmozdulásai, de nem ő a legoptimálisabb ember arra a tegnapi posztra.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2017. május 3., szerda 8:31

kelemen.istvan írta:Én idén Benzemától már csak annyit várok, hogy a döntőt döntse el. Ennyi. :smile:
És az most már mennyire adná magát :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2017. május 3., szerda 8:31

A megoldás az kézenfekvő lenne, hogy Ronaldo legyen jövőre a csatár, és mellé jól cselező szélső vagy 4-3-1-2.
Ehhez Benzemát el kéne adni, Iscot pedig fixen a kezdőbe tenni. Sokkal jobban fekszik Isconak ez a szerep. Elől pedig így is úgy is Bale meg CR lenne, egyébként ez a poszt CR-nek biztos, de lehet még a walesinek is jobban tetszene.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég