Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. december 15., péntek 16:14

dzsi91 írta:Hogy oldjuk a feszültséget mindenki írja le a top 3 Benzema pillantatát . :D

3.Ajax elleni olló
2.Barca elleni kontragól 2015 őszén
1.Bayern elleni gól :D
A 2.-ik 2014 őszén volt(3-1), 2015 őszén gólt se rúgtunk nekik (0-4).

Amúgy hogy maradt ki a 2014 tavaszi Benz dupla? (3-4) :D
Viszont az Ajax ellenit adom, legszebb gólja volt evör sztem.
Bayern elleni meg szintén, az a legfontosabb gólja volt Madrid mezben.
Összességében rengeteg szép emléket köszönhetünk neki, csak hát a legtöbben úgy fognak rá emlékezni amit az utolsó 1,5-2 szezonjában nyújt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 15., péntek 15:44

dzsi91 írta:Hogy oldjuk a feszültséget mindenki írja le a top 3 Benzema pillantatát . :D

3.Ajax elleni olló
2.Barca elleni kontragól 2015 őszén
1.Bayern elleni gól :D
Leigazolasa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miVida » 2017. december 15., péntek 13:57

besteve7 írta:
miVida írta:Benzema még mindig fake9 és Ronaldo a csatár...
Már értem, attól hogy fake9-s ki kell hagynia a ziccerei nagy részét, de akk inkább fék9 a pontosabb kifejezes.
Abba, h ki profitált többet a masik jatekabòl inkābb ne menjünk bele, mert ha nem CR a francia mar rég vmi kinai vagy arab ligaban idegesítené a szurkolókat.
Sorry a dupláért de ezt meg azért írtam mert mindenki csatárt akar venni Benzema helyett amikor Ronaldo van azon a poszton
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miVida » 2017. december 15., péntek 13:54

Pipita írta:
ő teszi jobbá CRt is
fejtsd ki kérlek.

Vagy inkább azt, hogy hol tartana ma CR, ha Benz nem születik meg? Vajon egy kis madeirai faluban koldulna száraz kenyérért? :lol: :lol: :lol:
:lol: hjaj nem, csak CR jobban teljesít amikor karimmal van a pályán és ezt tudják a csapatban is, ezért van fenn Benzema a pályán... Kiegészítik egymást, ezért nyerünk címeket 4 éve már folyamatosan. :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. december 15., péntek 13:26

besteve7 írta: Már értem, attól hogy fake9-s ki kell hagynia a ziccerei nagy részét, de akk inkább fék9 a pontosabb kifejezes.
Abba, h ki profitált többet a masik jatekabòl inkābb ne menjünk bele, mert ha nem CR a francia mar rég vmi kinai vagy arab ligaban idegesítené a szurkolókat.
Valoszinuleg. :lol: :lol: :lol: Kb. ez is ugyanolyan gyongyszem, mint a srac tulzasa CR-l.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. december 15., péntek 13:20

Te csak ne küldj el senkit a fórumról, arra én vagyok itt.
Nem küldtem el senkit, utaltam valakire aki inkább átment a másik oldalra. Nem is ertem, hogy tudtad ezt igy értelmezni.

Benzemáról beszélünk?
Hat ez a benzema topik, nem?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 15., péntek 12:53

KAG írta:
2.Barca elleni kontragól 2015 őszén

Ez az volt, amikor Puyolt átemelte?

Összefolyik az egész
Nem, puyol mar rég visszavonult akkor :D

https://youtu.be/-2x0Hy5a9fA
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. december 15., péntek 12:53

Karim itt lesz amíg Cé is ezt el kell fogadni mindenkinek. Aztán majd együtt kimennek és jön Mbappe meg a haverok.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. december 15., péntek 12:35

Elmúlt 4 évben 3 BLt nyertünk ezzel a "kolonccal" a fedélzeten... Hagyjuk már... És ő még folyamat játszott is.
Ha annyira világi bfasz lenne az emberünk, akkor ennek közelében nem lettünk volna.
Meg lehet nézni a 90 milliós Higuaint hány cím ment el rajta.
Karim egy fontos fogaskerék ebben a gépezetben, akire szükség van, amíg ilyen eredményeket produkálunk, igen, nem ô rak el évente 40 gólt meg általában nem ő lép elô ha nagy a gond (khhm Atletico elleni szlalom... ), de mégis kell.
Azt majd ha szétesik ez a dolog mehet, de addig felesleges.
Az meg, hogy Mbappét nem tudtuk leigazolni, addig meg eladtak minden értelmes embert mögüle megint nem Karim hibája.

Szánalmas volt a csatár kínálat az elmúlt sok-sok évben, örüljünk, hogy ő fixen itt volt nekünk, mert a többinek is max a neve hangzott volna jobban, de előrébb nem lettünk volna vele.
Mbappé az első akire azt mondtam volna hogy na igen, talán ő.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. december 15., péntek 12:31

2.Barca elleni kontragól 2015 őszén

Ez az volt, amikor Puyolt átemelte?

Összefolyik az egész
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 15., péntek 11:56

Hogy oldjuk a feszültséget mindenki írja le a top 3 Benzema pillantatát . :D

3.Ajax elleni olló
2.Barca elleni kontragól 2015 őszén
1.Bayern elleni gól :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. december 15., péntek 11:22

mocsok írta:Vagy az eurobarca ahol büntetlenül lehet ot szidni reggeltől estig.
Te csak ne küldj el senkit a fórumról, arra én vagyok itt.
mocsok írta: Azt meg tovabbra se ertem hogy hogy nem látjátok, hogy gyakran o a harmadik vagy negyedik ember egy tamadasnal. Meccsenként többször van olyan hogy o viszi fel a labdát a félpályán es elotte vannak hárman-négyen. Es ezen kívül előre is odaér, helyzetbe kerül es golt is lő.
Benzemáról beszélünk?

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. december 15., péntek 10:44

Al Jazira ellen most kivételesen én sem venném elő Benzemát. Ez egy olyan meccs volt, ahol az araboknak olyan világi mákjuk volt ami 50 évente van. Simán 8-10 gólt rakhattunk volna el nekik, de egyszerűen nem akart bemenni.
Mindig több helyzetünk van az ellenfelünknél. Tavaly is és idén is a keret nagy része gólokkal veszi ki a részét a győzelmekből. Mindenki hozza a jó játékot és a számokat idővel (forma alapján). MINDENKI. Csak szegény benzemának nem sikerül. Ő az aki leginkább meglovagolja a többiek teljesítményét...még hogy jobbá teszi CR-t :lol:
Valaki jól leírta, ha nem lenne kiskedvenc és a real madrid történelmének legtöbbet pátyolgatott játékosa, akkor már usa-ban kurvázna két LA edzés között.
Aztán lehet fellengzősen lenézni európa összes csatárát Karimhoz képest is, persze. Senki nem okoskodik, hogy jobban tudja mint Perez, vagy Zidane, de aki nem ismeri el, hogy ő, a megkérdőjelezhetetlen kezdőtagságát nem érdemli ki kizárólag sportszakmai szempontok alapján, azzal nem is érdemes vitatkozni. Ez zavarja csak az a szurkolókat. Az igazságtalanság. Az önzés, hogy mellőle mindenkit el kellett adni, aki zavarhatta a kicsi lelkét. Hogy volt pofánk berakni erre az évre mellé Mayoralt, akkora a bizalom iránta...egy olyan év után amit tavaly hozott egyénileg... És megint hozza ezt a szánalmas teljesítményt. Ki lepődik meg ezen?

Zidanet meg imádom, pont ezért kritizálom, emiatt a döntése miatt. Én féltem, hogy ha idén nem nyerünk semmit az impontens támadójáték miatt, akkor ő lesz elővéve. Meg CR. Meg mindenki más...csak megint Ő nem. Ő köszöni szépen #2021KAK, majd a következő edzőnél is hozza ezt. Mi meg reménykedhetünk. Meg nevethetünk Icardin, a falábú Kane-n, Morata kihagyott ziccerein a chelseabe, és foghatjuk a fejünket nehogy igazak legyenek a Lewa-s Marcas hírek. Mert nekünk ilyen középszerek nem kellenek.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. december 15., péntek 10:37

realistahuni írta:de talán az utolsó pár meccsen valami kezdett pislákolni nála, ami még mindig nagyon kevés, de lehet több.
Ez mehetne majd a sírjára is :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. december 15., péntek 10:11

Al Jazira ellen most kivételesen én sem venném elő Benzemát. Ez egy olyan meccs volt, ahol az araboknak olyan világi mákjuk volt ami 50 évente van. Simán 8-10 gólt rakhattunk volna el nekik, de egyszerűen nem akart bemenni. Azon kívűl kapott rengeteg kritikát mostanában teljesen megérdemelten, de talán az utolsó pár meccsen valami kezdett pislákolni nála, ami még mindig nagyon kevés, de lehet több. Barca ellen én is várok egy jobb teljesítményt tőle, bár az utolsó pár klasszikuson pocsék volt, lassú, körülményes és méterekre pattantak tőle a labdák. Ha akar itt még valamit bizonyítson most, vagy vegyünk búcsút tőle.
Love football, hate antifa.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. december 15., péntek 10:00

Utolso 2-3 evet nezve szerintem is cr rendelkezik tobb gp-vel.
ZIDANE

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2017. december 15., péntek 9:42

miVida írta:Benzema még mindig fake9 és Ronaldo a csatár...
És azt se felejtsük el hogy bármilyen szerencsétlenkedően játszik Benz, ő teszi jobbá CRt is
igen, elég csak megnézni a portugál válogatottba szegény CR-nek milyen gyengus mutatói vannak. :mrgreen:
Ha jól emlékszem ráadásul CRnek van több golpassza is mint Benznek, bár ebben nem vagyok biztos.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. december 15., péntek 9:35

miVida írta:Benzema még mindig fake9 és Ronaldo a csatár...
És azt se felejtsük el hogy bármilyen szerencsétlenkedően játszik Benz, ő teszi jobbá CRt is
Már értem, attól hogy fake9-s ki kell hagynia a ziccerei nagy részét, de akk inkább fék9 a pontosabb kifejezes.
Abba, h ki profitált többet a masik jatekabòl inkābb ne menjünk bele, mert ha nem CR a francia mar rég vmi kinai vagy arab ligaban idegesítené a szurkolókat.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pipita » 2017. december 15., péntek 7:54

ő teszi jobbá CRt is
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fejtsd ki kérlek.

Vagy inkább azt, hogy hol tartana ma CR, ha Benz nem születik meg? Vajon egy kis madeirai faluban koldulna száraz kenyérért? :lol: :lol: :lol:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miVida » 2017. december 15., péntek 1:34

Benzema még mindig fake9 és Ronaldo a csatár...
És azt se felejtsük el hogy bármilyen szerencsétlenkedően játszik Benz, ő teszi jobbá CRt is
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég