Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 13:01

tegnap. például.
Nem akarok tovább offolni, de most ezt hogy? Ha nem játszottak, akkor hol legyenek? Vagy az ő hibájuk, hogy lesérülnek? :hmmm:

Patonak meg régen lefőtt a tejeskávé.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. május 8., csütörtök 12:56

Én imádom Benzemát, de tényleg kritikán alul teljesítményei voltak mostanában. Szerintem mondjuk magasan közrejátszik nála, hogy nem nagyon pihent ebben az évben. Tegnap is elvesztette a labdát, aztán már alig bírt lépni, rendre megállt. Elpattogtak tőle a labdák, lassú volt fejben... A Bayern elleni második meccsen se remekelt, igaz dolgozott rendesen, kiugratta Bale-t, de azonkívül nem zavart sok vizet elől. Az odavágón játszott utoljára jól, amit sokan nem vesznek észre, mert nem volt nálunk a labda, de ami labda a franciához ment azt mind megtartotta, lefejelte, megjátszotta. Hihetetlen nagy fegyver tud lenni, de sajnos nem olyan, aki a toppon tud maradni folyamatosan, ezért kellene mellé egy jó csere viszont, ha kapnánk érte egy 35 millió feletti árajánlatot és Suárez hozható lenne 50-ér, akkor pár könnyet elmorzsolnék, de elengedném. Reméljük feltud frissülni ő is és a csapat is( a csapat is egy rakat szart ér az előző két meccse) a BL döntőre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 8., csütörtök 12:51

neeeeeeem, úgy értem, amit Mattnullkilenc is mondogatni szokott, hogy nincs elképzelés és alapjáték (mint egy barcánál, vagy akár tavalyi, akár idei bájernnél), kanyarban nem látni már, hogy letámadva már az ellen térfelén visszaszerezzük a labdát, ez teljesen eltűnt.
igen, nincs hozzá megfelelő ember, ezért jönne pogba többek között.

de ez még mindig csapatsport, onnantól válik egyénivé, amikor ziccerben van a csatár, vajon belövi vagy nem?
a védő képes tisztázni vagy nem?
benzemának tegnap hány ziccere volt? ne állítsuk már be úgy, mintha ő lenne ronaldo második eljövetele és mindenkin keresztülgyalogol és bebasz mindent, közben talppal szopatja odavissza köténybe az összes létező védőt amellett, hgy olyan indulási sebessége van, mint egy ezres suzukinak.
kezeljük már helyén a dolgokat.

vagy meg lehet venni patot, aztán beleverni a fejébe az alázatot, akaratot. ott a képességek megvannak.
Az utolsó kérdést nem igazán értem, mire vonatkozik? Mikor?
tegnap. például.
Az elsőre meg szinte gondoltam, hogy be kéne írnom, hogy AMIKOR vettük, akkor bőven nagy pénznek számított még, nem a mai elrugaszkodott árakhoz mérten.
tény, de akkor suarez sem ér 60-70 millert.
Kép
Kép
Kép

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 12:49

hehe írta:mi az hogy nagy pénzt fizettünk érte? :lol:
hol volt céronaldo? hol volt bale? 200 millió euró, a csapat arcai, ők hol voltak?
Az utolsó kérdést nem igazán értem, mire vonatkozik? Mikor?

Az elsőre meg szinte gondoltam, hogy be kéne írnom, hogy AMIKOR vettük, akkor bőven nagy pénznek számított még, nem a mai elrugaszkodott árakhoz mérten.

Nem kell Ronaldonak lennie, bár emlékszem, amikor még sokan hozzá hasonlították, mint méltó utódot. Nem akarok belemenni itt az értelmetlen és parttalan vitákba, amiket már hússzor lejátszottak előttem, és én is, az utolsó pár hsz-emben leírtam a véleményem róla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára PEEtör 2014. május 8., csütörtök 12:52-kor.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. május 8., csütörtök 12:42

hehe írta:mi az hogy nagy pénzt fizettünk érte? :lol:

nézd már meg ki mennyibe kerül, illarramendi, dimaria.
özilért mennyit kaptunk, pont benzema ára nem kéne, hogy probléma legyen.

még mindig sokan fifa 14 fejjel gondolkoztok, hogy egy csatárnak mikor mennyi gólt kell lőnie, hány meccset kell eldöntenie.
akkor szólok: ronaldo csak egy volt. ez meg még mindig egy csapatjáték, ha egy csatár nem kerül helyzetbe, nem kizárólag az ő hibája.
amikor a másik 10 játékos is duplanulla, ne várd már el egy olyan csatártól, aki nem korszakos zseni (jelenleg amúgy nincs is ilyen csatár), hogy majd ő megmutassa.
hol volt céronaldo? hol volt bale? 200 millió euró, a csapat arcai, ők hol voltak?
Ezek szerint Benzema szerinted kielégitő teljesitményt nyújt meccsről meccsre, valamint csatárként nem a góllövés az elsődleges feladata, és ha mindenki szar, akkor nyugodtan lehet ő is szar.
Szerintem a Real Madrid első számú csatárától, akinek van 50 meccse a szezonban, kicsikét több kell. És nem kell folyamatosan kifogásokat keresni, hogy most éppen hogyan lehet megvédeni a kedvencet.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 8., csütörtök 12:36

mi az hogy nagy pénzt fizettünk érte? :lol:

nézd már meg ki mennyibe kerül, illarramendi, dimaria.
özilért mennyit kaptunk, pont benzema ára nem kéne, hogy probléma legyen.

még mindig sokan fifa 14 fejjel gondolkoztok, hogy egy csatárnak mikor mennyi gólt kell lőnie, hány meccset kell eldöntenie.
akkor szólok: ronaldo csak egy volt. ez meg még mindig egy csapatjáték, ha egy csatár nem kerül helyzetbe, nem kizárólag az ő hibája.
amikor a másik 10 játékos is duplanulla, ne várd már el egy olyan csatártól, aki nem korszakos zseni (jelenleg amúgy nincs is ilyen csatár), hogy majd ő megmutassa.
hol volt céronaldo? hol volt bale? 200 millió euró, a csapat arcai, ők hol voltak?
Kép
Kép
Kép

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 12:30

h3x0r írta: Szerintem inkabb az az erdekes hogy az emberek csak a ket vegletet latjak. Az egyik hogy meccsrol meccsre valtogatva van, a masik meg hogy soha nem tud pihenni, mert aki mogotte van, arra nem lehet szamitani.
Csak a fekete meg a feher. Az hogy kozte meg van 4000 masik szin, az senkit se erdekel.
Ket ember kozott a meccseket nem csak ugy lehet elosztani hogy 50-50 meg 95-5, hanem letezik egy bizonyos 70-30 meg 80-20 is..
Szerintem meg inkább az az érdekes, hogy 5, azaz ÖT éve képtelen arra, hogy maradandót alkosson. Lehet itt 50-50ezni, meg 70-30azni, de öt év rohadt hosszú idő és m-i-n-d-i-g kell neki valami kifogást keresni ezen időszak alatt. Elsőszámú csatárként lett idehozva, Perez személyes kedvenceként, nagy pénzt fizettek érte, mindig is pártfogoltként volt kezelve és előnyt élvezett és nem tudott teljesíteni.

5 év. Ez azért jelent valamit.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 8., csütörtök 11:55

Tádám írta:A Korona Mögött: "Hogy a retkes-redvás pélóban gondolta bárki is, hogy a világ legingadozóbb teljesítményű csatára mögé elég nekünk egy Morata? Hogy? Morata, az új Raúl, olyan szinten falábú, hogy tegnap egyszerűen egy labdát nem tudott levenni. Az, hogy csel közben elesik a labdával egy dolog, rálépett, na bumm, de a felívelt labdák úgy pattantak el tőle 2-3 méterre, hogy ember nem volt a közelében. Lejátszva egy szezont, a padról beszállogatva azért kellett volna, hogy jelentsen némi lelkierőt, hogy ne görcsöljön rá minden percre. Kijelentem, hogy ha tegnap én állok be Morata helyett, akkor sem lettem volna rosszabb. Tök jó, hogy saját nevelés meg minden, de ez inkább a Valladolid szintje, mint a Real Madridé. Hogy engedhettük el Higuaínt úgy, hogy nem pótoljuk? A másik csatárunk… Most komolyan, a sok kommentben okos embertől kérdezem, hogy Benzemától ez a meccs mi a szar volt? Hol van a legalább mezőnyben jó teljesítmény? Hányszor vezette bele 3-4 emberbe a labdát? Ha nincs Ronaldo és Bale, akkor a mágikus BBC utolsó megmaradt tagjaként és a Real Madrid kezdő csatáraként én elvárom, hogy döntsön el egy ilyen fika meccset. Lőjön gólt, adjon gólpasszt, vigyen el két védőt, valamit csináljon. A saját tizenhatosán elvesztette a labdát, majd széttárta a kezét és elsétált? Ennyit tudott hozzátenni. A legutolsó 10 meccsén 1 gólt ért el. Köszönjük, bravó."

Tökéletesen egyetértek minden szavával. :roll: :salute:

+1. és amúgy ha Benzemának nem megy akkor mindig van valami frappáns kifogás. tavaly Higu volt a probléma, nem kapta meg a megfelelő játékperceket a bizonyításra. idén megkapja viszont bale és cr melett nem ő a leggólveszélyesebb emberünk. aztán kiesik bale és cr. marad Benzin és akkor így elvárná egy mardid drukker, hogy ugyan ha már ő a Real Madrid KILENCESE akkor vegyen már magán annyit(hiába a 36.forduló) hogy eldöntsön egy ilyen meccset könyörgöm. Béka segge alatt az ember, nem mellé kell valaki meg mögé, hanem helyette. egy mindig tüzes motivált GYORS csatár. Ez engem különösen idegesít ha Benzemánál látom a labdát olyan lassú vele mint nagymamám a járókerettel. Aztán döntse ő el a BL döntőt hordozza megint mindenki a tenyerén de ilyen teljesítménnyel ez nem REAL szint.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. május 8., csütörtök 11:46

A Korona Mögött: "Hogy a retkes-redvás pélóban gondolta bárki is, hogy a világ legingadozóbb teljesítményű csatára mögé elég nekünk egy Morata? Hogy? Morata, az új Raúl, olyan szinten falábú, hogy tegnap egyszerűen egy labdát nem tudott levenni. Az, hogy csel közben elesik a labdával egy dolog, rálépett, na bumm, de a felívelt labdák úgy pattantak el tőle 2-3 méterre, hogy ember nem volt a közelében. Lejátszva egy szezont, a padról beszállogatva azért kellett volna, hogy jelentsen némi lelkierőt, hogy ne görcsöljön rá minden percre. Kijelentem, hogy ha tegnap én állok be Morata helyett, akkor sem lettem volna rosszabb. Tök jó, hogy saját nevelés meg minden, de ez inkább a Valladolid szintje, mint a Real Madridé. Hogy engedhettük el Higuaínt úgy, hogy nem pótoljuk? A másik csatárunk… Most komolyan, a sok kommentben okos embertől kérdezem, hogy Benzemától ez a meccs mi a szar volt? Hol van a legalább mezőnyben jó teljesítmény? Hányszor vezette bele 3-4 emberbe a labdát? Ha nincs Ronaldo és Bale, akkor a mágikus BBC utolsó megmaradt tagjaként és a Real Madrid kezdő csatáraként én elvárom, hogy döntsön el egy ilyen fika meccset. Lőjön gólt, adjon gólpasszt, vigyen el két védőt, valamit csináljon. A saját tizenhatosán elvesztette a labdát, majd széttárta a kezét és elsétált? Ennyit tudott hozzátenni. A legutolsó 10 meccsén 1 gólt ért el. Köszönjük, bravó."

Tökéletesen egyetértek minden szavával. :roll: :salute:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 8., csütörtök 11:43

Tegnap a legnagyobb hiányosságát láthatjuk. Nem képes vezér lenni, nem képes hátán vinni a csapatot, ha kell - ahogy írtátok is többen is.
Nem adnám el.
Abban látom a megoldását, hogy hozunk valakit mellé. Nem egyértelműen mögé, nem mellé, hanem mellé. Akár Suarezt is, ha a vezetőség őt akarja, csak nehogy kioltsák egymást ezzel. Én úgy gondolom, hogy az lehetne a megoldás, hogy ha a két nagyágyú Bale és CR egyszerre kezd, akkor Karim lenne a harmadik támadó, aki alájátszik nekik, és ezt nagyon jól csinálja. A másik csatár pedig egy vezér kaliber, aki sokkal direktebben támadja a kaput, ha kell meccseket nyer meg nekünk, ha kell hátán viszi a csapatot. És ha egyikük kiesne, vagy pihenés, vagy akármi miatt nem lép pályára, akkor ő lenne a csatár a másikuk mellett, Benzema szerepét pedig Isco venné át, akár szélről, akár középről, de a támadóharmadban, ugyanúgy alájátszani a két társának.
Aztán mehet a bizonyítás, a küzdés, hogy egyikük jobb, mint a másik, és ő megkapja a bizalmat a másik formációban, és esetleg abban is kiszorítja a másikat.
Mert egyértelműen CR és Bale mellé Benzema kell, mert ebben egyszerűen nincs jobb nála. Viszont ha ők, vagy egyikük nincs, akkor már baj van.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 8., csütörtök 10:17

Hát én nagyon meguntam,azt amit művel az utóbbi időben.
Nyáron én komyolan elgondolkodnék rajta hogy eladom.Még egy jó csere üzletbe is belelehetne vonni szerintem.
Kegyetlen ez az ember. :mrgreen: :-@
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 8., csütörtök 9:48

Most hogy jon ide a szakmai stab meg zidane? Nem mentalis problemaja van hanem fizikai. Total elbeszelunk meg mindig egymas mellett, de mindegy.

Meg milyen kifogas? Nehogy mar arrol is o tehessen, hogy nincs normalis csereje.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 8., csütörtök 9:38

___Samy___ írta:Pontosan arrol magyarazok, amit h3x0r ir. Csak az a baj, hogy a tobbiekkel meg elbeszelunk egymas mellett, mert a kepbe jon mindig higu.
Nem beszélünk el, csak már kezd unalmas lenni, hogy állandóan csak a kifogások. Meg ki ő, hogy lassan szakmai stáb álljon mellette, akik pátyolgassák a lelkét hétről-hétre? Olyan érzésem van, mintha egy óvodás kisfiúra kellene odafigyelni, mi lesz a követező, büntetni kellesz: elvenni a fényképezőgépét, meg letiltani a közösségi oldalait és csak akkor vissza adni, ha 5 jó meccset lehoz zsinórban vagy mi? Már komolyan nonszensz kategória.
Ez egy profi futball klub, profi, jól megfizetett játékosokkal, elég volt 5 év gyermekmegőrzés!!!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 8., csütörtök 7:32

Pontosan arrol magyarazok, amit h3x0r ir. Csak az a baj, hogy a tobbiekkel meg elbeszelunk egymas mellett, mert a kepbe jon mindig higu.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. május 8., csütörtök 7:14

Számomra vicc amit művel az elmúlt meccseken.
HIgu távozásával nincs konkurenciája, nem kell megszakadnia. Legszívesebben felképelném, hogy ilyen teljesítményekre képes Real mezben egy vb előtt... katasztrófa.

Nyáron be kell érte szedni a pénzt, aztán jöhet Suarez, meg valaki a padra. :coffee:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 8., csütörtök 6:55

Bullet T írta:Egy valamit magyarázzon már el valaki. Mi ez a hihetetlen motiválatlanság és sz*rok bele stilus ami néha rájön. Most született meg a lánya, jól megy a csapatnak, VB is jön, ilyenkor kéne ,hogy fickándozzon. Nem elég neki,hogy egy Real Madridban játszat, akkor menjen vissza Lyonba es ott futározhat a hidak között.....
Mindig is ilyen volt, nem kell ezen csodálkozni.

Azt viszont továbbra sem értem, hogy a szakmai stábnak nem egyértelmű, ami a kanapéból nyilvánvaló meccsek óta? Mourinho második évében ugyanez volt, szállította a gólokat, jól játszott, a végére, amikor igazán kellett volna elfogyott, már nem bírta.
Annyira dekoncentrált, hogy azt nem lehet nem észrevenni, fáradt. Ha tetszik, ha nem, a döntőig bizony keményen pátyolgatni kell, ha az kell, akkor Zidane simogassa a buksiját minden lefekvés előtt, nem érdekel. Nem engedhetjük ki a Tizediket a kezeink közül.

Aztán akár jöhet a licitháború érte.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 8., csütörtök 2:01

besteve7 írta:
___Samy___ írta:ha lenne egy normális ember mögötte, akivel jobban lehetne tehermentesíteni, mindjárt másképp festene a helyzet
Na ne gyere ezzel a marhasággal, mikor itt volt Higu akkor az ment, hogy neki folyamatos játéklehetőség kell, meg bizalom, most hogy magában van már tehermentesítés. Érdekes, hogy kifogás az mindig lesz.
Szerintem inkabb az az erdekes hogy az emberek csak a ket vegletet latjak. Az egyik hogy meccsrol meccsre valtogatva van, a masik meg hogy soha nem tud pihenni, mert aki mogotte van, arra nem lehet szamitani.
Csak a fekete meg a feher. Az hogy kozte meg van 4000 masik szin, az senkit se erdekel.
Ket ember kozott a meccseket nem csak ugy lehet elosztani hogy 50-50 meg 95-5, hanem letezik egy bizonyos 70-30 meg 80-20 is..

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 1:40

Azért a BL döntőn alázni fog! B-) :mrgreen:
Legyen így. De ha még így is lesz, abszolút nem fog változtatni a megítélésén részemről, teljesen hidegen hagyna, ha kalap-kabátot kapna. Mondjuk én sosem rajongtam érte, pont ezek miatt a dolgok miatt, amiket csinál, hozzáállás, koncentráció, vagy motiváció kérdése, vagy csak simán agyilag?

Nem tudom, nem is érdekel.
suarezzel
Ha más nem, játékszenvedélyben igen, az az ember mind klubcsapatban, mind válogatottban teper, mint állat. Ezt nem a sírós momentuma miatt mondom, hanem a korábbiak miatt (kezezés a kapuban...).
Nem mondom, hogy beválna, sőt, lehet, hogy itt is meccses eltiltásokat kapna, de technikailag van olyan jó, mint a francia, sikeréhsége pedig bőven felülmúlja a pályán mutatottak alapján.
Na ne gyere ezzel a marhasággal, mikor itt volt Higu akkor az ment, hogy neki folyamatos játéklehetőség kell, meg bizalom, most hogy magában van már tehermentesítés. Érdekes, hogy kifogás az mindig lesz.
Igazából nem is kéne többet hozzáfűzni.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 8., csütörtök 1:30

konkrétan ez lenne az a szintlépés, amire már pár éve várat minket, és szerintem ez már nem lesz meg
benzema jelenleg egy tökéletes láncszem a gépezetben
Pontosan erre céloztam én is. Legnagyobb bánatomra, de azt kell mondjam, hogy én sem hiszek már abban, hogy itt/vagy máshol még valaha is szintet fog lépni! :/ Nem adnám el, mert kiváló futballista (imádom) és abszolút illik a csapatba, de nem is hagynám valós alternatíva nélkül, mert ez sem állapot ha a csapat (és nem az ő) érdekeit tartjuk szem előtt! Láttuk a teljesítményét rivális mellett és nélkül is --> ehhez képest nálam még mindig a 2012-es Karim Benzema viszi a prímet; idén igazi konkurencia hiányában sem hozza azt a szintet, felszabadult, könnyed, fineszes játékot, mint 2 évvel ezelőtt és ez azért igencsak elgondolkodtató. :roll: Kérdés, hogy hozza-e még valaha is és legfőképp itt Madridban? :hmmm:
Ilyenkor kéne villognia.
Valahogy így! :|

Azért a BL döntőn alázni fog! B-) :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. május 8., csütörtök 0:20

___Samy___ írta: mondjuk egy bale és egy céronaldo mellett lehet nem is baj
Hát ja, csak ha mondjuk egyikük sincs, mint ma? Ilyenkor kéne villognia.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég