Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 1., csütörtök 14:35

Babinho írta: Ez a legendaként vonul vissza álmai klubjából pont olyan hamis illúzió mint
amúgy igen, kurva régóta nincs ilyen. :D Realnál sztem az elmúlt 25 évben is max Zidane volt ilyen. Többi legenda mind eligazolt, mielőtt visszavonult volna (Raúl, Casillas, Guti, Hierro, Robi Carlos, Marcelo stb). Ez már rég nem divat, szóval semmi meglepő. Az lesz az, ha vmelyik legendánk így tesz, pl Modric vagy Kroos. :D

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 1., csütörtök 14:09

🚨💣 BREAKING: Benzema will announce his departure in a press conference TODAY. It's over. @Sergivalentin_ #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Rozsabimbo2019
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. április 7., péntek 11:48

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Rozsabimbo2019 » 2023. június 1., csütörtök 13:52

Nihsz ugribugru.

Calma.




:mrgreen:
:'(

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. június 1., csütörtök 13:30

Ez a legendaként vonul vissza álmai klubjából pont olyan hamis illúzió mint amikor valaki hősi halált hal a csatatéren. Semmi hősi nincs abban amikor vérben úszva jajjveszékelések közepette egyedül elmúlsz :mrgreen:

Ha jövőre marad, akkor mindenki tudja, hogy utolsó éve, mindenki "várja" is már egy kicsit a végét, az öreg meg nem tud már leadni olyan teljesítményt mint korábban, mi szurkolók persze szidjuk (ezért kár volt megtartani, fék stb. - ismerjük a szurkolókat), ő elégedetlen a legenda státusz ellenére kapott játékpercekkel, vagy azok minőségével, és végig nézheti első sorból, ahogy a helyettesen, utódja lassan fölé nő. Ő meg morfondírozhat a padon, hogy bazz így múlik el a fiatalság, nekem ez már lejárt...mindezt annak ellenére, hogy imádja a klubot, a szurkolókat és mindez kölcsönös.

Hát inkább menjen el 10 évnyi pénzt keresni 2 év alatt, én senkire nem fogok emiatt haragudni. Sokkal jobb már ebben a korban folyamatosan játszani, de alacsonyabb szinten, mint keveset játszani, de ugyanazon a csúcs szinten.

2 év múlva várunk vissza Karim :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. június 1., csütörtök 13:06

___Samy___ írta: Engem azert valahol elszomorit, hogy valaki mondjuk itt vagy ezen a szinten tolja le palyafutasa 2/3-at, szarra keresi magat, sikert sikerre halmoz, aztan jon egy ilyen ajanlat, es a penz foleno annak, hogy legendakent vonulhatna vissza ebbol a klubbol, amit kb egy mareknyi ember mondhat el magarol.

Tudom ne magambol induljak ki, de en ezt egyszeruen nem tudom megerteni. Ettol fuggetlenul igy is jar a taps Benzemanak, meg hianyozni fog ha tenyleg elmegy az arabokhoz, de nem tudom. Szamomra a ket lehetoseg nem osszehasonlithato.
Szerintem ez a szurkolóknak romantikus a játékosnak nem. Egyrészt bárki elcsabulna ha fele teljesítményért hirtelen dupla pénzt kapna.

Másrészt így is legendaként megy el, így is kaphat akár búcsúmeccset, a Bernabeu is el tudja búcsúztatni. Mi lenne más ha szögre akasztaná? Az hogy szeptemberben a cote d'azureon rugná a bőrt a homokban és nem Rijadban. A visszavonulás nem egy achievement ami bármi féle jutalommal jár.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. június 1., csütörtök 13:00

Engem azert valahol elszomorit, hogy valaki mondjuk itt vagy ezen a szinten tolja le palyafutasa 2/3-at, szarra keresi magat, sikert sikerre halmoz, aztan jon egy ilyen ajanlat, es a penz foleno annak, hogy legendakent vonulhatna vissza ebbol a klubbol, amit kb egy mareknyi ember mondhat el magarol.

Tudom ne magambol induljak ki, de en ezt egyszeruen nem tudom megerteni. Ettol fuggetlenul igy is jar a taps Benzemanak, meg hianyozni fog ha tenyleg elmegy az arabokhoz, de nem tudom. Szamomra a ket lehetoseg nem osszehasonlithato.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. június 1., csütörtök 12:54

Szerintem marad, vegul megegyeznek egy evben utana jon a szaudi hakni.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. június 1., csütörtök 12:51

Megy. A pénz betett a romantikának. 10 éve senki nem tudott/ akart ennyi pénzt ajánlani a kiöregedett sztároknak se az MLS se Kína nem volt ennyire vonzó. Érthető, hogy a visszavonulás helyett még több pénzt keresnek, annak árán, hogy álmaik klubjabol vonuljanak vissza amikor már nincsenek a csúcson de még játszanának.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 1., csütörtök 12:44

Megy.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. június 1., csütörtök 12:39

Megy vagy marad szavazas?

Nem arrol hogy mit szeretnenk, hanem hogy mi lesz a sztori vege.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. június 1., csütörtök 12:30

Rodrygonak csak allandositania kell a formajat es egy baromi jo csatar lesz belole. Kapu ele kegyetlenul jol erkezik, 1-1-ben, 1-2-ben is megoldja, lenduletes es jo a rovidpasszos jatekban is.
Nem gondolom, hogy azonnal a hatara kell tenni a 9-est, de benne van.

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 1., csütörtök 12:29

🚨💣 JUST IN: Benzema's decision will be announced in the next few HOURS. @elconfidencial #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 1., csütörtök 11:57

szerintem pont Rodrygo van leginkább fejben a topon, nagyon higgadt tud maradni és hallgat a többiekre, Vinihez képest ég és föld. Azt sem mondanám, hogy könnyá már őt elnyomni, nagyon harcias tud lenni és jóban van a labdával is. Sosem lesz egy vérbeli center ahhoz azért kellene még pár centi magasság, de amiket most kiemeltetek gyengeségnek az már nem jellemző rá

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 1., csütörtök 11:45

hehetheoriginal írta: Rodrygonal nem fejben, hanem fizikalisan vannak problemak, kicsit felpuffasztottak mar, de nagyon kisgyerek teste meg súlya van, PL csapatok elnyomjak gyorsan mint a csikket.
City ellen madridban szerintem nagyon élt, már ezt se mondanám annyira, hogy a hóna alá csapja egy nagyobb védő.
Én ezért örülnék inkább valami beton jobbhátvédnek, hogy tudjon neki segíteni, ha úgy van, mert egyébként az esetek 80-85%-ára már készen áll..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 1., csütörtök 11:40

Rodrygonal nem fejben, hanem fizikalisan vannak problemak, kicsit felpuffasztottak mar, de nagyon kisgyerek teste meg súlya van, PL csapatok elnyomjak gyorsan mint a csikket.
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 1., csütörtök 11:13

Realista24 írta: Rodrygo szedje össze magát fejben? Hogy mi?
Nem negatívumként akartam nála megemlíteni. Csak szerintem idáig ő volt a 12.emberünk,a szezon nagy részében legalábbis,aztán kezdett egyre többet kezdő lenni.
Szvsz a mostani nyár lesz nála a vízválasztó,hogy feltud e nőni a feladathoz,és tudunk rá úgy számítani,hogy támadóduóból,támadótriónk lesz és hozza számokban egész évben azt,amit egy real támadónak kell.
Ő ha még tudna fejlődni,a legnagyobb erősítésünk lenne.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 1., csütörtök 11:07

Rodrygo szedje össze magát fejben? Hogy mi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 1., csütörtök 11:04

füst írta:
A Vini-Rodrygo-Valverde támadó hármas
Azért úgy neki menni egy szezonnak,hogy 3 támadóból 2 nem is a valódi posztján játszik..
Kell mindenképp normális,elit csatár.
Panaszkodtunk,hogy Vini-Benzema a támadások 99%-a,most meg az egyik még el is megy belőle.
Rodrygonak meg elmagyarázhatná Carlo,hogy vége a tini brazil sztorinak,jövőre a Real Madrid kezdő jobbszélsője leszel,úgy hogy úgy tedd össze magad fejben.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

krisz24
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. június 1., csütörtök 11:03

miro. írta:
Yazid írta: Igazából arra nem is gondoltunk és most nem cinikus vagyok, ha lelép tényleg benzema akkor még mindig megvagyunk.

Vini/eden - rodry/alvaro vagy joselu vagyki - fede/lv

Ha ténylegesen a pénzhiányból vagy abból indulunk ki, hogy nem akarnak ideiglenes vészmegoldást akkor nem olyan képtelenség ez sem


Eden, joselu vagyki. Hat ha iden alig voltunk meg,akkor jovore rz igy meg sovanyabb lesz.
A probléma az, hogy Ancelotti akkor se fogja ezeket játszani. Van 14 embere azt csapagyasra játszatja, max akkor rotalt ha valaki sérült volt.
Ez ha így alakul és ezek a játékosok lesznek akkor Vini Rodry Valverde lesz egész évbe jatszatva. Max ha joselu lő abban a 10 percekben mikor beáll pár gólt akkor lehet, hogy több percet kapna. Gondolom azért ha kapna egy értékelhető csatárt akire nincs rairva, hogy én csak B opcionak jöttem ide az lehetne kezdő.

Amúgy remélem minél hamarabb eldonti Benzema, őszintén én már idén elengednem ha jönne Kane a helyére más esetben nem nagyon. Firmino meg ilyenek sose fognak olyan számokat hozni itt se.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. június 1., csütörtök 10:47

RealAsensio írta:
Mester77 írta: Szerintem Kane az Muba fog menni. Kell neki Shearer rekordja, azt nem hagyja otthon.

De a Joselu / Firmino vonal nekem sem tetszene. Esetleg a Goncalo Ramos lehetne egy érdekesebb vonal. Talán.
Isakot vagy Kolo Muanit hozzuk mar el akkor
Isak nem fog most eljönni a Newcastleből, ott szép építkezés folyik, aminek fontos láncszeme a svéd. És újra van BL is
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég