Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62850
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 30., péntek 22:20

héééé,azért ezek elég korrekt számok. :salute:
Senki nem mondta, hogy nem korrektek. De, hogy a világ harmadik számú gólvágója...az mosolygásra ad okot. Ha egy olyan csapatban nyomatta volna, mint a másik kettő, akkor oké...de így komolytalan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 22:20

Realista24 írta:Falcao
09-10: 25 gól, bajnokság (portugál) és 4 bl
10-11: 16 bajnoki és 17 el liga gól, szintén Portugália még
11-12: 24 bajnoki, immáron spanyol és 12 el gól
12-13: 28 bajnoki és egy el gól

Ez olyan óriási teljesítmény egy olyan játékostól, akire ki van hegyezve a csapat? Ha Cé ennyit rúgna, sírna a szátok széle. :)


héééé,azért ezek elég korrekt számok. :salute:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62850
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 30., péntek 22:18

Falcao
09-10: 25 gól, bajnokság (portugál) és 4 bl
10-11: 16 bajnoki és 17 el liga gól, szintén Portugália még
11-12: 24 bajnoki, immáron spanyol és 12 el gól
12-13: 28 bajnoki és egy el gól

Ez olyan óriási teljesítmény egy olyan játékostól, akire ki van hegyezve a csapat? Ha Cé ennyit rúgna, sírna a szátok széle. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 22:16

Peti,
Szerintem ha egy ilyen klasszis cenyód van,mint falcao,vagy suarez(mindegyiknek nagyon örülnék amúgy),akkor a két szélsőd-4-3-3ban nem lehet ennyire támadófeladatú.......olyannak kell lennie mint pl david silva......aki vissza is mozog,befelé is jó.....

Ezt nem tudom érthetően irom -e le?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 30., péntek 22:13

RMCF,
persze, értelek.
Nem is gondolom, hogy az elsődleges pioritás az legyen, hogy lecseréljük Benzemát.
Dehogyis.
Jó játékos, jól passzol a csapat. Igaz.
A középpálya fontosabb. Oda kellene egy Pogba vagy Vidal szerű arc. (nálam Vidal a nyerő.. de a másik is pazar, szal, bármelyik jönne boldog lennék.)

De ugyanakkor én hozzátenném azt is, hogy a csapatunkba kellő agresszivitás is került. Ahogy elment Özil és kiesett Khedira a helyükre egy Bale- Dimaria csomag érkezett, akik nagyon tudnak futni (magas intenzitással, sokat.) jól cseleznek és támadják a kaput mint két veszett örült.
És ez jó, ha el is veszítik a lasztit, visszaszerzik, zavarnak, nehéz lerázni őket, még nehezebb levédekezni őket. Brutálisak. Khedira nem szint, Özil meg csak lézengett. Én szeretem amikor az egészséges agresszió magas technikai tudással párosul. Az úgy foci :) Legalábbis nekem.

Benzema jó összjátékban, passzol a csapatba, de nem biztos, hogy mondjuk ez a stabilitás nem lenne meg, ha egy picit feltoltabb csatárunk lenne, aki direktebb, agresszívabb focit játszik.
De ugyanakkor lehet picit visszavontabban is játszatni a két dél-amerikait, főleg Suarezt.
De mindegy, ezt nem biztos, hogy valaha is megtudjuk, hogy mi lenne ha..
jelenleg szerintem is a kp a fontosabb. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62850
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 30., péntek 22:10

hát mások már megválaszolták helyettem..
de amúgy ha már ilyen sértődötten kérdezted, akkor te merre voltál az elmúlt 4-5 évben? Cronaldo és Messi mögött ő volt a világ 3. számú gólvágója... :D
Lehet, hogy jobb mint Benzema :D
talán.. :lol:
Azt hiszem normális hangnemet ütöttem meg Veled szemben, amire szartál magasról. Hát ezentúl én is szarok rád Péter. :)

Hogy hol voltam? Válaszoljak, tényleg? Állítsál be divatnak, szíved joga, maximum annyira veszlek komolyan, mint a Barca drukkereket.
Ők ketten a csúcs, ha egészségesek, és minden oké.
Ha..ha....ha, sok a ha. Ha Karim olyan formát mutat, mint amikor egymaga hozta a meccseket, és hétről hétre gólt rúgott, akkor meg ő a legjobb...ezek aztán érvek, ha egészséges, ha minden oké, ha ez, ha az... :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. május 30., péntek 21:58

chronic írta:Egyébként meg tökmindegy vitatkozni mivel ha Perezre rátör ami tavaly nyáron vagy mint 2009 nyarán(bazd) akkor úgyis beül a magánrepcsibe pár 20 éves ribivel azt liverpoolig meg sem áll. Szerintem mindenkinek a kp lenne a prioritás szal reméljük,hogy a többség hatni fog a papára és nem teszi meg.
Mármint hogy ingyen igazolt világklasszis, aranylabdás játékosokat?

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. május 30., péntek 21:51

Egyébként meg tökmindegy vitatkozni mivel ha Perezre rátör ami tavaly nyáron vagy mint 2009 nyarán(bazd) akkor úgyis beül a magánrepcsibe pár 20 éves ribivel azt liverpoolig meg sem áll. Szerintem mindenkinek a kp lenne a prioritás szal reméljük,hogy a többség hatni fog a papára és nem teszi meg.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 21:51

Peti:

CR------------------------------------------------BALE
--------------------BENZ


Vagy:
------------------------------Falcao
----CR---------------------------------------------BALE

???

Szerinted melyik a stabilabb? Melyikben van több egyensúly? Bale védekezik,visszazár,de cr már nem,és falcao meg pláne,mivel olyan a posztja,sőt,nehezebb bevenni bármilyen felépitő játékba.

Most nehogy azt hidd,hogy falcao ellen prédikálok,egy jó falcao mindent visz.....de,most ebben nálunk már nem vagyok biztos,nem falcoban nem hiszek,dehogyis......hanem most van egy spec rendszerünk,és úgy tűnik,bevált.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 30., péntek 21:48

Én értelek, de ziro4vor leírta kb (pontosabban egyszer hehe), hogy most mi a lényeg. Pontosabban, évek óta mi. Benya tőlem minden féle képpen kapna még egy évet. Ennek sok oka van.
1. A védelmet, és a támadórészleget nem kéne bántani. A BBC-t főleg nem, mert most szoknak majd össze igazán.
2. Kp-ra kell hozni 1, max 2 arcot, de abból az egyik minimum üssön.
3.Jövőre címeket kéne nyerni, nem pedig azzal elcseszni fél évet, hogy a kp-t is szokassuk, meg a támadókat variáljuk, meg szokassuk össze. Lépésekbe kell építkezni, nem pedig kapkodva.
4. Jövőre szerintem több pénzt kapnánk Benyáért, ha eladjuk, mert szerintem jövőre a BBC jobban fog termelni, és ez nem mind1. Jövőre pedig lehet, hogy Suarez se lenne csillagászati áron. Ki tudja jövőre marad e a forma...

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 30., péntek 21:48

RMCF.
lehet, persze.
Én meg máshogy látom, de mindegy is. Ebben ne legyen vita.
Én csak annyit írtam, hogy ha lesz lehetőség jobbat igazolni Benzemánál, akkor tegyük meg.
(persze a középpálya fontosabb)

erre meg ilyen állatságokat kérdeznek tőlem, hogy Falcao ugyan miben jobb.
Hát komolyan.. Vajon miben... Realista is minden topikban teljesen normális véleményt tud megfogalmazni, csak valahogy itt jön elő belőle egy jókora elfogultság. (bocsi, de ezt gondolom.)
többet be se nézek ide. Anno a Raúl topiktól meg az Özil topiktól is hánytam már..... ami ott lement.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 21:39

tudom, hogy nem befejező csatár kell...
de szerinted, Suarez vagy Falcao sz.r lenne összjátékban?
Most komolyan? Nem állítsuk már be őket Gomez színvonalnak.
Nem erről van szó....nem rosszak ők összjátékban,sőt......de nekünk most kialakult egy sémánk elől,és szerintem,nem egy klasszikus center lenne a megfelelő,mert........és ezt most nem ragozom,majd egyszer.
Szóval,benznek ami mindig is a hátránya volt.....az most lehet hogy nekünk pont kapóra jött,mert miben is volt kiemelkedő?
A helyezkedés,a gondolkodási sebesség,a passz játék,a kis területen foci......mivel két ilyen vadállat kapura mágneseződő támadó szélsőnk van....igy egy harmadik már LEHET sok lenne,és lehet jobb nekünk egy kombinativabb,a kaput NEM annyira preferáló csatár.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 30., péntek 21:35

Hű petya... Ezt kicsit élesen fogalmaztad meg. A baj az, hogy kevesen fogják fel, hogy nekünk nem befejező csatárra van szükségünk, de mind1... Aki nincs itt az mindíg jobb annál aki itt van, de ezt már megszoktam...
tudom, hogy nem befejező csatár kell...
de szerinted, Suarez vagy Falcao sz.r lenne összjátékban?
Most komolyan? Nem állítsuk már be őket Gomez színvonalnak. Nem csak a csatárok között állnka, várják a labdát és közben vakarják.. Nincs semmi arra utaló jel, hogy gyengülne az összjáték velük. Többet támadják a kaput. persze, hiszen csatárok. De ettől még ők is kiosztittak megannyi gólpasszt, és jók a kispasszos, kombinatív buliban is. Ezt látjuk, tény.
Egyértelmű, hogy technikásabbak és veszélyesebbek mint a francia.
Simán megértené egy Cronaldo -Falcao -Bale hármas egymást, vagy Suarez..
megtudják tartania lasztit, le tudják játszani a zsugát, de kegyetlenül beverik ha kell.
Jobb játékosok.
Nem tudom, hogy ez miért vita tárgya.

Ez a topik nagyon kezd egyfajta Özil vagy Raúl topikra hajazni...
kár.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 30., péntek 21:35

R.M.C.F írta:Ha Hehe nem a brazilokról beszél,akkor nekem is egyet kell vele értenem.
Karim mellé/mögé neked van valami ötleted?
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 21:34

Ha Hehe nem a brazilokról beszél,akkor nekem is egyet kell vele értenem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 30., péntek 21:32

hehe írta valamikor, és egyetértek vele, hogy egy új kezdőcsatárral előreléphetünk 10%-ot, de egy koncepcióra épülő, megfelelő állományú kp-val 30at vagy 40et

valaki persze kell Karim mellé az biztos, de a kp az első
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 21:29

Ha lesz arra lehetőség hogy a Suarez -Falcao kettős valamelyikét elhozzuk Benzema helyett, akkor hozzuk.
ennyi.
Igazat kell hogy adjak bizonyos szemszögből,de......mindkét alak klasszikus center,és bár nagyon elismerem őket,nem vagyok biztos benne hogy cr és bale miatt ők lennének a jobb megoldás.
Egyszerű...felborulhatna az egyensúly,ami igy is épp hogy megvan.
A kp-a nálunk most a lényeg,az hogy mi legyen alonsoval,és a szisztémával,ez a döntő kérdés,más szerintem nem.

Marad-e a mélységi irányitós foci.....akarták,de illarra nem vált be,ezt mondjuk ki.....most jönnek verrattival,akit alonso mellett be lehetne épiteni....de más nem igazán van a piacon.
Fel fogja adni carlo ezt a rendszert? Lehet,bár ez nyertes szisztéma volt,és azon kockázatos változatnia.

Ez a nyár,egy dologról KELL hogy szóljon,arról,hogy mi lesz a kp-a szisztémája a következő években.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 30., péntek 21:29

Hű petya... Ezt kicsit élesen fogalmaztad meg. A baj az, hogy kevesen fogják fel, hogy nekünk nem befejező csatárra van szükségünk, de mind1... Aki nincs itt az mindíg jobb annál aki itt van, de ezt már megszoktam... :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. május 30., péntek 21:22

Falcao mitol jobb? Őszintén ird mar le. Nyomott egy rövid időt a spanyoloknal aztán beállt k.rvanak.
hát mások már megválaszolták helyettem..
de amúgy ha már ilyen sértődötten kérdezted, akkor te merre voltál az elmúlt 4-5 évben? Cronaldo és Messi mögött ő volt a világ 3. számú gólvágója... :D
Lehet, hogy jobb mint Benzema :D
talán.. :lol:

Most viszont a sérülése miatt mindenképpen rizikós lenne leigazolni.
Ez tény.

Egyébként sem a tigris, sem Suarez nem az az ácsorgós center. Mindegyik szeret visszajönni a középpályára labdákért, és összjátékban is kiemelkedőek.
Nem azt mondom, hogy Benzemát mindenképpen cseréljük le, vagy adjuk el, csak annyit írtam, hogyha tudunk jobbat hozni a helyére, és már kész a középpályánk, akkor hozzunk jobbat.

Egyébként meg ez számomra nem érv, hogy Benzema jobban illik a Real Madrid játékába. Egyrészt, nem tudjuk, hogy a másik kettő hogy passzolna, (ez egyben benne hordozza azt a lehetőséget is, hogy jobban...) másrészt azért ők sem azok a nagydarab ácsorgós centerek. Tudjuk, hogy jók összjátékban, és tudják a kispasszos focit is, szeretnek passzolni, de szeretnek gólt lőni is. Ja és ez utóbbit sokkal jobban művelik mint Benzema. Veszélyesebbek, technikásabbak.
Jobbak. Ők ketten a csúcs, ha egészségesek, és minden oké. Még harmadiknak odafér Agüero, aztán talán jöhet a francia. De ez itt már biztos, hogy sokaknak véleményes.

Ha lesz arra lehetőség hogy a Suarez -Falcao kettős valamelyikét elhozzuk Benzema helyett, akkor hozzuk.
ennyi.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 30., péntek 21:02

Falcaoval az a probléma hogy kialakult egy speciális játékrendszerünk elől...amiben a két szélső támadó veszett módon kapura megy ha van terület,de ehhez kell hogy a középső játékos játékban legyen,kijjebb hozza a kv -ket,lemozogjon,hogy területet nyisson,ezen felül,létszámban is kell,mert a játékba tud és akar is avatkozni,ami nem lenne meg ennyire ha falcao lenne ott,aki lesipuskás,és klaszikus center,aki számit a kiszolgálásra....na már most,nálunk cr és bale nem feltétlen a kiszolgálás csúcsa,rossz szóval éve,inkább őket kell kiszolgálni,akár mozgással akár passzal. Benzema kitűnően keres területet,jól mozog le,és okosan helyezkedik....oké,a kapu előtt nem elég tökös,ez igaz,és falcao ott sokkal jobb az,de nem bir el a csapat ennyi gólra,lehetőségre ácsingózó,magát nem helyzetbe hozó támadót.
A két vad....elől,a szélen,inkább egy passzolósabb,játékban jobb 3adik ember kiván....szerintem.

falcao nagyon jó.....de nem biztos hogy a két szélsőnk közé jó lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég