Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. november 17., kedd 16:48

Dehogy sérült le. Merem állítani, valakik már azt is tudják mi lesz az ügy vége. Amennyiben Karim barátunk nem lép pályára szombaton, szerintem el is búcsúzhatunk tőle. Nagyon remélem, hogy pénteken tisztázzák őt, és nem kell ezzel tovább törődnie, ha meg még jobban belecsúszik az ügybe akkor ebből szerződés bontás lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 17., kedd 16:13

MARCA | Benzema has minor discomfort. That is not enough to keep him of the El Clasico. He will play.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 17., kedd 16:11

Vosztok írta:
Realista24 írta:El ne hidd, hogy sérülés.
Pénteken megy be tanúskodni Valbuena.
Vagy csak én vagyok túl paranoiás.
De mi köze Valbuena tanúskodásának Karim pályáralépéséhez? Max akkor van gáz, ha terhelően tanúskodik Benzema ellen, mert akkor kinéz az előzetes is.
Úgy van köze, hogy ha terhelő a nyilatkozat, vagy csak még jobban gyanúba kerül, akkor egyszerűbb azt kommunikálni, hogy még sérült, mint azt, hogy azért van jegelve, mert lehet, hogy sittre kerül és megviseli lelkileg...stb.

Egyébként meg, elkezdődött az edzés, és ott van. (ha mostani képet tettek fel az oldalak)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. november 17., kedd 16:07

Realista24 írta:El ne hidd, hogy sérülés.
Pénteken megy be tanúskodni Valbuena.
Vagy csak én vagyok túl paranoiás.
De mi köze Valbuena tanúskodásának Karim pályáralépéséhez? Max akkor van gáz, ha terhelően tanúskodik Benzema ellen, mert akkor kinéz az előzetes is.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. november 17., kedd 15:29

Most már egyre jobban afelé hajlok,hogy Benitezék rontanak el valamit...
Navas is...

Persze lehet hogy az van a háttérben amit Realista mond.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 17., kedd 15:05

El ne hidd, hogy sérülés.
Pénteken megy be tanúskodni Valbuena.
Vagy csak én vagyok túl paranoiás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. november 17., kedd 14:56

Tokon szurom magam, baszki, megint leserul...
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. november 15., vasárnap 18:33

Nagyon remélen hogy kimászik valahogy ebből Benzema. Egyrészt végre elkezdett (kifejezetten) eredményesen játszani, fontos gólokat szerzett, másrészt nélküle halott a támadójáték, láthatjuk is. Ha visszatér, CR is fel fog javulni, ez 100%. El nem cserélném Agüero-ra, Lewandowski-ra, főleg nem Morata-ra. Egyedül Suarez lehetne képes pótolni, de hát ő nem gyakran fog fehér mezben kifutni a pályára. Nélküle Bale meg Ronaldo.... Mondjuk Gareth ígyis-úgyis....
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. november 15., vasárnap 18:07

Az AS azt ìrja, hogy ha kiderül, hogy bűnös, akkor azonnal szerződést bont vele a Real.
Ez evidens.
Szerintem nem az, mert ha el is ítélik valami miatt, az se mindegy, hogy mi. Nyilván ha lecsukják zsarolásért, akkor persze, de sok minden más is lehet a teljes felmentés meg eközött.
A gyorshajtás meg nem alvilági tette, de azt is büntetik, azért is leültették volna már, ha nem Benzema lenne a neve, tehát büntetett előéletű,
:lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 15., vasárnap 16:42

Kerlon írta:
Realista24 írta:Gyorshajtásért börtön? Hol? Ez nekem uj.
Meg mi ez hogy priuszos?? Van baj Kerlon a fogalomszotaradban ugy erzem.
Lehet, mostanában degenerált vagyok. Majd kiderül, reméljük, hogy nem lesz oda egy újabb karrier.
Nem tudom hogy az vagy-e, de azt igen, hogy rossz volt a logikád.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. november 15., vasárnap 16:35

Ez a Zahias ugy, hogy mit emlegetik...mert ti személyit kertek minden puncitol, nem?
Na meg hany es hany ilyen van, csak azok nem akarnak nagyobb hírnevet mint ami jar.
Gyorshajtás meg tenyleg alvilági tett.
Igazából ezek közül egyik sem olyan óriási bűn és mindegyik kimagyarázható, más kérdés, hogy ilyen dolgok nem méltóak egy sportolóhoz, főleg nem egy Real Madrid játékostól. Egyszer hibázik az ember, még belefér, az eltévedt bárányoknak egyébként is utat kell mutatni, de ez a sokadik kihágása az emberünknek, és sokadjára szolgáltat magáról negatív címlapokat. Ha valaki, hát én tényleg foggal körömmel védtem őt mindig is, de szerintem a klubbon belül is nagyon sok energiát öltek bele olyan személyek, mint pl. Perez vagy Zidane. De ami sok, az sok, 27 éves az emberünk, mindent megkapott a Realtól, tökéletes korban van, otthon van egy lánya, a sportteljesítményétől kellene, hogy hangzatos legyen a sajtó és nem attól, hogy mennyi ideig hallgatták ki.
But he is a good boy...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 15., vasárnap 16:24

Realista24 írta:Gyorshajtásért börtön? Hol? Ez nekem uj.
Meg mi ez hogy priuszos?? Van baj Kerlon a fogalomszotaradban ugy erzem.
Lehet, mostanában degenerált vagyok. Majd kiderül, reméljük, hogy nem lesz oda egy újabb karrier.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 15., vasárnap 15:28

Az adócsalás az mas tészta, ott konnyen lehet hogy a jogász, a könyvelő, stb okoskodott. Ez nem az összegtől fugg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. november 15., vasárnap 15:23

Az jó nagy faszság lenne ha szerződéstbontanának vele. Messi ügyénél ennél sokkal nagyobb összegekről volt szó, mégsem üldözték el.
Persze, nem oldotta meg a legokosabb módon Benzema, de az élesben nem olyan egyszerű ám, hogy hívjuk a rendőrséget és minden a legnagyobb rendben.
Gondolom neki sem hiányzott, hogy egy rakás gettószökevény ellene forduljon amiért köpött.
perezből mondjuk simán kitelik hogy kirúgja, de ha nem hoz egy Agüerot helyette akkor a következő szezonunk is kuka.
Az lesz szép ha jövőre Bale-Morata- kiégett Cé trióval megyünk neki a szezonnak, akkor nem is nézek meg egy meccset sem, az hétszentség.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 15., vasárnap 15:17

Gyorshajtásért börtön? Hol? Ez nekem uj.
Meg mi ez hogy priuszos?? Van baj Kerlon a fogalomszotaradban ugy erzem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
defender3
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2015. november 9., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Puyol
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: defender3 » 2015. november 15., vasárnap 15:13

A prostis ügy szerintem csak azért volt, mert a csaj pénzt akart meg felkerülni a térképre, hogy létezik. A gyorshajtás meg ha nem extrém nagy akkor nem lenne még gond. Csak a folyamatos kihágások azok amik miatt odáig jutott ameddig.
Ez a mostani meg nagyon szerencsétlen volt tőle.

Nyáron meg szerintem 90% fölött van az esélye annak, hogy távozik emiatt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 15., vasárnap 15:06

Realista24 írta:
Kerlon írta:Sajnos neki is vége lesz egy hülye magánéleti ügyből. Soha sem tűnt lángésznek, szóval minden elképzelhető. Persze nem érzi bűnnek, amit tette, de attól még elítélendő és szerintem már nem is fogják kihúzni alóla. Előélete se túl fényes a Zahia üggyel meg a szokásos gyorshajtási dolgokkal.
Ez a Zahias ugy, hogy mit emlegetik...mert ti személyit kertek minden puncitol, nem?
Na meg hany es hany ilyen van, csak azok nem akarnak nagyobb hírnevet mint ami jar.
Gyorshajtás meg tenyleg alvilági tett.
Nem, én azért sem ítélem el, de nem én hozom a törvényeket. A gyorshajtás meg nem alvilági tette, de azt is büntetik, azért is leültették volna már, ha nem Benzema lenne a neve, tehát büntetett előéletű, ami tudtommal súlyosbító eset szokott lenni, de semmiképpen sem enyhítő körülmény. Hiába van az, hogy persze, gyorsan hajtott én is nyomtam már padlóig a gázt... Csak őt elkapták. Nem átlag ember szemével kell az ilyen ügyekre tekinteni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 15., vasárnap 15:02

Kerlon írta:Sajnos neki is vége lesz egy hülye magánéleti ügyből. Soha sem tűnt lángésznek, szóval minden elképzelhető. Persze nem érzi bűnnek, amit tette, de attól még elítélendő és szerintem már nem is fogják kihúzni alóla. Előélete se túl fényes a Zahia üggyel meg a szokásos gyorshajtási dolgokkal.
Ez a Zahias ugy, hogy mit emlegetik...mert ti személyit kertek minden puncitol, nem?
Na meg hany es hany ilyen van, csak azok nem akarnak nagyobb hírnevet mint ami jar.
Gyorshajtás meg tenyleg alvilági tett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 15., vasárnap 15:00

Most a körülményeket nem nézve, ha nyáron így-úgy Karim elmegy, és marad nekünk a Cé-Bale duó, akkor nagy gáz lesz.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 15., vasárnap 14:59

Sajnos neki is vége lesz egy hülye magánéleti ügyből. Soha sem tűnt lángésznek, szóval minden elképzelhető. Persze nem érzi bűnnek, amit tette, de attól még elítélendő és szerintem már nem is fogják kihúzni alóla. Előélete se túl fényes a Zahia üggyel meg a szokásos gyorshajtási dolgokkal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég