Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 11., vasárnap 14:40

Napestig. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 11., vasárnap 14:35

Igen, Benzema gyenge. Mégsem sikerül leírni sem egy olyan alternatívát, aki elég lehetne egy Realba, osztatlan lelkesedéssel övezve az érkezését.
Hogy miért? Mert nincs.
napestig lehetne sorolni az embereket de minek mikor ZZ hallani sem akar róla. osztatlan lelkesedés még Ronaldo érkezésekor sem volt a madridistáknál de amikor egy 5-2-es megnyert meccsen a kihagyott ziccer után több ezer ember egyszerre fütyül ki az jelent valamit.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: eReMA » 2018. február 11., vasárnap 14:29

realistahuni írta:Túl nagy lesz a nyomás meg a felhajtás szerdán, mindenkinek jobb lesz ha padon marad. Ilyenkor nem lehet higgadtnak maradni ha a saját közönséged is fütyül.
Jó nagy barom le(nne)sz a Bernabeu népe, ha egy ekkora meccsen is ezzel foglalkozik és nem a szurkolással. Engem elszomorítana, nem lehet ilyesminek akkor és ott helye.
Egyébként is a fac kivan már, hogy az aktuális csapatokból mindig és kötelező jelleggel kell lenni egy közellenségnek, akit muszáj a legrövidebb úton, akár ingyen ( :lol: ) is elengedni, de minimum megkövezni.
4 év---> 3bl se kussoltatja el a sok túristát, ahelyett, hogy látnának is, nem csak perecet majszolgatva, morzsás szájjal kattintgatnák meccs közben a szelfiket.

Igen, Benzema gyenge. Mégsem sikerül leírni sem egy olyan alternatívát, aki elég lehetne egy Realba, osztatlan lelkesedéssel övezve az érkezését.
Hogy miért? Mert nincs.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. február 11., vasárnap 14:23

Ennyi hitetlent...be fog találni, hallgassatok rám. Remélem készül valami spéci gólörömmel, gyakorolhatja már egy ideje.
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. február 11., vasárnap 14:07

Túl nagy lesz a nyomás meg a felhajtás szerdán, mindenkinek jobb lesz ha padon marad. Ilyenkor nem lehet higgadtnak maradni ha a saját közönséged is fütyül.
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. február 11., vasárnap 12:01

olyan már az ember mint a rontás, egyszerűen, ha nem balfasz, akkor szerencsétlen. nem megyünk vele már semmire. mindegy mi van, nyáron meg kell tőle szabadulni, wenger szerintem örömmel átveszi. egy motivált ember kell, aki gyors és agilis. benzemáról ezek közül már egyik se mondható el sajnos.

soha nem szerettem őt, mindig nagy ekézője voltam, de ez már new low. szerintem innen már nincs visszaút, legalábbis madridban nincs.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: füst » 2018. február 11., vasárnap 12:00

Még pár hónapot kell kibírni aztán ideje szembenéznie egy új kihívással. Mindenkinek jobb lesz, remélem elég okos hogy belássa. Nekem már szörnyen kellene előre az új impulzus, ezt a csibefocit már nehezen veszi be a gyomrom újra és újra. Ahogy teltek a hónapok és évek úgy került egyre lejjebb és lejjebb a léc amit meg kellene ugrania, de valahogy nem nagyon sikerül, örülünk egy cselnek, egy labdaátvételnek, megkönnyebbülünk ha legalább kaput talál a lövése, és így tovább. Ideig-óráig elnézi az ember, de bakker ez már elég kínos azért. Amikor fiatal volt, vártuk hogy a legjobb éveiben megmutassa mit tud, amikor a legjobb évei következtek, abban bíztunk hogy visszanyeri a fiatalkori formáját. Közben meg a király meztelen. Az van, hogy a minap láttam vén Persie gólját, és irigykedve néztem, mert a mi csatárunk 600 percenként mutat ilyet a ligában.
Sok gond volt idén a csapattal, Zizou elméretezte a dolgokat, a srácok hátradőltek a sikerek után, a sérülések jöttek, az öregek lassabbak lettek. Nem lehet csak egy emberre mutogatni, aki miatt így alakultak a dolgok. De Benzema a kudarc tortájából szép nagy szeletet tudhat a magáénak. Elég sok meló lesz ismét összegereblyézni a csapatot, és Benzema jelenleg olyan terhet jelent, amit nem kellene a következő szezonban is magunkkal cipelnünk, mert ismétlem, az ő pátyolgatása nélkül is elég melós lesz visszatérni.
Nem akartam senkit helyette januárban, örülök hogy nem jött Icardi, ezt az évet, ha már vele kezdtük el, akkor Benzire is kell bízni a végéig, így van jól. A szezon végeztével viszont számot kell vetni, és nem mismásolni amikor a következtetést kell levonni. Nem keresgélni hogy mikor merre pattant a labda.

Ami a személyes érzelmi részét illeti, én olyan típusú szurkoló vagyok, aki ragaszkodik a klub edzőihez, játékosaihoz, akkor is ha gyengébbek, akkor is ha nem az igaziak. Pusztán azért, mert a mieink. Ezért rossz szájízem volt a legtöbb játékos távozásakor, én bárkit képes vagyok megkedvelni aki a csapat színeiben játszik. Hogy példát említsek, Mahamadou Diarra, vagy Juande Ramos távosát is sajnáltam, pedig ők aztán tényleg epizód szerepet kaptak a klub életében. Salgado vagy Casillas távozása még most is elszomorít, pedig mindketten berozsdásodtak a végére. 98 óta mindössze Gravesen, Miguel Torres és Khedira voltak azok, akiket tényleg fájt nézni hétről hétre, alig vártam hogy megszabaduljunk tőlük. Nincs több, még Pavónnal és a hasonszőrűekkel is meg tudtam békélni, főleg mert gyorasn kirostálódtak, ahogyan kellett. Szóval a hosszú évek során a fenti hármas miatt jött fel igazán a gyomorsav, és szumma azt kell mondanom, nálam Benzema lett a negyedik mumus mostanra, akármennyire is jóképességű. Fáj nézni, egészségére annak, akinek nem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 11., vasárnap 11:28

besteve7 írta:
Kerlon írta: Igazából erről van szó, 2 helyzetnél szerencsétlen volt, 1-nél balfallosz és az meghatároz mindent. Aki utálja annak úgyis mindegy, aki meg kicsit objektív az azért ezt belátja.
Ha csak errol a meccsrol beszelnenk, meg talan igazat is adnek, de azert, h ez a "szerencsetlenseg" mar kb 2 eve folyamatosan tart, h vagy labat v kapufat talal vagy 100 ziccerek tomkeleget hagyja ki nem is akarhogy, azert az mar tulmutat a szerencse faktoron. Erdekes pl Messinek mindig megtalaljak a lovesei a labak kozott/mellett a helyeket, de biztos ez is csak a szernecse. :roll:
A masik h ugy beszelunk rola mintha mar vagy 60 eves oregur lenne, basszus csak 30 eves, ereje teljeben kellene h legyen, lasd pl Aguero, Lewandowski.
Nem mondtam egy szóval sem, hogy jó, de attól függetlenül szerencsétlen. Agüeronak is pl tegnap becsorgott egy lövése, na ezek Benzemának mind kifelé pattannak. Tegnap egy tiszta ziccert kúrt el, az elsőnél éppen elcsípte Marcelo labdáját, a másodiknál meg utolsó pillanatban elé vetődtek. Levante ellen szintén volt ilyen helyzete. Messivel hülyeség példálózni, szerintem még egy ilyen lepattanó királyt nem találnál a futball történelmében.

Nem akarom mindenáron védeni, de a fele "hibája" erősen túltolt. Mondjuk adott rá indokot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2018. február 11., vasárnap 11:22

Kerlon írta: Igazából erről van szó, 2 helyzetnél szerencsétlen volt, 1-nél balfallosz és az meghatároz mindent. Aki utálja annak úgyis mindegy, aki meg kicsit objektív az azért ezt belátja.
Ha csak errol a meccsrol beszelnenk, meg talan igazat is adnek, de azert, h ez a "szerencsetlenseg" mar kb 2 eve folyamatosan tart, h vagy labat v kapufat talal vagy 100 ziccerek tomkeleget hagyja ki nem is akarhogy, azert az mar tulmutat a szerencse faktoron. Erdekes pl Messinek mindig megtalaljak a lovesei a labak kozott/mellett a helyeket, de biztos ez is csak a szernecse. :roll:
A masik h ugy beszelunk rola mintha mar vagy 60 eves oregur lenne, basszus csak 30 eves, ereje teljeben kellene h legyen, lasd pl Aguero, Lewandowski.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 11., vasárnap 10:23

Realista24 írta:A kapufája is rajta múlott gondolom. Megmentette de nem volt szerencséje.
Aztán egy láb mindig ott van ha ő rúg. Hozza nem jut vissza a labda es igy tovább.
Aztán meg hozzátesz egy olyat mint a vegen es meg is vagyunk.
Igazából erről van szó, 2 helyzetnél szerencsétlen volt, 1-nél balfallosz és az meghatároz mindent. Aki utálja annak úgyis mindegy, aki meg kicsit objektív az azért ezt belátja.

CR is mit kapott volna, ha az első gólja elakad Rulli hasában...? De még így is kihagyott ő is két 100-as ziccert, ahol senki sem zavarta. Na mindegy, remélem legközelebb a Benzema lövések is beakadnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. február 11., vasárnap 10:01

Professore írta:Szerencse? Nem az volt sokaig itt a forumon a mantra hogy aki fejben eros annak befele pattan? A meccs vegen csak siman elbenzemazta a (sokadik idei) helyzetet.

Komolyra veve valamit kellene kezdeni vele mert ez mar koros koncentracios problema nala. Nem tudom ki a sportpszihologus a klubnal de kezelesbe vehetne.
Küldjük egyenesen szanatóriumba. Kényszerzubbony stb
Jól mozog az emberünk, szemben egy LV-el, akinek tegnap is egész meccsen ordibált ZZ hogy szaladjon vissza vagy Modric integetett neki, hogy jöjjön fel a támadással. Ott vannak hibák a fejben, de LV nem is egy klasszis játékos, nem várja el tőle senki hogy ilyen mértékű koncentrációval játszon. A góljánál meg pont emiatt nem fogta senki, mert a semmiből szaladt oda az utolsó pillanatokban.
Benzema meg mindig ott van és szinte minden támadásnál megjátszható helyzetbe kerül. Az más dolog, hogy amig oda kerül, hogy elrúgja a labdát, már ott van előtte egy kapus vagy 3-4 láb. Lassú, mert már 30 éves.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. február 11., vasárnap 9:55

Szerencse? Nem az volt sokaig itt a forumon a mantra hogy aki fejben eros annak befele pattan? A meccs vegen csak siman elbenzemazta a (sokadik idei) helyzetet.

Komolyra veve valamit kellene kezdeni vele mert ez mar koros koncentracios problema nala. Nem tudom ki a sportpszihologus a klubnal de kezelesbe vehetne.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. február 11., vasárnap 9:52

Számomra akkor élte a fénykorát, amikor volt mögötte egy Özil. Ugyan úgy Ronaldo is akkor fosta rendeszeresen a gólokat, úgy bajnokságban, mint BLben.
Akkoriban más volt a taktika és ők is fiatalabbak voltak.
Benzematól már nem lehet azt elvárni, mint akkor. Hiába hajt és mozog, most kell neki kb 10 helyzet, amig egyet elrak. Ezt a helyén kell kezelni és kész. A kezdőből ki kell szépen venni nyártól és lehet, hogy beugróként majd többet hozzá tud tenni a játékhoz.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. február 11., vasárnap 1:20

BlancoMark írta:Azert az nem lehet veletlen, hogy mindig neki alakul minden szarul a ziccereknel.
Én már rájöttem.Kb 2015 óta ment meg amikor a sátánista illuminátus szabadkőműves narkós rihanna kiszívta a lelkét.Azóta mint a space jamben a kosarasok,olyan az emberünk.

De remélem legalább 1 életmentő megmozdulása vagy gólja lesz idén is mint minden évben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 10., szombat 23:45

Ce is mutatta hogy biztatni kell. Kinek használ ez? Majd szezon vegen lehet ezt csinálni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 10., szombat 23:41

A kapufája is rajta múlott gondolom. Megmentette de nem volt szerencséje.
Aztán egy láb mindig ott van ha ő rúg. Hozza nem jut vissza a labda es igy tovább.
Aztán meg hozzátesz egy olyat mint a vegen es meg is vagyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2018. február 10., szombat 23:31

Realista24 írta:
Navamiro írta:Nincs szerencséje, stb...ugy ezeket ti sem gondoljátok komolyan? :D
Miért, van?
Azert ez mar kozel sem szerencse dolga, egyszeruen nincs ott fejben az emberunk. Nem koncentral elegge. Semmi koze ennek a szerencsehez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 10., szombat 23:05

Navamiro írta:Nincs szerencséje, stb...ugy ezeket ti sem gondoljátok komolyan? :D
Miért, van?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. február 10., szombat 23:02

Nincs szerencséje, stb...ugy ezeket ti sem gondoljátok komolyan? :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. február 10., szombat 22:58

Majd a visszavagon hazai talajon beverdesi a tovabbjutast erot. Fear not! :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 40 regisztrált és 0 vendég