Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 6., kedd 12:37

Nem semmi búcsúztatást kapott Pereztől, a presi szívből szólt.

Köszönjük ezt a szép ceremóniát.
HALA KARIM!
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 6., kedd 12:07

Kezdődik.

https://www.realmadrid.com/en/real-madrid-tv
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 6., kedd 10:20

d.gergo írta:
Realista24 írta: A szennygyarosokat nem engedik csak be
Akkor ezért nem kapott a Madridom akkreditációt, pedig már kivasaltam a szép ruhámat is :( :mrgreen:
Jo, de te kerted, es nem en :mrgreen: Te kaphattal volna goodboy :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2023. június 6., kedd 10:18

Realista24 írta: A szennygyarosokat nem engedik csak be
Akkor ezért nem kapott a Madridom akkreditációt, pedig már kivasaltam a szép ruhámat is :( :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 6., kedd 9:56

Ja, akkor ok, nekem úgy jött le a privátból, hogy nem láthatjuk :D Fura is volt de akkor csak félreértettem :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 6., kedd 9:54

Pad'em írta:
Pad'em írta: Karim Benzema’s farewell tomorrow will be private, no press conference with media @partidazocope
Úgy tűnik mégis jelen lesznek kamerák, ma déltől!

The institutional act of tribute and farewell to our captain @Benzema will take place at 12:00pm CEST. You can watch it live on:
👉 @Twitter
👉 @Twitch
👉 @YouTube
👉 @Facebook
👉 RMTV
Az eddig sem volt kerdes komam (legalabbis nekem) :mrgreen: A szennygyarosokat nem engedik csak be idiota kerdeseket feltenni. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 6., kedd 9:49

Pad'em írta: Karim Benzema’s farewell tomorrow will be private, no press conference with media @partidazocope
Úgy tűnik mégis jelen lesznek kamerák, ma déltől!

The institutional act of tribute and farewell to our captain @Benzema will take place at 12:00pm CEST. You can watch it live on:
👉 @Twitter
👉 @Twitch
👉 @YouTube
👉 @Facebook
👉 RMTV
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 5., hétfő 19:20

Nem minden hős visel köpenyt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 19:19

A számtalan gol és gólpassz mellett ne feledkezzünk meg azokról sem, akik veglegesre mentek miatta :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 5., hétfő 19:16

Marky írta: Sosem feledem az elso meccseit, amikor Guti sarkazasat bevagta, ahogy a Sevilla elleni kupameccsen feltamadt, a Van Bastent idezo bombajat, az Atleti vedok megalazasat a BL elodontoben, a legrosszabb szezonjaban Karius megvicceleset, utana a fokozatos feltamadasat es az Aranylabdas szezont....

A jovoben hivatkozasi pont lesz, mint a legjobb 9.5-es. :sziv:
Sok szép élményt adott már nekem ez a csapat. (98 óta vagyok szurkoló). De Guti sarkazása amivel gólpasszt adott Benzinek, az számomra a nagybetűs foci. Azért érdemes nézni ezt a csodálatos játékot. Múltkor visszanéztem pár régi meccset, óriási játékos volt Guti. Benz pedig a mai csapatból a kedvenc játékosom volt, valamit megtestesített a régi nagyokból, ő volt az utolsó mementója egy olyan korszaknak, amikor a focit, a legfelső polcon művészek játszották. Hiányozni fog, de egy percig sem vonom kétségbe a döntését. Már idén tavasszal is teljesen el volt készülve, felismerte, hogy nem megy már úgy, mint korábban. De sokan bántották régen, Higuain féle arcokat is jobbnak tartva, aztán a végén megmutatta mindenkinek. Annyit sajnálok csak, hogy öreg korára érett be igazán. Köszönök mindent Benzin. Nagy játékos volt, egyike a legnagyobbaknak.

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. június 5., hétfő 17:09

Sosem feledem az elso meccseit, amikor Guti sarkazasat bevagta, ahogy a Sevilla elleni kupameccsen feltamadt, a Van Bastent idezo bombajat, az Atleti vedok megalazasat a BL elodontoben, a legrosszabb szezonjaban Karius megvicceleset, utana a fokozatos feltamadasat es az Aranylabdas szezont....

A jovoben hivatkozasi pont lesz, mint a legjobb 9.5-es. :sziv:

tcskhun
Hozzászólások: 1039
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. június 5., hétfő 16:57

https://vm.tiktok.com/ZGJxngdCQ/
Felejthetetlen…. Kevesek egyike vagyok aki mindig ki állt mellette a rossz szezonjának is de mindig kardoskodtam mellette! Köszi Karim

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 5., hétfő 15:39

Realista24 írta:
Pad'em írta: Karim Benzema’s farewell tomorrow will be private, no press conference with media @partidazocope
Itt off, de Asensio eppen most fotozkodik Perezzel meg a 17 kupaval :mrgreen: azt is jol beharangoztak. (Vagy csak en maradtam le)
Amilyen jok vagyunk az uj jatekosok bemutatasan, annyira benak a legendak bucsuztatasan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 15:31

Pad'em írta: Karim Benzema’s farewell tomorrow will be private, no press conference with media @partidazocope
Itt off, de Asensio eppen most fotozkodik Perezzel meg a 17 kupaval :mrgreen: azt is jol beharangoztak. (Vagy csak en maradtam le)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 5., hétfő 15:29

Karim Benzema’s farewell tomorrow will be private, no press conference with media @partidazocope
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

smck1337
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 11., csütörtök 0:08
Kedvenc játékosaid: CR, M12, B9, K8, M10
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: smck1337 » 2023. június 5., hétfő 11:59

🚨🇸🇦 | 𝐇𝐄𝐑𝐄 𝐖𝐄 𝐆𝐎: 𝐊𝐚𝐫𝐢𝐦 𝐁𝐞𝐧𝐳𝐞𝐦𝐚

Karim Benzema has signed main part of documents to become new Al Ittihad player, here we go soon ✨

◉ Understand Benzema’s contract will be valid until Jine 2025 and will include option for further season.

◉ Package will be close to €200m per year with commercial deals and benefits included in this number.

◉ Karim will say goodbye to Real Madrid fans on Tuesday by press conference then he will travel to Saudi.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62792
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 5., hétfő 11:40

realbeckham írta:
Pad'em írta:
Amúgy hihetetlen hogy még 10+ év távlatából vannak (lassan voltak) játékosaink. Más nagy kluboknál kb 5 év alatt lecserélődik egy garnitúra
Az az elmebeteg, hogy ez a csapat 5blt nyert, 43x elődöntőzött és adott 3 aranylabdást
Rengeteg olyan dolgot vitt veghez a csapat, amirol meg csak almodni sem mert senki.

En pl. mindig csodalkozva neztem a zsinorban 5 BEK-et nyert csapatra...de mondom jol van, regi foci, keves csapat, stb.stb...aztan valahogy megsem sikerult megugrania senkinek akkoriban. Na meg megverni sem azt a csapatot.

Aztan akkor jottek ezek a sracok es nyomtak egy triplazast ugy, hogy ket evvel korabban nyertek meg a Tizediket, es csak kevesen mulott, hogy ne legyen rogton donto a kovetkezo evben.

Majd levezeteskeppen megnyertek tavaly is.

Kozben leesett par bajnoksag, kupa is szerencsere, meg az Europai es Klub VB is...Aranylabdak.

De legalabb mi madridistak sosem felejtettunk el eleg halatlannak, hitetlennek es elegedetlennek lenni. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. június 5., hétfő 11:23

Pad'em írta:
Amúgy hihetetlen hogy még 10+ év távlatából vannak (lassan voltak) játékosaink. Más nagy kluboknál kb 5 év alatt lecserélődik egy garnitúra
Az az elmebeteg, hogy ez a csapat 5blt nyert, 43x elődöntőzött és adott 3 aranylabdást
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

ELSiete
Hozzászólások: 2949
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 5., hétfő 11:01

Karim Benzema has signed his contract from Saudi Arabia in Madrid last night. @IttiMania #rmalive

De fura, hogy nem találom a topikjat a játékosok között.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 5., hétfő 9:26

És a 2009/2010-es keretünkből Benzema volt az utolsó mohikán. Komoly egyvelege volt az a keret a Calderon féle neveknek, egy-két vén galaktikusnak meg Perez új érájának. Durva sor, főleg a csatársor.

Casillas, Dudek, Adán
Ramos, Metzelder, Pepe, Albiol, Garay, Arbeloa, Marcelo
M.Diarra, Lass, Gago, Xabi Alonso, Guti, van der Vaart, Granero, Drenthe, Kaká
C.Ronaldo, Benzema, Raúl, Higuaín, van Nistelrooy

Amúgy hihetetlen hogy még 10+ év távlatából vannak (lassan voltak) játékosaink. Más nagy kluboknál kb 5 év alatt lecserélődik egy garnitúra, vagy van 1-2 mohikán, nálunk meg majd egy egész csapat megmaradt hosszú hosszú évekig. Ezért is ilyen nehéz megválni tőlük. :sziv:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég