Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 11., vasárnap 11:57

___Samy___ írta:sérült? nem is tudtam
Hetek óta. Látszott is rajta, hogy szenved. Kb ugyanaz a véleményem, mint Céről. Bekaphatják Ancelottival együtt. Sérült játékos, nem játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 11., vasárnap 11:54

sérült? nem is tudtam
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. május 11., vasárnap 11:48

Mekkora a sérülése?
Lisszabonban ott lehet?
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 9., péntek 15:33

Néhány felhasználó kommentjéből az jön le, hogy egyes egyedül Benzema miatt veszítjük el a ligát. Érdekes állítás
Elég baj, hogy sokaknak ez jön le.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. május 9., péntek 15:24

Néhány felhasználó kommentjéből az jön le, hogy egyes egyedül Benzema miatt veszítjük el a ligát. Érdekes állítás. :mrgreen:

Suarez meg kockázatosabb igazolás lenne, mint amilyen Bale volt. De ahogy gondoljátok. :)

Szerk.: Az meg, hogy keveset ér, amikor nincs mellette Cé meg Bale... Hát... Előbbinek el kellene fogadnia, hogy ő is ember. Feleslegesen pörög az évi 50 bajnoki góljáért az Osasunák ellen, ha aztán mondjuk a BL döntőben nem játszhat/le kell cserélni izomfáradtság miatt. Utóbbit meg nem augusztus végén kellett volna elhozni.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy ez a keret Benzemával, Cével meg a többiekkel együtt nagyon sokra hivatott, de oda kell figyelni arra is, hogy kik vannak ott mögöttük. Volt egy Jesénk, aki kiválóan tudta pótolni Cét vagy Balet, Morata ugyanakkor alkalmatlan a feladatra.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 9., péntek 15:16

Szerintem meg Moratának kellet volna megmutatni, hogy miért kéne őt megtartani egy ilyen klubban mint a Real Madrid, úgy, hogy végig nyomták neki a bogyót. Abban az esetben, ha a franciának nyomták volna a labdát azt mondom, hogy oké, hát miért nem mutatta meg, hogy "tesó! látod én beverem!", de nem ez történt, mert lehetőséget sem kapott... Én így közelítem meg a dolgokat... Lehet, ha egy Jesé van ott akkor Benya nyom 2 assistot és nem menne itt oldalokon keresztül a vita hanem virulunk, hogy van esély a bajnokságra... :roll:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 9., péntek 15:10

Erre írtam egy megoldási lehetőséget a minap, ami persze lehet, hogy hatalmas butaság, és nem működne ilyen, meg olyan okokból (értem itt azt, hogy pl többen kifogásolják, köztük engem is elgondolkodtat, hogy Suarez és Benzema megférne egyszerre itt, mert benne van, hogy egymás elől elvéve a játékperceket, úgymond kioltanák egymást -a minőséget- értve a kevés lehetőség miatt), de elgondolkodni rajta nem lenne hülyeség. Szerintem beválhat, egy próbál megérne, aztán ha mégsem működőképes, akkor egy év után egyikőjüket eladni. Akkori posztomban általánosan beszéltem, de most hozzáteszem, hogy a vázolt típusú csatárok közt talán az uruguayi lenne a legjobb opció.

link.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 9., péntek 14:54

De egyre nyilvánvalóbb, hogy ő nem olyan játékos. Ő abban jó, hogy egy gépezet láncszeme legyen. Viszont ha az a gépezet feláll (BBC), akkor tökéletes, és ő az egyik legjobb fogaskerék, aminek a két nagyágyú köszönheti a normális működést.
Ezzel tökéletesen egyetértek, ez így is van :agree: ; a problémájuk ezzel csupán annyi a kritikusainak (én speciel középen állok, mert bár nagyon szeretem, kedvelem/értékelem a játékát meg a srácot is, azért sajnos a hiányosságai is nyilvánvalóak, főleg így 5 évvel a zsebében), hogy mindezt a Real kiteheti jelenleg az ablakba, hisz a lényegen nem változtat a bajnokság kimenetele szempontjából (ami bár abszolút nem most, de többek közt itt is elment Valladolidban, ami ellen pl. a többiekkel együtt ő is sokat tehetett volna szerdán, illetve vasárnap is :( :fpalm: )!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 9., péntek 14:37

RealRaúl77 írta:Ez is érthető.
De egyre nyilvánvalóbb, hogy ő nem olyan játékos. Ő abban jó, hogy egy gépezet láncszeme legyen. Viszont ha az a gépezet feláll (BBC), akkor tökéletes, és ő az egyik legjobb fogaskerék, aminek a két nagyágyú köszönheti a normális működést.
Ha nő lennék és menstruálnék, most tuti elbőgtem volna magam, olyan szépen megfogalmaztad ezt az egészet! :agree:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 9., péntek 11:54

Ez is érthető.
De egyre nyilvánvalóbb, hogy ő nem olyan játékos. Ő abban jó, hogy egy gépezet láncszeme legyen. Viszont ha az a gépezet feláll (BBC), akkor tökéletes, és ő az egyik legjobb fogaskerék, aminek a két nagyágyú köszönheti a normális működést.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 9., péntek 11:36

Azért szerintem erős kialakítani fő bűnösnek. Tény: szar volt. De nem csak ő egyedül, az egész csapat, csapatként becsődölt.
Nagyjából egyetértek; hisz csak és kizárólag kettejükre ráhúzni a vizes lepedőt nem etikus, ugyanakkor a kritikusok részéről valahol jogos, hogy ilyen esetekben és szituban a pályán lévő legjobb (támadó)játékostól várják a legtöbbet és a megváltást is.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. május 9., péntek 11:27

Azért szerintem erős kialakítani fő bűnösnek. Tény: szar volt. De nem csak ő egyedül, az egész csapat, csapatként becsődölt. Nem lógott ki negatív irányba. Pozitívban meg főleg nem.

Egyébként ez már volt tegnap asszem. Tényleg körbeértünk már megint egyszer.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 9., péntek 11:24

bajnokságban, a bl-ben a müntyennek lőtt egyet.
Tudom; írtam is, hogy bajnokin.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 9., péntek 11:13

bajnokságban, a bl-ben a müntyennek lőtt egyet.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 9., péntek 11:11

nem lett volna jó, mert higuban még volt annyi, hogy egy kicsit kisebb csapatban gólfelelős legyen, és ezzel ő is tisztában volt. túl jó volt ő a padra
Főleg, hogy ezzel már ő sem elégedett volna meg és pont ezért akart ő maga dobbantani.

Visszatérve Karimhoz, azért elégé kapja az ívet a spanyol sajtó részéről is; egyértelműen őt meg Illarrat tartják/tekintik a 2 legfőbb bűnösnek a Valladolid elleni eredményért! Ha jól olvastam a Clásico óta nem talált a hálóba bajnokin, az azért light. :x
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 8., csütörtök 18:16

Higu pont jó lett volna/volt erre
nem lett volna jó, mert higuban még volt annyi, hogy egy kicsit kisebb csapatban gólfelelős legyen, és ezzel ő is tisztában volt
túl jó volt ő a padra magyarul
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 8., csütörtök 17:58

PEEtör írta:Csak sokan írták, hogyha lett volna tehermentesítve, akkor ez meg ez, Higu pont jó lett volna/volt erre, pedig anno a legnagyobb Benzema fanok voltak azok, akik savazták.
Ad1: Jesé sérülését senki nem tervezte be.
Ad2: Higu el akart innen menni.

Ezen a téren nincs miről beszélni.
Benzemát jelenleg akkor lehetne elővenni, ha a csapatnak jól menne, mindenki penge lenne, de csak ő szar. Sajnos itt komplexebb a probléma, nem csak annyi, hogy a Benzema szarul játszik. De ezt szerintem már leírták 20x, szóval igazából megint mentünk egy kört :lol: jónapot.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2014. május 8., csütörtök 17:55

___Samy___ írta:de ha minden klappol akkor igenis ő illik a legjobban a támadó harmadba a két robot mellé
Ez az amivel nem lehet vitatkozni, bármennyire nem bírom is a tagot, csak az a baj, hogy nagyon ritkán klappol nála minden. És szerintem nem sokan szidnák őt, ha tényleg csak most szezon végére pukkant volna ki, fáradt volna el, de nála az egész szezonban 4-5 jó meccs után állandóan jön a minimum ugyanennyi kritikán aluli teljesítmény és ez ezen a szinten nem megengedhető.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 8., csütörtök 17:52

Nekem speciel pont lenne akkor jogom, de nem is vagyok igazán felháborodva a bajnokság miatt, annyira nem hozott lázba, csak ha már meg lehetett volna...de ettől függetlenül kritizálom a franciát, a meccsek miatt, nem a cím miatt.
Akinek nem inge :)
Ja, és nincs bajom a szidásával, rászolgált, csak a képmutatás nem tetszik sok embertől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 8., csütörtök 17:49

nmate írta:Sosem értettem, mi értelme ezeknek a "mi lett volna, ha..." kommenteknek. Lehet nem lennénk most kupagyőztesek. Bumm.
Ilyen alapon elég sok mindennek nincs értelme. :)
Csak sokan írták, hogyha lett volna tehermentesítve, akkor ez meg ez, Higu pont jó lett volna/volt erre, pedig anno a legnagyobb Benzema fanok voltak azok, akik savazták.
Ahhoz képest amúgy, hogy mindenki telibeszarja a bajnokságot (állítólag) elég komolyan veszitek az elmúlt meccseket. Itt kis túlzással annak van joga felháborodni, vagy akármelyik másik játékos topicjában, aki nem írt olyanokat, hogy leszarom a bajnokságot, csak a bl legyen meg és társai.
Nekem speciel pont lenne akkor jogom, de nem is vagyok igazán felháborodva a bajnokság miatt, annyira nem hozott lázba, csak ha már meg lehetett volna...de ettől függetlenül kritizálom a franciát, a meccsek miatt, nem a cím miatt.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég