Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. október 8., csütörtök 0:20

palesz77 írta:A legjobb, hogy Messi és CR mutatói a legrosszabbak, mindegyiknek 10 fölött kell lőni egy gólhoz.
Mert teljesen más stílusban játszanak.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. október 7., szerda 19:04

Most olvastam, hogy 3 lövés kell neki egy gólhoz idén a Ligában. Nála csak Bakambu és Borja Bastón rendelkezik jobb aránnyal a 3 gól fölöttiek közül. A legjobb, hogy Messi és CR mutatói a legrosszabbak, mindegyiknek 10 fölött kell lőni egy gólhoz.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. október 7., szerda 14:27

Úgy rémlik Benitez Llorrente-t akarta Benzema mögé, de Perez szerint elég Benzema. Szerintem most a pénzt De Gea-ra tartogatta, másod-harmadvonalas csatárt meg nem akart hozni, arra nem tud fappolni.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 6., kedd 20:38

Toti írta:így már értem R24, de ez nyáron lett elbaszva, h még annyi cseréje sincs, mint tavaly chicharito. hát ez mi? mert perezéknek is abból állt az eszük, h az átigazolási időszak utolsó másodpercéig degeat hajkurásszák. közben elhoztak egy kovacicot azt jolvan, elől legyen leszarva minden. v ha benítez kérte, h nem kell benzeme mellé/mögé vmi adebayor/chicharito féle arc, ahogy az elmúlt években megszoktuk (jó a togói nem most volt már..) akkor meg nemtudom mit gondolt benítez,
Na de ez perez óta mindig is így volt,ezen nem is szabad csodálkoznunk. Benitez meg nem feltétlen tehet erről,nekem amúgy is túlzó és gyanús volt nyáron,vége felé a többször is hangoztatott: Ez a keret tökéletes,igy jó,nem kell senki sem kamu duma......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 6., kedd 14:19

így már értem R24, de ez nyáron lett elbaszva, h még annyi cseréje sincs, mint tavaly chicharito. hát ez mi? mert perezéknek is abból állt az eszük, h az átigazolási időszak utolsó másodpercéig degeat hajkurásszák. közben elhoztak egy kovacicot azt jolvan, elől legyen leszarva minden. v ha benítez kérte, h nem kell benzeme mellé/mögé vmi adebayor/chicharito féle arc, ahogy az elmúlt években megszoktuk (jó a togói nem most volt már..) akkor meg nemtudom mit gondolt benítez,
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. október 6., kedd 14:15

A Bilbao ellen 3 gólt kellett volna rúgnia, higy végig a pályán maradhasson?
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 6., kedd 14:08

Toti írta:
Realista24 írta: Tavaszra lehet egészséges lesz, de tavasszal ki lesz facsarva, erre most van egy húszasom.
ezt csak én nem értem? :kivagyhe:
Tavaszig pihentetjük ezekkel a 15-20 percekkel, néha egy meccses kihagyásokkal, majd aztán amikor sorra jönnek a fontos meccsek, akkor nem lesz egyszer sem lecserélve. És úgy járunk, ahogy tavaly és előtte.

Ősszel arra kéne felkészülni, hogy legyen alternatíva a Benzema mentes csapatra, de eddig annyi történt, hogy Cét hivatalosan is felhatalmazza arra, hogy csak várja a labdát. Ez meg nem taktika, csak tűzoltás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 6., kedd 13:51

Realista24 írta: Tavaszra lehet egészséges lesz, de tavasszal ki lesz facsarva, erre most van egy húszasom.
ezt csak én nem értem? :kivagyhe:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 6., kedd 12:46

Én le se szarom a lecserélését, meg is értem valamilyen szinten.
Tavaszra lehet egészséges lesz, de tavasszal ki lesz facsarva, erre most van egy húszasom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Ursus » 2015. október 6., kedd 12:38

Szerintem ezt túlmisztifikálod.

Meg kéne nézni hogy élő adásban milyen gesztussal mondta, ha tényleg fa pofával halál komolyan mondta ezt akkor azt mondom érdekes, de még mindig nem megbotránkoztató. Ha meg közben elnyomott a szája szélén egy kis mosolyt közben akkor megint más.

Elmondja, hogy a csapat erősségének tartja szeretné ha minél inkább több gólt rúgna főleg most mikor látjuk hogy Ronaldo nem nagyon hozza a gólokat eddig 3 meccsen leszámítva.

Benitez is tudja, hogy több van benne. A hétvégi lecserélését leszámítva én eddig nem néztem hülyének amikor lecserélte, emlékezzünk csak vissza hogy Benzema az elmúlt két idényben mind a kétszer elkészült az erejével és sérüléssel bajlódott a szezon hajrájára és hiányzott az igazán fontos meccsekről vagy sérülten játszott. Nyilván ő mint játékos nem örül annak ha lecserélik, és ez rendjén is van, de ha ezáltal egészséges lesz a bajnokság tavaszi hajrájára és az igazán fontos BL- meccsekre akkor ez egy igen is jó edzői döntés, mondom ezt még egyszer úgy hogy az AM ellen én sem hoztam volna le.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 6., kedd 12:35

Illetve még hozzátenném, hogy miért 20-25 gólt kért tőle egy 50 gólos szezonban.... :ike: :ike:
Most meg rugdalja inkább kettesével.

Én eleve ezt a 20-25 gólos nyilatkozatot nem tettem volna, hanem 35-öt mondtam volna...de hát nem én ülök Rafa székében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 6., kedd 12:31

Realista24 írta:Rafa nem aprózta el, Cének meg behajolsz, hát nálam kaptál egy óriási fekete pontot te ....
http://madridom.hu/?p=78885
Benitez aztán nagyon tud nyilatkozni... Ez durva volt sztem főleg annak fényében, hogy ami van minimális támadójátékunk azt is Benzemának köszönhetjük.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 6., kedd 12:28

tibi18 írta:
Rafa nem aprózta el, Cének meg behajolsz, hát nálam kaptál egy óriási fekete pontot te ....
http://madridom.hu/?p=78885
Értem, amit mondasz, még egyet is értek vele, de én ebben motiválást is látok.. Lőj több gólt! Vállalkozz többet! Nem kell mindent lepasszolni! Nem kell annyira CR-nek passzolni... stb. (csak ezeket a mai Real Madridban nem lehet ilyen nyíltan kimondani)
Megérteném, ha minden köcsög meccset hat nullákra nyernénk, és még Nacho is lőné a gólokat. Akkor megérteném, hogy kevés gólt rúg. De így hirtelen csak három meccset is fel tudok hozni, ahol csak ő lőtt gólt, "csak" miatta szereztük meg a hét pontot. De igen, igaza van, rúghatott volna hármat mindegyik meccsen, hogy simább legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. október 6., kedd 12:25

Rafa nem aprózta el, Cének meg behajolsz, hát nálam kaptál egy óriási fekete pontot te ....
http://madridom.hu/?p=78885
Értem, amit mondasz, még egyet is értek vele, de én ebben motiválást is látok.. Lőj több gólt! Vállalkozz többet! Nem kell mindent lepasszolni! Nem kell annyira CR-nek passzolni... stb. (csak ezeket a mai Real Madridban nem lehet ilyen nyíltan kimondani)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 6., kedd 12:06

Rafa nem aprózta el, Cének meg behajolsz, hát nálam kaptál egy óriási fekete pontot te ....
http://madridom.hu/?p=78885
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. október 6., kedd 10:46

Egyébként alapvetően értem, hoghy miért cseréli le Benzemát a legtöbb meccsen. Az Atletico ellen nem, de alapvetően az eldőlt meccseken ha tetszik, ha nem, Benzemát kell lekapni, mert neki nem nagyon van alternatívája. Viszont a necces meccseken nem értem miért őt kell lehozni, ez nagy baromság volt Beniteztől.

Egyébként tényleg beérett a faszi, kicsit lassan ment, de még 2-3 éve is teljesen más volt akár itt is a megitélése, most már nem sokan vannak, akik kételkednek benne. Mondjuk lehet közrejátszik ebben az is, hogy ott vannak páran körülötte kontrasztnak... :hmmm:

Na, a lényeg hogy idén hoznia kéne egy 30 gólos szezont, legalább, mert egyelőre körülötte nem hozzák az emberek azt, amit kéne, így nagyobb a felelősége.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 5., hétfő 20:43

Realista24 írta:Karim Benzema: "I am tired of always being substituted. The board always says for my number to come off."
(forrás nincs megerősítve)
Az a baj, hogy ha igaz ez, ha nem, az arckifejezése mindent elárult miközben/miután kezet fogott Benítez-zel.
Teljesen jogos egyébként. Már tavaly is mindig ez volt. Idén is, még Bale és James nélkül is. Akkor mi lesz ezek után? Elég sanszos, hogy az amit írtam tegnap, hogy elölről mindig Ő lesz az első csere... :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. október 5., hétfő 19:05

Hat a jelenlegi Real Madrid tamadasai James hianyaban erosen Benzema fuggoek. Van egy olyan erzesem, hogy meg a Real Madrid drukkerek is elobb adnak el CR-t, mint Karimot.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 5., hétfő 19:01

Pedig jól néz ki az Arsenal mez. Mondjuk Karimon ne álljon sehogy, maradjon csak. Neki C után is simán lehet helyet keríteni a csapatban.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. október 5., hétfő 18:56

A fene se akarna arsenalos Benzema mezt venni :D
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég