Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 25., vasárnap 20:52

fehérlap írta:Nem úgy volt, hogy a sérültek maradnak Madridban és megy a rehab?? Akkor Benzema mit csinál LA-ben? :/
Két nap pihenőt kapott az egész csapat, Karim pedig már nem sérült, csak nem látták szükségét a keretbe rakni és kockáztatni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 25., vasárnap 16:10

fehérlap írta:Nem úgy volt, hogy a sérültek maradnak Madridban és megy a rehab?? Akkor Benzema mit csinál LA-ben? :/

Gondolom Rihannával leápolja ismét :lol: :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. október 25., vasárnap 15:37

Nem úgy volt, hogy a sérültek maradnak Madridban és megy a rehab?? Akkor Benzema mit csinál LA-ben? :/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 10., szombat 21:46

Na megnéztem, necces.

A terheléshez és utazáshoz. Nem hinném, hogy a heti két meccs és az utazás olyan megerőltető lenne, hogy belesérülnek.
Nekik már olyan szinten szabályozva van minden, a pihenéstől a kaján át, hogy fel sem tűnik nekik. Azt meg megint csak írni sem kell, hogy nem a wizzair 30 centi lábhelyes géppel utaznak a legtöbb esetben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. október 10., szombat 21:15

Realista24 írta:Most tenyleg abba serult bele, hogy raugrott a grizes?
Szerintem igen, azután kezdett el grimaszokat vágni. Sose értettem mire jók az ilyen ünneplések.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. október 10., szombat 21:12

Vosztok írta:Valami nem százas a Real Madrid erőnléti edzésein és orvosi stábjában. A játékosok nincsenek fizikálisan rendben. Karim kihagyta a szezon első meccsét egy kis sérülés miatt, ami komolyabb lett, mint aminek látszott, Bale heteket hagy ki, Jamesnak is játszania kellene már, elvileg az Atletico ellen már játszhatott volna, de még ki tudja mi lesz a vége.
Őszintén szólva én nem biztos, hogy a Real erőnléti edzői stábjában vagy az orvosi stábban keresném a hunyót. Nem Benzema az egyetlen, aki megsérült, Morata is kidőlt hosszú időre, és még lehetne sorolni.

Az egész egyszerűen beteg, hogy kb. 10 hónapon keresztül majdnem heti két meccset játszanak a játékosok, és mindezek mellett a válogatott meccsek miatt különösen, több ezer kilométert utaznak. Olyan szinten túl vannak terhelve a játékosok, hogy az a csoda egyáltalán, hogy bírják a terhelést. Mindezek mellett a válogatott edzések mások, mint a klubedzések, máshogy vannak a játékosok kezelve, más edző által, a megszokott ritmusból kizökkenek... Nagyon nem jó ez. Valamit kezdeni kéne a válogatott meccsekkel, mert ez így nem állapot.

A legideálisabb talán az lenne, hogy tömbösíteni őket, egyik évben nyáron lemenne a csoportkör első fele, következőn a másik, mert ez a mostani rendszer fokozottan sérülésveszélyes.

Csak egy példa: x játékos hazarepül, edz 2-3 napot, elrepül idegenbe, lejátszik egy meccset, hazarepül, majd edz, lejátszik még egy meccset, és visszarepül a klubjához. Ez 4 repülőút egyenként fél napi elfoglaltság a becsekkolással, kiutazással, mindennel együtt. Mentálisan és fizikálisan is felőrli az embert. Ha még az előző hétvégén és a kövi hétvégén lejátszott bajnokit beleszámoljuk, akkor 4 meccs, 4 repülőút 2 teljes hét alatt, és akkor akklimatizálódásról nem is beszéltünk.

Ennek, ebben a formában, nincs értelme. Nem véletlenek a sérülések, és nem csak nálunk, BM, Arsenal, Juve Chelsea, stb... panaszkodhatnak egy sort jogosan. Innentől fogva az egész BL nem a legjobbak csatája, hanem szerencsejáték, hogy az esélyesek közül melyik csapat ússza meg legkevesebb sérüléssel. Talán ez is lehet az ok, hogy még nem volt címvédés.

Én csak abban bízok, hogy idén ősszel lemegy a sérüléshullám, és tavasszal úgysem lesz ennyi válogatott meccs, mert nem lesznek selejtezők, és kicsit kiegyensúlyozottabb lesz a csapat. Talán nem véletlen, hogy az elmúlt 6 év 2 legfontosabb címét a bajnokságot és a BL-t 2012 illetve 2014 tavaszán nyertük. És talán az sem véletlen, hogy a galaktikus csapat világesemények előtt (1998-2000-2002) villantott nagyot.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. október 10., szombat 19:56

Remélem nem kell hónapokat várni rá, hogy felépüljön, mert nélküle az a kicsi támadójátékunk is elveszik. Nézhetjük ahogy Bale meg CR sétafikál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 10., szombat 19:32

Most tenyleg abba serult bele, hogy raugrott a grizes?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 10., szombat 14:55

Azért elég szívás ez, kiesik Karim, aki szerkezetileg talán ott lehetne helyette a két macsó között, James, szintén sérült. Marad a két amúgy is egymást nagyon kedvelő Cé és Bé, marad egy nem igazán preferált Jesé, formán kívüli Isco. Nagyszerű.
Nem illik.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. október 9., péntek 12:32

Még jó,hogy Ancelottinak a teamjét is ezért akarták elküldeni.
:lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. október 9., péntek 12:26

Valami nem százas a Real Madrid erőnléti edzésein és orvosi stábjában. A játékosok nincsenek fizikálisan rendben. Karim kihagyta a szezon első meccsét egy kis sérülés miatt, ami komolyabb lett, mint aminek látszott, Bale heteket hagy ki, Jamesnak is játszania kellene már, elvileg az Atletico ellen már játszhatott volna, de még ki tudja mi lesz a vége.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. október 9., péntek 12:08

Ejjj....tavaly is végig ez ment....kulcsjátékosok sorra....ejjj..fejben de gyengék vagyunk. :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. október 9., péntek 11:54

Komolyan vicc. Azt hittem ilyen csak az Arsenalnál létezik, de úgy tűnik mégse. Remélem Ronaldo villant valamit, mert különben nagy bajban leszünk.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 9., péntek 11:49

Most szopatsz. Ő is? Ilyen nincs, ekkora balszerencsés banda rajtunk kívül nem sok van.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. október 9., péntek 9:20

3 hét off?
ilyen a világon nincs már komolyan mondom, h minden héten megsérül valaki. de még az.. hanem h fel sem épül senki az a vicc. komolyan inkább ne saccoljanak időpontokat senkinek, akkor nemtud csalódni az a szerencsétlen szurkoló. mondják, h sérült és kész majd vmikor felépül. novemberre nyilván játékosunk sem marad.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. október 9., péntek 1:44

Franciaorszag-Ormenyorszag 4-0, Benzema 2 gol, 1 golpassz (najo, lehet csak fel golpassznak szamit)
Lott golt Griezmann is :D
Jo lesz ez a francia valogatott
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 8., csütörtök 13:36

Csabi írta:tavaly vagy tavalyelőtt, már nem tudom, ilyen 6 meg 8 volt az arány. tehát nem kell ezt most elhinni, hogy ez mindig így volt. most elmentek egy kicsit a számok. ennyi.
Nemrég volt egy karrierátlag nála valahol, ahol 10-12 között volt, ezért írtam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. október 8., csütörtök 13:28

tavaly vagy tavalyelőtt, már nem tudom, ilyen 6 meg 8 volt az arány. tehát nem kell ezt most elhinni, hogy ez mindig így volt. most elmentek egy kicsit a számok. ennyi.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. október 8., csütörtök 10:35

Azt is érdemes szem előtt tartani, hogy Cének pl. azért kell hozzá 10-15 lövés mert, minden szögből rálövi. Ezzel szemben Karim pedig csak a nagyon tiszta ziccereket "vállalhatja" el.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 8., csütörtök 6:36

Ce átlagban 10-15-ot lő egy meccsen. Régebben sem lehetett sokkal jobb az átlaga.

Amugy továbbra is kar összehasonlítani ezt a kettot Karimmal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég