Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. június 3., szombat 9:23

Azon gondolkodtam egyébként...
Nem lehet hogy Perez nem engedi a búcsút?
Aki innen nem visszavonul, hanem eligazol az nem kap bernabeus búcsút. Perezéket meglepte hogy menni akar, nem számoltak idén még ezzel.

Nem a haragról szól ez. Csak hogy ebben is érvényesül hogy a klub a nagyobb nem a játékos. Aki itt hagy minket azt nem ünnepeljük. Persze meglesz a sajtótáj. meg a trófea fotó...de az az érzésem hogy Perez döntött így. Ez csak elmélkedés volt.
Hétfőn meg bejelentik hogy megy.

Asensiotól is vartuk a bejelentést a héten, aztán nem jott fura módon. Nem hiszem hogy nem lenne nyilvánvaló hogy elmegy, mégsem kapnak holnap nagy búcsút. Max egy sejtelmes lecserélést. De a klub nem készül búcsúval

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. június 3., szombat 8:19

gutihaz14 írta: miert kell ennyit varni egy hivatalos kommunikaciora?
mire var benzema? o se tudja mit akar?
Számomra erről szól az egész nyár. Nem lehet/érdemes követni. Legyünk rajta túl aztán nézzük a pályán mi a szitu.... :coffee:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. június 3., szombat 6:15

Pad'em írta: Tegnap a Marca óbégatta világgá, hogy marad, ma meg szintén ők, hogy még nem adott választ a klubnak... :fpalm: Mire alapozták akkor ezt tegnap? :lol:

Totál agyfasz az összes.
Elérésre. Ebből élnek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 3., szombat 6:10

Karim Djaziritol származó info, hogy majd az utolsó meccs után fog egyeztetni a vezetoseggel újra.
Addig minden más mellébeszélés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 2., péntek 23:06

🌕| NO confirmations yet over Benzema staying. @AranchaMOBILE #rmalive

🚨🌕| Karim Benzema’s expected departure from Real Madrid has been cast into doubt, club’s senior management are UNCERTAIN of his intentions after the remarkable past 24 hours. @MarioCortegana @TheAthleticFC

🗣️ Arancha Rodriguez: “Fabrizio Romano has reported well on Karim Benzema. Karim has not given a definitive decision to Real Madrid or Saudi Arabia. We have to wait.”

Nevetséges az egész ügy.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 2., péntek 23:02

en mar azt varom kb hogy menjen. mit huzza az agyunkat feleslegesen? :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 2., péntek 22:59

Tegnap a Marca óbégatta világgá, hogy marad, ma meg szintén ők, hogy még nem adott választ a klubnak... :fpalm: Mire alapozták akkor ezt tegnap? :lol:

Totál agyfasz az összes.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. június 2., péntek 22:56

az a szomorú, hogy mindegy marad vagy megy-e már baromira elegem van az egészből. 3 nap után ott tartok mindegy mi lesz csak legyen már vége. tegyenek ki egy officialt és hagyjuk egymást.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 2., péntek 22:50

miert kell ennyit varni egy hivatalos kommunikaciora?
mire var benzema? o se tudja mit akar?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 2., péntek 22:47

🚨🌕 JUST IN: Real Madrid are no longer sure of what Benzema will do. @MarioCortegana #rmalive

Oké :mrgreen:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 2., péntek 16:05

Itt már csak tényleg 2024-ben lehet bízni, addig meg el kell vegetálni. Aztán vagy jön Bappé + Haaland, vagy egyik se. :D
Bajnokságot + vmelyik hazai kupát hozzuk én már boldog leszek.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. június 2., péntek 15:01

Marianohoz képest előrelépés, de ezen a szinten egy értelmes csatárral nekivágni a szezonnak komolytalan, ráadásul ő is 36... Nyilván MBappé2024 közbeszólhat, de arra nem alapoznék, ha bármit nyerni szeretnénk a következő szezonban.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 2., péntek 14:55

R. Carlos írta:
untouchable írta: Szerintem nem is azért akarjuk hozni, hogy megváltsa a világot, egyszerűen csak kellene valaki, aki terhet vesz le Big Benzről. RDT egyáltalán nem kevés a Rayo-ban, csak kihagyott fél szezont és mostanra érte utol magát, egyébként Joselu és RDT teljesen más típusú játékosok, előbbi egy magas center, utóbbi viszont nem is klasszikus befejező, hanem egy gyors és ügyes játékos (nyilván egy adott szintig), akinek bomba erős lövései és szabadrúgásai vannak.
A megváltás alatt azt értettem, amit te is részleteztél. Én pár meccsüket láttam idén, azokon nem tűntek ki nagyon, aki jobban követi őket, az nyilván jobban átlátja, hogy mire képesek és ők és mire nem. Az általad leírtak alapján viszont hamarabb hoznám RdT-t ide, mivel jobban hajaz a játéka Benzemáéra, ezáltal pedig jobban is helyettesíthetné, de róla szó sincs.
Amúgy azt én sem tudom, hogy itt mire lennének képesek, de Mariano-nál mindketten fényévekkel jobb játékosok, tehát magyarul használhatóbbak lennének 20-30 percekre, mint hosszabítani kívánó barátunk.
RDT jövő nyáron lehetne opció, de csak kizárólag abban az esetben, ha hozná a szokásos formáját, amit az elmúlt néhány szezonban mutatott.
Azért is lenne fontos, néha-néha visszahozni ilyen egykori madridi arcokat, hogy motiváltabbak legyenek a fiatalok, akik még nem készek a Madridra, de tehetségesek és eladjuk őket. Látnák, hogy akár 10 évvel később is van visszaút, még ha nem is feltétlen a kezdőcsapatba.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 2., péntek 14:40

untouchable írta: Szerintem nem is azért akarjuk hozni, hogy megváltsa a világot, egyszerűen csak kellene valaki, aki terhet vesz le Big Benzről. RDT egyáltalán nem kevés a Rayo-ban, csak kihagyott fél szezont és mostanra érte utol magát, egyébként Joselu és RDT teljesen más típusú játékosok, előbbi egy magas center, utóbbi viszont nem is klasszikus befejező, hanem egy gyors és ügyes játékos (nyilván egy adott szintig), akinek bomba erős lövései és szabadrúgásai vannak.
A megváltás alatt azt értettem, amit te is részleteztél. Én pár meccsüket láttam idén, azokon nem tűntek ki nagyon, aki jobban követi őket, az nyilván jobban átlátja, hogy mire képesek és ők és mire nem. Az általad leírtak alapján viszont hamarabb hoznám RdT-t ide, mivel jobban hajaz a játéka Benzemáéra, ezáltal pedig jobban is helyettesíthetné, de róla szó sincs.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 2., péntek 14:36

R. Carlos írta:
kiserik írta: Sajnos ez baromira nem Carlon fog múlni. 1-2 meccs kell, hogy kijöjjön Joselu miért ott tart 33 évesen ahol és az egész világ követelni fogja Karimot minden meccsre. Onnan meg jön a szerda-szombat ismét. Az sincs előttem, hogy az utolsó 20 percre lecseréljük Karimot Joselura, ha gól kell és általában nem a meccsek első fele az erős nálunk. A palit nem lenézve, de életében egyszer lőtt 20 felett még a Castillában 10-en éve.

Ha Karim marad, akkor sanszos, hogy ugyan az lesz, mint tavaly, csak Marianot kicseréljük egy ingyen másik játékosra. Én is azt szeretném, ha maradna, mert egy kiváló játékos, és remek kapitány, emellett ennek a klubbnak nagyon kell az, hogy az öregek átadják a madridizmust a fiataloknak, de első számú kilencesként számolni vele szerintem nagy hiba és úgy látszik a vezetőségnek ez a terve továbbra is.
Amúgy a Joselu-s résszel egyet értek. Tavaly Raul de Tomas-t akartuk hozni, ő is hozta a számokat, mint Joselu, ugyanabban az Espanyolban, ráadásul vele még benn is maradtak a La Ligában. Idén RdT is kevés a Vallecanoban, mivel nem rá van kihegyezve a támadójáték, ellenben Joselura, akire az Espanyolban igen. Mégis miben lenne másabb Joselu mint RdT? Ahhoz, hogy az ő erényeik itt érvényesülhessenek, másféle játékot kellene játszani. Teljesen egy kutya ez a két játékos Marianoval. Nem fogják itt megváltani a világot.
Szerintem nem is azért akarjuk hozni, hogy megváltsa a világot, egyszerűen csak kellene valaki, aki terhet vesz le Big Benzről. RDT egyáltalán nem kevés a Rayo-ban, csak kihagyott fél szezont és mostanra érte utol magát, egyébként Joselu és RDT teljesen más típusú játékosok, előbbi egy magas center, utóbbi viszont nem is klasszikus befejező, hanem egy gyors és ügyes játékos (nyilván egy adott szintig), akinek bomba erős lövései és szabadrúgásai vannak.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 2., péntek 14:28

kiserik írta: Sajnos ez baromira nem Carlon fog múlni. 1-2 meccs kell, hogy kijöjjön Joselu miért ott tart 33 évesen ahol és az egész világ követelni fogja Karimot minden meccsre. Onnan meg jön a szerda-szombat ismét. Az sincs előttem, hogy az utolsó 20 percre lecseréljük Karimot Joselura, ha gól kell és általában nem a meccsek első fele az erős nálunk. A palit nem lenézve, de életében egyszer lőtt 20 felett még a Castillában 10-en éve.

Ha Karim marad, akkor sanszos, hogy ugyan az lesz, mint tavaly, csak Marianot kicseréljük egy ingyen másik játékosra. Én is azt szeretném, ha maradna, mert egy kiváló játékos, és remek kapitány, emellett ennek a klubbnak nagyon kell az, hogy az öregek átadják a madridizmust a fiataloknak, de első számú kilencesként számolni vele szerintem nagy hiba és úgy látszik a vezetőségnek ez a terve továbbra is.
Amúgy a Joselu-s résszel egyet értek. Tavaly Raul de Tomas-t akartuk hozni, ő is hozta a számokat, mint Joselu, ugyanabban az Espanyolban, ráadásul vele még benn is maradtak a La Ligában. Idén RdT is kevés a Vallecanoban, mivel nem rá van kihegyezve a támadójáték, ellenben Joselura, akire az Espanyolban igen. Mégis miben lenne másabb Joselu mint RdT? Ahhoz, hogy az ő erényeik itt érvényesülhessenek, másféle játékot kellene játszani. Teljesen egy kutya ez a két játékos Marianoval. Nem fogják itt megváltani a világot.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 2., péntek 14:03

Dupla D írta: Szerintem Perez bemondta neki, hogy idén még nagyon jó lenne, ha maradna, mert nem fogjuk tudni pótolni. Jövőre talán lehet rá esély, ha igazak a pletykák, és Haalandnak lesz egy 150 milliós kivásárlási ára, illetve Mbappé se hosszabbít.

Gyakorlatban pedig lehet, hogy egyiket se tudjuk elhozni, de az elmélet szerint jövőre lehet rájuk esély. Idén nincs.
Haaland szerzodest fog hosszabbitani, ugy, hogy kilojjek a kivasarlasi arat. Mar nyar elejen leulnek a City fejeseivel. Mbappet meg sikerul ugyis minden egyes szerzodes lejarta elott meggyoznie a Psgnek, hogy maradjon. Masok utan kell nezni.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 2., péntek 13:31

Realista24 írta:
Halfkey írta: Én nemtudom hogy akarom-e hogy maradjon. Alapesetben persze, de félek hogy novemberben ha nem úgy megy, ha nem bírja, mindenki magyarázza meg köpködi majd hogy miért nem ment Szaudiba, csak hátráltat minket.
Amugy meg jo ha marad, mert nincs mas a piacon, akit el tudnank hozni, csak Carlo remelem kimelni fogja valamilyen szinten.
Sajnos ez baromira nem Carlon fog múlni. 1-2 meccs kell, hogy kijöjjön Joselu miért ott tart 33 évesen ahol és az egész világ követelni fogja Karimot minden meccsre. Onnan meg jön a szerda-szombat ismét. Az sincs előttem, hogy az utolsó 20 percre lecseréljük Karimot Joselura, ha gól kell és általában nem a meccsek első fele az erős nálunk. A palit nem lenézve, de életében egyszer lőtt 20 felett még a Castillában 10-en éve.

Ha Karim marad, akkor sanszos, hogy ugyan az lesz, mint tavaly, csak Marianot kicseréljük egy ingyen másik játékosra. Én is azt szeretném, ha maradna, mert egy kiváló játékos, és remek kapitány, emellett ennek a klubbnak nagyon kell az, hogy az öregek átadják a madridizmust a fiataloknak, de első számú kilencesként számolni vele szerintem nagy hiba és úgy látszik a vezetőségnek ez a terve továbbra is.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. június 2., péntek 12:29

Szerintem Perez bemondta neki, hogy idén még nagyon jó lenne, ha maradna, mert nem fogjuk tudni pótolni. Jövőre talán lehet rá esély, ha igazak a pletykák, és Haalandnak lesz egy 150 milliós kivásárlási ára, illetve Mbappé se hosszabbít.

Gyakorlatban pedig lehet, hogy egyiket se tudjuk elhozni, de az elmélet szerint jövőre lehet rájuk esély. Idén nincs.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 2., péntek 12:25

Halfkey írta: Én nemtudom hogy akarom-e hogy maradjon. Alapesetben persze, de félek hogy novemberben ha nem úgy megy, ha nem bírja, mindenki magyarázza meg köpködi majd hogy miért nem ment Szaudiba, csak hátráltat minket.
Pont ezt irtam en is, par hsz-szel korabban.

Akinek eddig is CSAK az volt a baja, hogy nem innen vonul vissza, holott "megigerte", annak jovore is ugyanaz lesz a baja. Szoval a szurkolok lelki vilaganak bekeje erdekeben inkabb dobjon el nehany szazmilliot, hiszen ugyis sok van neki. :mrgreen:

Amugy meg jo ha marad, mert nincs mas a piacon, akit el tudnank hozni, csak Carlo remelem kimelni fogja valamilyen szinten.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég